30 marca 1994 roku aż 80 osób trafiło szóstkę w Lotto.
Dlaczego tak się stało? Okazało się, że padły akurat te numery, które były umieszczone na grafice w ówczesnej instrukcji wypełniania kuponów, która była dostępna w niektórych kolekturach.
Jak masz kibel, i kupisz bardziej wypasiony kibel, to nie wzbogaciłeś się aż tak bardzo. A jak srasz do dziury w ziemi w sławojce a później kupisz kibel do domu, to jesteś król życia.
@plat1n : gaz jest ekologiczny, ale tylko ten kupiony od Niemców. Cała Europa miała być zasilana ekologicznym "niemieckim" gazem, ale po zniszczeniu Nord Strem gaz przestał być ekologiczny.
@jukel: Miałem mikser, padł po gwarancji. Wytarła się zębatka przenosząca całe obciążenie, zrobiona z gówno plastiku. Silnik działa. Koszt zębatki to połowa miksera.
Bardzo dobry pomysł na profilowanie. Następne hotele to: -bez cyklistow -bez grubasów -bez czarnych -bez LGBT -bez hetero -bez murarzy -bez kurdupli poniżej 1.80 -bez właścicieli passatów -bez fanów disco polo -bez fanów Maryli Rodowicz -bez geriatykow po 40 itd
@Trolkien: Juz 135 konusowatych kryptogejow po 40, jeżdżących passatami w rytm najnowszego hitu Zenka, wyraziło swój sprzeciw, przeciwko odbieraniu im możliwości obcowania z czarnymi cyklistami z nadwagą.
Uwaga, polski wymiar sprawiedliwości zdradził sposób na zbrodnie doskonałą.
-bierzesz pasażera -w miejscu gdzie nie ma kamer i świadków zabijasz autem pieszego lub innego uczestnika ruchu drogowego -uciekasz z miejsca zbrodni -jesli mimo to policja trafi do ciebie jako właściciela auta, sprawa jest do umorzenia, bo nie wiadomo kto kierował, miałeś przecież pasażera a oboje macie prawo jazdy
@Turbator: Ale się naprodukowales i co z tego wynika? Tak, zamknąłbym całą rodzinę, aż by sobie przypomnieli, kto prowadził. W przeciwnym razie, tak jak napisałem, jest to sposób na zbrodnie doskonałą. Ciekawe czy też byś tak pisał jak piszesz, gdyby była śmiertelna ofiara i gdyby to był twój bliski.
Przekazanie przez pracownika innym pracownikom danych objętych tzw. klauzulą poufności wynagrodzeń w celu przeciwdziałania nierównemu traktowaniu i przejawom dyskryminacji płacowej nie może stanowić podstawy rozwiązania z nim umowy o pracę w trybie art. 52 KP.
Wyrok Sądu Najwyższego z dnia 26 maja 2011 r. sygn. akt II PK 304/10