Wpis z mikrobloga

@ext11: bylo cos w stylu ze bartek go wszedzie zapraszal w pewnym okresie, wszystko z nim robil a jak pakleza robil jakies eventy, turnieje to nigdy nawet do niego nie napisal, wiec bartosz sie #!$%@? i postanowil miec w niego wyjebke to tak po krótce
  • 0
@asdfiksowy: OK coś kojarzę, że się poróżnili ale oglądam ten turniej i myślałem że się coś srogiego #!$%@?ło bo pojazdy po paklezie co chwilę aż goście niewiedzą co powiedzieć xD
@ext11 Po upadku podobno Pakleza się na niego wypial, gadal cos w stylu, że ma tytuł arcymistrza na zawsze, a XN się skończył i już nic nie znaczy xD

Generalnie takie gadanie dziada związkowego, którym Pakleza się okazał być: jakieś machlojki z kanałami PZSzach i donejtami, granie partii symultanicznych za 120zl i dostawanie medali za zasługi dla promowania szachów, bo mają dobre układy z politykami xD
  • 1
granie partii symultanicznych za 120zl


@IIIlIII:

granie partii symultanicznych za 120zl

xD

eh czyli typowe związki sportowe w polsce.
Ci streamerzy to zrobili więcej dla szachów niż ten PZSzach przez całe życie xD
@ext11: No głównie o to chodzi, jak było dobrze to go zapraszali na darmowe komentowanie u nich na kanale, wypromował cały związek i turnieje, bo wcześniej to nawet nie potrafili (i nadal nie potrafią) wykorzystać obecności J-K Dudy w światowej czołówce. Jak XN upadł to nagle go podobno każdy z środowiska #!$%@? na eventach szachowych, że jest klaunem bez tytułu i przynosi hańbę królewskiej grze.

@dullboy Żeby to tylko o to
Pakleza chciał go wciągnąć w reklamowanie jakiegoś scamu


@IIIlIII: niby jakiego xD? Jakieś źródło?

są jakieś sprawozdania z kontroli w związku i było dużo nieścisłości


@IIIlIII: a to Pakleza jest prezesem związku, jest w zarządzie? Aż sprawdziłem - nie xD

ciekawy artykuł jak to Pakleza i reszta


@IIIlIII: Czyli Pakleza, Wojtaszek, Dziuba, wszystkich #!$%@?ć za przynależność do klubu xD

Barteczek w dupie był i gówno widział, po prostu go
@IIIlIII: niby jakiego xD? Jakieś źródło?


@dullboy: XN podawal nazwe na streamie ale nie zapamietalem, wiadomo ze slowo przeciwko slowu bo deal nie wyszedl i dowodow nie ma.

@IIIlIII: a to Pakleza jest prezesem związku, jest w zarządzie? Aż sprawdziłem - nie xD


No wiadomo, że on nie odpowiada za całe zło polskich szachów ale jest zaangażowany bezpośrednio w ich działania, w końcu streamuje z ich konta (podobno nawet