Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
etherway

etherway

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22565
  • Znaleziska 7783
  • Mikroblog 14782
  • Obserwujący 85
  • Obserwowane 1

907

Udana próba przejazdu przez bramę

Udana próba przejazdu przez bramę

Kamera monitoringu zarejestrowała dziewczynę, która próbowała wjechać przez bramę na teren prywatny. Jednak sprawy nie potoczyły się tak gładko, jak pierwotnie planował kierowca.

starnak
z
streamable.com
dodany: 13.01.2023, 15:37:29
  • 209
  • #
    rozowepaski
  • #
    kierowcy
  • #
    humor
  • #
    rozrywka
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
etherway
etherway 13.01.2023, 17:58:25
  • 0
audio to nowe nagranie do operacji wandering soul
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

637

Gdzieś tam w Meksyku..

Gdzieś tam w Meksyku..

Taki tam wypadek

PolishBoyfriend
z
streamable.com
dodany: 09.01.2023, 22:16:41
  • 75
  • #
    wypadek
  • #
    rozrywka
etherway
etherway 10.01.2023, 21:20:40
  • 1
Prawidłowy podkład dźwiękowy...

GTA V
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

779

Kierowca-youtuber odszedł na emeryturę - 40 lat na drogach i 16 lat na...

Kierowca-youtuber odszedł na emeryturę - 40 lat na drogach i 16 lat na...

Hiob zdobył popularność dobre kilkanaście lat temu, gdy serwis YouTube dopiero zaczynał istnieć, a o vlogerach mało kto słyszał. Co milion kilometrów zabijał sarenkę lub miał kolizje — szczery. Zbieranie na kampera.

konto usunięte
z
40ton.net
dodany: 05.01.2023, 12:24:28
  • 182
  • #
    logistyka
  • #
    tir
  • #
    kierowcy
etherway
etherway 05.01.2023, 20:06:00
  • 13
miałem zawsze dysonans z jego materiałami, niby ciekawe i merytoryczne, gość miał gadane ale zawsze musiał pokazać jakoś, swój, w moim odbiorze, fanatyzm religijny i koniec końców mnie to odbiło od jego kanału. Szanuję, każdy niech robi i czuje co chce...mniemam, ze miał dalej i tak dużą widownię, której to nie przeszkadzało.

Był jeszcze taki inny, młody, z Chicago, nie pamiętam imienia, fajnie zaczął kanał, fajne miał live'y, była społeczność w komciach
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

etherway
etherway 05.01.2023, 20:30:36
  • 0
@eMinimi: o tak, on, ale ten kanał mizernie wygląda :/
etherway
etherway 05.01.2023, 20:34:38
  • 1
@Wloskisprzecior: no widzisz, coś w tym jest, nawet widząc po komciach tu. Z ciekawości przeklikałem ten ostatni film...mocno wierzący człowiek kupił sobie Hellcata, o ironio (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

niech mu służy na emeryturze i niech dźwięk gwizdałki wynagradza mu lata ciężkiej pracy
etherway
etherway 05.01.2023, 20:51:32
  • 0
@kelso123: no juz nie pamietam dokladnie co, bo to lata temu bylo ale kojarze, ze wracalem z pracy i do poznej nocy tam na kanale siedzialem i bylo jakies community a z tygodnia na tydzien mi przeszlo i zapomnialem o gosciu na ponad dekade
etherway
etherway 05.01.2023, 21:04:58
  • 9
Jezu, co wam przeszkadza, że ktoś wierzy w Boga?


@bylem_bordo: absolutnie nic, tak samo jak to, że ktoś jest gejem, lesbijką albo identyfikuje się jako lampa uliczna, każdego prawo...ale jakikolwiek ekstremizm w jedną albo drugą stronę rodzi właśnie takie nastroje społeczne, ktoś nie chce i nie będzie akceptował gościa robiącego helicopter trick na paradzie równości a innemu przeszkadza katolicka indoktrynacja na kanale o ciężarówkach i Stanach, ot co ¯\_(ツ)_/¯
Niczego
etherway
etherway 05.01.2023, 21:25:38
  • -2
@MrAjL: peace Zią, no hostile, dokładnie to samo napisałem parę postów wyżej, ja zagłosowałem swoim odsubowaniem w pewnym momencie bo zaczęło mi to przeszkadzać i tyle, nikomu niczego nie zabraniam i nie narzucam ;)
etherway
etherway 05.01.2023, 21:50:30
  • 0
@Polozna504: no coś jest na rzeczy jak widać...moją odpowiedzią był unsub i niech sobie żyje w swojej bańce jeśli jakąś ma...ja wysiadłem i tyle, chociaż pozostał we mnie szacunek do jego wiedzy i doświadczenia w kwestii zawodowej

355

Weseli Czeczeni pokazują zgrupowany hangar przez HIMARS

Pokaż treści 18+

Weseli Czeczeni pokazują zgrupowany hangar przez HIMARS

Batalion Tik-tok Kadyrowa pokazuje, co dzieje się z ich sprzętem po spotkaniu z HIMARS.

mexxl
z
youtu.be
dodany: 05.01.2023, 12:14:19
  • 18
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
etherway
etherway 05.01.2023, 20:12:11
  • -7
@SannTi_25: oj tam poprawny szyk zdania...przereklamowane w dzisiejszych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

369

MON zamawia 70 tys. karabinków GROT. "Sprawdzony w boju"

Pokaż treści 18+

MON zamawia 70 tys. karabinków GROT. "Sprawdzony w boju"

Szef MON Mariusz Błaszczak podpisał aneks do umowy dotyczącej wyposażenia polskiej armii w karabinki automatyczne GROT. Polska Grupa Zbrojeniowa dostarczy 70 tys. sztuk, które wyprodukuje fabryka "Łucznik". Wkrótce resort ma podpisać kolejny aneks na następną partię tej broni - podał szef...

CalviN_Candie
z
polsatnews.pl
dodany: 02.01.2023, 10:17:25
  • 133
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    bron
  • #
    wojsko
  • #
    ciekawostki
  • #
    wojna
etherway
etherway 02.01.2023, 19:40:14
  • 9
Mamy 3 rozwiązania...albo kisimy sie z berylami, albo wspieramy i rozwijamy Grocika albo przechodzimy na m4/416...innych opcji brak jak dla mnie


  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

etherway
etherway 02.01.2023, 20:28:20
  • 0
@KAGA91: @sp00_n: mam znajomych strzelających z budżetowych mossbergow, mam znajomych strzelających z DD więc mam możliwosć postrzelania sobie z platformy AR w całej rozpiętości cenowej kiedy chcę...swoją historię strzelecką chcę budować od początku na Grociku ¯\_(ツ)_/¯
etherway
etherway 02.01.2023, 20:35:54
  • -1
@KAGA91: spoko ziomeczku, dzieki, to kwestia i tak roku+ wiec mam nadzieję, że konstrukcja już będzie podpimpowana do tego cczasu ;)
etherway
etherway 02.01.2023, 20:46:38
  • -1
@KAGA91: miejmy nadzieję, że takie głosy jak Twój da kopa Radomowi, żeby wyjść z ciepłego k--------a oklepanych zamówień publicznych i żeby dali coś od siebie kolejny raz
etherway
etherway 02.01.2023, 20:57:20
  • -1
Za dużo tam polityki. Wiem z pierwszej ręki.


@KAGA91: nie wnikam, kibicuje konstrukcji i tyle
etherway
etherway 02.01.2023, 21:07:50
  • 0
@IvanBarazniew: z platformy AR, z całej rozpiętości cenowej strzelam od kilku lat, a sam jako pierwszy wybór mam ochotę na Grota, właśnie po to, żeby nie być jak każdy inny i żeby wspierać rozwój ¯\_(ツ)_/¯

362

Pakistańska produkcja skręcanych felg stalowych.

Pokaż treści 18+

Pakistańska produkcja skręcanych felg stalowych.

Ulubionym zajęciem pracowników jest przerzucanie felg z kupki na kupkę, a biedny facet od malowania proszkowego chyba próbuje popełnić samobójstwo 6:20.

Nadaje_z_piwnicy
z
youtube.com
dodany: 01.01.2023, 22:09:27
  • 165
  • #
    swiat
  • #
    pakistan
  • #
    felgi
  • #
    ciekawostki
  • #
    bhp
  • #
    motoryzacja
etherway
etherway 02.01.2023, 17:04:56
  • 7
He will ride eternal, shiny and chrome.


@peradon: witness me
etherway
etherway 02.01.2023, 17:07:21
  • 2
@deathcoder: Tamara?
etherway
etherway 02.01.2023, 17:08:55
  • 36
Po kiego grzyba rzucają obrobione detale na ziemię, zamiast np. do jakiegoś wózka, żeby następny ziomek mógł podjechać pod swoje stanowisko i nie marnować czasu na zbieranie tego szmelcu z ziemi.


@szasznik: uuu, optymalizator ;>

1052

Wymienia baterii w iPhonie 12 ze sprzętem dostępnym od Apple

Wymienia baterii w iPhonie 12 ze sprzętem dostępnym od Apple

Wymiana krok po kroku baterii w iPhone 12 przy użyciu sprzętu dostępnego w serwisie samoobsługowej naprawy Apple.

tabarok
z
youtube.com
dodany: 01.01.2023, 18:15:08
  • 260
  • #
    apple
  • #
    serwisgsm
  • #
    iphone
  • #
    majsterkowanie
etherway
etherway 01.01.2023, 21:06:53
  • -9
@jfrost: daleko mi od spermiarstwa ze względu na wiek ale Patka to szwarna dziołcha po całości...
etherway
etherway 27.12.2022, 14:35:51
  • 1110
Chłop se kupił nową pralko suszarkę i teraz siedzi jak debil w łazience i paczy jaka cicha i jak mryga i jak czas pokazuje...


#niewiemjaktootagowac #pralka chyba #chwalesie
etherway - Chłop se kupił nową pralko suszarkę i teraz siedzi jak debil w łazience i ...

źródło: comment_1672151727jP6MrdJr1krerdZGR5HKBx.jpg

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snurq
Snurq
Snurq
27.12.2022, 14:37:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 806
@etherway: i zajebiście, takie rzeczy najbardziej cieszą
  • Odpowiedz
Rachey
Rachey
Rachey
27.12.2022, 15:29:32
  • 501
@etherway: ja kupiłem z dwa miesiące temu odkurzacz automatyczny - za każdym razem patrzę jak posłusznie z--------a po mieszkaniu - nowe AGD jest lepsze niż National Geographic w TV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2330

Prowokacja na granicy. Białoruskie służby podrzuciły ciało. Jest nagranie

Pokaż treści 18+

Prowokacja na granicy. Białoruskie służby podrzuciły ciało. Jest nagranie

"To prowokacja zmierzająca do oskarżenia strony polskiej. Ciało po białoruskiej stronie granicy zostało podrzucone przez tamtejsze służby" - podkreśliła w oświadczeniu Straż Graniczna. Jako dowód opublikowano nagranie z miejsca zdarzenia.

konto usunięte
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 21.12.2022, 17:37:50
  • 99
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
etherway
etherway 21.12.2022, 18:57:31
  • -1
@Ponczo88: @Mediocretes: długość nagrania to 1:37...


821

Twoja wypłata może przyjść okrojona. O wysłaniu wniosku nikt ci nie przypomni

Twoja wypłata może przyjść okrojona. O wysłaniu wniosku nikt ci nie przypomni

W 2023 roku będzie ponowny zapis do programu Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK). Zostaną zapisani nawet ci, którzy wcześniej zrezygnowali z uczestnictwa. Co ciekawe, zapis obejmuje większość osób pracujących.

salon24_pl
z
salon24.pl
dodany: 17.12.2022, 09:14:26
  • 363
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    inwestycje
  • #
    gospodarka
etherway
etherway 17.12.2022, 19:14:08
  • 4
Generalnie takie przymusowe oszczędzanie ma swoje plusy...w Holandii z każdej mojej wypłaty urzędowo potrącane jest 8% na tzw wakacyjne, wypłacane jednorazowo raz w roku w z wypłatą w Maju co sumarycznie, po odliczeniu podatków daje 13 pensje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

943

Co się stało z chlapaczami w samochodach?

Co się stało z chlapaczami w samochodach?

Gdzie się podziały chlapacze w samochodach? Przyszła taka pora roku, kiedy podczas jednej trasy możemy opróżnić cały zbiornik z płynem na spryskiwacz tylko dlatego, że auta jadące przed nami wyrzucają spod kół całe topiące się błoto pośniegowe i różną ilość piachu i drobnych kamyków....

pussyrider
z
youtube.com
dodany: 13.12.2022, 17:45:38
  • 292
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    kiciochpyta
  • #
    carboners
  • #
    autowizja
  • #
    swiat
etherway
etherway 13.12.2022, 22:22:57
  • 0
ja p------e, chciałbym mieć takie problemy w życiu
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

541

Twarde lądowanie wroga w Ukrainie.

Pokaż treści 18+

Twarde lądowanie wroga w Ukrainie.

Twarde lądowanie wroga w Ukrainie.

mezzanine
z
streamable.com
dodany: 12.12.2022, 16:35:55
  • 127
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ruskimir
  • #
    wojsko
etherway
etherway 12.12.2022, 18:45:01
  • 13
Ale on na fart liczył, że od cugu się ugasi czy co, przecież mógł spokojnie posadzić tę maszynę 40s wcześniej :D
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

634

PRAWDZIWE KŁAMSTWA: najlepsza komedia sensacyjna wszech czasów?

PRAWDZIWE KŁAMSTWA: najlepsza komedia sensacyjna wszech czasów?

Kino akcji Jamesa Camerona, które po 30 latach od premiery nadal trzyma świetny poziom.

boudziou
z
film.org.pl
dodany: 07.12.2022, 10:54:49
  • 118
  • #
    swiat
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    kino
  • #
    filmnawieczor
etherway
etherway 07.12.2022, 21:14:43
  • 8
battery Azis (ʘ‿ʘ)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

etherway
etherway 07.12.2022, 21:34:35
  • 2
@rafal-donica: bo tam jest od groma kultowych scen...


nie wracam do tego filmu cyklicznie bo znam go na pamięć, scena po scenie. T2 tak samo ale jeśli miałbym wybrać jeden jedyny film do oglądania do końca życia to jednak T2 DC...film ostateczny

etherway
etherway 07.12.2022, 23:01:41
  • 1
@rafal-donica: ehh pewnie w jakims rownoleglym uniwersum jestesmy bff i rzucamy takimi ciekawostkami jak z rekawa :D ale w tym ja wiem, ze taka wiedza zainteresuje gora 5 osob i nie ma sie co produkowac :|
etherway
etherway 02.12.2022, 22:50:53
  • 218
Mireczki dajcie "F" dla tego przystojniaka...Z ciężkim sercem, po prawie 19 latach musiałem dziś go odesłać do krainy wiecznych łowów :(

Żegnaj, przyjacielu, obyś jadł codziennie wołowinę z ćwierćfunciaka z maka i żebyś codziennie wskakiwał między kołdrę a poszewke...

#kitku #pokazkota #feels #zwierzaczki #smutnekitku
etherway - Mireczki dajcie "F" dla tego przystojniaka...Z ciężkim sercem, po prawie 1...

źródło: comment_1670021327POWUUK3M1vy3VRTAR9gZYb.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tbhilt
tbhilt
02.12.2022, 22:54:37
  • 10
@etherway: I came here to laugh, not to feel ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
etherway
etherway
Autor
02.12.2022, 23:00:19
  • 11
@damek: też nie wiedziałem, do wczoraj. Ale przychodzi taki moment, że wiesz, że trzeba jeśli go kochasz. W moim przypadku całe rozklejenie się minęło jak zasnął, pozostał tylko smutek i jakby ulga
  • Odpowiedz

269

Wraca produkcja F-16. Rollout pierwszego egzemplarza

Pokaż treści 18+

Wraca produkcja F-16. Rollout pierwszego egzemplarza

W zakładach Lockheed Martina w Greenville w Południowej Karolinie dokonano rolloutu samolotu wielozadaniowego F-16 Block 70/72. To pierwsza fabrycznie nowa maszyna tej wersji i pierwsza wyprodukowana na nowej linii produkcyjnej, po jej przenosinach z Fort Worth.

konto usunięte
z
defence24.pl
dodany: 23.11.2022, 18:23:06
  • 29
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    usa
etherway
etherway 24.11.2022, 18:41:19
  • 0
szczyt osiągniec aerodynamiki ludzkosc osiagnela w latach 70 i nic od tego czasu się nie zmieniło


@Martwy_stwor: a widziałeś kiedyś na żywo na tych samych pokazach wystep F-16 i F-35 wykonujące podobne manewry?
etherway
etherway 26.11.2022, 18:55:45
  • 0
@poradnia_okultystyczna: Ziomeczku o czym Ty do mnie rozmawiasz? Jaki wektorowany ciąg, jakie dysze od dołu w F-35 A...proste pytanie. Czy widziałeś kiedyś na tych samych pokazach te same manewry wykonywane przez F-16/F/A-18 i F-35 A i jaka jest różnica możliwości miedzy 4 a piątą generacją myśliwców?
etherway
etherway 27.11.2022, 18:59:27
  • 0
@poradnia_okultystyczna: jasne fizyka i aerodynamika sie nie zmienia, ale juz to jak fitujemy sie w te prawa w miare rozwoju juz tak...dlatego zapytalem, czy widizales na wlasne oczy roznice w...brakuje mi pl slowa, roznice w "performance" miedzy F-16 a F-35? bo mnie np r-------o w tym roku slow pass f-35 przy predkości okolo 160km/h i gdzie było widac na lotkach jak ta maszyna walczy w każdej sekundzie, żeby pozostać w

568

Co Pan\Pani sądzi o Baltonie?

Co Pan\Pani sądzi o Baltonie?

Chyba jedyna reklama która powiedziała prawdę

Flapjadzek
z
youtube.com
dodany: 27.11.2022, 11:40:00
  • 99
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    baltona
etherway
etherway 27.11.2022, 18:19:37
  • 2
Baltona to jednak był taki gorszy Pewex...dorastając w Łodzi po Lego i Matchboxy jeździło się do Pewexu na Radogoszczu a baltona to był raptem mural z tym marynarzem w centrum
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

668

Ukraińscy ochotnicy uratowali babcię z linii frontu pod ciężkim ostrzałem.

Pokaż treści 18+

Ukraińscy ochotnicy uratowali babcię z linii frontu pod ciężkim ostrzałem.

Watch this video on Streamable.

Kolekcjoner_dusz
z
streamable.com
dodany: 26.11.2022, 16:36:43
  • 120
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    konfliktynaswiecie
etherway
etherway 26.11.2022, 18:45:35
  • 27
#kitku i #piesel zostawione na pastwę losu...w życiu bym nie opuścił :|
  • 28
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

etherway
etherway 26.11.2022, 19:18:29
  • 12
@Yurakamisa: ok, mamy inna wrażliwość i tyle, w moim odczuciu zwierzęciu, z którym żyjesz x lat nie wytłumaczysz i nie zracjonalizujesz tego co się dzieje tak jak człowiekowi. I uprzedzając Twoje pytanie...nie zostawiłbym tych zwierzaków w trosce o swoje życie...albo idą ze mną albo zostaje z nimi
etherway
etherway 26.11.2022, 19:19:02
  • 4
@analogiczna: jak wyzej
etherway
etherway 26.11.2022, 19:25:18
  • 2
@analogiczna: ok, nie oceniam ale ja np mam 18 letniego kotela, ktory byl ze mna przez moje cale dorosle zycie i jest moim najwierniejszym przyjacielem...wolalbym zginac niz z dnia na dzien zostawic go samego
etherway
etherway 26.11.2022, 19:25:48
  • 1
@Yurakamisa: jak wyzej
etherway
etherway 26.11.2022, 19:31:40
  • 1
ja na wypadek klęski mam więcej kociego jedzenia niż swojego.


@analogiczna: no wlasnie...bo kotełce nie wytłumaczysz i nie zracjonalizujesz...
etherway
etherway 26.11.2022, 19:44:38
  • 3
@RoKub: mowie ze swojej perspektywy...gdyby mi grady j----y w dom w życiu bym swojego kota nie zostawił samopas...albo s---------y razem albo zostajemy razem...

etherway
etherway 26.11.2022, 19:49:33
  • 1
@karmazynowy_piekarz: lubię firmy Disney'a ale to nie ma nic do tego, ze nie opuściłbym swojego domu bez swojego koteła
etherway
etherway 26.11.2022, 20:01:08
  • 2
@InspektorDupa: Stary nie wiem...może zbyt personalnie do tego podchodzę bo stary koteł to jedyna jednostka zależna ode mnie i nawet nie chce myśleć co by się z nim działo, jakby mnie zabrakło jutro
etherway
etherway 26.11.2022, 21:05:19
  • 0
@orzak: jebnij rakiety na centrum Roermond w #holandia i pacz jak s--------m ze swoim starym kotełem albo zostaje z nim, żeby się nie bal
etherway
etherway 26.11.2022, 21:38:59
  • 2
@RoKub: pff... z kanapy czy z ukraińskiej wioski...ja w życiu nie zostawiłbym swojego kotele, który trwa ze mną od 2004 roku jak zawiązywałem mu pępowinę ¯\_(ツ)_/¯
etherway
etherway 26.11.2022, 22:38:15
  • 2
jak by cię przycisnęło to byś go zjadł


@RoKub: hyh, chyba Cię p------o i już pomijam realia wojny ale parę razy zdarzyło się w zycku być na bezrobociu i w--------c pasztet warty 2x mniej niż amu dla kota...właśnie dlatego, ze zwierzaczkowi nie wytłumaczysz co się dzieje
etherway
etherway 26.11.2022, 23:59:41
  • 1
@Tapirekirek: mogę dać tylko jednego plusa...przepraszam... mega szanuję Twój wkład w sprawę
etherway
etherway 18.11.2022, 19:36:54
  • 144
Stworzyłem #postmemizm #heheszki #evilbelike
etherway - Stworzyłem #postmemizm #heheszki #evilbelike

źródło: comment_1668800208D1EbgOGmqYVlNYJL05JeXA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A330
A330
18.11.2022, 19:47:20
  • 25
@etherway: raczej
O ty córko porzadnego ojca,podlaczasz mi kabel od telewizji
  • Odpowiedz
etherway
etherway
Autor
19.11.2022, 18:37:12
  • 1
@A330: @kasztanowcowiaczek: damn, jesteście mega bardziej kreatywni niż ja, mój #evilbelike sięgał co najwyżej tej wrzutki i zaraz po dodaniu uświadomiłem sobie, ze powinno być "o Ty Dobrodzieju podłączasz mi do internetu"
  • Odpowiedz

671

Prawdopodobne trafienie rosyjską rakietą na terenie Polski.

Pokaż treści 18+

Prawdopodobne trafienie rosyjską rakietą na terenie Polski.

Oficjalnie zapalił się pył kukurydziany, nieoficjalnie jebnęli w nas rakietą. Trafili skup zboża w okolicy Hrubieszowa. Morawiecki zwołał specjalne posiedzenie sejmu "na już".

Mleczny_obraz_z_wilkowa
z
wykop.pl
dodany: 15.11.2022, 18:02:10
  • 159
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
etherway
etherway 15.11.2022, 18:27:11
  • 8
83% wilgotności powietrza i zapłon pyłu ze zboża... wystarczająco legitne :D
etherway - 83% wilgotności powietrza i zapłon pyłu ze zboża... wystarczająco legitne ...

źródło: comment_1668536829zDfHWl9rsWOJIeX40U1yBS.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

490

Płoną rosyjskie zakłady pod Moskwą. Tam powstają części do sprzętu wojskowego

Pokaż treści 18+

Płoną rosyjskie zakłady pod Moskwą. Tam powstają części do sprzętu wojskowego

Na terenie zakładu elektromechanicznego w Podolsku pod Moskwą doszło do pożaru. Personel został ewakuowany. Ogień objął 1,8 tys. kilometrów kwadratowych.

konto usunięte
z
wprost.pl
dodany: 14.11.2022, 18:00:01
  • 40
  • #
    polityka
  • #
    rosja
  • #
    pozar
  • #
    wojsko
  • #
    swiat
etherway
etherway 14.11.2022, 21:12:02
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Strona 10 z 13
  • >
  • .

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 10.04.2012

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 18.03.2015

    Komentator
  • VIP
    od 12.06.2012

    VIP
  • Kałasznikow
    od 01.06.2011

    Kałasznikow
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 07.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.12.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.01.2013

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia