Wpis z mikrobloga

@thorgoth: Rozsądek. Jak chcą mieć bazy w Polsce to niech płacą i dadzą dobre deale naszej zbrojeniówce i energetyce. Nie ma bazowania za frajer.
  • Odpowiedz
To się nazywa suwerenność.


@JAuStURYErSE: Ewentualnie po prostu może premier bardziej uważał na lekcjach matematyki w pierwszych klasach szkoły podstawowej jak pisowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie o tym nikt nie mówi, ale utrzymanie 5 tysięcy amerykańskich żołnierzy w Polsce i zapewnienie im pewnych rzeczy też kosztuje. W Polsce szczuje się na przykład na Ukraińców, ale jak myślisz gdzie taki Amerykański zrobi sobie zęby w Polsce
  • Odpowiedz