Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Chino

Chino

Dołączył 15 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 101925
  • Znaleziska 83576
  • Mikroblog 18349
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 98
real_scoria
real_scoria
18.06.2026, 21:21:02
  • 31
SOR z dzieckiem w mieście wojewódzkim dzisiaj

3h czekania, triage, radiolog, znowu lekarz.
Nikt nie wspomniał, że zarabia 100k, nikt się nie obijał, nikt nie spał. Pod szpitalem tylko moje porsche stało.
Dziecku pomogli.
Innym ludziom też pomogli.
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chino
Chino 19.06.2026, 09:30:10 via Wykop
  • 0
@real_scoria: Akurat SOR dla dzieci działa chyba wszędzie dobrze
  • Odpowiedz
Sterax33
Sterax33
Sterax33
19.06.2026, 03:04:56
  • 287
W Moskwie chyba się nie uśmiechają.
#ukraina #bekazprawakow #wojna
Sterax33 - W Moskwie chyba się nie uśmiechają.
#ukraina #bekazprawakow #wojna

źródło: 4334

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chino
Chino 19.06.2026, 09:28:14 via Wykop
  • 0
@Sterax33: jestem w stanie płacić i 5 razy więcej za złomowanie ruskich, ale tylko jeżeli będzie gwarancja, że te pieniądze nie będą rozkradzione - nie jestem naiwny, byłem na Ukrainie przed wojną, skala korupcji była sroga, a tylko głupi uważa, że w warunkach wojennych coś zmieniło się na lepsze
  • Odpowiedz

2798

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Pełny zakaz pracy jednocześnie w publicznym systemie i w prywatnej popiera jedynie 15 proc. lekarzy. Ograniczyło by to możliwości okradania Polaków. Większe poparcie mają rozwiązania porządkujące. Jakie? Przede wszystkim wzrost wynagrodzeń w sektorze publicznym. Jeszcze im mało!!!

danielbr3
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 17.06.2026, 10:20:59
  • 278
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
Chino
Chino 18.06.2026, 07:10:46 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

splinter96
splinter96
05.06.2026, 07:29:08
  • 1106
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
splinter96 - #polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji

źródło: 1000029501

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chino
Chino 05.06.2026, 16:34:11 via Wykop
  • 0
@splinter96: Ale że łagry w Skandynawii? Poza tym, choć j---ć Berkowicza, ale Żulczyk p------i jak potłuczony. Kierunek UE jest jasny dla każdego, kto rozumie, dlaczego ona powstała i dla czyich interesów (Niemiec i w mniejszym stopniu Francji). Jeżeli ktoś uważa, że rozwinięte gospodarki dotują słabe dla dobra ludzkości, jest wariatem i nie powinien móc podejmować decyzji wykraczających poza wybór przedszkola dla dziecka.
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
03.06.2026, 04:48:56
  • 844
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chino
Chino 03.06.2026, 12:20:49 via Wykop
  • 8
@Paradajek: eeeh...

https://www.snopes.com/fact-check/melania-trump-pole-dancing-epstein/
  • Odpowiedz

420

Szwecja niemal wolna od dymu tytoniowego. Pierwszy taki kraj w Europie

Szwecja niemal wolna od dymu tytoniowego. Pierwszy taki kraj w Europie

W 2025 r. codziennie paliło tylko 4,8% dorosłych Szwedów. Szwecja jako pierwsza w Europie stała się krajem wolnym od dymu, schodząc poniżej progu WHO (5%). To sukces wieloletniej polityki: wysokiej akcyzy, zakazu reklam, restrykcji w miejscach publicznych oraz wsparcia w rzucaniu nałogu.

matixrr
z
bankier.pl
dodany: 27.05.2026, 17:40:09
  • 148
  • #
    szwecja
  • #
    papierosy
  • #
    rzucampalenie
  • #
    zdrowie
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
Chino
Chino 29.05.2026, 11:29:07 via Wykop
  • 0
Snusów walą na potęgę, vape shopy na co drugim skrzyżowaniu...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adi0
adi0
26.05.2026, 10:40:43
  • 1277
https://tvn24.pl/polska/proces-posla-pis-dariusza-mateckiego-dotarlismy-do-aktu-oskarzenia-st9065881

#afera #bekazpisu #bekazprawakow #polska #polityka
adi0 - https://tvn24.pl/polska/proces-posla-pis-dariusza-mateckiego-dotarlismy-do-akt...

źródło: 1000075782

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chino
Chino 26.05.2026, 19:43:37 via Wykop
  • 4
@adi0: Ja p------ę, ale wał, normalnie jak u ruskich.
  • Odpowiedz

3018

Kraków dziś rozstrzyga ważną sprawę. Nie zepsucie tego.

Niedziela w Krakowie to dzień referendum. Dajcie na główna z płomieniem niech nikt nie przegapi! Róbcie swoje!

real_scoria
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 24.05.2026, 08:42:50
  • 280
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    sct
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
Chino
Chino 24.05.2026, 18:14:46 via Wykop
  • 1
@Zurii: Znak czasów i skretynienia wykopków, kiedyś na wypoku królował chłopskorozumowy korwinizm, teraz w odwrocie są betonowi pisowcy, za to króluje sekta silniczków. A tak naprawdę wszyscy politycy powinni być tu na cenzurowanym.
kubanfs
kubanfs
13.05.2026, 19:14:22
  • 670
#polityka Stonoga z Rutkowskim będą szukać ziobry w usa robi się ciekawie #stonoga #rutkowski #bekazpisu
kubanfs - #polityka Stonoga z Rutkowskim będą szukać ziobry w usa robi się ciekawie #...

źródło: Screenshot_20260513_211309_Instagram

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chino
Chino 14.05.2026, 06:59:54 via Wykop
  • 1
@kubanfs: Dwóch oszustów szuka trzeciego.
  • Odpowiedz
nocnica
nocnica
24.04.2026, 15:28:05
  • 6
Jakiś czas temu wrzucałam tutaj info o nowej grze truckerskiej...

Prace idą do przodu pełną parą, udało się wprowadzić sporo zmian i ulepszeń, a całość zaczyna wyglądać coraz lepiej. I hope so (ʘ‿ʘ) Najważniejsze: pojawił się nowy trailer, który pokazuje aktualny stan gry, zachęcam do obejrzenia :)

Trzymajcie kciuki za dalszy rozwój projektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #polskigamedev #
nocnica - Jakiś czas temu wrzucałam tutaj info o nowej grze truckerskiej... 

Prace i...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chino
Chino 28.04.2026, 08:40:13 via Wykop
  • 0
@nocnica: będą "tirówki"?
  • Odpowiedz

580

STRZELANINA W BYSTRZYCY - watażkowie zastraszali całą okolicę, policja olewała

STRZELANINA W BYSTRZYCY - watażkowie zastraszali całą okolicę, policja olewała

Po strzelaninie zaczynają wychodzić nowe fakty, odzywają się świadkowie. Grupa osób, biła, zastraszała, maltretowała całe osiedle. Policja totalnie olewała sprawę. Tragedii można było zapobiec, gdyby policja wykonywała swoje obowiązki.

qwe_
z
youtube.com
dodany: 23.04.2026, 09:35:24
  • 102
  • #
    polska
  • #
    bystrzycaklodzka
Chino
Chino 23.04.2026, 12:49:27 via Wykop
  • 4
@FireDash: Rozumiem Twój punkt widzenia, ale mam go w dupie jak i reszta społeczeństwa, niestety. Albo powierzamy służbom utrzymanie porządku, albo robimy Teksas i noszenie przy sobie załadowanej broni kupionej w Dino, bo policja wszędzie nie dojedzie.

1322

Europejska Lewica zebrała milion podpisów w sprawie zawieszenia umowy z Izraelem

Europejska Lewica zebrała milion podpisów w sprawie zawieszenia umowy z Izraelem

Zebraliśmy wymagane podpisy w niecałe trzy miesiące, co stanowi demokratyczny rekord

jusstt
z
bankier.pl
dodany: 17.04.2026, 09:20:37
  • 152
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    zydzi
  • #
    bliskiwschod
  • #
    strefagazy
  • #
    polityka
Chino
Chino 17.04.2026, 15:07:23 via Wykop
  • 0
Trzeba zerwać współpracę ze wszystkimi zwierzętami z Bliskiego Wschodu, Izraelczycy, Palestyńczycy, wszystko jedno. To wrogie nam i zdegenerowane społeczeństwa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3565

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Dwa dni temu na polskim subreddicie portalu reddit.com pojawiła się bardzo obszerna analiza naukowej "działalności" Kornelii Wieczorek podważająca jej "osiągnięcia". Dzień później artykuł został usunięty, a w sieci pojawiła się informacja o krokach prawnych podjętych w kierunku autora.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 05:14:25
  • 602
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
Chino
Chino 16.04.2026, 06:59:49 via Wykop
  • 188
@RomanKarburator: p. Maciej Wieczorek zarządza miliardowym biznesem (Celon Pharma). Do tego, od dłuższego czasu, Forbes jest trampoliną do promocji sukcesów i pseudosukcesów kogokolwiek, wystarczy zasponsorować, a tam o dokonaniach naukowczyni było słychać najwięcej.
Chino
Chino 16.04.2026, 08:43:48 via Wykop
  • 4
na liście 2026 nie widzę żadnego wieczorka....


@vostok: @argonauta1000

https://www.forbes.pl/sylwetka/maciej-wieczorek
Chino
Chino 17.04.2026, 13:44:24 via Wykop
  • -1
Raczej to zbieżność nazwisk


@Prospero88: ojj chyba nie

1035

Czy ojcem Kornelii Wieczorek - 17letniej "naukowczyni" - jest znany milioner?

Czy ojcem Kornelii Wieczorek - 17letniej "naukowczyni" - jest znany milioner?

Kornelia Wieczorek - 17-letnia "naukowczyni" odznaczona miesiąc temu przez Karola Nawrockiego Srebrnym Krzyżem zasługi - publicznie przyznaje, że w karierze naukowej wspierają ją rodzice. Czy jej ojcem może być znany milioner - potentat branży farmaceutycznej?

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 14:56:54
  • 209
  • #
    afera
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nauka
  • #
    polska
Chino
Chino 17.04.2026, 13:40:09 via Wykop
  • -1
@PolakRodakAfrykaner: przecież to jest Ewa Minge

2833

Péter Magyar i TISZA wygrali wybory na Węgrzech. Mają większość konstytucyjną!

Péter Magyar i TISZA wygrali wybory na Węgrzech. Mają większość konstytucyjną!

Po 16 latach rządów Viktora Orbána władzę na Węgrzech przejmuje TISZA. Wyniki publikowane w oficjalnym serwisie wyborczym pokazują zwycięstwo ugrupowania Pétera Magyara i wynik dający większość 2/3 w 199-osobowym parlamencie! Gratulujemy!

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
vtr.valasztas.hu
dodany: 12.04.2026, 19:49:22
  • 449
  • #
    wegry
  • #
    wybory
  • #
    orban
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
Chino
Chino 13.04.2026, 13:01:51 via Wykop
  • 5
Ciekawe, czy Ziobro s-------i teraz do Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gupiutki
Gupiutki
Gupiutki
09.04.2026, 08:25:35
  • 3029
Dziś o 1 w nocy walkę z rakiem przegrał mój tata, mój stworzyciel oraz mój największy fan. Tato dziękuję Ci za wszystko. Cieszę się że zdążyłem sie z Tobą pożegnać #zalesie
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chino
Chino 09.04.2026, 19:05:55 via Wykop
  • 2
@Gupiutki: Kondolencje mireczku...
  • Odpowiedz
CerealExperiment
CerealExperiment
31.03.2026, 02:46:11
  • 260
Chciałbym się tu znaleść
CerealExperiment - Chciałbym się tu znaleść

źródło: 1000009036

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chino
Chino 31.03.2026, 08:29:08 via Wykop
  • 0
@CerealExperiment: u ruskich? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
Chino
Chino 27.03.2026, 10:58:14
  • 1
Jakoś przy okazji tego znaleziska spędziłem chwilę na nostalgicznym przeglądzie historii, jaka tu się zadziała, z perspektywy wykopka neurotycznie plusującego i wykopującego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam jak jeszcze przed tym, jak założyłem konto (a może nawet miałem inne, już nie pamiętam) wypok to było miejsce raczej pluralistyczne, choć spolaryzowane. Teraz? Pierwsza rzecz jaka ciśnie się na usta to jak bardzo dominuje tu teraz jedna strona sceny, tylko pierwszy raz jest to
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chino
Chino
Autor
27.03.2026, 11:04:37 via Wykop
  • 1
@jestemasem: to prawda, choć obecnie krytyka rządu pochodzi tu już niemal wyłącznie od betonowych pisowców
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Romper Stomper

  • Zważaj na swoje myśli, gdyż przemienią się w słowa. Zważaj na swoje słowa, gdyż przemienią się w czyny. Zważaj na swoje czyny, gdyż przemienią się w nawyki. Zważaj na swoje nawyki, gdyż przemienią się w twój charakter. Zważaj na swój charakter, gdyż on będzie twoim losem.
  • San Francisco, CA
  • https://portals.mum.edu/
  • f820014@trbvm.com
  • Facebook

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.04.2019

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 02.03.2015

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 25.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.05.2019

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking