Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sev50949

Sev50949

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 439
  • Znaleziska 243
  • Mikroblog 196
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

2

Tusk zapowiada "marsz patriotów". Zwrócił się do byłych premierów

Tusk zapowiada "marsz patriotów". Zwrócił się do byłych premierów

Premier Donald Tusk wezwał do zbudowania pomnika pierwszego premiera III RP Tadeusza Mazowieckiego.

PanAlbert
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 04.06.2026, 17:54:02
  • 9
  • #
    tusk
  • #
    polska
  • #
    tadeuszmazowiecki
  • #
    polityka
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 21:54:32 via Wykop
  • 7
ruda szuja
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

62

Europa stawia na Allegro. Firma dostanie miliard złotych na rozwój AI

Europa stawia na Allegro. Firma dostanie miliard złotych na rozwój AI

Europejski Bank Inwestycyjny przeznaczy dla Allegro aż 1 miliard złotych, a celem jest stworzenie nowych technologii, które mają umocnić pozycję firmy nie tylko w Polsce, ale również na zagranicznych rynkach. Allegro jest częścią TechEU, którego zadaniem jest wzmacnianie europejskiej niezależności.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 02.06.2026, 12:10:15
  • 25
  • #
    allegro
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    europa
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 21:49:12 via Wykop
  • 0
I tak anetki i dżesiki z hr r---------ą to na ciastka i kosmetyki xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
04.06.2026, 16:34:50
  • 1820
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tenis
kwas_dezoksyrybonukleinowy - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tenis

źródło: WEAAqnL3

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 20:14:33 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
04.06.2026, 01:02:39
  • 195
Polacy to zupełnie normalnie ludzie, odc. 2137.
Jakaś laska szuka talerza.
Poniżej komentarze.
#polska #niewiemjaktootagowac #ludzietodebile #bekazpodludzi
M4rcinS - Polacy to zupełnie normalnie ludzie, odc. 2137.
Jakaś laska szuka talerza.
...

źródło: 1000001274

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 20:13:30 via Wykop
  • 0
najlepsze, że ci co najgłośniej krzyczą o wołyniu, to są ludzie, którzy w analogicznej sytuacji by szli i uczestniczyli w takim mordzie, bo ich by poniosły nacjonalistyczne emocje...


@markus666: wsadź se w pi#dę to samobiczowanie kukoldzie
  • Odpowiedz

548

Demografia uderzy w zyski firm. Nie rodzą się pracownicy, ani przyszli klienci

Demografia uderzy w zyski firm. Nie rodzą się pracownicy, ani przyszli klienci

Kryzys demograficzny staje się również problemem biznesowym. - Najczęściej mówi się o tym, że zaczyna brakować pracowników. Ale ten kij ma też drugi koniec - nie rodzą się przyszli klienci.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 04.06.2026, 07:21:51
  • 357
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    dzieci
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 14:18:48 via Wykop
  • -3
Nie możliwe, no nie może być!? To przedszkole dla dorosłych kobiet nazwane dla zmyłki pracą za minimalną nie podnosi demografii? To jakieś żarty.
Sev50949 - Nie możliwe, no nie może być!? To przedszkole dla dorosłych kobiet nazwane...

źródło: 9afcac54596628d267cc114ccdb4db87

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

23

Parlament Europejski rezygnuje z Google. Domyślną wyszukiwarką będzie Qwant

Parlament Europejski rezygnuje z Google. Domyślną wyszukiwarką będzie Qwant

Parlament Europejski rezygnuje z Google jako domyślnej wyszukiwarki. Od 4 czerwca 2026 roku w Edge i Firefox zastąpi ją francuski Qwant.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 04.06.2026, 06:26:05
  • 10
  • #
    google
  • #
    internet
  • #
    technologia
  • #
    europa
  • #
    parlamenteuropejski
  • #
    uniaeuropejska
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 13:02:09 via Wykop
  • -3
Nigdy nie skorzystam z tego francuskiego syfu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

403

Putin został ostrzeżony. Rosji nie stać na finansowanie wojny

Putin został ostrzeżony. Rosji nie stać na finansowanie wojny

Wysocy rangą rosyjscy urzędnicy państwowi ostrzegli prezydenta Władimira Putina, że wydatki na wojnę w Ukrainie zagrażają stabilności kraju - podaje agencja Bloomberga. To najpoważniejszy sygnał wewnętrznego rozłamu w Moskwie od początku pełnoskalowej inwazji. Podczas gdy Ministerstwo Finansów i Ban

KapitanTorpedal
z
rmf24.pl
dodany: 02.06.2026, 01:33:28
  • 107
  • #
    wydarzenia
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 10:15:27 via Wykop
  • -1
po co ty zyjesz?


@SmugglerFan: Dokładnie to mi przebiega przez myśli za każdym razem gdy gdzieś śmignie mi twój nick. Masz 100% accuracy w robieniu z siebie pośmiewiska. Może daj już normalnym ludziom spokój i pójdź marszczyć do tego beztalencia które masz w awatarze?
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 12:40:49 via Wykop
  • -2
@SmugglerFan: prawak >>>>kundel
XeNinja
XeNinja
03.06.2026, 05:25:38
  • 184
Stołeczny Ratusz przekazał kwotę 1.700.000 zł tytułem wynagrodzenia za spacery po lesie i opowiadanie o drzewach.
#warszawa #polityka
XeNinja - Stołeczny Ratusz przekazał kwotę 1.700.000 zł  tytułem wynagrodzenia za spa...

źródło: obraz

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 21:27:21 via Wykop
  • 0
Podoba mi się jak tutaj ładnie gnoi się taką tępą propagandę. Może trochę więcej szczegółów? Jaki był zakres tej usługi? Ilu przewodników zatrudniano i przez jaki okres? Zaraz się okaże, że było ich 5 i robili to przez 5 lat i nagle z "łolaboga 2 miliony za spacery po lesie!!!!" robi się minimalna krajowa na głowę.


@Nottingham: Co za bzdura, tutaj się tępą propagandę gliryfikuje i rozpowszechnia, musi być tylko
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 22:58:34 via Wykop
  • 0
@Nottingham: No pewnie że śmieszne, mam wyśmienitą bekę z tego jak was boli ten prezydent - nie dla psa kiełbasa i tak ma zostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcesz konkretów? Twoja strona wyciera se mordę tym jak to tusk zrównał wiek emerytalny, tak go zrównał... że trzeba by było na to czekać 27 lat!!! - To jest kwintesencja tępej propagandy wyszczekany lalusiu. Miłych snów o prezydenckiej
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 23:37:21 via Wykop
  • 0
@tulipana: @To_ja_moze_pozamiatam @JestemKaspi zdajecie sobie sprawę że w ostatecznym rozrachunku nic wam nie da robienie z siebie totalnych pajaców w obronie tak oczywistego kolesiostwa i "znajomych królika"? XD I tak przejebiecie za rok. Chociaż wątpię że takie kreatury jak wy posiadają jakąkolwiek zdolność do odczuwania wstydu.
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 10:33:34 via Wykop
  • 0
Taka dobra rada ponad podziałami politycznymi - ćpałeś (a ćpałeś, nie?), nie pisz.

@Nottingham:
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 10:45:08 via Wykop
  • 0
@Nottingham: Formatujesz to ty se mózg dragami spacerowiczu dendrologiczny xD
  • Odpowiedz

358

SAFE otwiera Europę dla polskiej broni. Rusza eksportowa ofensywa

SAFE otwiera Europę dla polskiej broni. Rusza eksportowa ofensywa

W ubiegłym tygodniu Ministerstwo Obrony Narodowej podpisało ponad 60 umów o wartości prawie 120 mld zł. Unijny Instrument SAFE ma umożliwić Polsce pożyczki rzędu 43,7 mld euro, co otwiera drogę do wspólnych kontraktów i eksportu: Kanady, Rumunii, Norwegii, Szwecji.

Nick7C5
z
radar.rp.pl
dodany: 03.06.2026, 12:10:51
  • 94
  • #
    safe
  • #
    zbrojeniowka
  • #
    eksport
  • #
    pgz
  • #
    polska
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 09:34:32 via Wykop
  • 5
@dziadyga1: Jeszcze odbudowa ukrainy, pamiętaj że złote góry tam czekają! Ukrofile by nie kłamali, prawda? Prawda?
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 09:35:21 via Wykop
  • -2
Trzask pękających dup obiegł kule ziemską trzykrotnie :)


@SaperX: No tak, niedawno była rocznica prezydenckich.
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 09:38:21 via Wykop
  • -4
@chlopiec_kucyk: Ach te fantomowe sukcesy, wasze ulubione xD. Jeszcze zapomniałeś o jednym:
Sev50949 - @chlopiec_kucyk: Ach te fantomowe sukcesy, wasze ulubione xD. Jeszcze zapo...

źródło: c72df3166b1633ffaa4ef695a1190a594a29dd2892aef39d4fb9e0ff697eeac4

Pobierz

54

Lodowa mumia sprzed 5300 lat wciąż tętni życiem. Znaleźli w niej żywe bakterie

Lodowa mumia sprzed 5300 lat wciąż tętni życiem. Znaleźli w niej żywe bakterie

Badacze odkryli w ciele Ötziego aktywny mikrobiom epoki kamiennej: bakterie jelitowe i lodowcowe drożdże drastycznie różne od współczesnych. Trzy z czterech gatunków drożdży rozkładają fenol stosowany przez konserwatorów. Mumia to dynamiczny ekosystem, nie statyczny zabytek.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 04.06.2026, 09:13:49
  • 18
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    archeologia
  • #
    odkrycie
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 09:28:39 via Wykop
  • 36
Tętni życiem, dosłownie nigdy nie wyglądał lepiej.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Wywiad z założycielem ElevenLabs

Wywiad z założycielem ElevenLabs

W dzisiejszym odcinku Biznes Klasy Łukasz Kijek rozmawia z Matim Staniszewskim, współtwórcą ElevenLabs - jednej z najważniejszych firm AI założonych przez Polaków. ElevenLabs to już nie tylko startup od klonowania głosu. To firma, która chce budować jeden z kluczowych interfejsów przyszłości: głos.

botereq
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 22:52:37
  • 9
  • #
    technologia
  • #
    informatyka
  • #
    elevenlabs
  • #
    programowanie
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 23:13:47 via Wykop
  • -7
Ciekawe jak to sobie radzi z klonowaniem ryku lewactwa po ogłoszeniu wyniku wyborów prezydenckich. Miód na moje uszy.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 08:35:41 via Wykop
  • -4
@some_ONE: Jaki cope xD Ale was boli ten prezydent. Nigdy nie wygracie prezydenckich - nie dla psa kiełbasa (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 09:04:34 via Wykop
  • -4
@some_ONE: typie ale c--j mnie obchodzi jakie masz zdanie o sobie, w ogóle c--j mnie obchodzi jakie masz zdanie o czymkolwiek więc możesz się co najwyżej cmoknąć w pompę
Sev50949
Sev50949 04.06.2026, 09:11:51 via Wykop
  • -4
@some_ONE: ty codziennie słuchasz ryknięcia twojego starego pijanego

3192

Ustawa zakazująca obcokrajowcom pracy na urzędowych stanowiskach w Polsce

Ustawa zakazująca obcokrajowcom pracy na urzędowych stanowiskach w Polsce

Moim zdaniem Pan Prezydent Karol Nawrocki powinien wystąpić z propozycją ustawy o zakazie piastowania stanowisk urzędniczych i pracy w urzędach dla ludzi, którzy nie są Polakami lub takimi, którzy polskie obywatelstwo uzyskali, a z urodzenia nie są Polakami. Dodatkowo obywatele państw zagranicznych

lazarus-x
z
wykop.pl
dodany: 30.05.2026, 14:35:37
  • 450
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    prezydentnawrocki
  • #
    polityka
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 23:51:17 via Wykop
  • -2
Czyli co, wyjezdzam do Holandii do pracy na 3 lata, odbieraja mi Polskie obywatelstwo, Holenderskiego mi nikt nie dal i co? Jestem bezpanstwowcem? xD walnij sie w leb


@kudlaty1992: Sam się walnij w łeb. Nie ma drogi utraty polskiego obywatelstwa taborecie

12

Biejat o rzezi wołyńskiej: Ataki na ludność cywilną

Biejat o rzezi wołyńskiej: Ataki na ludność cywilną

Wicemarszałek Senatu Magdalena Biejat była gościem telewizji Slawa. Polityk zszokowała swoimi słowami na temat rzezi wołyńskiej.

giorgioborgio
z
dorzeczy.pl
dodany: 03.06.2026, 22:38:40
  • 7
  • #
    ukraina
  • #
    wolyn1943
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    afera
  • #
    polityka
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 23:04:30 via Wykop
  • 6
Nikogo nie obchodzi zdanie tej pieprzniętej lewackiej rury. Do budy zakop.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 23:29:39 via Wykop
  • 1
@wykoppltakastronazobrazkami: Nie trzeba (na szczęście bo to totalne szambo) się zbytnio zagłębiać w twój profil żeby zadać pytanie - czy lewacka tolerancja nakazuje ci tak mówić o innych ludziach? Ciekawe! (✌ ゚ ∀ ゚)☞

17

Blisko dwa miliardy złotych na pracownie AI. Premier ujawnia szczegóły

Blisko dwa miliardy złotych na pracownie AI. Premier ujawnia szczegóły

Blisko dwa miliardy złotych zostanie przeznaczone na wyposażenie szkół w pracownie sztucznej inteligencji. Skąd mamy na to pieniądze?

dianka
z
polskieradio24.pl
dodany: 03.06.2026, 07:17:29
  • 39
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    gospodarka
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 23:24:01 via Wykop
  • 7
Rudy sk#wysyn
Sev50949 - Rudy sk#wysyn

źródło: ce1d97adb329baae13cd4bbfcaef47242067924a412b52afe5e7b83dca138588

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kempes
Kempes
03.06.2026, 18:27:02
  • 8
#polityka #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazkatoli #heheszki #4konserwy

Morda na której jest czysta obłuda...
Kempes - #polityka #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazkatoli #heheszki #4konserwy ...

źródło: 1000078832

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 23:08:42 via Wykop
  • 0
Morda na której jest czysta obłuda..


@Kempes:
Sev50949 - >Morda na której jest czysta obłuda..

@Kempes:

źródło: t

Pobierz
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 23:10:28 via Wykop
  • 0
Zabawne będzie, jak władzę przejmie PisoKonfederacja


@elo345: osobiście przyłożę do tego rękę żeby wam pękło dupsko
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
03.06.2026, 05:24:47
  • 730
Batyr w rok zawetował tyle ustaw co Kwaśniewski w 10 lat

W tym tempie za rok będzie pierwszym z 3 cyfrową liczbą wet.

Jest również pierwszym który po roku ma poziom poparcia poniżej 50% xD

Świetny
ProstyKrzywy - Batyr w rok zawetował tyle ustaw co Kwaśniewski w 10 lat

W tym tempie...

źródło: 1000136426

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 22:09:03 via Wykop
  • 0
@mvmxks: @galicjanin mhm diagnozy 2 uposiów - skąd wy to k---a bierzecie?!?!? Wcale nie chodzi o to że lewicowo-liberalna polityka na zachodzie składa całkowitą kapitulację i większość trzeźwo myślących ma jej absolutnie k---a dosyć. Wcale o to nie chodzi że z Polski też to widać.. Kiście się dalej w tej waszej śmierdzącej stęchlizną bańce xD
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
03.06.2026, 07:13:11
  • 465
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bosak #bekazpisu #konfederacja #lata90
Bosak woli oddać dziecko do domu dziecka, niż pozwolić żeby je wychowały dwie kobiety.
Gdyby takie prawo istniało w latach 90', to lekko 1/3 dzieciaków by tam wylądowała, dlaczego?
Bo ogrom dzieci był wychowany PRZEZ DWIE KOBIETY, a dokładniej mamę i babcię, o tym już się dziwnym trafem nie mówi.
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 11:57:28 via Wykop
  • 2
a dokładniej mamę i babcię, o tym już się dziwnym trafem nie mówi.


@Krs90: Odpowiedz mi na jedno, banalnie proste pytanie - czy ta mama i babcia były w związku romantycznym?
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 12:39:12 via Wykop
  • 0
@tulipana: przecież to jest zakazane i penalizowane więc co ty p--------z?

to ja zapytam inaczej:
a czy jak mamusia ma związki romantyczne z innymi panami to już normalna sytuacja i szukanie siebie na wakacjach, materiał na onet, ochy i achy , czy też zakazać? xD
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 13:13:52 via Wykop
  • 1
@Krs90: Sąd „nie karze za romans”, tylko robi z ciebie winnego rozwodu, odcina cię od majątku i przypina alimenty do emerytury. Ale spoko, to nie kara, to tylko takie „delikatne zaznaczenie” xD

A na dodatek to działa zazwyczaj w jedną stronę.

Ponawiam pytania bo widzę sprawiają ci wiele problemów ćpunku:
- czy ta mama i babcia były w
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 13:23:12 via Wykop
  • 1
@Krs90: Aha. Czyli jak dostaniesz karę administracyjną 100 000 zł od GIODO za wyciek danych twojej firmy, to się nie przejmuj — przecież to nie jest w Kodeksie Karnym, więc „nie jest zakazane”XDDDD
Albo jak sąd orzeknie twoją wyłączną winę za rozwód przez romans i zasądzi ci alimenty na byłą żonę do końca jej życia + niekorzystny podział majątku — spoko, to tylko Kodeks Rodzinny i Opiekuńczy, nie Karny, więc
Sev50949 - @Krs90: Aha. Czyli jak dostaniesz karę administracyjną 100 000 zł od GIODO...

źródło: giphy

Pobierz
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 13:39:59 via Wykop
  • 1
@Krs90: już ci podałem argumenty, nie moja wina że mądremu wystarczą 2 słowa a głupiemu (tobie) to i referatu mało ¯\(ツ)/¯

Za to wyzywanie mnie


@Krs90: oho jeszcze hipokryzja wjeżdża, ty tu absolutnie nikogo nie obraziłeś, czysty jak łza jesteś normalnie xDDD
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 14:12:42 via Wykop
  • 0
@Krs90: Samego siebie obrażasz przede wszystkim xD. Jeszcze jaki bezczelny, ja wiem że pytanie jest bardzo proste bo brzmi" czy ta mama i babcia były w związku romantycznym?" Tylko dlaczego odpowiedź na nie sprawia ci takie problemy. Zignorowałeś nawet moją dobrą wolę bo ja odpowiedziałem na twoje mimo że ja zadałem swoje pierwszy. Twoim zdaniem to nie jest forma obrazy? Kto cię wychował, kazirodczy związek matki i babki?
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 14:25:50 via Wykop
  • 0
@Krs90: Chryste panie, co za bełkot. Pytanie nie dotyczyło twojej babki ani matki tylko każdej takiej sytuacji. Skoro nie były w związku romantycznym to dlaczego stawiasz znak równości między taką sytuacją a lesbijkami, co to ma w ogóle ze sobą wspólnego??? Co do twojego pytania to...ech męczy dyskutowanie z troglodytami ale ok. Jeśli pytasz czy bezkarnie można romansować będąc w związku to odpowiedź oczywiście brzmi że: NIE!!!! W ogóle nie
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 14:39:41 via Wykop
  • 0
@Krs90: Nie k---a są zachęcane i nagradzane (╯°□°)╯︵ ┻━┻

"Gdyby takie prawo istniało w latach 90', to lekko 1/3 dzieciaków by tam wylądowała, dlaczego?
Bo ogrom dzieci był wychowany PRZEZ DWIE KOBIETY" - to są twoje słowa - człowieku
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 14:55:41 via Wykop
  • 0
@Krs90: Co? XDDD a weź się wróć do swojego oryginalnego wysrywu - o czym on jest? D-------ś się do mnie o coś o czym w ogóle do ciebie nie pisałem, natomiast w temacie w którym pisałem (czyli matka i babka vs lesby) wspinasz się na wyżyny swojej głupoty taborecie xD Co w sumie tylko potwierdza że mam rację bo za c--j nie wiesz jak z tego wybrnąć xD
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 21:29:17 via Wykop
  • 0
@tulipana: Spróbuj p-------ć w rogi po ślubie otwarcie to się przekonasz, przecież nic ci nie grozi?
  • Odpowiedz

351

Holenderska policja rozbiła botnet 17 mln urządzeń na świecie

Holenderska policja rozbiła botnet 17 mln urządzeń na świecie

Holenderska policja razem z NCSC-NL zajęła 200 serwerów botnetu Asocks, który infekował routery, smartfony i urządzenia IoT w milionach domów. Sieć służyła do phishingu, DDoS i oszustw. Właściciel hostingu wyłączył serwery, gdy dowiedział się do czego służą.

real_scoria
z
theregister.com
dodany: 30.05.2026, 08:49:30
  • 38
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    botnet
  • #
    hacking
  • #
    internet
  • #
    iot
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 17:29:53 via Wykop
  • -4
Pewnie generowały sztuczny ruch na lewackim reddicie. Bo to niemożliwe żeby taka zamordystyczna strona miała tyle wyświetleń.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

681

UE chce wyrzucić Amazona, Microsoft i Google z przetargów publicznych

UE chce wyrzucić Amazona, Microsoft i Google z przetargów publicznych

Unia chce wprowadzić nowe zasady dotyczące usług chmurowych wykorzystywanych przez administrację publiczną i strategiczne sektory gospodarki. Propozycje mogą znacząco utrudnić działalność największym amerykańskim dostawcom usług chmurowych, takim jak Amazon, Microsoft i Google.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 02.06.2026, 14:41:41
  • 78
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    technologia
  • #
    komputery
Sev50949
Sev50949 02.06.2026, 23:07:51 via Wykop
  • -5
@SpokojnyPan: naucz się pisać po polsku analfabeto a dopiero potem zacznij się wymądrzać, o ile ten stolec który nosisz w środku czaszki jest do czegoś takiego zdolny
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 09:45:30 via Wykop
  • -2
@I_I_I_Y: tak to se możesz mówić do starego

już już, leć się spłakać mamusi frustracie


@SpokojnyPan: ciągnij kiche
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 17:06:22 via Wykop
  • -2
@funkmess: na tym obrazku jeszcze powinna być tęcza w kształcie swastyki

411

Wyrzucają Google z europarlamentu. UE stawia na własną wyszukiwarkę

Wyrzucają Google z europarlamentu. UE stawia na własną wyszukiwarkę

Od 4 czerwca europosłowie i pracownicy PE wyszukują domyślnie przez Qwant, nie Google. Decyzja wpisuje się w strategię suwerenności cyfrowej UE. Qwant nie śledzi użytkowników ani nie zbiera danych do reklam. To samo robi już Niemcy, migrując urzędy na Linuksa.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 03.06.2026, 13:15:12
  • 78
  • #
    technologia
  • #
    prywatnosc
  • #
    internet
  • #
    europa
  • #
    bezpieczenstwo
Sev50949
Sev50949 03.06.2026, 15:55:28 via Wykop
  • -7
Musiałbym chyba upaść na łeb żeby korzystać z tego francuskiego gówna
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
  • Strona 3 z 9
  • >
  • Hierarchia lewaka? Niżej od robaka.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking