Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gulo

gulo

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2273
  • Znaleziska 1189
  • Mikroblog 1084
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 240

1008

16-latek wsiadł na rower i pojechał z Warszawy do Poznania dla koleżanki xD

Pokaż treści 18+

16-latek wsiadł na rower i pojechał z Warszawy do Poznania dla koleżanki xD

Miał pojechać do szkoły, ale ruszył w podróż do koleżanki.. udało mu się przejechać prawie 180km. Coraz wyższe wymagania polskich kobiet?

konto usunięte
z
tvn24.pl
dodany: 26.09.2020, 21:34:15
  • 215
  • #
    polska
  • #
    przegryw
  • #
    rower
  • #
    warszawa
  • #
    logikaniebieskichpaskow
gulo
gulo 27.09.2020, 10:21:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Chłopak mógł sobie wykręcić życiówkę, to wszystko popsuła jakaś baba. Brawo chłopie, kręć dalej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

482

Telewizja Fox błyskawicznie urywa wywiad z doktorem Oz

Telewizja Fox błyskawicznie urywa wywiad z doktorem Oz

Doktor Oz mówi, że szczepionka przeciw grypie powoduje COVID-19 i zostaje natychmiastowo zdjęty z anteny.

PozytywistycznaMetamorfoza
z
instagram.com
dodany: 25.09.2020, 17:12:14
  • 145
  • #
    usa
  • #
    koronawirus
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    szczepienia
  • #
    antyszczepionkowcy
gulo
gulo 26.09.2020, 13:41:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Inarus: miałem to samo. Teraz mówię, że zaszczepiłem się na grypę dwa razy. Pierwszy i ostatni.
Banek09
Banek09
22.09.2020, 04:42:28 via Android
  • 150
Jako rowerzysta często czytam i słyszę jak to na rowerach ludzie źle jeżdżą, zamiast po ścieżkach to po drogach. Wkurza mnie to bo zazwyczaj ścieżki to kostka brukowa i można się z tego wytłumaczyć. Ale to co widziałem w nd. To dramat. Parę km drogi jak na zdjęciu, a gościu i tak nie zjedzie na pobocze łaskawie. Potem rowerzyści mają opinie jaką mają.
Edit. Oczywiście pobocze równe jak stól. 0 zabudowań czy
Banek09 - Jako rowerzysta często czytam i słyszę jak to na rowerach ludzie źle jeżdżą...

źródło: comment_1600749748iNnMltsdUs3Ow4J341wNK7.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 22.09.2020, 06:13:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Banek09: i właśnie takiego czepiania to nie kumam. Jest niedziela, widać, że droga pusta. Jedzie sobie rowerzysta i cieszy sie spokojem w ruchu ulicznym. Masz cały lewy pas wolny, spadną Ci punkty prestiżu jak go wyprzedzisz zmieniając pas? Czy co? W czym on przeszkadza? Co innego gdyby z przeciwka był sznur samochodów, wtedy rozumiem. Ale w tym przypadku? Ja bym nawet nie zwrócił uwagi i po prostu go wyprzedził. Poza
  • Odpowiedz
gulo
gulo 22.09.2020, 07:44:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PerkoS: jak masz problemy z wyprzedzeniem rowerzysty na 200m przed zakrętem na pustej drodze, to może faktycznie lepiej zostań w domu.
  • Odpowiedz
BurakSuchodolski
BurakSuchodolski
20.09.2020, 20:57:05
  • 0
Przez nieodpowiedzialność domownika, zaległy mi się w domu muszki owocówki.
Jest ich bardzo dużo.
Jak je szybko, i skutecznie wytępić?
#kiciochpyta #pytanie #polskiedomy #ogrodnictwo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 20.09.2020, 21:17:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BurakSuchodolski: ocet winny jabłkowy do kieliszka od wódki a do tego kropelka płynu do naczyń w celu zmniejszenia napięcia powierzchniowego. Postaw na parapecie. Rano bedziesz miał pełno utopionych. Po kilku dniach gruba warstwa owocówek na dnie.
  • Odpowiedz
k.....y
k.....y
konto usunięte 19.09.2020, 07:14:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 746
k.....y

źródło: comment_16004996406CCFjlwPe4H6m6tcApTU5r.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 19.09.2020, 09:30:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kukurydziany: dieta obrotowa, gdzie się nie obróci, tam zje.
  • Odpowiedz
acidd
acidd
19.09.2020, 02:17:50
  • 32
Obczajcie tego krajacza cebuli
acidd - Obczajcie tego krajacza cebuli

źródło: comment_160048187097Vq17PM9yIS1wpIHKhBxT.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 19.09.2020, 07:23:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElCidX: gogle, ewentualnie okularki pływackie
  • Odpowiedz

413

Potrącił rowerzystę i uciekł.

Potrącił rowerzystę i uciekł.

W piątek 11.09.2020 r., jadący w rejonie skrzyżowania ul. Krasickiego i Sucharskiego w Radomsku kierowca samochodu osobowego, potrącił rowerzystę. Mężczyzna przewrócił się. Kierowca samochodu, gdy zorientował się co się stało, zwolnił, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia

reddin
z
youtube.com
dodany: 16.09.2020, 15:41:05
  • 96
  • #
    polska
  • #
    radomsko
  • #
    rowerzysci
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    rower
gulo
gulo 17.09.2020, 12:58:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Zbyszggo: udzielić pierwszej pomocy.

313

PiS zapowiada program pomocy dla wsi popegeerowskich

PiS zapowiada program pomocy dla wsi popegeerowskich

Podczas III Ogólnopolskiego Święta "Wdzięczni polskiej wsi" w Bralinie premier Mateusz Morawiecki zapowiedział program pomocy dla wsi, w których były PGR-y. Wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker poinformował w niedzielę, że w najbliższych dniach będą znane szczegóły tego wsparcia.

travelove
z
rmf24.pl
dodany: 13.09.2020, 14:52:55
  • 157
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
gulo
gulo 14.09.2020, 13:05:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Już parę lat temu zrozumieli, że wsią wygrają wybory i to cały czas działa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

415

Potrącenie 11-latka na rowerze w Zielonej Górze.

Potrącenie 11-latka na rowerze w Zielonej Górze.

Rowerzysta zatrzymał się na górce przed pasami i czekał na zielone światło na sygnalizatorze. W chwili pojawienia się zielonego chłopiec zjechał pędem z górki wprost pod nadjeżdżający samochód.

myszczur
z
youtube.com
dodany: 11.09.2020, 09:15:10
  • 479
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    pord
  • #
    polskiedrogi
gulo
gulo 11.09.2020, 15:54:59
  • 12
I dlatego tzw. "zieloną strzałkę" powinni zlikwidować. Polski kierowca nie dorósł do przywileju, który daje ten sygnalizator.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gulo
gulo 11.09.2020, 16:08:50
  • 6
@Kulek1981: Brawo Szerloku. Ma 11 lat.
gulo
gulo 11.09.2020, 16:38:36
  • -4
@Kulek1981: To jest dziecko. Ma prawo nie ogarniać. Ma prawo też samo wracać ze szkoły. Kierowca natomiast zdał specjalny egzamin, który pozwala mu na prowadzenie pojazdu. I ma stosować się bezwzględnie do zasad ruchu drogowego, a także zachować czujność i ostrożność, szczególnie w pobliżu przejść dla pieszych. Ma obowiązek uważać na niechronionych uczestników ruchu drogowego, szczególnie takich co mniej ogarniają - dzieci, staruszków, czy niepełnosprawnych, a nie jechać na pałę,
gulo
gulo 11.09.2020, 18:06:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • -2
@Karbon315: zapomniał wół jak cielęciem był.

563

Reakcja policjantów na kask w stylu TRON.

Reakcja policjantów na kask w stylu TRON.

Jak w tytule, kompilacja.

konto usunięte
z
youtu.be
dodany: 10.09.2020, 16:47:22
  • 89
  • #
    motocykle
gulo
gulo 11.09.2020, 17:24:09
  • 1
Kask jak kask, ale to Ducati, eeeh cudne :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

840

Feministki tego raczej tego nie polulbią....

Feministki tego raczej tego nie polulbią....

ład i porządek w nowym świecie :)

yokash
z
i1.jbzd.com.pl
dodany: 10.09.2020, 21:20:11
  • 127
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
gulo
gulo 11.09.2020, 17:18:42
  • 0
Ciekawe kto pierwszy się kąpie ;-)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

746

Tata zostawia córkę, by się broniła

Tata zostawia córkę, by się broniła

Dog Attack

Linux_Zamiast_Windows
z
liveleak.com
dodany: 11.09.2020, 07:05:04
  • 189
  • #
    psy
  • #
    rodzice
  • #
    dzieci
gulo
gulo 11.09.2020, 16:16:10
  • 2
Ojciec roku. Gratulacje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

528

Strona BURGER KING® w Finlandii

Pokaż treści 18+

Strona BURGER KING® w Finlandii

Jak to się ma do jedzenia burgerów?

Pierdyliard
z
burgerking.fi
dodany: 11.09.2020, 11:16:46
  • 315
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    burgerking
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    heheszki
  • #
    finlandia
gulo
gulo 11.09.2020, 15:59:59
  • -2
Posrało już ludzkość z tej "poprawności". Jeszcze się powinien teraz ktoś dowalić do tego, że jedna z postaci jest ostentacyjnie biała. Rzygać się chce.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

935

Bandyta drogowy

Bandyta drogowy

Brak słów, spieszy się na urlop :)

TopFacts
z
youtube.com
dodany: 10.09.2020, 11:50:37
  • 181
  • #
    polska
  • #
    polscykierowcy
  • #
    kierowcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    wykop
gulo
gulo 10.09.2020, 18:44:47
  • -1
Ja pierdzielę, co robić z takimi debilami? Chyba tylko hodować na organy...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

666

Koronawirus w Polsce. Totalna zmiana strategii. Nawet w szkole z wirusem...

Koronawirus w Polsce. Totalna zmiana strategii. Nawet w szkole z wirusem...

Testy na koronawirusa nie są już dostępne dla osób, które nie mają wszystkich objawów COVID-19. Nie będzie masowych testów w szkołach przeprowadzanych na wszelki wypadek wśród uczniów i nauczycieli. Tak

ziele1985
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 10.09.2020, 10:13:30
  • 222
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
gulo
gulo 10.09.2020, 18:39:26
  • 0
I bardzo dobrze. Koniec tej pseudo pandemii.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

l.....n
konto usunięte 08.09.2020, 07:19:55
  • 10
Mirasy, mam problem. Otóż najechałem oponą na wystającą rynnę na prakingu przy kamienicy i rozciąłem oponę.
Rozcięcie nie jest głębokie, powietrze nie zeszło ale nie wiem teraz co z tym fantem zrobić.
Jeden wulkanizator powiedział że albo kleić na ciepło, albo nową oponę ale oni tego nie robią.
Pojechałem do drugiego zakładu w którym zajmują się tymi rzeczami to mi gość powiedział że taka impreza to z 70 zeta będzie kosztować, ale
l.....n - Mirasy, mam problem. Otóż najechałem oponą na wystającą rynnę na prakingu p...

źródło: comment_15995495808ATeXVHplePnSeTkX4kaqV.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 08.09.2020, 09:03:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lumberman: weź nie kombinuj tylko kupuj nową oponę, zanim Twoja rodzina przeczyta, że z niewyjaśnionych przyczyn na prostej drodze zjechał na drugi pas...
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
28.08.2020, 07:51:15
  • 87
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 28.08.2020, 12:17:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@yosemitesam: what did you wladimir my tea? Bez sensu.
  • Odpowiedz
Iudex
Iudex
25.08.2020, 06:10:06
  • 8
A teraz przypomnijmy: tak Niemcy wyśmiewali Lewego na początku gry w BVB:

Od tego czasu ma na koncie:
8 razy mistrzostwo Niemiec
5 razy Króla Strzelców Ligi
Wygraną Ligi Mistrzów
Iudex - A teraz przypomnijmy: tak Niemcy wyśmiewali Lewego na początku gry w BVB:

...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 25.08.2020, 06:12:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Iudex: może codziennie sobie to oglądał i dzięki temu jest tu gdzie jest? :-)
  • Odpowiedz
Noniusz
Noniusz
23.08.2020, 06:27:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
O 4:10 byłem na spacerze z kotem koło bloku. Kiedy podeszliśmy do zaznaczonego miejsca, coś zawarczało, jak duży pies, a koteł się zjeżył i zaczął syczeć. Zaniosłem szybko koteła do mieszkania i wróciłem w to miejsce, ale nic już tam nie było. Co to mogło być?

#zwierzeta #zwierzaczki #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Noniusz - O 4:10 byłem na spacerze z kotem koło bloku. Kiedy podeszliśmy do zaznaczon...

źródło: comment_1598164071Rl6gYxM7dWkWCaK2OwN7Hv.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 23.08.2020, 08:19:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Noniusz: Antoni Macierewicz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • Strona 18 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.10.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking