Ech, świetna to była (i jest) gra, nie zapomnę jej nigdy.
Do dzisiaj oprawa jest lepsza niż większości gier która wychodzi, gra wydana praktycznie bez bugów, pięknie działała. Dalej nie mogę uwierzyć, że to wyszło na PS4. Jestem pewny, że GTA6 rozwali system. Moje zdjęcia - wspominka z premiery :D
#gry #playstation #gta #reddeadredemption2
Do dzisiaj oprawa jest lepsza niż większości gier która wychodzi, gra wydana praktycznie bez bugów, pięknie działała. Dalej nie mogę uwierzyć, że to wyszło na PS4. Jestem pewny, że GTA6 rozwali system. Moje zdjęcia - wspominka z premiery :D
#gry #playstation #gta #reddeadredemption2



















A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota
#lekarz #medycyna #zdrowie
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39
Pobierz@dese: Bylo się uczyć prolu
@kuroszczur: tak, tylko lekarze się uczyli