Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
feksz
feksz

feksz

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1858
  • Znaleziska 133
  • Mikroblog 1725
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
  • Dodane (183)
  • Komentowane (535)
  • Plusowane (1007)
Qbis
Qbis
Qbis
19.05.2026, 12:59:53
  • 391
#wojna #ukraina #rosja
Co tu ork odwalił to ja nie xD
Chłop wygrał szansę jedną na milion i w ukraińskim dronie, który nie niego zapolował nie zadziałał zapalnik.
Co zrobił ork?
Zaczął w panice nawalać drona patykiem aż ten wybuchł robiąc z niego mielonkę xDD
To się nazywa zachowanie fair-play xD
Qbis - #wojna #ukraina #rosja 
Co tu ork odwalił to ja nie xD
Chłop wygrał szansę jed...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adkos
Adkos
Adkos
19.05.2026, 13:10:19 via Android
  • 522
@Qbis:
Adkos - @Qbis:

źródło: 349a9b52525da10c008245e521fa0fe677a5f7447d682ab4b77eb6560043ad42,w400

Pobierz
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
19.05.2026, 14:21:51 via Android
  • 336
@Qbis: chłop sie przestraszył że będzie musiał do rosji wracać, więc sie postarał xD
  • Odpowiedz
Famine
Famine
19.05.2026, 10:20:02
  • 1582
Sąd Okręgowy w Łodzi skazał Ewelinę R. na 3,5 roku bezwzględnego więzienia za brutalny atak na taksówkarza podczas kursu w styczniu 2026 roku.

**To właśnie ta sama kobieta, która po zdarzeniu wybiegła z auta i zaczęła krzyczeć do ludzi, że kierowca jest gwałcicielem, próbując odwrócić uwagę od własnego ataku.**

Według ustaleń sprawy, podczas jazdy wyciągnęła nóż, groziła 22-letniemu kierowcy, przystawiła mu ostrze do szyi, zabrała 20 zł i kazała zniszczyć telefony, by nie
Famine - Sąd Okręgowy w Łodzi skazał Ewelinę R. na 3,5 roku bezwzględnego więzienia z...

źródło: temp_file1898322143865498141

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

banzi
banzi
19.05.2026, 10:23:28 via Wykop
  • 1389
@Famine: abstrahując od samego wyroku nie wierzę, że sprawa się skończyła w ciągu 5 miesięcy. Jeżeli to prawda to chyba jakiś polski rekord guinessa jest.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
19.05.2026, 10:31:34 via Android
  • 952
@Famine

Tak tylko jeszcze przypomnę (ha tfu na Budę tak nawiasem)
Famine - @Famine

Tak tylko jeszcze przypomnę (ha tfu na Budę tak nawiasem)

źródło: temp_file3881221231376751493

Pobierz
  • Odpowiedz
quaz2020
quaz2020
17.05.2026, 19:23:42
  • 419
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quaz2020
quaz2020
Autor
18.05.2026, 14:18:37 via Android
  • 1
@qqlele komentarz usunięty przez autora/nie autora wpisu :) @mikasio_ potwierdz, ze to nie ja Cie usunąłem bo pomawiajo
  • Odpowiedz
mikasio_
mikasio_
18.05.2026, 17:32:22 via Wykop
  • 1
@quaz2020: potwierdzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
17.05.2026, 21:01:36
  • 892
ROBERT LEWANDOWSKI KOŃCZY OSTATNI MECZ W KARIERZE W FC BARCELONIE NA CAMP NOU! OFICJALNA LISTA OBECNOŚCI! ALEŻ DUMA, DZIĘKUJEMY ROBERT!
#mecz #sport #polska
Miguelos - ROBERT LEWANDOWSKI KOŃCZY OSTATNI MECZ W KARIERZE W FC BARCELONIE NA CAMP ...

źródło: image_picker_15027FB8-3672-41A1-8D55-65D1AA5596DF-99250-00000BEBFBB4071F

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertx
robertx
17.05.2026, 21:03:10 via Wykop
  • 93
@Miguelos:
robertx - @Miguelos:

źródło: IMG_7251

Pobierz
  • Odpowiedz
quaz2020
quaz2020
17.05.2026, 21:05:33 via Android
  • 196
@Miguelos duma
quaz2020 - @Miguelos duma

źródło: temp_file3198324390098696791

Pobierz
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
17.05.2026, 19:19:17
  • 2466
Don't cry because it's over, smile because it happened
#mecz
Minieri - Don't cry because it's over, smile because it happened 
#mecz

źródło: af3dc365-2d5d-4356-a0df-aa4dfd7cece6_f1400x900

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
17.05.2026, 19:22:09 via Wykop
  • 215
@Minieri:
Krs90 - @Minieri:

źródło: Fs-n--yXsAAeXAT

Pobierz
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.05.2026, 19:22:25 via Wykop
  • 316
@Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
vorky - @Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: 1923213cf181a6b87d692754d004b359

Pobierz
  • Odpowiedz
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
16.05.2026, 11:32:36
  • 1305
Dziekuje Pan Robert za te piękne 4 lata. To był zaszczyt oglądać Polaka rodaka jako tak ważną postać w tak legendarnym klubie.

#pilkanozna #mecz #lewandowski
RenkaRenkeMyje - Dziekuje Pan Robert za te piękne 4 lata. To był zaszczyt oglądać Pol...

źródło: 1000041302

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sikpi
sikpi
16.05.2026, 11:56:23 via Wykop
  • 175
@RenkaRenkeMyje: ja dziękuję z kolei za te piękne 14 lat, oglądam go od meczu HSV - Borussia 1:5 w 2012 roku, jakkolwiek to zabrzmi ale dzięki niemu na nowo pokochałem piłkę nożną i nie wiem gdzie w przyszłym sezonie zagra, ale jeśli będzie to Arabia to prawdopodobnie znowu przestanę się tym sportem interesować, choć w głębi duszy liczę jeszcze na klub pokroju Juve/Porto na ten ostatni rok w poważnej piłce
  • Odpowiedz
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
Autor
16.05.2026, 12:23:03 via Wykop
  • 154
@sikpi: mam podobnie. Każdy mecz Bayernu i Barcy oglądałem, a mam te kluby totalnie w chuju. Mam nadzieję, że jednak wybierze pozostanie na jakimś sportowym poziomie i pójdzie np do serie a. Łudzę się, że to jeszcze nie koniec tej pięknej historii
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
30.04.2026, 05:38:55
  • 691
#rolnictwo #ogrodnictwo #jedzenie
szykujcie portfele na tegoroczne zakupy owoców i części warzyw, 4 noc pod rząd dokończyła zniszczeń, w wielu miejscach temperatura do szła do -8/-10, straty w większości gatunków 95-100%
zanim się zesracie w komentarzach to odpowiadam na najpopularniejsze:
1. nie, nie dało się ubezpieczyć, żadna firma nie oferowała ubezpieczeń owoców od przymrozków
2. nie, przy takich mrozach nie dało się ochronić, bo nawet najlepsze
  • 380
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siodemkaxx
siodemkaxx
Autor
30.04.2026, 05:47:06 via Wykop
  • 1188
Planeta płonie do tego stopnia, że punktowo zamarza?


@cichyluki88: tak, przez to że planeta płonie wszystko kwitnie kilka tygodni wcześniej i przychodzą arktyczne mrozy
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
30.04.2026, 06:35:03 via Wykop
  • 1761
@Krupier: Za 3 miesiące (10/08/2026, 09:00:00 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
25.04.2026, 18:52:16
  • 778
#konfitura #latwogang
Roman_Horsetych - #konfitura #latwogang

źródło: 20a6d88d21a1e

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RuchaczSpychacz
RuchaczSpychacz
25.04.2026, 19:01:48 via Wykop
  • 149
@Roman_Horsetych: mocne XD
  • Odpowiedz
Leniek
Leniek
25.04.2026, 19:11:24 via Wykop
  • 162
@Roman_Horsetych: Prosze Pani, przyszedłem wykonać nowy zapis z nowelizacji KRD
  • Odpowiedz
ShadyTalezz
ShadyTalezz
25.04.2026, 09:25:28
  • 978
Robercik Lewandowski to milioner którego jeden zegarek jest warty ~1 mln pln i:

- wziął od państwa dotacje na 40 milionów(więcej niż cała zbiórka) na "biznes", który upadł
- nie placi pracownikom za pracę
- zalega z fakturami
- ma niejasne akcje z podatkami
ShadyTalezz - Robercik Lewandowski to milioner którego jeden zegarek jest warty ~1 ml...

źródło: cpUk9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy8yNDJkMjVmMmNiMzQ3NDU4NzBhYTA1NTY0ODBjYmE4YS5qcGeSlQMAAM0HgM0EOJMFzQlgzQTs3gACoTAHoTEE

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
25.04.2026, 09:35:09 via Wykop
  • 382
@ShadyTalezz: a najwazniejsze taki kapitan że nawet na mundial się nie dostaliśmy xD
  • Odpowiedz
Spowiedniczka-Stalina
Spowiedniczka-Stalina
25.04.2026, 09:53:46 via Wykop
  • 287
@ShadyTalezz: Ha tfu na niego, zaiebiście zasługuje na to, co żonka z nim robi.
Ale on jest KIIMŚ KUHWA KIIIMŚŚ KWIIIII
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
23.04.2026, 19:08:47
  • 1098
Mega_Smieszek

źródło: 1000016053

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kraven2024
kraven2024
23.04.2026, 19:15:14 via Wykop
  • 143
@Mega_Smieszek: jakbym proponowane posty na fejsie ogladal :D
  • Odpowiedz
piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
23.04.2026, 19:22:34 via Wykop
  • 206
@Mega_Smieszek: na fejsie w rolkach to się cyrk odwala jak spermiarze sypią numerami telefonów do gadających AI lasek
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
18.04.2026, 11:27:51
  • 1361
W obecnej sytuacji kto ma pierwszeństwo?
#samochodoza #konfitura #stopcham
DziobakPepe - W obecnej sytuacji kto ma pierwszeństwo?
#samochodoza #konfitura #stopc...

źródło: pierwsze

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
18.04.2026, 11:29:24 via Android
  • 859
@DziobakPepe: pieszy a to że zmotoryzowany to nie istotne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konfitura_w_akcji
konfitura_w_akcji
18.04.2026, 11:41:24 via iOS
  • 1236
@DziobakPepe: za to wykroczenie pan znany dziennikarz muzyczny dostał mandat 1500 zł. Dzięki temu rok później podczas sytuacji z moim udziałem i jazdy po chodniku praktycznie w tym samym miejscu mógł otrzymać 3000 zł za recydywę. Piękna historia.
  • Odpowiedz
deafpool
deafpool
10.04.2026, 10:23:52
  • 2615
Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po 7-9 złotych za 90g lub 100g.
Producenci czekolady lubą nas robić w kakao.

#gielda #czekolada #slodycze #afera #zakupy #lidl #biedronka
deafpool - Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po...

źródło: COCOAK2026_2026-04-10_12-21-11

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
10.04.2026, 10:25:17 via Wykop
  • 1035
@deafpool: kupili na górce i teraz schodzą z zapasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
10.04.2026, 10:47:40 via Wykop
  • 403
@Glupiii: ale gorzkie 80-90% to już kakao ma wpływ. Miałem na myśli czekolady mleczne, które są najpopularniejsze. Te wszystkie milki czy wedle mają po 20-30% kakao, reszta to cukier, tłuszcze i emulgatory. A też kosztują po 8-9zł za tabliczkę.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
10.04.2026, 09:40:27
  • 1360
Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe.

Jacek Magiera był gościem co wprowadzał młodych do Legii, chronił ich przed starymi, ale jednocześnie dbał o to by im sodówka do łba nie strzeliła, znana jest anegdota gdy wracał z młodym piłkarzem jego nową furą i kazał mu ją posprzątać, bo młody miał wywalone na to. Gość ułożony niesamowicie. W czasach gdy polskie kluby pachniały wódą, ten prowadził się nienagannie. W czasach gdy polscy piłkarze
michalxd21 - Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe. 

Jacek Magiera był gości...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myk-myk-myk
myk-myk-myk
10.04.2026, 09:43:18 via Wykop
  • 469
@michalxd21: najlepiej o nim świadczy to, że chłopa praktycznie każdy lubił, fajny facet, mądry, szykowany na kolejnego selekcjonera, wielka strata dla kibiców piłki kopanej
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
10.04.2026, 09:47:30 via Wykop
  • 199
@myk-myk-myk: to też jest sukces, zwłaszcza w kontekście czasów i środowiska w których funkcjonował. Urban ma szacunek bo ma luz który zdobył w Hiszpanii więc miał łatwiej, Magiera ma mimo że musiał funkcjonować wśród Hajtów czy Świerczewskich. Nawet dzisiaj, wystarczy spojrzeć na środowisko Kamila Glika i jego podejście do Lewandowskiego, fakt, Magiera piłkarsko szczytów nie osiągał, ale już wtedy szedł pod prąd.
  • Odpowiedz
John_Doenut
John_Doenut
09.04.2026, 18:24:57
  • 8
#przeszedlem Assassin's Creed Chronicles: Russia. Domknąłem wszystkie Asasynki przed zagłębieniem się w największe molochy serii.

Przeprawiamy się przez serię asasyńską od początku. Tu poprzedniczki

AC1: https://wykop.pl/wpis/63262471/wczoraj-po-prawie-miesiacu-przeszedlem-assasins-cr
AC2: https://wykop.pl/wpis/64838083/przeszedlem-assasins-creeda-2-lo-k---a-w-tym-wpisi#!$%@?-w-tym-wpisi#!$%@?-w-tym-wpisi#!$%@?-w-tym-wpisi/
John_Doenut - #przeszedlem Assassin's Creed Chronicles: Russia. Domknąłem wszystkie A...

źródło: acrosja

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sn0weK
Sn0weK
09.04.2026, 19:41:25 via Wypiek
  • 1
@John_Doenut Szanuję, że dotrwałeś do końca tej części. Poprzednie dwie z tej serii nie doprowadziły mnie do aż takiej frustracji jak właśnie ta. Sam klimat mi pasował w punkt, natomiast jego wykonanie jak i samej gry to katorga.
  • Odpowiedz
John_Doenut
John_Doenut
Autor
09.04.2026, 21:13:57 via Wykop
  • 1
@Sn0weK: Końcówka to kij w dupie. Ucieczka przed czołgiem to katorga. Czułem się jakbym platynował jakieś Soulsy :D
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
08.04.2026, 06:28:06
  • 1656
#allegro Czy wy jesteście normalni? OPIS PRODUKTU i jego PARAMETRY to dwie najważniejsze cechy oferty dzięki którym wiadomo co się kupuje a wy UKRYWACIE te informacje?

Kto u was w @allegro_pl wpadł na taki idiotyczny pomysł? Oczywiście pytanie retoryczne bo wiadomo, mniej opisu to więcej miejsca na reklamy, promowane oferty i inne nikomu niepotrzebne syfy
Catmmando - #allegro Czy wy jesteście normalni? OPIS PRODUKTU i jego PARAMETRY to dwi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-08 082808

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
08.04.2026, 06:31:24 via Wykop
  • 1110
@Catmmando: mieć cały polski e-commerce w garści, psuć go na siłę xD
kiedyś Amazon nie znaczył w Polsce nic a nic, Aliexpress bylo tylko ciekawostką, eBay w ogóle nie dał rady się utrzymać i się szybko zwinął... i nie zdziwię się, jak te platformy zaraz zaczną zdobywać większą popularność ponownie
  • Odpowiedz
lobo
lobo
08.04.2026, 06:33:59 via Wykop
  • 670
@Catmmando: Też mnie to ostatnio wnerwiło, przeglądam aukcje i na pierwszy rzut oka nie zauważyłem tego przycisku i byłem wnerwiony, że nagle sprzedawcy przestali to dodawać.
  • Odpowiedz
KwadratF1
KwadratF1
07.04.2026, 17:51:59
  • 168
#iran #wojna #usa #trump #geopolityka
Krótka piłka
KwadratF1 - #iran #wojna #usa #trump #geopolityka
Krótka piłka

źródło: comment_1616195638CNTpFBjiQ8ZaSH47JetUCk

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomidorowymichal1
pomidorowymichal1
07.04.2026, 17:59:42 via Wykop
  • 60
@KwadratF1: Jeden rabin powie tak, a inny powie nie
pomidorowymichal1 - @KwadratF1: Jeden rabin powie tak, a inny powie nie

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
BOGUSLAW_WINDA
BOGUSLAW_WINDA
07.04.2026, 21:11:27 via Wykop
  • 3
@KwadratF1: na 99% c--j wie
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
31.03.2026, 21:12:42
  • 163
Prawilnie przypominam kto z----ł te eliminacje!

Plujesz - plusujesz!

#mecz #reprezentacja #pilkanozna #probierz
matthewonthego - Prawilnie przypominam kto z----ł te eliminacje! 

Plujesz - plusujes...

źródło: 3623-1695204485

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
31.03.2026, 21:13:25 via Wykop
  • 12
@matthewonthego: p0laczki z-----i od stóp do głów no ale wiadomo trzeba kozła znaleźć
  • Odpowiedz
zizuzizizuza
zizuzizizuza
31.03.2026, 21:13:58 via Wykop
  • 55
@matthewonthego: kulesza powinien podac sie do dymisji
  • Odpowiedz
Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
31.03.2026, 21:17:43
  • 21
Chciałbym tylko zaznaczyć, że Pietuszewski zagrał 60 meczów w profesjonalnym futbolu, każdy mecz na lewym skrzydle. No to go Urban dał na środek xD Chyba jestem zbyt głupi żeby docenić tę pokerową zagrywkę Janeczka
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ErichVolker
ErichVolker
31.03.2026, 21:44:00
  • 37
#mecz Co jest xD? Ktoś się pospieszył
ErichVolker - #mecz Co jest xD? Ktoś się pospieszył

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-31 234302

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
31.03.2026, 21:46:18 via iOS
  • 4
@ErichVolker: Kurla nie to się wkleiło
  • Odpowiedz
twoj-stary-600
twoj-stary-600
31.03.2026, 21:47:58 via Wykop
  • 8
@ErichVolker: za bardzo uwierzył w swojego pewniaczka xdd
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
31.03.2026, 22:05:30
  • 128
Anka w czerwcu:
#mecz
Mariuszzuk - Anka w czerwcu:
#mecz

źródło: 1000010577

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

korkinn
korkinn
korkinn
31.03.2026, 22:09:10 via Wykop
  • 9
@Mariuszzuk: typowy polski beciak pantofel
  • Odpowiedz
xaoolin
xaoolin
xaoolin
01.04.2026, 09:17:11 via Wykop
  • 1
@Sniper512: A po uj chcesz na nią patrzeć w lepszej jakości?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 51
  • Strona 1 z 51
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.11.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.07.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking