Już jutro ( ͡º ͜ʖ͡º)
To jest dopiero nawijka, to że jej chłop uwierzył to nic. Zabawne jest to, że do tej pory parę milionów wyznawców to łykneło.
#heheszki
To jest dopiero nawijka, to że jej chłop uwierzył to nic. Zabawne jest to, że do tej pory parę milionów wyznawców to łykneło.
#heheszki
















Niedawno sprzedawałem samochód za zawrotną kwotę 4000zł. Podkreślam że wystawiony w tej cenie, był najtańszym na OtoMoto z tego modelu.
Na wstępie zaznaczam, że w mojej opinii opis był nadto wystarczający, ale nie za długi żeby komuś zainteresowanemu nie chciało się przeczytać.
No i się zaczęło, chyba nigdy nie spodziewałbym się że można kogoś pytać przy samochodzie za 4000zł o to jakim paliwem był
@KitchenBanana: hmm a co ma mycie do rozwoju rudej (poza zmyciem soli i innych specyfików sypanych zimą?