Akolici rumuna to są największe przegrywy w internecie XD Na jego discordzie, youtube, streamach rygor w c--j, cenzuruje i permbanuje ich bez oporu, dyktatura, której sam stalin by się nie powstydził to oni zamiast go olać i oglądać kogoś innego to bez żadnej godności do siebie go oglądają oraz płacą mu w płatnych subskrybcjach i nic nie piszą, bo boją się, że się wychylą i permbanem dostaną, oni chyba lubią być gnębieni

ElMurano







