Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
con987

con987

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 57815
  • Znaleziska 54239
  • Mikroblog 3576
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 81
  • Dodane (63)
  • Komentowane (670)
  • Plusowane (2843)
banzi
banzi
17 godz. i 34 min temu
  • 174
Ludzie Trumpa też sobie zrobili odpowiednik PISowskiego Funduszu Sprawiedliwości.

https://x.com/Maciej__Czajka/status/2060685827248624107

#polityka #usa #trump
banzi - Ludzie Trumpa też sobie zrobili odpowiednik PISowskiego Funduszu Sprawiedliwo...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
17 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 239
@banzi: Może Ziobro tam pojechał w roli eksperta inżynierii chamskiej kradzieży?
  • Odpowiedz
pozdroxxx666
pozdroxxx666
17 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 121
@banzi: już wiadomo dlaczego Ziobro jest ważny dla bezpieczeństwa narodowego USA hahahah
  • Odpowiedz
Korda
Korda
wczoraj, 02:45:41
  • 224
#wykop #ai
Jeśli was też wkurzają te proponowane przez AI artykuły na Wykopie, to łapcie regułę do uBlocka, AdGuarda, czy co tam używacie.

wykop.pl##section.selected[data-scroll-closest]
Korda - #wykop #ai
Jeśli was też wkurzają te proponowane przez AI artykuły na Wykopie...

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
wczoraj, 03:23:57 via Wykop
  • 36
@Korda: to może masz jeszcze do tych kwadratowych reklam?
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
wczoraj, 06:28:54 via Wykop
  • 53
@Krzyhuu: to używaj przez przeglądarkę, bo oficjalna apka to i tak strona www osadzona w pseudo apce.

Albo zainstaluj Wypiek.
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
wczoraj, 04:39:36
  • 546
Pamiętacie jak miliarderzy odpowiedzieli za to co się wydarzyło na wyspie Epstina? Ja też nie, ale ten czas leci
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr
wczoraj, 04:57:27 via Wykop
  • 77
@Qurvinox: zwalili wszystko na UFO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lordprzegrywus
lordprzegrywus
lordprzegrywus
wczoraj, 08:31:50 via Wykop
  • 22
@huoposki: nie ma tez żadnych dowodów że pewien malarz o czymś wiedział
  • Odpowiedz
KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
wczoraj, 08:21:47
  • 1276
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
wczoraj, 08:22:54 via Wykop
  • 584
@KosmicznyBarszcz: no właśnie się pan dowiedział i co
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
wczoraj, 09:27:04 via Wypiek
  • 515
@KosmicznyBarszcz
Fishuur - @KosmicznyBarszcz

źródło: 1000011087

Pobierz
  • Odpowiedz
rio574
rio574
wczoraj, 03:47:48
  • 1712
rio574

źródło: 1000068195

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RUMUNCORE
RUMUNCORE
wczoraj, 04:09:17 via Android
  • 1555
@jezdzilemmercemipalilempopularne: Człowiek, który zrozumiał Polaków, lecz zapłacił za to własnym rozumem.
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
wczoraj, 04:51:48 via Wykop
  • 1301
@rio574: no nie wiem, wydaje mi się że w szczytowym momencie to zarabiał nawet 3300 brutto MIESIĘCZNIE więc pieniędzy mu nie brakuje...
  • Odpowiedz
szary_piksel
szary_piksel
szary_piksel
przedwczoraj, 18:30:11
  • 9
Mireczki, jedna z najwazniejszych zyciowych rad jakie kiedykolwiek dostalem i podaje dalej:
Jak chcesz sprawdzic czy naprawde podobasz sie dziewczynie - nie pytaj jej "co o nas myslisz", nie kupuj kwiatow, nie pisz dlugich smsow o uczuciach, nie wyznawaj zadnej milosci. Po prostu powiedz cos glupiego. Naprawde glupiego. Najgorszego suchara jakiego znasz, jakas bzdure, debilizm na cala twarz.

Jak sie smieje - jestes w domu.
Jak sie usmiechnie z politowaniem - olej.
Jak nic - uciekaj,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

centerario
centerario
przedwczoraj, 21:47:11 via Wykop
  • 6
@szary_piksel: w sensie to co powiesz nigdy nie ma znaczenia, liczy się jaka twarz i wzrost to mówi, zamiast pisać cokolwiek wystarczy wysłać zdjęcie
  • Odpowiedz
Nowystaryziel
Nowystaryziel
Nowystaryziel
wczoraj, 10:30:43 via Wykop
  • 0
@szary_piksel: Raczej śmiech to nie za bardzo, prędzej gniew i zdenerwowanie wywoła to, że typiara powie co o Tobie myśli.
Trzeba baby po babsku shittestować przed wejściem w dłuższy związek, żeby wyczuć zamiary takiej.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
przedwczoraj, 01:51:20
  • 634
wfyokyga

źródło: temp_file7616606846351187527

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

littlebuzz
littlebuzz
przedwczoraj, 05:16:13 via Wykop
  • 424
@wfyokyga: Dziwne jak szybko opinia publiczna przestała o tym mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
przedwczoraj, 05:46:54 via Wykop
  • 368
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
28.05.2026, 06:34:22
  • 530
Bezczelna autopromocja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jestem fanem starego kina azjatyckiego. Lata 80-te i 90-te to jest klimat, który dobrze czuję. Zwłaszcza filmy z Japonii i HongKongu, które dla mnie mają to coś. Dla mnie mają taką magię świata, który już przestał istnieć. Wszystko jest analogowe, nikt nie ma komórki przy dupie, do tego wszyscy cały czas palą xD ale mam wrażenie, że dawniej palenie papierosów było zajęciem z nudów. "Ano wyjdę
SzubiDubiDu - Bezczelna autopromocja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jestem fanem starego kina azjatycki...

źródło: sonatine04-768x404

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwiatyZla
KwiatyZla
28.05.2026, 06:40:21 via iOS
  • 41
@SzubiDubiDu: zaciekawiles mnie na tyle ze wejse na strone i poczytam
  • Odpowiedz
muaddib443
muaddib443
muaddib443
28.05.2026, 06:50:25 via Wykop
  • 91
@SzubiDubiDu: jest inne światło w tych filmach, nie da się tego opisać, a w nocnych scenach wszędzie niebieski blask neonów, albo telewizorów kineskopowych.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
28.05.2026, 13:32:31
  • 183
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
28.05.2026, 13:36:10 via Wykop
  • 146
@archubuntu: Przecież znowu odsprzeda za pęto kiełbasy i 10 PLN.
  • Odpowiedz
PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
28.05.2026, 13:54:08 via Wykop
  • 72
@TheSio: To uczciwa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
27.05.2026, 21:25:12
  • 1832
Niesamowite, że teraz wszystko szkodzi, że olej, że mleko, że kąpiel codziennie, że spanie na prawym boku, wszystko jest złe, z wyjątkiem pracy 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. To wciąż jest super. #pracbaza #praca
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
27.05.2026, 21:32:19 via Android
  • 802
@Sleepypl: mylisz się, praca 8 godzin dziennie to niewystarczające zaangażowanie, brak szacunku i lekceważące podejście do pracodawcy. Musisz się jak najszybciej poprawić w tej kwestii.
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
27.05.2026, 22:19:29 via Wykop
  • 335
@Sleepypl: praca 8h szkodzi, praca 8h i nadgodziny nie szkodzi
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
28.05.2026, 02:34:58
  • 121
PremeditatioMalorum

źródło: 2voyei

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quidditas
Quidditas
28.05.2026, 07:47:42 via Wykop
  • 6
@PremeditatioMalorum: kopczyk niesprawiedliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
MrPawlo112
MrPawlo112
28.05.2026, 08:18:36 via Android
  • 4
@PremeditatioMalorum: kretuch
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii
26.05.2026, 15:01:58
  • 273
Pamiętajmy (。◕‿‿◕。)

#pdk
Mexiii - Pamiętajmy (。◕‿‿◕。)

#pdk

źródło: image_picker_C052D258-A0EA-4E87-A3CC-3524FDECFA3C-3580-00000C6548024C0A

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pianownica97
Pianownica97
26.05.2026, 15:15:55 via Wykop
  • 7
@Mexiii: A 23 czerwca będzie obrazek - z okazji dnia ojca, wszystkiego najlepszego dla wszystkich matek, samotnie wychowujqcych dzieci. ?
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii
Autor
26.05.2026, 15:16:32 via Wypiek
  • 77
@Pianownica97 tak, ale oryginalny.
  • Odpowiedz
wit-kalinowski
wit-kalinowski
wit-kalinowski
26.05.2026, 08:22:05
  • 937
Evil onet be like :
#heheszki
wit-kalinowski - Evil onet be like :
#heheszki

źródło: onet2137

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeslieDancer
LeslieDancer
26.05.2026, 13:24:45 via Wykop
  • 78
@wit-kalinowski: szkoda, że żadna popularna strona nie odważy się na taki ruch
  • Odpowiedz
WomanWhisperer
WomanWhisperer
WomanWhisperer
26.05.2026, 19:35:31 via Android
  • 21
@wit-kalinowski: ja na dzień matki dałem od razu prezent ojcu bo to że to oddzielne święta z odstępem miesiąc czasu to jakaś pomyłka. Powinien być dzień rodziców i tyle
  • Odpowiedz
Autochton_Mazurski
Autochton_Mazurski
26.05.2026, 06:18:01
  • 703
Wszystkie kafle są takie same
Autochton_Mazurski - Wszystkie kafle są takie same

źródło: 6hjh3mf3

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blashot
blashot
26.05.2026, 08:11:45 via Wykop
  • 177
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
reseted
reseted
26.05.2026, 08:29:17 via Wykop
  • 148
@Autochton_Mazurski: Autor wpisu usunięty przez komentarz
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
24.05.2026, 02:02:24
  • 1681
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
24.05.2026, 03:43:17 via Wykop
  • 942
@lubie-sernik: Rozjeżdżałem pszechodniów w pierwszym GTA i dzięki temu mam w chałupie babę, a nie huopa.
patryk-wuwuw - @lubie-sernik: Rozjeżdżałem pszechodniów w pierwszym GTA i dzięki temu...

źródło: 2260

Pobierz
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
24.05.2026, 05:39:08 via Android
  • 521
@patryk-wuwuw: a jakbyś pograł w Carmageddon to byś miał ze trzy baby.
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
23.05.2026, 14:26:41
  • 140
#heheszki #polityka
ROTTE_N - #heheszki #polityka

źródło: 1000027683

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
23.05.2026, 14:34:56 via Wykop
  • 61
@R_O_T_T_E_N:
PodniebnyMurzyn - @ROTTE_N:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
23.05.2026, 14:54:45 via Wykop
  • 163
@R_O_T_T_E_N: brakuje jachiry i mamy trójcę świętą niekompetencji połączonej z niepochamowaną potrzebą atencji
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet
23.05.2026, 03:00:31
  • 388
Szkoda mi chłopa z pracy bo ma już ponad 55 lat i bierze dodatkowe soboty, żeby dorobić do wypłaty bo córki kończą technikum/liceum i mówił, że idą do Warszawy studiować i trzeba im dać na wynajem mieszkania itd..
Szkoda mi chłopa bo chłop już starszy, trochę i chory, zapierdziela dodatkowo a córki pewnie będą się bawić po klubach.. No ale co zrobisz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
23.05.2026, 03:46:41 via Wykop
  • 559
@iquiet: dzieci same na świat się nie pchały, trzeba im pomagać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
NaturaRerum
NaturaRerum
NaturaRerum
23.05.2026, 05:01:31 via iOS
  • 346
@iquiet: gosc zapiernicza a byc moze corki beda studiowac europeistyke/psychologie/pedagogike…
  • Odpowiedz
artem17
artem17
22.05.2026, 19:16:27
  • 204
#ukraina
#rosja
#gospodarka
#bekazkacapow
#rosjawstajezkolan
#wojna
artem17 - #ukraina
#rosja
#gospodarka
#bekazkacapow
#rosjawstajezkolan
#wojna
#putin
...

źródło: 412d6b5e601b2f07256572034b30912b8abe5b0220aa99b37dc2381b3f03e5e7

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf
22.05.2026, 20:37:59 via Wykop
  • 115
@saib75: wiesz, mówimy o redakcji pisma, które w Francji (!) pozwalało sobie bkuźnić z Mahometa na okładce, więc to co tu dynda nad guzikiem, to jest mały pikuś.
  • Odpowiedz
Unifokalizacja
Unifokalizacja
22.05.2026, 21:02:08 via Wykop
  • 344
@edwolf: co więcej nawet po wystrzelaniu połowy redakcji przez islamskich zamachowców nadal się nie p------ą i twardo rysują co chcą.
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
22.05.2026, 16:10:44
  • 998
xdd #humorobrazkowy
stary_grat - xdd #humorobrazkowy

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
22.05.2026, 16:12:09 via Wykop
  • 360
@stary_grat: Hehe, dobry jest!
  • Odpowiedz
Pawery1
Pawery1
Pawery1
22.05.2026, 16:13:02 via Wykop
  • 787
@stary_grat: myślę, że prawdziwa zabawa zacznie się gdy go zwolnią.
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
22.05.2026, 11:02:58
  • 774
Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne 8 tys. osób (10% pracowników). Pozostali mają już na swoich komputerach zainstalowane oprogramowanie śledzące każdy ich ruch w celu pozyskania danych do uczenia AI, które ich zastąpi.

Przychody Mety wzrosły w Q1 2026 o 33% rok do roku, nie łudźcie się więc, że to przez rzekomy odpływ użytkowników.

Wielu wciąż myśli, że z AI to będzie tak, jak było z zastąpieniem konia przez samochód.
czerwonykomuch - Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne ...

źródło: 7cv9xoxyvj2h1_Original

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
22.05.2026, 11:06:16 via iOS
  • 306
@czerwonykomuch: każdy pracujący dla mety musiałby się zwolnić w imię solidarności, ale nikt tego nie zrobi
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
22.05.2026, 11:10:18 via Wykop
  • 484
@paluszki_rybne: a jakby miał to zrobić, jak jest de facto niewolnikiem z kredytem hipotecznym do końca życia?

Prol z kilofem nie miał nic do stracenia, więc mógł wywalczyć godne warunki pracy (tzw. socjalizm).

Prol z klawiaturą musi siedzieć cicho, bo może jeszcze popracuje kilka miesięcy i spłaci kilka ratek.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 149
  • Strona 1 z 149
  • >
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.11.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia