Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ext11
ext11

ext11

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20694
  • Znaleziska 3893
  • Mikroblog 16801
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 69
a.....1
konto usunięte 26.12.2023, 18:35:19
  • 473
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 26.12.2023, 18:52:47 via Wykop
  • 148
@ab6661: dlatego właśnie ja tvpis nie mogłem oglądać a z tvrepublika można się pośmiać nie podnosząc sobie ciśnienia :P
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 14.12.2023, 18:14:18
  • 2
#wolski #kurczakmaly #wolskiowojnie #zychowicz #bartosiak #geopolityka

o nie znowu wolskiego szkalują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ext11 - #wolski #kurczakmaly #wolskiowojnie #zychowicz #bartosiak #geopolityka

o nie...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

srgs
srgs
14.12.2023, 19:22:45 via Wykop
  • 4
@ext11: z tego co widze to ostanio sporo jutuberow wydalo ksiazki i na roznych liveach jest cisniecie z wolsiego, zeby jak beda podpisywac nei robili tego jak wolski
  • Odpowiedz
Shewie
Shewie
28.12.2023, 11:05:06 via Android
  • 0
@card_man kazdy ma swoj taryfikator.
  • Odpowiedz
Polska5Ever
Polska5Ever
05.12.2023, 12:03:35
  • 1471
#zonabijealewolnobiega ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #zima #logikaniebieskichpaskow #protip
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 05.12.2023, 18:06:18 via Wykop
  • 0
@Polska5Ever: podajcie model wkrętarki ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nightmeen
nightmeen
02.12.2023, 14:56:58
  • 165
Miałem dziś dodać całkiem fajną opuszczoną galerię sztuki, ale postanowiłem, że zrobię to następnym razem. Wyszło na to, że dziś wrzuciłem fotorelację z zabytkowego i w sumie opuszczonego mostu w Tczewie. Od wielu lat przez konserwatora zabytków, nie może zostać wyremontowany.
Most Tczewski to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych zabytków Pomorza. Obiekt powstał w latach 1851-1857 i ma naprawdę wyjątkową historię. Był on wówczas najdłuższym mostem w Europie i jednym z najpiękniejszych na
nightmeen - Miałem dziś dodać całkiem fajną opuszczoną galerię sztuki, ale postanowił...

źródło: DSC_0025

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
ext11
ext11
ext11 02.12.2023, 15:56:25 via Wykop
  • 1
@nightmeen: ja również poproszę o wypisanie. powiadomienia z tagów działają xD
  • Odpowiedz

338

Koreański okręt podwodny z rakietami manewrującymi dla Polski

Koreański okręt podwodny z rakietami manewrującymi dla Polski

Południowokoreańska firma Hanwha Ocean proponuje polskiej Marynarce Wojennej w ramach programu Orka opracowany przez siebie okręt podwodny typu KSS III. Cechami wyróżniającymi tą jednostkę pływającą w porównaniu do konkurencji mają być m.in.: zintegrowane od razu uzbrojenie ze startującymi pionowo

konto usunięte
z
defence24.pl
dodany: 30.11.2023, 15:44:21
  • 85
  • #
    polska
  • #
    marynarka
  • #
    korea
ext11
ext11
ext11 01.12.2023, 05:56:54 via Wykop
  • 0
@neutronius: niema chyba luku na komandosów i bezzałogowce które są w polskich wymaganiach?
Ciekawe czy Szwedzi coś zaproponują, musieli by chyba przedłużyć A26 o VLS

408

[SMARTGASM]Katastrofa Kysztymska. Mroczne tajemnice najważniejszego obiektu ZSRR

Pokaż treści 18+

[SMARTGASM]Katastrofa Kysztymska. Mroczne tajemnice najważniejszego obiektu ZSRR

Katastrofa kysztymska 1957 r. choć według klasyfikacji INES jest trzecim najpoważniejszym wypadkiem nuklearnym po katastrofach w Czarnobylu i Fukushimie, ale...

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 26.11.2023, 22:01:38
  • 46
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    nauka
  • #
    wojna
  • #
    technologia
ext11
ext11
ext11 27.11.2023, 21:11:54 via Wykop
  • 19
Dla mnie to jest fenomen, że najlepszy kanał popularnonaukowy w Polsce tworzy Ukrainiec mieszkający we Włoszech. Ale nic tylko się ciszyć bo robi o wiele ciekawszy content naukowy niż Polacy.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dracar
dracar
22.11.2023, 21:56:00
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 27.11.2023, 21:09:50 via Wykop
  • 0
@tobtp: ja jestem w szoku ze ktokolwiek jeszcze słucha tego farmazoniaża a ludzie mu 17k miesięcznie płacą xD
ext11 - @tobtp: ja jestem w szoku ze ktokolwiek jeszcze słucha tego farmazoniaża a lu...

źródło: ss

Pobierz
  • Odpowiedz
Karakatamakatula
Karakatamakatula
06.11.2023, 13:28:54
  • 1
Jak to jest możliwe, że w kantorze mogę kupić np koronę norweska kilka groszy taniej niż sprzedać w revolucie? Co mnie może powstrzymać przed kupieniem koron za parę tysięcy i wpłaceniu ich w Norwegii na moje konto i zrobienie profitu rzędu 10% od tak?
#revolut #waluty #finanse
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 22.11.2023, 18:52:59 via Wykop
  • 0
@Karakatamakatula: udało się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MasterZiomaX
MasterZiomaX
05.11.2023, 17:08:57
  • 1320
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 05.11.2023, 20:45:23 via Wykop
  • 29
@MasterZiomaX: Pamiętajcie, że najbardziej skuteczny jest bojkot konsumencki. Tu macie przykład co się stało po szowinistycznej, antymęskiej reklamie Gillette. (-8 miliardów $)
ext11 - @MasterZiomaX: Pamiętajcie, że najbardziej skuteczny jest bojkot konsumencki....

źródło: ss

Pobierz
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 16.11.2023, 20:44:02 via Wykop
  • 0
@Endorfina-Fit: Nie wiem czemu akurat do mnie piszesz ale babo proszę napisz normalnie o chodzi bo tego nie da się czytać.
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
09.11.2023, 17:06:22
  • 205
#humorobrazkowy #architektura #heheszki
enforcer - #humorobrazkowy #architektura #heheszki

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 09.11.2023, 22:22:19 via Wykop
  • 0
@enforcer: gdzie to?
  • Odpowiedz
MrBeast
MrBeast
07.11.2023, 19:03:44
  • 739
XD Zawsze kisnę z ludzi co rzucają te słowa ale żeby prezydent Warszawy nie wiedział co mówi?
#warszawa #polityka
MrBeast - XD Zawsze kisnę z ludzi co rzucają te słowa ale żeby prezydent Warszawy nie...

źródło: F-V0SFjXkAAZd1n

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 08.11.2023, 00:16:01 via Wykop
  • 0
@MrBeast:

kończ waść wstydu oszczędź (mi)

kończ waść wstydu oszczędź (sobie)


oba te zdania są poprawne, a że w filmie użyto akurat pierwszego to nie oznacza, że teraz każdy musi się do niego
  • Odpowiedz
plasq
plasq
07.11.2023, 20:41:05
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 07.11.2023, 23:47:02 via Wykop
  • 1
@plasq: @diablofanIV Po wybuchu ten magiczna robak kompulsywnie próbuje się połączyć z głową Erena. Potem, kiedy Mikasa odcina głowę Erena wewnątrz ust tytana - robak wyparowuje (niby dosłownie nie widać ale w miejscu gdzie był jest tylko para) i wraz z nim znikają wszystkie moce tytanów. A na końcu jest sugestia, że z tej pochowanej głowy znów mogą odrodzić się moce. No naprawdę genialnie napisane.
  • Odpowiedz
zabolek
zabolek
07.11.2023, 08:05:06
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 07.11.2023, 14:40:42 via Wykop
  • 0
@KuroKitsune: Jak obejrzeć tę bardziej "oryginalną" wersję Mononoke? Oglądałeś po japońsku?
  • Odpowiedz
ext11
ext11
ext11 07.11.2023, 14:24:30
  • 9
Ja p------e ...ale szmira.
#snk #attackontitan #shingekinokyojin #aot
ext11 - Ja p------e ...ale szmira.
#snk #attackontitan #shingekinokyojin #aot

źródło: sss

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kodecss
kodecss
04.11.2023, 19:42:29
  • 0
#snk moze mi powiedziec co ma w glowie typ ze strony snk.wbijam? Po jaki ciul to wrzucac po polsku za 2 tygodnie jak na ogladaj anime pojawi sie do polnocy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 04.11.2023, 21:53:37 via Wykop
  • 1
@kodecss: @Anon_daru no i z tego co kojarzę to tłumaczy bezpośrednio z japońskiego więc nie musi czekać na angielski przekład jak większość ale za dwa tygodnie to już pewnie wszyscy obejrzą gdzie indziej x
  • Odpowiedz
PolishBoyfriend
PolishBoyfriend
27.10.2023, 23:39:41
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 27.10.2023, 23:46:51 via Wykop
  • 0
@PolishBoyfriend: jak działa ta dzsw? rzucają cię do jakiejś losowej jednostki czym możesz sobie coś wybrać? Są jakieś stanowiska bardziej specjalistyczne czy tylko BPP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1463

[AMA] Paweł Fajdek, pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem

[AMA] Paweł Fajdek, pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem

Pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem i medalista olimpijski z Tokio. Zapraszam do zadawania pytań!

PawelFajdek
z
wykop.pl
dodany: 24.10.2023, 14:49:11
  • 499
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    sport
  • #
    rzutmlotem
  • #
    lekkoatletyka
  • #
    polska
ext11
ext11
ext11 24.10.2023, 15:53:50 via Wykop
  • 48
@jedrek_masta @PawelFajdek: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I GŁOSOWAĆ NA SPORTOWCA ROKU BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ KIBICA BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD ZAGŁOSUJĄ NA LEWEGO BO ZOBACZĄ REKLAME HUAŁEJA
j.....t
j.....t
konto usunięte 14.10.2023, 12:47:27
  • 231
dobre to tłumaczenie raperskiego slangu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #ai #elevenlabs
j.....t - dobre to tłumaczenie raperskiego slangu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #ai #elevenla...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 17.10.2023, 19:23:46 via Wykop
  • 3
@jenn-rost: masz może mirror jakiś?
  • Odpowiedz
muchabzz
muchabzz
16.10.2023, 02:58:10
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ext11
ext11
ext11 16.10.2023, 03:09:53 via Wykop
  • 0
@muchabzz: na tę chwilę w tym okręgu pis zdobył 8 mandatów (na 15) więc wejdzie osmiu posłów pisu z największą ilością głosów w tym niestety ziobro który ma drugi wynik na swojej liscie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • Strona 7 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking