Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
orgszon358
orgszon358

orgszon358

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2449
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 2447
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
orgszon358
orgszon358
orgszon358 18.06.2026, 14:54:57
  • 14
#kiszak Siemka, ominęła mnie wczorajsza afera, nadrobiłem wpisy na tagu i chciałbym, żeby ktoś mnie ewentualnie poprawił jeśli się mylę - rumuńska fajtłapa będąc przecież osobą publiczną i całkiem w internecie popularną spłakała się na strimku o to, że ktoś mu zrobił zdjęcie na koncercie? O to wykręcił całą aferę? Wspominaliście też coś o tym, że związał się z dziewczyną własnego widza, ale na to dowodów nie widziałem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358
Autor
18.06.2026, 16:00:24 via Wykop
  • 0
@kotek9538 @Mistrzwstrzemiezliwosci dzięki panowie
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
17.06.2026, 18:30:41
  • 8
#kiszak

Kaszak zdradził Amandę i nie poniósł za to żadnych konsekwencji.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358 17.06.2026, 19:26:53 via Wykop
  • 0
@miloszy: z tym rumuńskim psem, o którym tak głośno?
  • Odpowiedz
NathirMajster
NathirMajster
17.06.2026, 18:11:16
  • 3
#kiszak to co miedzytagowe poszukiwanie "Rumuna" rozpoczęte ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358 17.06.2026, 18:20:00 via Wykop
  • 0
@NathirMajster: proszę o szybkie wyjaśnienie xD
  • Odpowiedz
rolek2145
rolek2145
rolek2145
17.06.2026, 16:35:26
  • 7
#kiszak https://youtu.be/X9wft-DdHPY?si=G83WFxZXC7Alv2W6&t=248 04:07 xd
rolek2145 - #kiszak  https://youtu.be/X9wft-DdHPY?si=G83WFxZXC7Alv2W6&t=248 04:07 xd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358 17.06.2026, 16:48:45 via Wykop
  • 2
@Lolien1: wyjaśnia na samym początku filmu
  • Odpowiedz
orgszon358
orgszon358
orgszon358 17.06.2026, 18:00:55 via Wykop
  • 0
@Lolien1: w sumie racja, klasyka jeśli chodzi o filmy na tym kanale xD
  • Odpowiedz
orgszon358
orgszon358
orgszon358 17.06.2026, 15:47:59
  • 18
#kiszak 4:08 wspomnienie o samym wiecie kim xD
orgszon358 - #kiszak 4:08 wspomnienie o samym wiecie kim xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358
Autor
17.06.2026, 16:08:25 via Wykop
  • 1
@Mokkorichan: za reckę Starfielda to pamiętam, że Kebab został zjechany od góry do dołu
  • Odpowiedz
orgszon358
orgszon358
orgszon358 13.06.2026, 21:28:34
  • 0
#primemma kończyć to, zaraz Muran, a potem Brazylia - Maroko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358 13.06.2026, 20:29:12
  • 2
#primemma dawid vs goliat szon edition
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358 13.06.2026, 20:14:57
  • 2
#primemma ostatnia walka bo ustawa przeszła? xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358 13.06.2026, 19:16:07
  • 7
#primemma skoro są do przodu jeśli chodzi o czas to co stoi na przeszkodzie, aby zorganizować jedyny, słuszny koncert DecoAnn?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358
Autor
13.06.2026, 19:19:13 via Wykop
  • 0
@marv0oo: ehh, czemu odbierasz mi marzenia?
  • Odpowiedz
orgszon358
orgszon358
orgszon358 12.06.2026, 19:13:35
  • 4
#primemma jóźwiak 52-letnia dzidzia się smuci bo ją ktoś we frikach obraża
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maqnez
Maqnez
12.06.2026, 19:00:48
  • 5
#primemma Wiek Aiszy: Tradycyjne źródła hadisowe (np. Bukhari) wskazują, że Aisza miała 6 lat w momencie zawarcia małżeństwa i 9 lat, gdy doszło do jego konsumowania.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358 12.06.2026, 19:11:32 via Wykop
  • 4
@AudreyHorne51: no czekał dosłownie 3 lata, żeby konsumowanie było w ogóle techniczne wykonalne xD
  • Odpowiedz
GiorgioU
GiorgioU
12.06.2026, 19:03:52
  • 5
Jóźwiak to drugi najstarszy nastolatek w Polsce obok Mexicano
#primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358 12.06.2026, 19:07:37 via Wykop
  • 2
@GiorgioU: liderem od lat jest Kuba Wojewódzki xD
  • Odpowiedz
BigInt
BigInt
12.06.2026, 18:58:27
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358 12.06.2026, 18:59:12 via Wykop
  • 5
@BigInt: no też mnie to rozwaliło, chyba Muran nie miał o tym wiedzy bo spodziewałem się, że o tym wspomni
  • Odpowiedz
orgszon358
orgszon358
orgszon358 12.06.2026, 18:44:48
  • 13
#primemma chłop w kilka sekund przeszedł ze stanu straumatyzowanego, płaczącego ojca do krzyżowca walczącego przeciw islamizacji Polski xD GOAT
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edenmar
edenmar
edenmar
12.06.2026, 18:46:51 via Wykop
  • 4
@orgszon358: mój ulubiony schizofrenik
  • Odpowiedz
WujekDoggi
WujekDoggi
12.06.2026, 16:32:45
  • 28
#kiszak Nosz k---a, miało wyjść inaczej
WujekDoggi - #kiszak Nosz k---a, miało wyjść inaczej

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358 12.06.2026, 17:50:34 via Wykop
  • 1
@nomadicgoogler: ?? Biorąc pod uwagę szacunkowy koszt gry AA tworzonej przez to dosyć niewielkie studio to jak najbardziej gra albo się już zwróciła, albo jest tego bliska, do tego wynik sprzedanych kopii zapewne podwoi się bądź potroi do końca roku.
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
12.06.2026, 17:23:04
  • 6
#kiszak
Na kickstarterze end of Eden blisko 58k co oznacza że za ten hajs będą w stanie płacić jednemu developerowi 3222zl przez 18 miesięcy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358 12.06.2026, 17:47:12 via Wykop
  • 1
@Bujak: cudownie się skompromitowali wypuszczając ten chłam playable teaser tuż przed goticzkiem myśląc, że zagrają w sposób istnie pokerowy, a tak to fred wych*jał ich xD
  • Odpowiedz
orgszon358
orgszon358
orgszon358 12.06.2026, 16:03:42
  • 77
#kiszak #gothic W najnowszym patchu bardzo wzmocniono Gomeza, a ponadto klucz do skrzyni z najlepszą zbroją jest już nie do zdobycia przed 5 rozdziałem. Ciekaw jestem jak rumuńska fajtłapa "radziłaby sobie" teraz w Goticzka xD
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358
Autor
12.06.2026, 16:07:07 via Wykop
  • 40
@ActiveekHere: W sumie racja, summony w Elden Ring złe i dadgamerskie, czizowanie czy wręcz czitowanie w Goticzku ludologiczne.
  • Odpowiedz
orgszon358
orgszon358
orgszon358
Autor
12.06.2026, 16:31:18 via Wykop
  • 2
@Grzmoti: No i słusznie zrobili, tak powinno być od samego początku.
  • Odpowiedz
orgszon358
orgszon358
orgszon358
Autor
12.06.2026, 17:37:46 via Wykop
  • 3
@Grzmoti: Ja pozwoliłem sobie na wczesne pobicie Silasa i zdobycie jego toporu co i tak jest dużo trudniejsze niż w oryginale bo dla mnie to już w pierwszej części tradycja, ale w życiu przy pierwszym podejściu nie leciałbym po łatwo dostępny najlepszy miecz i zbroję, i uważał, że gram jak najbardziej normalnie, przecież to trzeba nie mieć do siebie szacunku... wróć, w sumie w tym przypadku pasuje idealnie.
  • Odpowiedz
orgszon358
orgszon358
orgszon358 08.06.2026, 20:30:36
  • 3
#primemma Muran absolutna aura
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358 08.06.2026, 20:09:29
  • 6
#primemma przypominam, że w złotych czasach mieliśmy tucznika jako zawodnika, gochę na widowni, a marcoń jechał po nich od spodu. ehh, już ze 2 lata minęły xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orgszon358
orgszon358
orgszon358
Autor
08.06.2026, 20:10:52 via Wykop
  • 0
@Sinti: przecież pamiętne "pijaczko" i gnojenie magikala tam było, mówię o jednym programie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Jakub Wtykło

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 28.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking