@ext11: z tego co widze to ostanio sporo jutuberow wydalo ksiazki i na roznych liveach jest cisniecie z wolsiego, zeby jak beda podpisywac nei robili tego jak wolski
Miałem dziś dodać całkiem fajną opuszczoną galerię sztuki, ale postanowiłem, że zrobię to następnym razem. Wyszło na to, że dziś wrzuciłem fotorelację z zabytkowego i w sumie opuszczonego mostu w Tczewie. Od wielu lat przez konserwatora zabytków, nie może zostać wyremontowany. Most Tczewski to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych zabytków Pomorza. Obiekt powstał w latach 1851-1857 i ma naprawdę wyjątkową historię. Był on wówczas najdłuższym mostem w Europie i jednym z najpiękniejszych na
Południowokoreańska firma Hanwha Ocean proponuje polskiej Marynarce Wojennej w ramach programu Orka opracowany przez siebie okręt podwodny typu KSS III. Cechami wyróżniającymi tą jednostkę pływającą w porównaniu do konkurencji mają być m.in.: zintegrowane od razu uzbrojenie ze startującymi pionowo
@neutronius: niema chyba luku na komandosów i bezzałogowce które są w polskich wymaganiach? Ciekawe czy Szwedzi coś zaproponują, musieli by chyba przedłużyć A26 o VLS
Katastrofa kysztymska 1957 r. choć według klasyfikacji INES jest trzecim najpoważniejszym wypadkiem nuklearnym po katastrofach w Czarnobylu i Fukushimie, ale...
Dla mnie to jest fenomen, że najlepszy kanał popularnonaukowy w Polsce tworzy Ukrainiec mieszkający we Włoszech. Ale nic tylko się ciszyć bo robi o wiele ciekawszy content naukowy niż Polacy.
Jak to jest możliwe, że w kantorze mogę kupić np koronę norweska kilka groszy taniej niż sprzedać w revolucie? Co mnie może powstrzymać przed kupieniem koron za parę tysięcy i wpłaceniu ich w Norwegii na moje konto i zrobienie profitu rzędu 10% od tak? #revolut #waluty #finanse
@MasterZiomaX: Pamiętajcie, że najbardziej skuteczny jest bojkot konsumencki. Tu macie przykład co się stało po szowinistycznej, antymęskiej reklamie Gillette. (-8 miliardów $)
@plasq: @diablofanIV Po wybuchu ten magiczna robak kompulsywnie próbuje się połączyć z głową Erena. Potem, kiedy Mikasa odcina głowę Erena wewnątrz ust tytana - robak wyparowuje (niby dosłownie nie widać ale w miejscu gdzie był jest tylko para) i wraz z nim znikają wszystkie moce tytanów. A na końcu jest sugestia, że z tej pochowanej głowy znów mogą odrodzić się moce. No naprawdę genialnie napisane.
#snk moze mi powiedziec co ma w glowie typ ze strony snk.wbijam? Po jaki ciul to wrzucac po polsku za 2 tygodnie jak na ogladaj anime pojawi sie do polnocy?
@kodecss: @Anon_daru no i z tego co kojarzę to tłumaczy bezpośrednio z japońskiego więc nie musi czekać na angielski przekład jak większość ale za dwa tygodnie to już pewnie wszyscy obejrzą gdzie indziej x
@PolishBoyfriend: jak działa ta dzsw? rzucają cię do jakiejś losowej jednostki czym możesz sobie coś wybrać? Są jakieś stanowiska bardziej specjalistyczne czy tylko BPP ( ͡°͜ʖ͡°)
@jedrek_masta @PawelFajdek: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I GŁOSOWAĆ NA SPORTOWCA ROKU BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ KIBICA BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD ZAGŁOSUJĄ NA LEWEGO BO ZOBACZĄ REKLAME HUAŁEJA
@muchabzz: na tę chwilę w tym okręgu pis zdobył 8 mandatów (na 15) więc wejdzie osmiu posłów pisu z największą ilością głosów w tym niestety ziobro który ma drugi wynik na swojej liscie