Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dese

dese

Dołączył 13 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6564
  • Znaleziska 4864
  • Mikroblog 1700
  • Obserwujący 934
  • Obserwowane 6
  • Dodane (223)
  • Komentowane (567)
  • Plusowane (910)
dese
dese wczoraj, 03:56:03
  • 829
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuroszczur
kuroszczur
wczoraj, 03:59:12 via Wykop
  • 271
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota


@dese: Bylo się uczyć prolu
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
wczoraj, 04:15:06 via Wykop
  • 1391
Bylo się uczyć prolu


@kuroszczur: tak, tylko lekarze się uczyli
  • Odpowiedz
dese
dese 01.06.2026, 13:20:23
  • 5
Ech, świetna to była (i jest) gra, nie zapomnę jej nigdy.
Do dzisiaj oprawa jest lepsza niż większości gier która wychodzi, gra wydana praktycznie bez bugów, pięknie działała. Dalej nie mogę uwierzyć, że to wyszło na PS4. Jestem pewny, że GTA6 rozwali system. Moje zdjęcia - wspominka z premiery :D

#gry #playstation #gta #reddeadredemption2
dese - Ech, świetna to była (i jest) gra, nie zapomnę jej nigdy.
Do dzisiaj oprawa je...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-1 o 15.17.39

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Judicator
Judicator
01.06.2026, 13:34:28 via Wypiek
  • 1
@MisterMinister na ps5? Jak to?
  • Odpowiedz
MisterMinister
MisterMinister
01.06.2026, 14:47:46 via Wykop
  • 1
@Judicator: niestety jaibreak jedynie. Te łachudry z Rockstara zablokowały limit fps, a to tylko 2 linijki kodu do poprawki i masz 60 FPS, ale musi być konsola przerobiona, czy to PS4 Pro, czy PS5.
  • Odpowiedz
dese
dese 27.05.2026, 10:26:40
  • 0
Ogłaszam zawody na najgłupszy pomysł na biznes w Polsce w 2026. Wygrywa najbardziej plusowany komentarz, nagrody nie ma.
Moje propozycje w komentarzach.

#biznes #ekonomia #inwestycje #firma #heheszki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dese
dese
Autor
27.05.2026, 10:27:04 via Wykop
  • 4
Producent kimon w mieście powiatowym
  • Odpowiedz
qew12
qew12
27.05.2026, 10:30:18 via Wykop
  • 7
@dese: kraftowe kompoty - american boiled fruits
  • Odpowiedz
dese
dese 26.05.2026, 18:50:30
  • 4
Moderacja na forum-bron.pl jest jeszcze bardziej upośledzona niż połączone sztaby Wykopu i Elektrody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem w profilu link do komercyjnej aplikacji, napisali do mnie abym usunął co też zrobiłem.

Następnie usunęli moje posty - zapytałem, dlaczego, to mi napisali "żebym nie tuptał" i "bez odbioru".
Zapytałem który punkt regulaminu łamały - to wąsacz napisał "POWIEDZIAŁEM BEZ ODBIORU" (╯°□°)╯︵
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
26.05.2026, 18:57:59 via Android
  • 3
Ahhhh ten vibe for internetowych xDdd
  • Odpowiedz
Ranger
Ranger
26.05.2026, 20:33:38 via Wykop
  • 2
@dese: no i dobrze, nie będziesz wchodzić na to głupie forum dla starych Januszy. Serio, niczego nie straciłeś.
  • Odpowiedz
dese
dese 22.05.2026, 08:57:26
  • 0
Jaką gierce polecacie na PS5 i kierownice?
I jaką kierownicę ;)
Nie jakiś symulator, może być coś bardziej lajtowego. Fajnie jakby gra była w PS Plus.

#gry #wyscigi #playstation
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nomariko
nomariko
22.05.2026, 09:24:37 via Wykop
  • 3
@dese: forza, motorfest, kierownica thurstmaster t300 rs gt
  • Odpowiedz
nomariko
nomariko
22.05.2026, 19:27:25 via Wykop
  • 2
@dese: bez porównania, t300rs gt ma napęd na podwójnym pasku, g29 nadal wykorzystuje zębatki czyli rozwiązanie z lat 2000. Do tego t300rs gt ma mocniejsze silniki od g29 i lepsze sprężyny w pedałach.
  • Odpowiedz
dese
dese 05.05.2026, 06:04:51
  • 1
A idź pan w c--j z tym chatemgpt. Od rana syn jadł se parówki na śniadanie przed przedszkolem a ja włączyłem ten tryb głosowy i coś pytałem o serwis ekspresu do kawy. Skończyłem, po prostu wygasiłem telefon i tyle. W przedszkolu, pół godziny później pomagałem młodemu zmienić buty a tu nie wiadomo skąd telefon na głosniku: "JASNE OKEJ, JAKBYS MIAŁ JESZCZE JAKIES PYTANIA O EKSPRES PYTAJ". Rodzice w śmiech, dzieci w śmiech.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek
05.05.2026, 06:30:43 via Wykop
  • 1
@dese: typ u mnie w robocie to samo, telefon na stole: OTO CO UDAŁO MI SIĘ ZNALEŹĆ NA TEMAT EKSPRESÓW DO KAWY
"o k---a podsłuchujom!!! a nie mowiłem!!!" xd
  • Odpowiedz
dese
dese 21.03.2026, 17:21:39
  • 31
#rozdajo

Oddam książkę "Finansowa Forteca" - nowa.
Warunek: zaplusowanie tego wpisu ❗oraz wykopanie tego znaleziska ❗:
https://wykop.pl/link/7911645/zrobilem-darmowe-narzedzie-do-pozycjonowania-stron-i-budowy-zaplecza-seo
@dese 361

Zrobiłem darmowe narzędzie do pozycjonowania stron i budowy zaplecza SEO

więcej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dese
dese
Autor
21.03.2026, 17:29:21 via Wykop
  • 2
@Emble: Nie, to jest nówka książka specjalnie pod rozdajo, uważam, że jest świetna :)
  • Odpowiedz
t.....2
konto usunięte 21.03.2026, 23:00:06 via Wykop
  • 2
@some_ONE: przez rozdajo i boty bo też ma multikonta.
  • Odpowiedz
dese
dese 26.02.2026, 12:34:34
  • 2
Wyscrapowałem sobie kiedyś bazę wszystkich lekarzy, miejsc gdzie przyjmują, ich specjalizacje, dane z CEIDG (czasem numery telefonów i maile) oraz numery PWZ.

Jak myślicie, można z tym zrobić pożytecznego społecznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #programowanie #programista15k #medycyna #lekarz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anihilacja_entropii
Anihilacja_entropii
Anihilacja_entropii
26.02.2026, 12:46:03 via Wykop
  • 2
@dese: nie wiem co możesz jakoś szczególnie pożytecznego zrobić, ale hm... mapa obłożenia danej specjalizacji czy raczej przeliczenie na danym obszarze na mieszkańców było by ciekawe, ale to raczej ciekawostka
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
26.02.2026, 16:50:29 via Wykop
  • 1
@dese:
Możesz się zainteresować tym tematem ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://wykop.pl/wpis/84914579/czemu-lekarze-ktorzy-sponsorowani-sa-przez-firmy-f
@Nighthuntero +10
Czemu lekarze, którzy sponsorowani są przez firmy farmaceutyczne obowiązkowo nie są zobligowani do noszenia ich nazw na fartuchach, żeby pacjenci od razu widzieli z kim mają do czynienia? Niektórzy "dostają" od nich po kilkadziesiąt - kilkuset tysięcy złotych.
Przecież nawet w głupich serialach jest obowiązek umieszczenia informacji o lokowaniu
więcej
  • Odpowiedz
dese
dese 26.02.2026, 12:12:36
  • 186
Oddam 2 e-karty podarunkowe do Empiku o wartości 50zł każda.

Warunek:
1. Zaplusować ten wpis
2. Wykopać znalezisko https://wykop.pl/link/7896605/zrobilem-wyszukiwarke-dlugich-weekendow-w-polsce-i-innych-krajach

Losowanie
@dese 454

Zrobiłem wyszukiwarkę długich weekendów (w Polsce i innych krajach)

więcej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emble
Emble
26.02.2026, 12:15:39 via Android
  • 17
@dese: zakopałem, teraz czekam na wyniki :)
  • Odpowiedz
Okaz_prawilnosci
Okaz_prawilnosci
26.02.2026, 13:25:28 via Wykop
  • 21
@dese: za 50 zł jestem w stanie się sprzedać
  • Odpowiedz
dese
dese 26.02.2026, 12:08:21
  • 0
Czy można zrobić #rozdajo ale warunkiem jest wykopanie wskazanego znaleziska, czy to już manipulacja? #moderacjacontent
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wrrronika
Wrrronika
26.02.2026, 12:11:13 via Wykop
  • 1
@dese: gusto już tak robiło

Bezpośrednia odpowiedź na Twoje pytanie:
Tak
  • Odpowiedz
dese
dese
Autor
26.02.2026, 12:13:15 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dese
dese 24.02.2026, 13:46:13
  • 1
Chce ktoś pograć razem w ARC Raiders na PS5? Mam ekipę do grania ale akurat w to nie chcą ¯\(ツ)/¯

#arcraiders #gry #ps5 #playstation
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
24.02.2026, 14:06:17 via Android
  • 0
@dese łatwiej Ci będzie znaleźć kogoś na DC poświęconym arc riders( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
dese
dese 18.02.2026, 18:46:07
  • 8
Zrobiłem całkowicie darmową (bez reklam, bez subskrypcji) aplikację (web + android + ios) do zarządzania urlopami/wolnymi/grafikami w małych i średnich firmach.

Backend pisałem od dłuższego czasu, dzięki AI szybciej udało mi się z frontem - szczególnie w kontekście zarządzania grafikami pracy.

W prosty sposób można przejrzeć swoje urlopy/wolne, składać wnioski a przełożeni mogą je akceptować/odrzucać, jest kalendarz firmy, powiadomienia, można podejrzeć ile urlopu wypoczynkowego zostało itd.

Więcej
@dese 585

Zrobiłem darmową aplikację do zarządzania urlopami i grafikami pracy

więcej
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....z
K.....z
konto usunięte 18.02.2026, 18:55:03 via Wykop
  • 15
@dese:
Kolejny AI Slop
K.....z - @dese:
Kolejny AI Slop

źródło: IMG_5077

Pobierz
  • Odpowiedz
RapIArbuzy
RapIArbuzy
RapIArbuzy
18.02.2026, 19:18:36 via Wykop
  • 3
@dese: Dramat, teraz tyle będzie "aplikacji" z vibe codingu
  • Odpowiedz
dese
dese 02.02.2026, 09:57:26
  • 3
super system k---o! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ziobro zaskoczenia

#ksef #fuszerka #programista15k #przedsiebiorczosc
dese - super system k---o! ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
ziobro zaskoczenia

#ksef #fuszerka #programi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-2 o 10.55.58

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dese
dese
Autor
02.02.2026, 10:01:05 via Wykop
  • 2
@dese: I nie daj boże nie próbuj ponownie, bo to już DDoS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dese - @dese: I nie daj boże nie próbuj ponownie, bo to już DDoS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-2 o 10.52.52

Pobierz
  • Odpowiedz
dese
dese 25.01.2026, 17:09:55
  • 3
Patrzcie jaka bieda, CTO za mniej niż mid dwa lata temu. Czekam na komentarz #kamilprogramista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programista15k #programowanie #praca
dese - Patrzcie jaka bieda, CTO za mniej niż mid dwa lata temu. Czekam na komentarz #...

źródło: IMG_3480

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....z
K.....z
konto usunięte 25.01.2026, 17:12:09 via Wykop
  • 5
@dese: To to jest odbicie wg wykopków :)
  • Odpowiedz
Creamfields
Creamfields
Creamfields
25.01.2026, 18:53:04 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dese
dese 02.01.2026, 12:17:40
  • 1
Zrobiłem znalezisko dla mojego małego produktu, który powstał z hobbystycznego narzędzia używanego wewnętrznie. To darmowy CRM, który na pierwszym miejscu stawia API i automatyzacje (można sobie wszystko zautomatyzować, generować umowy, odpytywać inne serwisy itd). Będę wdzięczny za wykop od kolegów programistów :) Jak wiadomo, za darmo to i ocet słodki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wykop.pl/link/7862603/zrobilem-darmowy-crm-dla-malych-i-srednich-firm

#programista15k #programowanie #technologia
@dese 31

Zrobiłem darmowy CRM dla małych i średnich firm

więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dese
dese 29.11.2025, 14:37:19
  • 1
Co wyście zrobili z tą aplikacją, bandyci. Co z tym menu, jakieś wszystko małe ale za to działa jak kupa

#wykop #programista4k #o---------------------------l
dese - Co wyście zrobili z tą aplikacją, bandyci. Co z tym menu, jakieś wszystko małe...

źródło: IMG_3079

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dese
dese
Autor
29.11.2025, 16:33:36 via iOS
  • 0
Aplikacja oficjalna wypoku
  • Odpowiedz
Gienek-Kielbasa
Gienek-Kielbasa
29.11.2025, 17:18:41 via Android
  • 0
@dese chyba za dobrze im idzie i chcą pozbyć się części użytkowników
  • Odpowiedz
dese
dese 12.11.2025, 20:08:17
  • 5
#programowanie #programista15k dodałem wykopalisko z moim produktem SaaS, tym razem musi się udać ( ಠ_ಠ)

https://wykop.pl/link/7831075/stworzylem-startup-finansowy-analizuje-przychody-faktury-klientow-za-darmo

#programista15k #programowanie #finanse #biznes #firma
@dese 20

Stworzyłem startup finansowy - analizuje przychody, faktury, klientów - za darmo

więcej
dese - #programowanie #programista15k dodałem wykopalisko z moim produktem SaaS, tym ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-11-12 o 21.07.39

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
12.11.2025, 20:26:18 via Wykop
  • 3
@dese:

Techlead lubi to
  • Odpowiedz
KwasowyProktolog10kJava
KwasowyProktolog10kJava
13.11.2025, 06:36:22 via Wykop
  • 1
@dese: Jakie technologie użyłeś? Potrzebujesz pomocy za friko? Masz plan na appki mobilne?
  • Odpowiedz
dese
dese 08.09.2025, 07:17:02
  • 8
Pisałem kilka dni temu ale przeszło bez echa.

Mam plan, aby rozwijać portal technologiczny/gry/recenzje/mobile.
Szukam kogoś do pisania tekstów (pisania, nie kopiowania z LLMa ;)).

mam ciekawą domenę i zalążek tego co chcę zbudować:
dese - Pisałem kilka dni temu ale przeszło bez echa.

Mam plan, aby rozwijać portal t...

źródło: Zrzut ekranu 2025-09-8 o 09.16.30

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wrk0
wrk0
08.09.2025, 07:37:01 via Wykop
  • 4
@dese: plusik na zachętę i dla zasięgu. ale będzie ciężko
  • Odpowiedz
blisko_kebab
blisko_kebab
08.09.2025, 09:19:37 via Android
  • 2
@dese pisanie ambitnych tekstów tj. nie przeklejka z LLM to kosztuje 7-8k brutto UoP. Średnio ok. 1.5 tekstu dziennie

(to nie jest oferta, tak tylko mówię info z 1 ręki)
  • Odpowiedz
dese
dese 11.06.2025, 09:28:41
  • 2
Mirki, jak najlepiej i najskuteczniej działać w sprawie nieuczciwego najemcy?

Mieszkanie wynajęte 1 czerwca, z terminem płatności do 5go. Umowa na najem okazjonalny, ale nie zdążyliśmy podpisać notariusza jeszcze, zapewne nie będą już chcieli.
Wpłacona kaucja gotówką, ale przelewu brak. Jakieś ściemy typu źle puszczony przelew, brak potwierdzenia, brak kontaktu.

Dodatkowo, w umowie był punkt informujący, że lokal może być używany tylko pod cele mieszkaniowe a widzę, że 3 czerwca została zarejestrowana działalność.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

89adr89
89adr89
89adr89
11.06.2025, 10:09:11 via Wykop
  • 6
@dese: Niezłe combo błędów machajacypapiez.jpg
Werbuj osiedlową grupkę dresów do pomocy, jak będziesz miał farta to szkodnik szybko ucieknie.
  • Odpowiedz
TompsonzPolski
TompsonzPolski
TompsonzPolski
11.06.2025, 10:31:15 via Android
  • 7
@dese po co brałeś pieniądze do ręki. Przelew natychmiastowy kosztuje 5 zl
  • Odpowiedz
dese
dese 09.06.2025, 06:44:21
  • 9
Bardzo dobrze działający formularz zrobili, feedback się należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #ubezpieczenia #samochody #it #programowanie
dese - Bardzo dobrze działający formularz zrobili, feedback się należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#...

źródło: Zrzut ekranu 2025-06-9 o 08.42.46

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TypowyDaltonista
TypowyDaltonista
09.06.2025, 07:18:55 via iOS
  • 2
@dese ostatnio wypowiadałem im ubezpieczenie, bo wyliczyli mi prawie 200 więcej od konkurencji, wypełniłem formularz i wyświetliło, że zaraz skontaktuje się konsultant. Po 5 minutach telefon, porozmawiałem sobie z panem, ale się nie dogadaliśmy. 5 dni później dostaje telefon co z ubezpieczeniem, bo nie skończyłem wypełniania formularza przez mojaUniqa. Dobrze napisana strona, takie 10/10, dobrze ze nie było problemu z zamknięciem ubezpieczenia (już było po terminie, kupione u konkurencji), a nie
  • Odpowiedz
TypowyDaltonista
TypowyDaltonista
09.06.2025, 08:42:52 via iOS
  • 0
@pietryna123 no właśnie różnica jest 100ml silnika (podobno już tak nie zwracają uwagi na pojemność) nadwozie (hatchback, a sedan) i przedlift i polift i nagle różnica rzędu prawie 500 zloty między nimi, do tego jedno w dół, drugie w górę, to mnie najbardziej dziwi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.04.2022

    Komentator
  • VIP
    od 19.10.2024

    VIP
  • Rocznica
    od 08.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.11.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.06.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking