Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dość już związku z moim chłopakiem rowerzysta. Każdy ładniejszy dzień, on jedzie na rower. Trasy 100-200 km, potem już nie ma siły na nic tylko siedzi przed tv. Dzisiaj ma wolne, 15 stopni, zimno, to pojechał na rower, zamiast coś w chałupie zrobić a potem się że mną spotkać. Do tego dużo pracuje bo koło 190 godzin. I tak będzie do grudnia dopóki śnieg nie spadnie, a od Marca znów się zacznie. Tylko nie mówcie że mam z nim jeździć. Bo mam problem z kolanem i zaczyna mnie boleć po 30 minutach spokojnej jazdy a co dopiero przy takim tempie jak on ma. On mówi że nie może formy stracić, a co on w jakimś maratonie startuje? Traci po 5-6 godzin dziennie na coś z czego nic nie ma. Rozumiem pasja wszystko ale facet 32 lata... I traci tyle czasu na nic tak naprawdę. #niebieskiepaski #rower

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f72eefbf49ad326e7b1bbd5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 83
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem gość trochę źle do tego podszedł :P
Powinien połowe swoich wyjazdów jeździć z Tobą i robić Ci formę byś go kiedyś podgoniła - o ile nie marudzisz i nie narzekasz i jakieś chęci masz. Nikt z narzekającą bulwą robić nic nie chce xD
Np w pon 20 km w piątek 25 i tak powoli do przodu aż do 100 dobijecie razem. Parę razy by skoczył sobie sam a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
@AnonimoweMirkoWyznania: Hehe dziewczyna zaprosiła mnie dziś na rower. Zgodziłem się ochoczo, jako że jestem amatorskim kolarzem szosowym. Ustawka oczywiście o 6 rano, pizgawica straszna, więc założyłem moje super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złoty, ale w takich od razu jeździ się szybciej. Na grzbiet narzuciłem nieprzepuszczjącą wiatru, dopasowaną bluzę za 1 tys. złoty. Na koszulce naj!$!ne tyle sponsorów, że prawie mnie zza nich nie widać,