Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gulo

gulo

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2277
  • Znaleziska 1191
  • Mikroblog 1086
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 242
WilkEurazjatycki
WilkEurazjatycki
30.10.2020, 17:28:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kto kojarzy kanal goscia na yt ktory spotyka sie z zderofmowanymi od urodzenia dziecmi?

#pytanie #kciochta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 30.10.2020, 17:33:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WilkEurazjatycki: https://www.youtube.com/c/SpecialBooksbySpecialKids ?
  • Odpowiedz

457

Macron podwaja liczbę wojska na ulicach

Pokaż treści 18+

Macron podwaja liczbę wojska na ulicach

Macron: Francja nie ulegnie islamskiemu terroryzmowi.

Maciek8088
z
theguardian.com
dodany: 29.10.2020, 16:23:11
  • 78
  • #
    polityka
  • #
    swiat
  • #
    francja
  • #
    4konserwy
  • #
    zamach
gulo
gulo 29.10.2020, 21:09:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Już pewnie zamówił podwójną dostawę białych flag ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1199

Kilka słów dla Policji - 24/10/2020 Warszawa Marsz Wolności

Kilka słów dla Policji - 24/10/2020 Warszawa Marsz Wolności

Bezprawne zatrzymania, jak rozmawiać z policją

mrpocisk
z
liveleak.com
dodany: 27.10.2020, 20:57:52
  • 136
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    dzien
  • #
    wolnosci
  • #
    policja
  • #
    bezprawne
gulo
gulo 28.10.2020, 07:21:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Mathas: >Ludzie to przede wszystkim sami łamią prawo protestując kiedy od dawna jest wprowadzone ograniczenie osobowe dla protestów i demonstracji.

Prawo nie bierze się z grafik pokazywanych na konferencjach rządu.

663

Czy COVID-19 zabił grypę? Liczba zachorowań na świecie zmalała o 98%

Czy COVID-19 zabił grypę? Liczba zachorowań na świecie zmalała o 98%

Opierające się na oficjalnych danych badania przeprowadzone przez Public Health England pokazują, że globalna liczba zachorowań na grypę w 2020 roku spadła o 98 procent, w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku. Eksperci na całym świecie zachodzą w głowę – jak to możliwe i czy to...

erysipelothrix
z
focus.pl
dodany: 26.10.2020, 23:03:01
  • 262
  • #
    swiat
  • #
    nauka
  • #
    covid19
  • #
    epidemia
  • #
    koronawirus
  • #
    medycyna
gulo
gulo 27.10.2020, 07:09:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Nie ma już grypy, ani innych chorób. Jak już ludzkość zwalczy ten cały covid19, to będzie żyła wiecznie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1128

Potężny rolnik karci złodzieja.

Pokaż treści 18+

Potężny rolnik karci złodzieja.

Złodziej kradł kukurydzę, ale został przyłapany przez właściciela pola.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 25.10.2020, 19:25:37
  • 209
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    rolnictwo
  • #
    patologiazewsi
  • #
    heheszki
gulo
gulo 26.10.2020, 07:13:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No załadował te taczki w końcu, czy nie?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

579

Karina Bosak to "dyrektor Centrum Wolności Religijnej"

Pokaż treści 18+

Karina Bosak to "dyrektor Centrum Wolności Religijnej"

Stanowisko Kariny Bosak w Ordo Iuris zostało nazwane dość ironicznie: jest ona dyrektorem Centrum Wolności Religijnej xD

tomasztomasz1234
z
ordoiuris.pl
dodany: 25.10.2020, 19:20:59
  • 63
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    neuropa
  • #
    protest
  • #
    aborcja
  • #
    bekazkatoli
gulo
gulo 25.10.2020, 22:10:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Karyna?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JackMaster
JackMaster
25.10.2020, 21:29:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 25.10.2020, 22:06:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JackMaster: https://streamable.com/l3s0fa
  • Odpowiedz
k.....k
k.....k
konto usunięte 25.10.2020, 21:33:30
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 25.10.2020, 21:54:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kompot_z_mirabelek: tak, maksymalnie 100 osób i są to te same gęby, które od 5 lat wrzeszczą na rząd przy każdej okazji ;)
  • Odpowiedz
weisserheteromann
weisserheteromann
25.10.2020, 07:12:50 via iOS
  • 628
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 25.10.2020, 08:45:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Ludzką cierpliwość ma niestety swoje granice.

@ambereyed:

Co za bzdura! Nie "niestety" ale: na szczęście ma swoje granice!!! (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
gulo
gulo 23.10.2020, 20:31:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#koronawirus #covid19stats #antyszczepionkowcy #szczepienia
gulo - #koronawirus #covid19stats #antyszczepionkowcy #szczepienia

źródło: comment_16034850899KEhKoy9brjYLaz2SbQT5c.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
15.11.2020, 22:07:52
  • 0
@gulo:

Zawsze dwóch ich jest, nie więcej, nie mniej. Mistrz i jego uczeń.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hmmm_mmm
hmmm_mmm
19.10.2020, 15:29:57
  • 584
#ogrodnictwo #chwalesie
Pamięta ktoś moje drzewko awokado? ( ͡º ͜ʖ͡º) Pisałam o nim około pół roku temu.

Dla tych którzy nie pamiętają, pół roku temu na moim wyhodowanym z pestki awokado pojawił się owoc. Po długim czasie oczekiwania miałam przyjemność ów owoc skonsumować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zainteresowanych informacjami o drzewku
hmmm_mmm - #ogrodnictwo #chwalesie
Pamięta ktoś moje drzewko awokado? ( ͡º ͜ʖ͡º) Pis...

źródło: comment_1603110868vnVLdlc7W36FUY7OW4RLs5.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 19.10.2020, 17:46:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzek: nie jedz tyle nutelli
  • Odpowiedz
Jrv20
Jrv20
10.10.2020, 14:37:27
  • 1
Ciekawe co na to Radwańska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 10.10.2020, 14:40:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jrv20: na pewno się cieszy jak prawdziwy sportowiec.
  • Odpowiedz

871

Tymczasem w Finlandii

Tymczasem w Finlandii

tego się nie spodziewałem

franekfm
z
m.youtube.com
dodany: 10.10.2020, 08:48:12
  • 62
  • #
    swiat
  • #
    finlandia
  • #
    jezioro
  • #
    tegosieniespodziewalem
gulo
gulo 10.10.2020, 13:26:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sijulejter: vittu saatana!

3817

Koronawirus w Polsce. Łukasz Szumowski był widziany na zakupach.

Koronawirus w Polsce. Łukasz Szumowski był widziany na zakupach.

Powiedział, że jest zdrowy.

formac88
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 29.09.2020, 13:53:20
  • 159
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    pandemia
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
gulo
gulo 02.10.2020, 11:17:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Tak szybko wyzdrowiał, bo przepisał wirusa na żonę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

revoolution
revoolution
02.10.2020, 11:01:55
  • 3
Legia w którym koszyku?

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 02.10.2020, 11:12:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@revoolution: w tym:
gulo - @revoolution: w tym:

źródło: comment_1601637145P3MgGD7aGoeTfTUgonfRkl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

444

Błyskawicznie dotarł do Afryki. Leśnicy szukają imienia dla wyjątkowego bociana

Błyskawicznie dotarł do Afryki. Leśnicy szukają imienia dla wyjątkowego bociana

Bocian - rekordzista z Nadleśnictwa Kolumna w Łódzkiem doleciał do wschodnich krańców Afryki w 2 tygodnie. Pokonanie takiej trasy zajmuje większości bocianów czarnych 2 miesiące. Młody ptak powinien zostać w Turcji miesiąc, ale zrobił tylko dzień przerwy i już 26 września nocował na Czarnym Lądzie.

travelove
z
rmf24.pl
dodany: 01.10.2020, 20:51:38
  • 83
  • #
    polska
  • #
    afryka
  • #
    ptaki
  • #
    ciekawostki
  • #
    zwierzeta
  • #
    lodz
gulo
gulo 02.10.2020, 11:06:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To jest ten od przysłowia: nigdy nie mów, że się czegoś nie da zrobić, bo przyjdzie jakiś debil i to zrobi. No i przyleciał ten bociani "debil" ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Miszcz_Joda
Miszcz_Joda
02.10.2020, 06:29:48
  • 12
Jakie są Wasze opinie o takim układzie pomieszczeń?

#deweloperka #deweloper #remontujzwykopem #budujzwykopem #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #nieruchomosci #budownictwo #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Miszcz_Joda - Jakie są Wasze opinie o takim układzie pomieszczeń?

#deweloperka #de...

źródło: comment_1601620187gtC7IKr67Hc1J5KdiFBahp.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 02.10.2020, 06:42:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Miszcz_Joda: sypialnia 8m2? To chyba tylko na łóżko i duchota w takiej ciasnocie. Porażka.
  • Odpowiedz

565

Dramat w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Brak miejsc dla chorych na COVID-19

Dramat w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Brak miejsc dla chorych na COVID-19

Dramat w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jak przyznaje Marcin Jędrychowski dyrektor placówki, w SU skończyły się miejsca na intensywnej terapii, czyli dla p...

rudeWkuchni
z
eska.pl
dodany: 30.09.2020, 07:20:30
  • 142
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    krakow
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
gulo
gulo 30.09.2020, 14:30:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Mordall: > Szumowski z bratem, zona i instruktorem narciarstwa przytulili ponad 300 mln zl. Czy wyborcy pis zastanawiali sie ile ludzi moznaby uratowac za takie pieniadze?

Wyborca PiS i zastanawianie się nie idzie w parze.
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
29.09.2020, 08:46:24 via AMWv2
  • 90
#anonimowemirkowyznania
Mam dość już związku z moim chłopakiem rowerzysta. Każdy ładniejszy dzień, on jedzie na rower. Trasy 100-200 km, potem już nie ma siły na nic tylko siedzi przed tv. Dzisiaj ma wolne, 15 stopni, zimno, to pojechał na rower, zamiast coś w chałupie zrobić a potem się że mną spotkać. Do tego dużo pracuje bo koło 190 godzin. I tak będzie do grudnia dopóki śnieg nie spadnie, a od
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gulo
gulo 29.09.2020, 11:12:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
@AnonimoweMirkoWyznania: Hehe dziewczyna zaprosiła mnie dziś na rower. Zgodziłem się ochoczo, jako że jestem amatorskim kolarzem szosowym. Ustawka oczywiście o 6 rano, pizgawica straszna, więc założyłem moje super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złoty, ale w takich od razu jeździ się szybciej. Na grzbiet narzuciłem nieprzepuszczjącą wiatru, dopasowaną bluzę za 1 tys. złoty. Na koszulce naj!$!ne tyle sponsorów, że prawie mnie zza nich nie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • Strona 17 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.10.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking