Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cepheus

cepheus

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6421
  • Znaleziska 6306
  • Mikroblog 115
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9

4144

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak

A to ok. Sprawa zamknieta, mozna sie rozejsc!! Ha tfu!

KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
z
tvn24.pl
dodany: 12.03.2026, 10:21:39
  • 338
  • #
    majtczak
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    patologiazewsi
  • #
    polska
cepheus
cepheus 12.03.2026, 11:36:17 via Wykop
  • 20
Wypadki się zdarzają, napijesz się, naćpasz, rozpędzisz na publicznej drodze jak odrzutowiec, a wypadek i tak by się zdarzył ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

418

Debilny challenge: wywieźli znajomego do lasu i zostawili nagiego

Debilny challenge: wywieźli znajomego do lasu i zostawili nagiego

Młodzi ludzie porzucili w lesie bez ubrań znajomego wymagającego szczególnej troski ze względu na swoje ograniczenia. Ofiara, mimo wychłodzenia organizmu, zdołała przejść około 2 km do najbliższych zabudowań, gdzie otrzymała pomoc.

matixrr
z
rmf24.pl
dodany: 10.03.2026, 08:22:52
  • 55
  • #
    poznan
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
  • #
    podludzie
  • #
    patologiazewsi
  • #
    bekazpodludzi
cepheus
cepheus 10.03.2026, 21:04:34 via Wykop
  • 2
To gdzie mają pracować? W urzędzie ?


@Mezomorfix: Sejm i senat stoi otworem, tam takich nie brakuje, aż dziwne, że pefron im diet nie wypłaca.

2281

Czarnek w Radiu ZET za przywróceniem poboru dla młodych mężczyzn - 9:05 - 9:20

Czarnek w Radiu ZET za przywróceniem poboru dla młodych mężczyzn - 9:05 - 9:20

Przemysław Czarnek, kandydat wybrany przez Jarosława Kaczyńskiego na premiera z partii PiS (Prawo i Sprawiedliwość) o wojsku dla młodych mężczyzn. Równość, równość, ale dla niektórych większa, dla niektórych mniejsza...

lawyerJamesMcGill
z
wykop.pl
dodany: 09.03.2026, 20:13:22
  • 510
  • #
    niedlakwalifikacjiwojskowej
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    kwalifikacjawojskowa
  • #
    polityka
cepheus
cepheus 10.03.2026, 19:54:09 via Wykop
  • -1
kurde przypau z tymi okulusami xD
cepheus - kurde przypau z tymi okulusami xD

źródło: c7bfacb6-d35c-49f0-812d-a676f87c7635

Pobierz

5

Włamał się do butelkomatu i zabrał butelki o wartości 50 groszy. Grozi mu 15lat

Włamał się do butelkomatu i zabrał butelki o wartości 50 groszy. Grozi mu 15lat

Policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę. Kodeks karny za ten czyn przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności. 43-latek będzie odpowiadał w warunkach recydywy, a to oznacza, że grozić mu może nawet do 15 lat więzienia.

cepheus
z
tvn24.pl
dodany: 04.03.2026, 15:28:39
  • 7
  • #
    polska
  • #
    kaucja
  • #
    symulatorzula

2564

Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac

Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac

Górnik odchodzi na emeryturę w wieku 43 lat z 7000 zł miesięcznie. Rolnik przez 30 lat płaci składkę KRUS 169 zł/mies. i dostaje pół miliona złotych świadczeń 93% z budżetu. Sędzia pobiera 75% ostatniej pensji bez żadnego związku z wpłaconymi składkami. A Ty na etacie czekasz do 65. roku życia z ~

robert-i
z
waweldom.com
dodany: 27.02.2026, 12:10:00
  • 331
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
cepheus
cepheus 28.02.2026, 07:48:50 via Wykop
  • 2
@Szkieletor997: przestańcie już powielać te kłamstwa i zobaczcie w samej umowie. Raz że okresy pracy poniżej roku nie dają żadnych przywilejów. W przypadku powyżej roku zaś emerytura wypłacana jest proporcjonalnie względem okresów pracy w Polsce to wszystkich.


@VisueltPL: Chyba musisz napisać do wyborczej, że publikuje kłamstwa na swojej stronie:

W Polsce obcokrajowiec może uzyskać emeryturę, jeśli spełni następujące warunki:

- osiągnie wiek emerytalny (60 lat dla kobiet,

193

Przez system kaucyjny więcej zapłacimy za śmieci. Absurd nowej rewolucji

System kaucyjny w Polsce działa już pełną parą. I ma swoją mroczną stronę. Firmy odbierające odpady tracą przez niego wpływy bo nie recyklingują już tylu plastikowych butelek i puszek

alibaski
z
natemat.pl
dodany: 27.02.2026, 05:42:02
  • 53
  • #
    ekologia
  • #
    pieniadze
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    kaucja
cepheus
cepheus 27.02.2026, 10:08:20 via Wykop
  • -1
Moze i zrobili z Polaków śmieciarzy ale za to będzie drożej za wywóz śmieci,


@alibaski: ale to tylko przez samorządy, to na pewno nie jest wina systemu kaucyjnego bo dzięki niemu jest mniej śmieci i dlatego powinny być tańsze xD
cepheus - >Moze i zrobili z Polaków śmieciarzy ale za to będzie drożej za wywóz śmiec...

550

Niemcy właśnie zaprojektowały koniec wolnego internetu

Niemcy właśnie zaprojektowały koniec wolnego internetu

Niemcy chcą powiązać konta internetowe z unijnym portfelem tożsamości cyfrowej oraz wprowadzić obowiązkową weryfikację wieku dla wszystkich użytkowników platform społecznościowych. Chcą też zabrać się za VPN. Projekt forsuje koalicja SDP i CDU.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 25.02.2026, 18:02:55
  • 210
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
cepheus
cepheus 26.02.2026, 14:35:45 via Wykop
  • -2
@awres: pytanie brzmi... jak daleko posuną się Konfederaci?

Zapowiedzieli to samo W POLSCE.


@nieco:

Propozycja SPD zakłada powiązanie kont użytkowników z europejskim

468

Ludzie listy piszą... Renta alkoholowa

Pokaż treści 18+

Ludzie listy piszą... Renta alkoholowa

Z Gazetą Trybunalską skontaktowała się oburzona czytelniczka i stwierdziła, że osoby uzależnione od alkoholu mogą otrzymywać rentę. Dlaczego idą na to moje podatki? Ktoś pił i teraz jest nagradzany powiedziała nie kryjąc złości.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 23.02.2026, 18:53:15
  • 148
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    zus
  • #
    renta
  • #
    alkohol
  • #
    swiadczenie
cepheus
cepheus 24.02.2026, 18:02:28 via Wykop
  • 2
@kannabis: biadolisz dla poklasku, który o zgrozo dostajesz. Mundurówka to często trudny kawał chleba. Zobacz ile zarabiają lekarze a ile jeden - najwyższy stopniem żołnierz, 28 lat służby i jaka odpowiedzialność.


@BarszczykZuszkami: jaka niby odpowiedzialność w mundurówce? Jak działasz zgodnie z decyzjami rządzącej partii to nic Ci nie grozi. Jeden generał wysadził granatnikiem swoją siedzibę i w nagrodę dostał status pokrzywdzonego i emeryturkę ( ͡° ͜ʖ

440

To jakaś paranoja!

To jakaś paranoja!

W Polsce jest ponad 20 grup zawodowych które nie płacą składki zdrowotnej.

etepetete
z
biznes.interia.pl
dodany: 20.02.2026, 13:10:26
  • 59
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    finanse
  • #
    informacje
cepheus
cepheus 20.02.2026, 21:14:26 via Wykop
  • 1
@PanJelonek: dzieci, studenci, zasiłkowcy itd. Serio? To są dla Ciebie "grupy zawodowe"? Większość grup, które wymieniłeś to co najwyżej, można nazwać "grupami społecznymi". Przeczytaj czasami ze zrozumieniem to co Ci chatgpt wypluje zanim gdzieś zamieścisz

411

"Polakożerca". Mordował Polaków, uniknął kary

Pokaż treści 18+

"Polakożerca". Mordował Polaków, uniknął kary

Mawiał, że nie smakuje mu śniadanie, jeśli nie rozstrzela wcześniej kilku Polaków. Mimo wielu świadków okrucieństwa kat Pomorza i Kujaw nie stanął przed sądem.

Bobito
z
dw.com
dodany: 16.02.2026, 21:05:28
  • 43
  • #
    wojna
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    niemcy
cepheus
cepheus 17.02.2026, 21:19:23 via Wykop
  • 12
@refflux: ja słyszałem że armia czerwona nas uratowała przed złymi niemcami, pozdrawiam Krzysztof S.


@eSUBA94: no ja też o tym słyszałem, pozdrawiam Włodzimierz Cz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
cepheus - >@refflux: ja słyszałem że armia czerwona nas uratowała przed złymi niemcam...

źródło: b2054b38f160bbab0a35a00e381818499a7e1d34debc6305d061152eb6f07c05

Pobierz
cepheus
cepheus 18.02.2026, 20:41:44 via Wykop
  • 0
@cepheus: ale jak orban chwali putina to już spoko co nie?


@eSUBA94: a co mnie kretyn orban obchodzi? Ma jakąś władzę w naszym kraju? Jak Węgrom się podoba, że człowiek, który klepie putina po plecach nimi rządzi to już ich sprawa - wolny, demokratyczny wybór. Mnie się nie podoba, że drugą osobą w NASZYM państwie jest wielbiciel armii czerwonej, masz z tym jakiś problem?

472

Są po 30. i mieszkają z rodzicami. "Nie mają możliwości się utrzymać"

Są po 30. i mieszkają z rodzicami. "Nie mają możliwości się utrzymać"

Developerzy znowu zapłacili

hung
z
kobieta.wp.pl
dodany: 16.02.2026, 10:01:59
  • 365
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    spoleczenstwo
cepheus
cepheus 17.02.2026, 07:06:59 via Wykop
  • -1
@jack_: 30 kur w mieszkaniu gwarantuje darmowe ogrzewanie.


@mocten: tu w niektórych apartamentach trzeba uważać, bo liczba kur nie może być większa niż 7 szt./m2 powierzchni użytkowej podłogi, a jeszcze trzeba im zapewnić odpowiednią ilość gniazd i grzędę, 30 może się nie zmieścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Nawet 8 lat więzienia za pustą butelkę. Operator PolKa Polska Kaucja ostrzega

Nawet 8 lat więzienia za pustą butelkę. Operator PolKa Polska Kaucja ostrzega

Operator PolKa informuje o pierwszych próbach oszustw w systemie kaucyjnym, m.in. przez podrabiane oznaczenia i masowe zwroty opakowań spoza systemu. Wyłudzanie kaucji może skutkować zarzutami oszustwa i fałszerstwa. Oszustwo zagrożone jest karą od 6 miesięcy do 8 lat więzienia

cepheus
z
dlahandlu.pl
dodany: 09.02.2026, 14:32:45
  • 11
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    butelkizwrotne
  • #
    polska
cepheus
cepheus
Autor
09.02.2026, 14:35:45 via Wykop
  • 20
A ile grozi operatorowi za to, że zamiast 50 gr wypłaci 10 gr jak w tym przypadku https://wykop.pl/link/7878137/filmik-pokazujacy-jak-dziala-system-kaucyjny-w-praktyce
? </pytanie_retoryczne>
@enterprize 3305

Filmik pokazujący jak działa system kaucyjny w praktyce

więcej
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4558

Zrobiliśmy z Polaków 38 mln śmieciarzy. Ten system kaucyjny miał sens 20-30 lat

Zrobiliśmy z Polaków 38 mln śmieciarzy. Ten system kaucyjny miał sens 20-30 lat

ale nie teraz, bo sortownie same wyłapują to co trzeba - branża komunalna podsumowuje system kaucyjny.

alibaski
z
streamable.com
dodany: 09.02.2026, 11:27:26
  • 600
  • #
    ekologia
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    butelki
  • #
    polska
cepheus
cepheus 09.02.2026, 13:45:38 via Wykop
  • 11
I cyk rachunki za śmieci w górę.


@Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz: To nieprawda. Koszty wywozu śmieci spadły, bo jest ich mniej, a nawet jak wzrosły to tylko przez samorządy xD
cepheus - >I cyk rachunki za śmieci w górę. 

@SztajmesNikczemnySzlifierz: To niepraw...

378

Ceny pelletu szybują

Ceny pelletu szybują

Pellet drzewny jeszcze niedawno był przedstawiany jako nowoczesna, ekologiczna i co najważniejsze stabilna cenowo al

Zlotekluk
z
rmf24.pl
dodany: 04.02.2026, 20:59:36
  • 210
  • #
    pelet
  • #
    ekologia
  • #
    nabiciwbutelke
cepheus
cepheus 05.02.2026, 13:25:56 via Wykop
  • 3
co to za problem kupić latem paliwa na najgorszy scenariusz + 20% rezerwy nienaruszalnej na apokalipsę, najwyżej tona czy dwie zostaną na kolejny sezon? Zupełnie nie rozumiem takiego kupowania na styk, jakby przyszły rok nie istniał a nadwyżka miała się zmarnować.


Piszecie o kraju gdzie mediana wynagrodzeń jest poniżej 5 tys. zł na rękę, a połowa dorosłych obywateli żyje praktycznie od wypłaty do wypłaty i nie ma żadnych oszczędności lub posiada ich

243

W Polsce jest za dużo szpitali

W Polsce jest za dużo szpitali

Utrzymywanie tak dużej liczby szpitali jak w naszym kraju nie jest korzystne ani jeśli chodzi o jakość świadczeń zdrowotnych i bezpieczeństwa pacjentów, ani o finanse ocenił wiceprezes NFZ Jakub Szulc, wprost mówiąc, że lecznic w Polsce jest za dużo.

wykopowicz19870808
z
termedia.pl
dodany: 02.02.2026, 10:32:23
  • 141
  • #
    szpitale
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
cepheus
cepheus 02.02.2026, 21:59:16 via Wykop
  • 8
słusznie, zamknąć wszystkie szpitale w Polsce bo są deficytowe i zostawić dwa szpitale: jeden w Warszawie drugi w Trójmieście, od razu statystyki ilości chorób w Kraju spadną ( ͡º ͜ʖ͡º)


@martty: najważniejsze to zadbać o siebie i swoje bojówki, a ty plebsie, lecz się u znachora wiejskiego, bo jesteś tylko niepotrzebnym kosztem w budżecie NFZtu ¯\(ツ)/¯

W procedowanej obecnie ustawie w sprawie Karty Rodzin Mundurowych

948

Oskarżenia o gwałt i próby dogadania się. W sieci pojawiła się druga część nagra

Pokaż treści 18+

Oskarżenia o gwałt i próby dogadania się. W sieci pojawiła się druga część nagra

Do sieci trafił kolejny fragment nagrania z głośnego incydentu w Łodzi, który zszokował opinię publiczną. Pierwsze wideo

andrzejk36
z
wiemy.to
dodany: 01.02.2026, 14:22:52
  • 142
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kobieta
  • #
    rozowepaski
cepheus
cepheus 01.02.2026, 21:37:49 via Wykop
  • 3
I teraz wyobraźcie sobie sytuację, że nie ma nagrania. Kierowca z Ukrainy. Ale prawica by wścieklizny dostała.


@mocarnyknur: za to lewica byłaby zachwycona w końcu to jest ich marzenie, żeby znieść domniemanie niewinności w przypadku oskarżenia o g---t.

Podczas trwającego posiedzenia Sejmu posłowie mają zająć się nowelizacją kodeksu karnego zmieniającą definicję gwałtu. Projekt forsują parlamentarzystki Lewicy.

(...)

Przeciwnicy propozycji wskazują, że złamałaby podstawową zasadę prawa karnego, czyli zasadę domniemania niewinności,

328

Żołnierz postrzelił nielegalnego migranta na granicy. Zamiast wsparcia - zarzuty

Pokaż treści 18+

Żołnierz postrzelił nielegalnego migranta na granicy. Zamiast wsparcia - zarzuty

karne Biegli sądowi orzekli, że jego pistolet miał wady konstrukcyjne. Prawnicy argumentują, że żołnierz działał w obronie kraju. Mimo to otrzymał zarzuty karne. Postrzelony Syryjczyk ZAMIESZKAŁ w Polsce i ,uwaga, domaga się ODSZKODOWANIA.

Makavlani
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 31.01.2026, 09:58:01
  • 63
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    4konserwy
  • #
    wojskopolskie
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    wojsko
cepheus
cepheus 31.01.2026, 11:39:18 via Wykop
  • 0
Żołnierz postrzelił nielegalnego migranta na granicy
cepheus - > Żołnierz postrzelił nielegalnego migranta na granicy

źródło: 6531fbf61b8b81e7061a17820c564ba02de10edb406ff9efad3a3a261d1f638c

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

971

Moderacja usuęła znalezisko o wyroku dla 67-latki za komentarze do Owsiaka

Moderacja usuęła znalezisko o wyroku dla 67-latki za komentarze do Owsiaka

Wczoraj zapadł wyrok w sprawie 67-latki z Torunia, która napisała do Owsiaka m.in. "giń człowieku", Izabela M. została skazana na sześć miesięcy więzienia w zawieszeniu. Moderacja usunęła znalezisko bez żadnego uzasadnienia zalinkowała tylko do znaleziska sprzed roku o tym jak policja ją zatrzymała

cepheus
z
wykop.pl
dodany: 29.01.2026, 13:10:36
  • 101
  • #
    owsiak
  • #
    wyrok
  • #
    afera
  • #
    moderacja
  • #
    pytanie
cepheus
cepheus
Autor
29.01.2026, 19:17:55 via Wykop
  • 2
Duplikat,

Udowodnij

Multikonto

Udowodnij

a

138

Stanowski: Owsiak, skandaliczny wyrok i zmiażdżona hejterka

Stanowski: Owsiak, skandaliczny wyrok i zmiażdżona hejterka

Jerzy Owsiak triumfuje w sądzie! 67-letnia kobieta została skazana na pół roku więzienia w zawieszeniu za wpis na jednym z portali społecznościowych. O wysokim odlocie wysokiego sądu opowiada Krzysztof Stanowski.

XeNinja
z
youtube.com
dodany: 29.01.2026, 16:24:27
  • 79
  • #
    wosp
  • #
    kanalzero
  • #
    polityka
  • #
    stanowski
cepheus
cepheus 29.01.2026, 18:37:58 via Wykop
  • 10
Stanowski to ten, co go niedawno w burdelu przyłapali?


@Turin89: nie znam tematu ale jakby go nie przyłapali to by tej kobiety nie skazali? Czy o co Ci teraz chodzi?

274

Napisała do Owsiaka "giń człowieku", 67-latka skazana na pół roku więzienia

Napisała do Owsiaka "giń człowieku", 67-latka skazana na pół roku więzienia

W styczniu 2025 roku 67-letnia Izabela M. napisała w sieci m.in. "giń człowieku" (...) Sędzia Marcin Czarciński powiedział, że kobieta świadomie stosowała wobec szefa WOŚP Jerzego Owsiaka mowę nienawiści i nawoływała do popełnienia przestępstwa. Zapadł wyrok w zawieszeniu.

cepheus
z
polsatnews.pl
dodany: 28.01.2026, 21:58:21
  • 135
  • #
    owsiak
  • #
    wyrok
  • #
    mowanienawisci
cepheus
cepheus
Autor
29.01.2026, 10:44:52 via Wykop
  • 85
@FeetFan:

"Andrzej Duda, jesteś najgorszym s---------m, jakiego ziemia nosi. Obyś sczezł!" — napisała aktywistka na Facebooku.

A tu mamy wypowiedź warszawianki roku 2023, superbohaterki "Wysokich Obcasów" (2021) – słynnej aktywistki Katarzyny Augustynek (zwanej bacią kasią). Ciekawe czy dla sądu to też mowa nienawiści i nawoływanie do popełnienia przestępstwa.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
  • Strona 4 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.08.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.11.2025

    Rocznica
  • Koder
    od 29.01.2026

    Koder
  • Trybun
    od 01.02.2026

    Trybun

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking