Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ext11
ext11

ext11

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20907
  • Znaleziska 3948
  • Mikroblog 16959
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 69
FantaZy
FantaZy
FantaZy
25.11.2022, 10:32:43
  • 1087
#mecz
#mundial #michniewicz #reprezentacja #pilkanozna
FantaZy - #mecz 
#mundial #michniewicz #reprezentacja #pilkanozna

źródło: comment_166937234161YUJk0oEop7WBLmTevZb8.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 25.11.2022, 22:06:05
  • 0
@FantaZy: Apeluje o tagowanie #cm711. Moim zdaniem memy złoto szkoda żeby się zgubiły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
1.....2
1.....2
konto usunięte 25.11.2022, 12:01:26
  • 1592
Nie no panowie, atakować w 98 minucie i ryzykować jak mieliście bezpieczny remis? Tak się nie gra w piłkę!

#mecz
#mundial
#pilkanozna
1.....2 - Nie no panowie, atakować w 98 minucie i ryzykować jak mieliście bezpieczny ...

źródło: comment_1669377678oyaPQg1LZgizu7rI1Wu2ic.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 25.11.2022, 22:05:39
  • 1
@11262: Apeluje o tagowanie #cm711. Moim zdaniem memy złoto szkoda żeby się zgubiły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
madafi
madafi
25.11.2022, 17:29:01 via Android
  • 39
Te memy z Czesiem to już niezły trend się zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) I dobrze. Niech widzi grubas co o jego myśli szkoleniowej myślą ludzie.
#mecz #memy
madafi - Te memy z Czesiem to już niezły trend się zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) I dobrze. Niech...

źródło: comment_1669397341IfgVSSUtZcQTuhK1ltqoD4.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 25.11.2022, 22:02:49
  • 1
@madafi: Apeluje o tagowanie #cm711. Moim zdaniem memy złoto szkoda żeby się zgubiły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
E.....n
E.....n
konto usunięte 25.11.2022, 20:38:11
  • 175
Przestańcie atakować, to nie ma sensu, dopiszcie sobie lepiej 0 punktów!

#mecz
E.....n - Przestańcie atakować, to nie ma sensu, dopiszcie sobie lepiej 0 punktów! 
...

źródło: comment_1669408673KOtrKyx9xI9bs2Z1UEpCo9.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 25.11.2022, 22:00:22
  • 4
@Exxan: Apeluje o tagowanie #cm711. Moim zdaniem memy złoto szkoda żeby się zgubiły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NanuszJowak91
NanuszJowak91
25.11.2022, 17:55:12
  • 105
Ekwadorze dlaczego nie grasz niskiego pressingu?
#mecz
NanuszJowak91 - Ekwadorze dlaczego nie grasz niskiego pressingu?
#mecz

źródło: comment_1669398869AXipdogi4tggVb22LWxYvO.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 25.11.2022, 21:57:04
  • 1
Apeluje o tagowanie #cm711. Moim zdaniem memy złoto szkoda żeby się zgubiły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sindarin
Sindarin
25.11.2022, 19:43:48
  • 517
E E NIE WOLNO TAK STRZELAĆ!!! W ILU WY JESTEŚCIE NA ICH POŁOWIE!!! #mecz #mundial
Sindarin - E E NIE WOLNO TAK STRZELAĆ!!! W ILU WY JESTEŚCIE NA ICH POŁOWIE!!! #mecz #...

źródło: comment_1669405427BnqpuQuA5cKt6RVWTLbRor.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 25.11.2022, 21:55:28
  • 0
@Sindarin: Apeluje o tagowanie #cm711. Moim zdaniem memy złoto szkoda żeby się zgubiły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KapitanFazi
KapitanFazi
KapitanFazi
25.11.2022, 19:42:37
  • 621
#mecz
#reprezentacja
KapitanFazi - #mecz 
#reprezentacja

źródło: comment_1669405354RzOAO2EfegRgkABLDL2lzO.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 25.11.2022, 21:54:33
  • 2
@KapitanFazi: Apeluje o tagowanie #cm711. Moim zdaniem memy złoto szkoda żeby się zgubiły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tupac_Shakur
Tupac_Shakur
25.11.2022, 17:50:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 643
Ekwador czemu ty atakujesz tę Holandię, zostaw ją proszę
#mecz #mundial
Tupac_Shakur - Ekwador czemu ty atakujesz tę Holandię, zostaw ją proszę
#mecz #mundia...

źródło: comment_1669398621jHQPyxosx7e4o2zgHzSmaA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 25.11.2022, 21:54:17
  • 1
@Tupac_Shakur: Apeluje o tagowanie #cm711. Moim zdaniem memy złoto szkoda żeby się zgubiły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jacas
jacas
25.11.2022, 17:11:20
  • 455
Pressować siedmioma na połowie Holendrów, przecież tak nie wolno
#mecz #reprezentacja
jacas - Pressować siedmioma na połowie Holendrów, przecież tak nie wolno
#mecz #repr...

źródło: comment_1669396241IkufnjHzWDwj7MEqcDxry8.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 25.11.2022, 21:53:21
  • 1
@jacas: Apeluje o tagowanie #cm711. Moim zdaniem memy złoto szkoda żeby się zgubiły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SkomplikowanaBudowaCepa
SkomplikowanaBudowaCepa
27.10.2022, 12:19:57
  • 1
znowu bestia ze wschodu pousuwala filmiki z wczorajszego epizodu maniakalno kompulsywnego
#napierala
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 27.10.2022, 15:52:11
  • 0
@SkomplikowanaBudowaCepa: @bkce: chyba ukrył. Mi się w polecanych wyświetlają jego filmiki z wczoraj ale jak wejdę w profil to ostatni film to jest debata z tow. Michałem
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 27.10.2022, 18:23:13
  • 0
@SkomplikowanaBudowaCepa: @bkce: dobra to chyba kwestia nowego interfejsu który wdraża yt
ext11 - @SkomplikowanaBudowaCepa: @bkce: dobra to chyba kwestia nowego interfejsu któ...

źródło: comment_16668949679ZP5dudn2jRGGYb8sgK3bM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 27.10.2022, 18:25:30
  • 1
na innym kompie mam stary interfejs
ext11 - na innym kompie mam stary interfejs

źródło: comment_1666895293iW4sV0jgjmtJz673RSwJeh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 27.10.2022, 18:31:29
  • 1
@bkce: no już się przestraszyłem bo jestem fanem dr dopiero od niedawna i jeszcze się nie nacieszyłem xD
  • Odpowiedz
WypadlemZKajaka
WypadlemZKajaka
21.10.2022, 18:21:25
  • 276
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 21.10.2022, 23:17:01
  • 1
@Monifufka: @NieRozumiemIronii: @szasznik:
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,145400,18558612,robert-biedron-kupowanie-super-rakiet-i-wypasionych-czolgow.html
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 18.09.2022, 21:20:55
  • 3
za co zbanowano zarev'a?
#programowanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11
Autor
18.09.2022, 23:05:22
  • 0
@bruce: też tak uważam. Może @Moderacja by się wypowiedziała? (xD)
  • Odpowiedz
Logan00
Logan00
18.08.2022, 07:34:53
  • 73
#finlandia
Logan00 - #finlandia

źródło: comment_1660808089rZvB6tzaApAwxGq78e1XXw.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 18.08.2022, 13:29:48
  • 0
@Logan00: Jak z niej jest taki young global leader jak z Trzaskowskiego to i tak nie ma znaczenia co robi po pracy bo jest tylko pionkiem co ładnie wygląda i mówi po angielsku.
  • Odpowiedz
zarev
zarev
zarev
30.07.2022, 18:46:00
  • 259
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 30.07.2022, 20:39:59
  • 8
@zarev: udzielasz się jeszcze w jakimś community poza wykopem? Czy planujesz się gdzieś przenieść po usunięciu konta? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 26.07.2022, 14:35:14
  • 0
Kupiłem przedmiot na #allegrolokalnie i przelałem kasę odrazu. Po 5 dniach braku odzewu ze strony sprzedającego, założyłem spór. Kolejny dzień brak odpowiedzi. Potem allegro wysłało takie coś:

"Sprzedający nie udzielił wyjaśnień w ciągu 24 godzin od rozpoczęcia dyskusji, co narusza nasz Regulamin. Proszę sprzedającego o załączenie potwierdzenia nadania, z widocznym adresem doręczenia.
Jeśli zamówienie nie zostało do tej pory wysłane, proszę o przesłanie potwierdzenia zwrotu pieniędzy.
Mam nadzieję, że sprawa znajdzie pomyślny
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11
Autor
26.07.2022, 15:04:31
  • 0
@JuanPabloMarcelo: tak
@2020: no dobra skora tak mówisz xD
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11
Autor
26.07.2022, 15:07:24
  • 0
@2020: nieno kupiłem przez Allegro Paczkomaty InPost ale to i tak chyba leci odrazu do chłopa. Allegro tego nie zatrzymuje.
  • Odpowiedz
Moseva
Moseva
21.07.2022, 11:01:58 via iOS
  • 1447
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 21.07.2022, 14:44:41
  • 1
@tonawegla: bo powinno się podawać cena wynajmu, a media rozliczać z liczników. Rozliczenie ze spółdzielnią to wyłącznie kwestia właściciela mieszkania.
  • Odpowiedz

603

"Global Order of Satan" uczestnikiem tęczowej parady w Warszawie

Pokaż treści 18+

"Global Order of Satan" uczestnikiem tęczowej parady w Warszawie

Warszawa. Na tęczowej paradzie obok wielkich światowych korporacji jak Microsoft, Google, Goldman Sachs, JP Morgan czy CD Projekt (XD), przyjaciół demokracji z USA i Ukrainy, Amnesty International, kwiatków jak Homokomando swoją reprezentację będzie miał też "globalny porządek szatana".

Richyrich
z
facebook.com
dodany: 22.06.2022, 22:42:59
  • 363
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    kultura
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    warszawa
ext11
ext11
ext11 23.06.2022, 09:33:30
  • 0
@Amadek: privacytools.io przeniosło się (powód) tu:
https://www.reddit.com/r/PrivacyGuides/
https://www.privacyguides.org/tools/
SolarisYob
SolarisYob
21.04.2022, 13:58:07
  • 8
#szachy
SolarisYob - #szachy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 25.04.2022, 13:22:25
  • 0
@SolarisYob: jest to może na yt gdzieś? bo nie mogę znaleźć xD
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 22.04.2022, 23:15:54
  • 0
Jak zamknąć konto w revolut? Mam niepotwierdzoną tożsamość więc nie moge wypłacić środków a bez wypłacenia nie mogę zamknąć konta. Nie chce wysysać żadnych dokumentów do nich ofc.
#revolut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11
Autor
23.04.2022, 09:05:46
  • 0
@LubieKiedy: Chyba nie od zawsze albo potwierdzało się przelewem z karty czy coś. Mam tam już konto od dawna ale w ogóle nie używam a oni mnie spamują cały czas żebym potwierdził tożsamość.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Strona 10 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking