Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
feksz
feksz

feksz

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1858
  • Znaleziska 133
  • Mikroblog 1725
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
  • Dodane (183)
  • Komentowane (535)
  • Plusowane (1007)
feksz
feksz
feksz 06.05.2026, 15:29:26
  • 0
Cześć jak się zabezpieczyć przy sprzedaży droższego przedmiotu przez internet? chyba tylko allegro wchodzi w grę lub odbóor osobisty?
Zrobić zdjęcia numerów seryjnych, nagrać filmik jak ją pakuje przed paczkomatem i wkładam ? chce uniknąć sytuacji, że ktoś mi odeśle inny model
za ile mogę realnie sprzedać MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X 24GB GDDR6X posiadam pudelko caly komplet
#nvidia #pcmasterrace #kartygraficzne #allegro #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10129
10129
06.05.2026, 16:16:30 via Wykop
  • 1
@feksz: nie patrz na to ile ten konkretnie model kosztuje tylko ile kosztują karty o tej samej lub lepszej wydajności.
  • Odpowiedz
youmimicanski
youmimicanski
07.05.2026, 06:22:01 via Wykop
  • 0
@BornToDie69: tym bardziej. Kupiłbyś GPU za 4k, które ma 6 lat, żre 350 W i możliwe, że było w koparce przez kilka lat? Kiedy za 2,5 k masz lepszą nówkę
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 22.03.2026, 20:37:45
  • 0
#crimsondesert #gry https://www.facebook.com/share/r/1CgwowPoRm/
feksz - #crimsondesert  #gry https://www.facebook.com/share/r/1CgwowPoRm/
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SmugglerFan
SmugglerFan
22.03.2026, 21:51:06 via Wykop
  • 1
@feksz: duzo normikow ma wywalone na takie rzeczy, jeszcze beda sie klocic ze to jest poziom rdr2 xD
SmugglerFan - @feksz: duzo normikow ma wywalone na takie rzeczy, jeszcze beda sie klo...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
SmugglerFan
SmugglerFan
22.03.2026, 22:25:44 via Wykop
  • 1
@helghast: no dokladnie, normictwo lgnie do takich crapow a potem maja wyparcie ze to wcale nie sa crapy. ciekawe czy dalej czekaja az starfield bedzie uratowany przez bethesde albo przez moderow
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 05.03.2026, 13:24:51
  • 0
#residentevil #gry
Czy jak nigdy nie grałem we wcześniejsze wersję to warto ograć 9? Czy zagrać no w dwie poprzednie ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ladykagami
ladykagami
05.03.2026, 13:36:54 via Wykop
  • 1
@feksz: Najlepiej jakbyś jednak zagrał przynajmniej w RE2 Remake jako absolutne minimum (najlepiej też RE3 Remake machnąć). Tam jest generalnie dużo nawiązań do poprzednich części, pewnie bez tego się połapiesz w fabule, ale jednak dwójka i trójka są tu najbardziej istotne + grasz bohaterem z dwójki i jest tu trochę nawiązań do tego przez co przeszedł i sporo emocjonalnego ładunku obok którego bez ogrania RE2 przejdziesz raczej obojętnie, a szkoda
  • Odpowiedz
ChochlikLucek
ChochlikLucek
06.03.2026, 13:09:42 via Wykop
  • 1
@feksz: Z racji, że RE9 kontynuuje historie Leona, to najlepiej przed przejść 2 i 4 (ewentualnie jego kampanie w 6).

Z kolei jeśli chciałbyś ograć kiedys 7 i 8 to polecam wtedy przejść 1, 5 i kampanie Chrisa w 6, bo te gry są mniej lub bardziej o nim i kontynuują wątek jak Chris ciągle musi patrzeć jak jego towarzysze giną (plus w RE8 jest kawał odnoszący się do komicznej
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 10.01.2026, 20:57:01
  • 1
#primemma jakiś link ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 24.08.2025, 11:08:47
  • 0
#tibia #gry
jaki retro serwer gdzie gra duzo ludzi ? jakiś 7.4/7.6 ?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziki_wieprz
Dziki_wieprz
24.08.2025, 15:13:02 via Wykop
  • 1
@feksz: tibiantis
  • Odpowiedz
T.....n
konto usunięte 28.08.2025, 11:12:57 via Wykop
  • 1
@feksz: wiadomo że Tibiantis
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 20.02.2025, 16:17:23
  • 1
Podacie podobne #gry do #valheim #enshrouded zaczynanie od kamienia brazu srebra itp i rozbudowa do przodu
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vaclav
Vaclav
21.02.2025, 05:18:52 via Android
  • 1
@artiom143
Sprawdź Serious Sam. Tam jest dużo przeciwników i nie trzeba nic budować ani rozwijać.
  • Odpowiedz
artiom143
artiom143
artiom143
21.02.2025, 06:37:29 via Wykop
  • 2
@Vaclav: s-słuucham?? typ pyta o gre typu valheim a ty serius sama polecasz?? to tak jakby ktos pytał o wyścigówke a ty bys mu dał call of duty
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 07.01.2025, 21:56:20
  • 0
Posiadam MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X, warto ją teraz sprzedać na premiere nowych kart i kupić coś z serii 40xx lub 50xx ? gram w 2k monitor 144hz
#nvidia #kartygraficzne #komputery #pcmasterrace #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jombsik
jombsik
07.01.2025, 22:29:22 via Wykop
  • 0
@jombsik: @armin-van-kutonger w stalkerze miałem na premiere 60 fps :D


@feksz: lol
  • Odpowiedz
bonus
bonus
07.01.2025, 22:30:10 via Wykop
  • 4
@feksz: do 2k ta karta długo wystarczy, po co ci fake klatki. Jedyne co możesz zyskać to efektywność prądowa, bo 3090 żre w cholerę prądu nowsze generacje dużo lepiej z tym
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 28.11.2024, 19:23:51
  • 0
#arenabreakoutinfinite #arenabreakout jak tam gracie?
#gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus
28.11.2024, 19:45:09 via Android
  • 0
@feksz wciąga
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 22.11.2024, 19:45:46
  • 0
#stalker #gry to jest normalne ze ta gra chodzi mi w 60 fps na srednio wysokich ?
3090 5800x3d 32gb ram

jak dam fsr to znowu plywa myszka a jest 120 fps
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gall108
Gall108
22.11.2024, 20:44:28 via Wykop
  • 1
@feksz myszka przestała mi "pływać" przy włączonym FSR jak skorzystałem z tego moda (właściwie to bardziej plik config.ini) https://www.nexusmods.com/stalker2heartofchornobyl/mods/17?tab=description. Spróbuj może i tobie pomoże.

@Edenes Normalnie gram na 2560 × 1440, ale testowałem 1080p i z ciekawości zszedłem do 720p. Minimalna różnica w zależności od rozdziałki. Fullscreen czy borderless też bez różnicy. Dziwnie się gra zachowuje. Nie wiem, może spróbuję stery na czysto zainstalować albo coś innego gdzieś nasranego w
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz
Autor
22.11.2024, 20:54:14 via Wykop
  • 0
@Edenes: tak, mogę ustawic 1080
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 15.10.2024, 20:56:16
  • 12
#mecz
"Narzekać nie może reprezentant Polski, Karol Świderski, który jest piłkarzem Charlotte i zarabia najwięcej w tej drużynie. W 2023 roku zainkasował ponad 2,25 miliona dolarów" wyobraźcie sobie że on zarabia milion miesięcznie
https://streamable.com/puaeac
feksz - #mecz 
"Narzekać nie może reprezentant Polski, Karol Świderski, który jest pi...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69
15.10.2024, 21:22:18 via Wykop
  • 3
@feksz: A tutaj wystarczylo tylko i az zagrac do kaminskiego i poszedlby sam na sam, no ale jak juz pisalem wczesniej swiderski to drewno wieksze niz swojego czasu milik, bo on to przynajmniej cos tam z lewej umial z-----c z daleka chociaz.
  • Odpowiedz
surlin
surlin
17.10.2024, 20:19:07 via Wykop
  • 0
@feksz: Zdarza się, masz tutaj bramkarza który na koncie z sukcesów ma, za wiki:
Hertha BSC
Puchar Ligi Niemieckiej (2) : 2001, 2002
Manchester United
Mistrzostwo Anglii (4) : 2006/2007, 2007/2008, 2008/2009, 2010/2011
Puchar Ligi Angielskiej (2) :
surlin - @feksz: Zdarza się, masz tutaj bramkarza który na koncie z sukcesów ma, za w...
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 12.10.2024, 12:28:49
  • 2
Kto pierwszy ten lepszy cd-key steam do beta testów GTA 6
5PI3R-D4L4J-1KUP5-30RYG-1N4L4

#gry #rozdajo #zadarmo #steam #gta #gta6
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda
12.10.2024, 12:32:41 via Android
  • 7
@feksz dzięki udało się
  • Odpowiedz
razzowsky
razzowsky
12.10.2024, 17:20:58 via Wykop
  • 0
@feksz: dzienki ziomuś jusz instaluje, ma ktoś sejwa 100%?
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 06.10.2024, 15:06:39
  • 1
#gry #eafc24 #fc25 #fut #fifa

poleci ktos jakiegoś bota do fc25 ? do snipingu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 11.09.2024, 16:15:50
  • 18
Cześć ygyghyghgyhygygy yygasydashhyd gydsahsagydysag hdshsyajdhysajd hdaskuydhsladjwmad as bdwankuljdsailjd abyd sahdasd mksa dklas dsklahdjn asdnk akshd nbykawdn asn ldas msad kmlsa dlkmasd opowiedziec o sobie
#frajerzyzmlm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simple-Man
Simple-Man
11.09.2024, 16:19:29 via Android
  • 3
@feksz czesc jestem ygyhyy ghhh gyhhygghuy zarabiać ygyhyhyhhyy yghyhyhhy ygyhyhh hjjjnn zainteresowany hufuihjghuhhhhhhgjhh yjghkjhkyufhgtfy więcej?
  • Odpowiedz
czykoniemnieslysza
czykoniemnieslysza
czykoniemnieslysza
11.09.2024, 17:03:48 via Android
  • 6
@Simple-Man
czykoniemnieslysza - @Simple-Man

źródło: temp_file6719072372592268876

Pobierz
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 10.09.2024, 15:10:54
  • 46
#frajerzyzmlm ciekawe jak musi się zaczynać takie spotkanie w Grecji grupowe
"Słuchajcie w--------y się bo same uszy, musimy w----ć teraz innych i MOŻE uda się nie zadłużyć na 10 lat" xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 16.05.2024, 16:52:39
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
16.05.2024, 17:04:45 via Wykop
  • 11
@feksz: a to nie jest tak, że to ludzie zaznaczają gdzie jest blok sponsorski i po prostu ktoś oznaczył jego zwrote?
  • Odpowiedz
R.....d
R.....d
konto usunięte 16.05.2024, 18:41:16 via Wykop
  • 2
@WhiskeyIHaze: właśnie tak
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 09.05.2024, 20:24:05
  • 0
#gry #arenabreakout
Gra ktoś już?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus
12.05.2024, 12:19:17 via Wykop
  • 0
@feksz: gram
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 02.02.2024, 18:37:32
  • 0
#komputery #amd #intel #cs2

Który procesor będzie lepszy do cs2? I3-14100 czy ryzen 5600 ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majk3l
majk3l
02.02.2024, 18:49:07 via Wykop
  • 1
I3-14100


@feksz: to jest zły wybór: https://www.youtube.com/watch?v=piJ7_IuoCvc&t=23s

ryzen
  • Odpowiedz
majk3l
majk3l
02.02.2024, 18:59:39 via Wykop
  • 1
alnie chce kupić ten


@feksz: na pewno dysk PCIe 4.0 by się przydał, a w tej cenie da się wyrwać.

Poza tym ujdzie.
#majk3lskladapcty
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 21.01.2024, 20:17:56
  • 1
#tarkov #escapefromtarkov
Witam, mam serwer SPT tarkov i gram sobie offline z modami, czy jest szansa zeby kolega mogl grac razem ze mna ? czytałem o jakimś modzie SIT ale co i jak to nie mam pojecia, może ktoś próbował ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 19.11.2023, 17:00:51
  • 0
Witam, poleci ktoś dobra pralke z przydatnymi funkcjami? tak max 2-3k
#pralka #agd #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....m
M.....m
konto usunięte 19.11.2023, 17:02:52 via Wykop
  • 1
@feksz: Polecam.
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
19.11.2023, 17:03:03 via Wykop
  • 1
@feksz: ta, ja polecam normalnie mordo śmiało
z fartem
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 18.11.2023, 18:01:23
  • 0
#chili Wiecie jak przezimować papryke? da rade w piwnicy okolo 10-15 stopni bez slonca ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....8
konto usunięte 18.11.2023, 19:47:49 via Wykop
  • 1
@feksz: jaka odmiana i jak wygląda teraz? A masz tam cokolwiek światła? Jak wygląda zdrowo, to przyciętą do rozwidlającego się kikuta jest szansa, ale trzeba zachować balans pomiędzy przesuszeniem, a zgniciem korzeni. Baccatumy w piwnicy zimują raczej łatwo, a chinensy zauważalnie gorzej.
  • Odpowiedz
gobi12
gobi12
18.11.2023, 23:52:29 via Wykop
  • 0
@feksz: Lepiej na parapecie. Zdecydowanie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.11.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.07.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking