Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Chemical_Brother

Chemical_Brother

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 47243
  • Znaleziska 917
  • Mikroblog 46326
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 15
radek7773
radek7773
radek7773
22 godz. i 12 min temu
  • 628
Mam znajomych w Niemieckim T-Mobile i Makro.. sytuacja jest tragiczna, zaczęły się pierwsze zwolnienia, firmy są na skraju bankructwa

XD

#bekazpisu #tvrepublika #polityka
radek7773 - Mam znajomych w Niemieckim T-Mobile i Makro.. sytuacja jest tragiczna, za...

źródło: 1000006561

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 16 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@radek7773: kałland się nie podniesie
  • Odpowiedz
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
15.06.2026, 19:34:15
  • 733
Ten ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publicznych pieniędzy, w 5 godzin zarobi tyle co przeciętny chłop u janusza w kołchozie czy innym korpo przez miesiąc. Oskar ma mame i tate konowała, którzy już od urodzenia trzymali mu miejsce na oddziale. On płaci 10% podatku na B2B a areczek w kołchozie u janusza co najmniej 30% oddaje ze swojego 5k na oskiego konowała, żeby ten mógł dalej pasożytować na
santa-maria-de-la-rosa - Ten ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publi...

źródło: koalicja_obywatelska

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother przedwczoraj, 00:19:35 via Wykop
  • 8
@santa-maria-de-la-rosa: bizancjum k---a w środku europy. Jednak ta z pisuarów mówiąc "niech jadą" miała rację.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
15.06.2026, 11:56:23
  • 222
ja to myślałem, że na tych urodzinach Trumpa dadzą Nawrockiemu ryknąć, a jak nie to nwm po co go zapraszali
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #usa #trump
splinter96 - ja to myślałem, że na tych urodzinach Trumpa dadzą Nawrockiemu ryknąć, a...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 135450

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 15.06.2026, 16:29:33 via Wykop
  • 0
@splinter96: a zakolak stalin0wski się powołuje na tego hubnera z---a xD
  • Odpowiedz
ocynkowanyodpornynahejt
ocynkowanyodpornynahejt
13.06.2026, 08:59:49
  • 36
Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, tym bardziej Pan Prezydent robi to, czego od niego oczekiwali wyborcy.

#polityka #bekazlewactwa
ocynkowanyodpornynahejt - Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, t...

źródło: nawrocc

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 13.06.2026, 13:15:47 via Wykop
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: według sondaży większość jest niezadowolona z jego kadencji. Coś ci się nie spina
  • Odpowiedz
divinemadrid
divinemadrid
12.06.2026, 13:39:37
  • 622
Kogoś wywaliło też z #messenger #facebook
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 12.06.2026, 13:56:23 via Wykop
  • 1
@divinemadrid: już po 1 błędzie logowania wiedziałem, że to coś grubszego. Dlatego od razu wykop
  • Odpowiedz
Predator777
Predator777
11.06.2026, 17:16:20
  • 55
#kononowicz #patostreamy
Główne Fakty TVN ,standardowa wiadomość.😄
Predator777 - #kononowicz #patostreamy
Główne Fakty TVN ,standardowa wiadomość.😄

źródło: 17494

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 11.06.2026, 20:49:26 via Wykop
  • 1
@Predator777: temat się przejadł
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
10.06.2026, 15:52:01
  • 18
kupcie mi forza horyzont 6
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 10.06.2026, 21:14:19 via Wykop
  • 0
@Teuvo: Mmm forzunia. Zaraz pyknie 100 godzin nie wiadomo kiedy w niej
  • Odpowiedz
Dragnipurake
Dragnipurake
10.06.2026, 12:55:23
  • 40
Widownia jest odzwierciedleniem streamera.

#kiszak
Dragnipurake - Widownia jest odzwierciedleniem streamera.

#kiszak

źródło: czat

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 10.06.2026, 15:53:53 via Wykop
  • 0
@Dragnipurake: o kim to? XD
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
09.06.2026, 15:59:30
  • 1109
#polityka Niech już ten PiS wróci do władzy. Teraz afery to lody dla uczniów ze świadectwem z paskiem czy podatek od pizzy. Kiedyś to wysadzenie pół komendy granatnikiem czy wyciek maili ze skrzynki ministra.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 09.06.2026, 20:23:20 via Wykop
  • 0
@badreligion66: jak wrócą pisowskie śmiecie z tą bandą zajobów z kąfy to codziennie będą imby i przewały jakie się nam nie śniły.
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
09.06.2026, 11:32:30
  • 182
#heheszki starszy syn w ub roku skończył 18 lat i powoli rozgląda sie za kasą.
pokazał mi się na FB jakiś wpis z informacją o programie "Wakacje z Wojskiem". No więc piszę młodemu na msg:
dominowiak - #heheszki starszy syn w ub roku skończył 18 lat i powoli rozgląda sie za...

źródło: image

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 09.06.2026, 14:04:40 via Wykop
  • 3
@dominowiak: To jest do d--y pomysł. Gdyby na końcu nie składał przysięgi to jak cię mogę te "wakajki w trepolandii" ale potem będzie co chwilę wzywany na ćwiczenia i g---o już z tego będzie miał. W wojsku też nie zostanie, bo wakatów nie ma a te wakacje to są właśnie na łowienie rezerwy.
  • Odpowiedz
maszynista_grot
maszynista_grot
08.06.2026, 15:40:30
  • 93
To się właśnie dzieje, gdy kobieta po ślubie czuje się bezpiecznie i przestaje się starać, no bo po co?

Pamiętajcie młode chłopy – nigdy nie pakujcie się w ślub. Kobieta zawsze musi się czuć trochę jak na minie i niepewnie, bo inaczej nie ma tego dreszczyku emocji i przestaje się jej chcieć.

#p0lka #przegryw #blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow
maszynista_grot - To się właśnie dzieje, gdy kobieta po ślubie czuje się bezpiecznie ...

źródło: 719100093_1022600413615838_873337618690580821_n

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 08.06.2026, 23:41:04 via Wykop
  • 3
@janeeyrie: Nie jest większym ryzykiem i jakie pikachu face. Ja tak od 13lat żyje. Ślubu nie będzie a jak jej nie pasuje to jutro może jej w mojej chacie nie być i tyle. Jestem wolnym człowiekiem i polecam tak wszystkim chłopom. Nie dawać kobietom narzędzi do tego by miały kontrolę/władzę a ślub czy dzieci są właśnie tego typu narzędziami.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
08.06.2026, 17:41:17
  • 91
Mój imigrant-morderca jest lepszy niż twój?

Jestem przekonany że dużo ciekawych rzeczy można dowiedzieć się o więziennictwie w RPA i stosunkach. Oraz jak wyglądał od…pobyt

Grzesiok - Mój imigrant-morderca jest lepszy niż twój? 

Jestem przekonany że dużo ci...

źródło: IMG_0338

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 08.06.2026, 23:23:21 via Wykop
  • 3
@Grzesiok: jakie dwie ojczyzny. Przecież ten waluś w kanale ziobro w wywiadzie ze stalinowskim mówił wprost, że jego jedyna ojczyzna to rpa i jest patriotą. Polskę ma w 4 literach.
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
06.06.2026, 19:27:45
  • 592
Ten gość to asystent Obajtka. Przykład degenerata z PiS. Wrzucić zdjęcie dziecka i liczyć że w komentarzach jakiś oszołom to dziecko obrazi żeby mieć paliwo na propagandę. A jak nie obrazi to zawsze samemu z innego konta można taki komentarz stworzyć.
Pisowcy nie mają już żadnych hamuców. Moralne dno.

#bekazpisu #polityka
Jabby - Ten gość to asystent Obajtka. Przykład degenerata z PiS. Wrzucić zdjęcie dzie...

źródło: 20260606_212346

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 06.06.2026, 23:29:54 via Wykop
  • 8
@Jabby: ale trzeba mieć nasrane w garze coś takiego wrzucać
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
05.06.2026, 11:16:02
  • 125
Czytałem wątek na konkurencyjnym forum
Koleś ma młoda fajna dupę ale jakim kosztem

Jak zabiera ją z jej pracy to wchodzi do auta już obrażona
Dopóki nie weźmie jej na sushi czy inne modne g---o typu matcha to siedzi z morda jak podkowa

Potrafi
elofrytki - Czytałem wątek na konkurencyjnym forum
Koleś ma młoda fajna dupę ale jaki...

źródło: images

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 05.06.2026, 16:03:12 via Wykop
  • 6
@elofrytki: Większość dzisiaj typiar jest tak d------a. Ja już nie wrócę na rynek matrymonialny jak mi związek p--------e. Kiedyś się dziwiłem mojemu ojcu czemu po rozwodzie od ćwierć wieku jest sam. Teraz doskonale go rozumiem.
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
05.06.2026, 10:31:50
  • 326
Niemożliwe że nie głosujesz na konfederacje
Mówię ci na złą głosujesz
Inne musisz spróbować bo różne są

( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
nonOfUsAreFree - Niemożliwe że nie głosujesz na konfederacje 
Mówię ci na złą głosuje...

źródło: IMG_8347

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 05.06.2026, 15:58:22 via Wykop
  • 1
@nonOfUsAreFree: konfederacja partia głąbów dla głąbów.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
05.06.2026, 06:05:04
  • 535
No co wy, dlaczego nikt jeszcze nie adoptował z palucha biednego amstaffa newtonka, który tam trafił bo pogryzł właściciela a potem wolontariuszkę ze schroniska? Nikt z was nie chce się uczyć jego granic i unikać zachowań oraz zwyczajnych sytuacji, które spowodują, że wam się nagle rzuci na mordę? Przecież to poświęcenie, które warto ponieść żeby ratować pieska. Jego życie jest warte więcej niż wszystkich pogryzionych! #pdk

#psiarze #
WielkiNos - No co wy, dlaczego nikt jeszcze nie adoptował z palucha biednego amstaffa...

źródło: 1000131409

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 05.06.2026, 11:52:30 via Wykop
  • 10
@WielkiNos: Przeglądając te posty tego schroniska to tam co piąty pies się nadaje do uśpienia. Same p------e pitbullo podobne gówna.
  • Odpowiedz
Chemical_Brother
Chemical_Brother 05.06.2026, 15:55:41 via Wykop
  • 2
@cacum3: No są i to konkretnie. Te pchlarze to b--ń na 4 łapach, kompletnie nie usankcjonowana.
  • Odpowiedz
KiroNiro
KiroNiro
03.06.2026, 08:13:31
  • 851
Psiarze z agresywnym owczarkiem mają pretensje bo ktoś raczył przejechać rowerem ogólnodostępną drogą obok ich psiecka i ledwo go utrzymali na smyczy. Juz nie wspomnę o tym że gość na rowerze specjalnie zwolnił i zjechał ze ścieżki żeby nie zostać pogryzionym przez psa a te ameby jeszcze wrzucają to na Instagrama z jakimiś roszczeniami. #psiarze #bekazpodludzi
KiroNiro - Psiarze z agresywnym owczarkiem mają pretensje bo ktoś raczył przejechać r...

źródło: 1000016454

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 03.06.2026, 13:36:43 via Wykop
  • 18
@KiroNiro: popracować nad tym psem powinien weterynarz dając mu szprycę która go przeniesie do wiecznego spiulkolotu.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
01.06.2026, 06:48:15
  • 207
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #4konserwy #heheszki

Pan Sutener to jednak fachowiec... kroczy ścieżką wyznaczoną wcześniej przez jego mentora Pomarańczową Mordę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #4konserwy #heheszki 

Pan Sutener ...

źródło: 1000078709

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chemical_Brother
Chemical_Brother 01.06.2026, 11:11:49 via Wykop
  • 5
@Kempes: skończy jak Andrzej d--a albo i gorzej. Ten jest nikim po byciu długopisem kaczyniaka. Dresiarz podzieli jego los.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • This Is Not My Problem Future Sound of London i taka jest ma filozofia ycia

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.03.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.05.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking