Sąd Okręgowy w Łodzi skazał Ewelinę R. na 3,5 roku bezwzględnego więzienia za brutalny atak na taksówkarza podczas kursu w styczniu 2026 roku.
**To właśnie ta sama kobieta, która po zdarzeniu wybiegła z auta i zaczęła krzyczeć do ludzi, że kierowca jest gwałcicielem, próbując odwrócić uwagę od własnego ataku.**
Według ustaleń sprawy, podczas jazdy wyciągnęła nóż, groziła 22-letniemu kierowcy, przystawiła mu ostrze do szyi, zabrała 20 zł i kazała zniszczyć telefony, by nie wezwał policji. Całe zajście zarejestrowała kamera w samochodzie, a nagranie po publikacji w sieci wywołało duże oburzenie.
W trakcie procesu przyznała się do winy, przeprosiła pokrzywdzonego, a kierowca przyjął przeprosiny i zadeklarował, że jej wybacza xD Sąd podkreślił jednak, że kara więzienia ma być jasnym sygnałem, że grożenie kierowcom nożem i podobna p-----c nie będą tolerowane XDDDDD
@Famine: abstrahując od samego wyroku nie wierzę, że sprawa się skończyła w ciągu 5 miesięcy. Jeżeli to prawda to chyba jakiś polski rekord guinessa jest.
Gdzie była niekarana, wyraziła skruchę, przyznała się do winy, pokryła wszelkie roszczenia poszkodowanego, a ofiarą nie żywi urazy i nie miała obrażeń.
To bardzo prosta sprawa i wyrok adekwatny do sytuacji i postawy skazanej.
No tak, skrucha w procesie, porozumienie z ofiarą. Do tego w wyniku napaści nie doszło do żadnych obrażeń. Ile miała dostać?
@FrostlyMostly: Do 20 lat jest konkretnie w takim przypadku, więc połowa wyroku to jest dużo według ciebie? Zbyt niski wyrok w takich przypadkach zachęca do podobnych napaści.
Jak na polskie warunki to i tak sporo dostała. W Krakowie zaszlachtowanie człowieka traktowane jest jako pobicie ze skutkiem śmiertelnym, więc tutaj popisy z nożem wycenione na ponad 3 lata to konkretny wyrok. I bardzo k... dobrze.
**To właśnie ta sama kobieta, która po zdarzeniu wybiegła z auta i zaczęła krzyczeć do ludzi, że kierowca jest gwałcicielem, próbując odwrócić uwagę od własnego ataku.**
Według ustaleń sprawy, podczas jazdy wyciągnęła nóż, groziła 22-letniemu kierowcy, przystawiła mu ostrze do szyi, zabrała 20 zł i kazała zniszczyć telefony, by nie wezwał policji. Całe zajście zarejestrowała kamera w samochodzie, a nagranie po publikacji w sieci wywołało duże oburzenie.
W trakcie procesu przyznała się do winy, przeprosiła pokrzywdzonego, a kierowca przyjął przeprosiny i zadeklarował, że jej wybacza xD Sąd podkreślił jednak, że kara więzienia ma być jasnym sygnałem, że grożenie kierowcom nożem i podobna p-----c nie będą tolerowane XDDDDD
3,5 roku xD
#polska #kryminalne #lodz #wydarzenia #rozboj
źródło: temp_file1898322143865498141
PobierzKopnij psa dostaniesz 5 lat.
Tak tylko jeszcze przypomnę (ha tfu na Budę tak nawiasem)
źródło: temp_file3881221231376751493
Pobierzźródło: obraz
Pobierz@Famine: Ale to mało?Serio uważasz że po takim procesie to mało? Ile byś dał?
Wykop zresztą twierdził że ją uniewinnią xD
@FrostlyMostly: co? Czy ty wiesz, że za napaść z nożem można dostać dożywocie w Polsce? 10-15 lat spokojnie, ona dostała bardzo łagodny wyrok.
@Famine: jaki cuck xd
dobrze że sędzia chociaż odrobina rigczu, chociaż 3,5 roku to i tak ewidentnie maciczna taryfa ulgowa.
@djtartini1: Dostała dolne widełki + pół roku.
Gdzie była niekarana, wyraziła skruchę, przyznała się do winy, pokryła wszelkie roszczenia poszkodowanego, a ofiarą nie żywi urazy i nie miała obrażeń.
To bardzo prosta sprawa i wyrok adekwatny do sytuacji i postawy skazanej.
@FrostlyMostly: Do 20 lat jest konkretnie w takim przypadku, więc połowa wyroku to jest dużo według ciebie? Zbyt niski wyrok w takich przypadkach zachęca do podobnych napaści.
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-19 132331
Pobierz@Famine: ja p------e XD
Jak na polskie warunki to i tak sporo dostała. W Krakowie zaszlachtowanie człowieka traktowane jest jako pobicie ze skutkiem śmiertelnym, więc tutaj popisy z nożem wycenione na ponad 3 lata to konkretny wyrok. I bardzo k... dobrze.
@M7RoyalMadrid: to drugie
Komentarz usunięty przez autora
@Gjbgghbhhjj: Ale dlaczego sędzia nie uwzględnił uczuć wykopków i ich pokracznie rozumianej potrzeby zemsty? Dlaczego!?