bo miał ponad 6ha terenu którego mi mógł w żaden sposób zagospodarowac, którego ogrodzenie kosztowałoby majątek a z racji tego że był ogólnodostępny to wciąż dostawał wezwania o pielęgnację drzew, sprzątanie gałęzi i śmieci pod groźbą mandatu bo ludzie zgłaszali
@ATAT-2: no niby jak nie. las jest wlasnie od gospodarowania. drzewa osiągaja wiek zrębny, ścinasz, sprzedajesz i nasadzasz nowy. Tak samo jak sianie i koszenie zboża. Na tym zarabiasz na















#samochodoza #konfitura #samochody
źródło: image
Pobierz