Cześć jak się zabezpieczyć przy sprzedaży droższego przedmiotu przez internet? chyba tylko allegro wchodzi w grę lub odbóor osobisty? Zrobić zdjęcia numerów seryjnych, nagrać filmik jak ją pakuje przed paczkomatem i wkładam ? chce uniknąć sytuacji, że ktoś mi odeśle inny model za ile mogę realnie sprzedać MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X 24GB GDDR6X posiadam pudelko caly komplet #nvidia #pcmasterrace #kartygraficzne #allegro #
@BornToDie69: tym bardziej. Kupiłbyś GPU za 4k, które ma 6 lat, żre 350 W i możliwe, że było w koparce przez kilka lat? Kiedy za 2,5 k masz lepszą nówkę
@helghast: no dokladnie, normictwo lgnie do takich crapow a potem maja wyparcie ze to wcale nie sa crapy. ciekawe czy dalej czekaja az starfield bedzie uratowany przez bethesde albo przez moderow
@feksz: Najlepiej jakbyś jednak zagrał przynajmniej w RE2 Remake jako absolutne minimum (najlepiej też RE3 Remake machnąć). Tam jest generalnie dużo nawiązań do poprzednich części, pewnie bez tego się połapiesz w fabule, ale jednak dwójka i trójka są tu najbardziej istotne + grasz bohaterem z dwójki i jest tu trochę nawiązań do tego przez co przeszedł i sporo emocjonalnego ładunku obok którego bez ogrania RE2 przejdziesz raczej obojętnie, a szkoda
@feksz: Z racji, że RE9 kontynuuje historie Leona, to najlepiej przed przejść 2 i 4 (ewentualnie jego kampanie w 6).
Z kolei jeśli chciałbyś ograć kiedys 7 i 8 to polecam wtedy przejść 1, 5 i kampanie Chrisa w 6, bo te gry są mniej lub bardziej o nim i kontynuują wątek jak Chris ciągle musi patrzeć jak jego towarzysze giną (plus w RE8 jest kawał odnoszący się do komicznej
Posiadam MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X, warto ją teraz sprzedać na premiere nowych kart i kupić coś z serii 40xx lub 50xx ? gram w 2k monitor 144hz #nvidia #kartygraficzne #komputery #pcmasterrace #gielda
@feksz: do 2k ta karta długo wystarczy, po co ci fake klatki. Jedyne co możesz zyskać to efektywność prądowa, bo 3090 żre w cholerę prądu nowsze generacje dużo lepiej z tym
@Edenes Normalnie gram na 2560 × 1440, ale testowałem 1080p i z ciekawości zszedłem do 720p. Minimalna różnica w zależności od rozdziałki. Fullscreen czy borderless też bez różnicy. Dziwnie się gra zachowuje. Nie wiem, może spróbuję stery na czysto zainstalować albo coś innego gdzieś nasranego w
#mecz "Narzekać nie może reprezentant Polski, Karol Świderski, który jest piłkarzem Charlotte i zarabia najwięcej w tej drużynie. W 2023 roku zainkasował ponad 2,25 miliona dolarów" wyobraźcie sobie że on zarabia milion miesięcznie https://streamable.com/puaeac
@feksz: A tutaj wystarczylo tylko i az zagrac do kaminskiego i poszedlby sam na sam, no ale jak juz pisalem wczesniej swiderski to drewno wieksze niz swojego czasu milik, bo on to przynajmniej cos tam z lewej umial z-----c z daleka chociaz.
@feksz: Zdarza się, masz tutaj bramkarza który na koncie z sukcesów ma, za wiki: Hertha BSC Puchar Ligi Niemieckiej (2) : 2001, 2002 Manchester United Mistrzostwo Anglii (4) : 2006/2007, 2007/2008, 2008/2009, 2010/2011 Puchar Ligi Angielskiej (2) :
#frajerzyzmlm ciekawe jak musi się zaczynać takie spotkanie w Grecji grupowe "Słuchajcie w--------y się bo same uszy, musimy w----ć teraz innych i MOŻE uda się nie zadłużyć na 10 lat" xd
#tarkov #escapefromtarkov Witam, mam serwer SPT tarkov i gram sobie offline z modami, czy jest szansa zeby kolega mogl grac razem ze mna ? czytałem o jakimś modzie SIT ale co i jak to nie mam pojecia, może ktoś próbował ?
@feksz: jaka odmiana i jak wygląda teraz? A masz tam cokolwiek światła? Jak wygląda zdrowo, to przyciętą do rozwidlającego się kikuta jest szansa, ale trzeba zachować balans pomiędzy przesuszeniem, a zgniciem korzeni. Baccatumy w piwnicy zimują raczej łatwo, a chinensy zauważalnie gorzej.
Zrobić zdjęcia numerów seryjnych, nagrać filmik jak ją pakuje przed paczkomatem i wkładam ? chce uniknąć sytuacji, że ktoś mi odeśle inny model
za ile mogę realnie sprzedać MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X 24GB GDDR6X posiadam pudelko caly komplet
#nvidia #pcmasterrace #kartygraficzne #allegro #