Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kelso123

kelso123

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5632
  • Znaleziska 2510
  • Mikroblog 3122
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 104

465

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

Rockstar jednak zawodzi "Fizyczna wersja Grand Theft Auto VI, zawierająca kod do pobrania gry wewnątrz opakowania, będzie dostępna od 12 listopada, aby umożliwić wcześniejsze pobranie gry."

TheFlashes
z
rockstargames.com
dodany: przedwczoraj, 10:52:58
  • 251
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    gta
  • #
    gta6
kelso123
kelso123 przedwczoraj, 15:07:19 via Wykop
  • 3
Ta gra się sprzeda więc wiedzą że mogą sobie pozwolić na wszystko. Ja mam gier na parę lat to i tak kupię jak stanieje jedynie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

659

Po odstawieniu alkoholu stało się coś nieprawdopodobnego Peja, Szyc, Koterski

Pokaż treści 18+

Po odstawieniu alkoholu stało się coś nieprawdopodobnego Peja, Szyc, Koterski

Warto posłuchać... Ps. Lubiący wypić - proszę nie zakopywać.

freddd
z
youtube.com
dodany: 21.06.2026, 01:33:09
  • 245
  • #
    alkoholizm
  • #
    zdrowie
  • #
    uzaleznienie
  • #
    psychologia
  • #
    przemyslenia
kelso123
kelso123 21.06.2026, 18:45:34 via Android
  • 0
@ramirezvaca: to się może zgadzać co piszesz bo też mam na czarno bordowego z takimi symptomami
san-francisco
san-francisco
20.06.2026, 19:46:49
  • 100
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kelso123
kelso123 21.06.2026, 06:37:28 via Wykop
  • 0
@san-francisco: jechać ze streamerami nierobami
  • Odpowiedz

737

Iran zamyka cieśninę Ormuz. Obarcza winą USA i Izrael

Iran zamyka cieśninę Ormuz. Obarcza winą USA i Izrael

Mistrz zawierania porozumien pokojowych bedzie mial kolejna szanse! Iran zamknął cieśninę Ormuz

Czolo_waw
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.06.2026, 14:26:40
  • 77
  • #
    iran
  • #
    tump
  • #
    ormuz
  • #
    wojna
kelso123
kelso123 20.06.2026, 20:04:25 via Wykop
  • 3
Trump mówił że zakończył 8 wojen. To chyba pomylił mu się czas przeszły z przyszłym i chodzi mu że 8 razy zakończy wojnę usa iran;)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rybsonk
rybsonk
20.06.2026, 10:28:36
  • 3
Mireczki ankieta!

Dziś raz na zawsze sprawdzimy czy na mirko więcej fanów ma tetralogia Fallota czy tetralogia Elder Scrolls. Głosujemy!

#gry #medycyna #kardiologia #gaming #ankieta #grajzwykopem #gryparatowaniapoziomu
rybsonk - Mireczki ankieta!

Dziś raz na zawsze sprawdzimy czy na mirko więcej fanów ...

źródło: 38610

Pobierz

Co wolisz?

  • Tetralogia Fallota 37.8% (31)
  • Tetralogia Elder Scrolls 62.2% (51)

Oddanych głosów: 82

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kelso123
kelso123 20.06.2026, 13:33:28 via Android
  • 1
@rybsonk: Skyrim fajne
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
19.06.2026, 21:58:25
  • 115
Generalnie to beka, że Ukraina jeszcze w 2023 miała prawo nazywać bohaterami kogo chcą, nawet suchewycza czy bandere, a dzisiaj nazwanie jednostki nawet nie konkretnymi imionami, tylko ogolnie "bohaterow oun" kwalifikuje do odebrania orderu, czego nie robilismy od 1939 roku xD

Polska to jest kraj schizoidow, nic dziwnego dlaczego ukraincy omijaja nas szerokim lukiem jezeli chodzi o produkcje swojej broni

#ukraina #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
KIaudik - Generalnie to beka, że Ukraina jeszcze w 2023 miała prawo nazywać bohateram...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kelso123
kelso123 20.06.2026, 07:33:10 via Wykop
  • 0
@KIaudik: Bordowy ma meltdown? Który to już raz widzę na wykopie xD Ta służalczość wobec ukrainy jest zabawna.
  • Odpowiedz
turok2016
turok2016
turok2016
19.06.2026, 19:53:44
  • 490
Jak czytam te zachwyty nad batyrem i "dobrą decyzją" z odebraniem odznaczenia to nie wiem czy śmiać się czy płakać z głupoty Polaków xD

Pachołek Kaczyńskiego Duda dał order Zełenskiemu bo taką miał wizję z tyłka aby dać najżywsze odznaczenie, a potem Batyr, kolejny pachołek Kaczyńskiego ten order postanawia zabrać i nagle Polacy zadowoleni i chwalą prezydenta jaki to dobry ruch. Choroszcz xD

#bekazprawakow #wolyn #ukraina
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kelso123
kelso123 20.06.2026, 07:27:25 via Wykop
  • 1
@turok2016: To że kiedyś zrobili błąd dając order nie znaczy że odebranie tego orderu to nie jest dobra decyzja. Nie lubię Nawrockiego ale dał dużo czasu ukrom na rozwiązanie konfliktu i ci wypieli się to order musiał być odebrany.
  • Odpowiedz

447

Polska wstrzymała przekazanie MiG-29. MON: Ukraina nie wywiązała się z umowy

Polska wstrzymała przekazanie MiG-29. MON: Ukraina nie wywiązała się z umowy

Wiceminister obrony Cezary Tomczyk ujawnił, że Polska nie przekazała Ukrainie kolejnych myśliwców MiG-29. Powodem ma być brak realizacji wcześniejszych ustaleń dotyczących współpracy technologicznej w obszarze dronów.

grajkoo
z
forsal.pl
dodany: 17.06.2026, 07:55:40
  • 70
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    geopolityka
  • #
    mig29
  • #
    drony
kelso123
kelso123 17.06.2026, 18:11:56 via Android
  • 2
@emjot86: to i pewnie nie chcą się dzielić z nikim. Chcą być unikalni. Pewnie tak zostanie migi już nie potrzebne jak dostaną gripeny i inne

378

Zabity w Polsce rosyjski karykaturzysta dostawał groźby od ludzi Kadyrowa

Zabity w Polsce rosyjski karykaturzysta dostawał groźby od ludzi Kadyrowa

W ostatnich miesiącach artysta miał stale otrzymywać groźby zwłaszcza po tym, jak zaczął aktywnie wyszydzać Ramzana Kadyrowa.

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 16.06.2026, 14:01:36
  • 59
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
kelso123
kelso123 17.06.2026, 07:12:13 via Wykop
  • 0
@sandal: Wykop to psychiatryk. Poznałem tutaj kilku ananasów co leczą kompleksy bo w realu są nikim. Tutaj nie ma wątpliwości kogo to może być sprawda. Na głównej pełno ruskich trolli którzy wszystko co złe to Ukraina a powiesz coś na rosję to cię skrytykują.
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
16.06.2026, 16:50:14
  • 738
Dzisiaj już nic lepszego nie obejrzycie, pacyfikacja bojówki Bąkiewicza w Niemczech: xddddd

https://streamable.com/f00vvn

#ruchobronygranic #bakiewicz #bekazprawakow #polityka
Mariuszzuk - Dzisiaj już nic lepszego nie obejrzycie, pacyfikacja bojówki Bąkiewicza ...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kelso123
kelso123 16.06.2026, 21:32:57 via Android
  • 8
@Mariuszzuk: poszli bronić granic że nie zauważyli że przekroczyli granicę ? Xd
  • Odpowiedz
Serrrek
Serrrek
16.06.2026, 06:52:11
  • 2937
Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn National Geographic w domu ze zdjęciami. Oglądam te zwierzęta dzikie w dżungli a tam Janusz xDDD. Jak parskłem, przewodniczka nie kuma o co mi chodzi to jej powiedziałem że tylko Polak zrozumie, jak będzie ktoś z Polski to niech powie „Yanush” to się ucieszą

#podroze #podrozujzwykopem #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Serrrek - Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn Nati...

źródło: IMG_0343

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kelso123
kelso123 16.06.2026, 21:31:12 via Android
  • 0
@Serrrek: nawet wiem kto na zdjęciu xd. Janusz nad Janusze
  • Odpowiedz
world
world
16.06.2026, 13:09:06
  • 165
2020: KRYM NASZ
2022: REŻIM NAZISTOWSKI W KIJOWIE
2024: CHOCIAŻ KORYTARZ
2025: D----S W SUMIE NIEPOTRZEBNY
2026: PAN ZEŁEŃSKI
2026.5: PRZEPRASZAM PANA ZEŁEŃSKIEGO
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kelso123
kelso123 16.06.2026, 20:15:29 via Wykop
  • 0
@straszny_cham: co
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123 16.06.2026, 20:20:05 via Wykop
  • 0
@straszny_cham: co
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123 16.06.2026, 20:24:33 via Wykop
  • 0
@straszny_cham: co
  • Odpowiedz
Lifelike
Lifelike
16.06.2026, 17:11:34
  • 7
The Smiths - "There Is a Light That Never Goes Out"
16.06.1986: "The Queen Is Dead"
#lifelikejukebox
#muzyka #rockalternatywny #thesmiths #80s
Lifelike - The Smiths - "There Is a Light That Never Goes Out" 
16.06.1986: "The Quee...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kelso123
kelso123 16.06.2026, 20:15:05 via Wykop
  • 0
@straszny_cham: nie
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123 16.06.2026, 20:20:28 via Wykop
  • 0
@straszny_cham: co
  • Odpowiedz
Amatorro
Amatorro
16.06.2026, 13:56:16
  • 143
Młodzi konfiarze typu vifon coraz głupsi...

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow
Amatorro - Młodzi konfiarze typu vifon coraz głupsi...

#polityka #bekazpisu #bekazko...

źródło: image

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kelso123
kelso123 16.06.2026, 20:15:23 via Wykop
  • 0
@straszny_cham: kto
  • Odpowiedz
karzap92
karzap92
16.06.2026, 18:33:11
  • 5
#mecz
karzap92 - #mecz

źródło: temp_file201778510425276438

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kelso123
kelso123 16.06.2026, 20:14:52 via Wykop
  • 0
@straszny_cham: xd
  • Odpowiedz

517

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

10 czerwca 52-letni kierowca wjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił chłopca (9 l.) i jego ojca (48 l.). Miał on epilepsję, w ogóle nie powinien był siadać za kierownicą. W szpitalu zeznał, że nie pamięta wypadku. Sąd odrzucił areszt, a dziś w wyniku następstwa choroby, mężczyzna zmarł

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 16.06.2026, 13:10:15
  • 134
  • #
    wypadek
  • #
    zdrowie
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
kelso123
kelso123 16.06.2026, 19:47:02 via Wykop
  • -7
@Danzem: Jak?
pirycivo
pirycivo
pirycivo
15.06.2026, 21:45:39
  • 3
Jak perfidnie dorosła osoba udaje 13 latkę w rozmowie przez telefon xD
#ecpu
#lowcypedofili
pirycivo - Jak perfidnie dorosła osoba udaje 13 latkę w rozmowie przez telefon xD 
#e...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kelso123
kelso123 16.06.2026, 19:44:18 via Wykop
  • 0
@Wrobel8383: Tylko dozór? Na nagraniu coś tam się przyznał mimo że do końca nie obejrzałem ale wyglądało to poważnie. Myślałem że siedzi
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123 16.06.2026, 12:52:58
  • 1
#bekazpodludzi #bekazlewactwa xDDDDD Internet a real xD
kelso123 - #bekazpodludzi #bekazlewactwa  xDDDDD Internet a real xD

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kelso123
kelso123
Autor
16.06.2026, 12:53:14 via Wykop
  • 1
@kelso123: https://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/202303/1679428268_qumiqk_600.jpg xDDDDD
kelso123 - @kelso123: https://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/202303/1679428268qumiqk...

źródło: 1679428268_qumiqk_600

Pobierz
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123
Autor
16.06.2026, 13:43:03 via Android
  • 0
@kelso123: o przylepieniu się pisze typ co sam przyczepia się do ludzi i zaczepia nawet codziennie zbanowanych xd.
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123
Autor
16.06.2026, 13:47:47 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123
Autor
16.06.2026, 14:41:27 via Wykop
  • 2
@Arizona221: Na bank. Typ jedyne co robi na wykopie to wojuje z ludźmi i się wyzywa.
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123
Autor
16.06.2026, 15:19:38 via Wykop
  • 1
@straszny_cham: cię robił xD
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123
Autor
16.06.2026, 15:26:12 via Wykop
  • 1
@straszny_cham: wiemy już od kogo dostałeś xD
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123
Autor
16.06.2026, 15:33:07 via Wykop
  • 2
@Arizona221: typ ma nierówno pod kopułą, myśli że jest lepszy od wszystkich a jedyne co robi to wrzuca raz na jakiś czas znalezisko by być bordo i szuka wojenek, potem prowokuje, obraża ale tak by bana nie dostać( mimo że miał już kilka razy i sekunda jak mu się kończy to wraca na wykop bo życia nie ma poza nim) a jak ktoś mu odpisuje to zgłasza do moderacji by
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123
Autor
16.06.2026, 15:34:28 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

233

Czy Polska przekazała MiGi-29 Ukrainie? Tomczyk: "Obecny rząd nie przekazał"

Czy Polska przekazała MiGi-29 Ukrainie? Tomczyk: "Obecny rząd nie przekazał"

Wiceszef MON Cezary Tomczyk w rozmowie na antenie Radia ZET ujawnił kulisy negocjacji dotyczących przekazania myśliwców MiG-29 dla Ukrainy. Okazuje się, że obecny rząd nie zrealizował transferu, ponieważ prowadzi z Kijowem zaawansowane rozmowy na temat pozyskania w zamian unikalnej technologii drono

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 15.06.2026, 09:18:48
  • 58
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    samoloty
  • #
    wojna
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
kelso123
kelso123 15.06.2026, 22:02:56 via Android
  • 22
Obawiam się że żadnej technologii od nich nie dostaniemy i teraz tych MiGów to nawet nie będą chcieli skoro zaraz kolejne f16,.mirage mają być a i gripeny
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Mostowiak

  • Pogromca wykopowego przegrywa
  • Grabina

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.06.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.01.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking