Byłem dzisiaj w biedronce, cena cebuli 6,50 zł/kg banany 7 zł/kg. Patrzę na porównanie wartości odżywczych i wychodzi na to, że banan chyba wygrywa we wszystkim. Czy to oznacza, że teraz opłaca się bardziej gotować z bananów niż cebuli? Podrzućcie jakieś przepisy. Na spaghetti z bananem najlepiej czy coś takiego prostego.
#dieta #gotujzwykopem #biedronka #heheszki #nieheheszki #inflacja
#dieta #gotujzwykopem #biedronka #heheszki #nieheheszki #inflacja













#tenis