Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ryhu

ryhu

Dołączył 16 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 50853
  • Znaleziska 9778
  • Mikroblog 41075
  • Obserwujący 103
  • Obserwowane 158

182

Mandat za krewetki w pizzy bezprawny, zastosowano nieistniejącą pocedurę... XD

Mandat za krewetki w pizzy bezprawny, zastosowano nieistniejącą pocedurę... XD

2500 zł mandatu za pizzę z krewetkami wkurzyło całą Polskę, a @K_Stanowski wzywał do publicznej kary na urzędniczce. Tylko że wszyscy przegapili najważniejsze: ten mandat był bezprawny

xxxxxxxxxxyyyyyyyyyy
z
x.com
dodany: 7 godz. i 48 min temu
  • 31
  • #
    pizza
  • #
    stanowski
  • #
    krewetrki
  • #
    na
  • #
    krewetki
  • #
    vatowcy
ryhu
ryhu 33 min temu via Wykop
  • 0
Przepraszam bo ja nie studiowałem prawa, ale czy poniższa analiza ma tu zastosowanie:


@Wumakudu: oczywiście, że ma zastosowanie. Dokładnie takie samo, jak w covidzie: na pewno pamiętasz te setki ukaranych za zamykanie lokali kobiet z sanepidu, oraz tysiące policjantów zwolnionych z policji za nielegalne mandaty maseczki. Nie da się się zapomnieć tych spraw, które przegrali w sądach, oraz milionów złotych odszkodowań, które zapłacili z własnej kieszeni po przegranych pozwach. Prawda?

1890

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Pełny zakaz pracy jednocześnie w publicznym systemie i w prywatnej popiera jedynie 15 proc. lekarzy. Ograniczyło by to możliwości okradania Polaków. Większe poparcie mają rozwiązania porządkujące. Jakie? Przede wszystkim wzrost wynagrodzeń w sektorze publicznym. Jeszcze im mało!!!

danielbr3
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 17 godz. i 2 min temu
  • 149
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
ryhu
ryhu 2 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 6
Wow niesamowite. Podrzucam równie szokujące fakty:

Większość złodziei nie chce wysokich kar za kradzież
Większość górników nie chce rezygnacji z wysokich odpraw
Większość policjantów nie chce chce pracować do 67 roku życia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

248

Pociągi dużych prędkości jednak z Polski? PESA łączy siły z Hitachi

Pociągi dużych prędkości jednak z Polski? PESA łączy siły z Hitachi

Wymagania przetargu na pociągi dużych prędkości dla PKP Intercity wykluczają samodzielny udział polskich firm, bo te jeszcze takich składów nie produkują. Bydgoska PESA i Hitachi Rail chcą w tym postępowaniu wystartować wspólnie.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 14 godz. i 51 min temu
  • 31
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    pkp
  • #
    transport
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
ryhu
ryhu 5 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 2
Świetna wiadomość, wysoka jakość - wiem bo mój stary ma wiertarkę hitachi
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ryhu
ryhu 2 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@ButtHurtAlert: wow twoja stara też robi w budowlance
adrninistrator
adrninistrator
5 godz. i 52 min temu
  • 4
#rosliny #druk3d kupiłem sobie filodendrony i epipremnum i nie mogę się doczekać aż będę mógł je rozsadzić.

Dzisiaj zacząłem dorabiać gniazdko w ścianie, ale rośliny przyszły dzień wcześniej, więc musiałem się nimi zająć. Jutro będzie już legancko.

Klosz do lampy wydrukowałem wczoraj. Wciąż muszę poprawić projekt, żeby nie było tego ciemnego na górze i będzie supi
adrninistrator - #rosliny #druk3d kupiłem sobie filodendrony i epipremnum i nie mogę ...

źródło: 20260617_211311

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu 5 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 4
@adrninistrator: Ty se lepiej jakieś mocowanie na ten wiszący w powietrzu przedłużacz wydrukuj xD
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu 7 godz. i 7 min temu
  • 1
Anglicy grają wertykalnie widzowie

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaoen9
kaoen9
7 godz. i 5 min temu via iOS
  • 1
@ryhu: a Kane w przerwie myje dupe w zlewie i woda leci do herbaty Tuchela
  • Odpowiedz
Macuga_
Macuga_
7 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@ryhu: czyli muszę teraz obrócić telewizor?
  • Odpowiedz
Logytaze
Logytaze
10 godz. i 25 min temu
  • 2
Gotowi na kolejny finałowy sezon? xD

#animedyskusja
Logytaze - Gotowi na kolejny finałowy sezon? xD

#animedyskusja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu 9 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 1
@Przegrywultimate: reżyser podobno ostatni odcinek pierdzielił na dwie części i będzie wyświetlał co roku po jednym w kinach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu przedwczoraj, 17:49:59
  • 28
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ryhu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 11684

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
przedwczoraj, 17:51:43 via Wykop
  • 8
@ryhu: tag bawi, uczy i ciemięży
  • Odpowiedz
ja_nie_lubie
ja_nie_lubie
ja_nie_lubie
przedwczoraj, 23:47:24 via Wykop
  • 7
@ryhu:
-Pjoter, podej mi rotor
-Co ci podać?
-Kurła przejęzyczyłem sie i od tyłu przez pomyłkę powiedziałem, rotor mi podaj
-Aaa, jasne, masz
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
przedwczoraj, 17:04:20
  • 20
#raportzpanstwasrodka Machaj mówił ze to "Pomyłka Pomyłka! (a w Charkowie...) - miało być wielkie patio gdzie będzie spędzał "większość czasu" - a na koniec 50% zamurował. Gdzie tu sens panowie???
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka Machaj mówił ze to "Pomyłka Pomyłka! (a w Charkow...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu przedwczoraj, 17:17:08 via Wykop
  • 1
@imtiredboss: na zewnątrz będzie patio SZESNAŚCIE TYSIĘCY METRÓW a ty co biedaku pewnie dalej balkonik w kamienicy w kawalerce 20 metrów
  • Odpowiedz

457

Gdyby Polska miała euro, wzrost PKB mógłby runąć [BADANIE]

Gdyby Polska miała euro, wzrost PKB mógłby runąć [BADANIE]

Badanie kontrfaktyczne wskazuje, że gdybyśmy przyjęli euro w 2007 roku nasz wzrost gospodarczy byłby zauważalnie niższy

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 15.06.2026, 18:25:27
  • 224
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
ryhu
ryhu przedwczoraj, 17:03:42 via Wykop
  • 0
A gdyby babcia miała wąsy to co by mogło być
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

scimotear
scimotear
przedwczoraj, 15:16:18
  • 0
#raportzpanstwasrodka

Jakie masz IQ?

  • 0-25 44.4% (20)
  • 25-50 13.3% (6)
  • 120 i wyższe, dlatego nie hejtuję kambo youtuberów 42.2% (19)

Oddanych głosów: 45

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu przedwczoraj, 16:29:56 via Wykop
  • 1
@scimotear: dobrze ze jedziesz z tymi hejterami, popieram cie w 100% BTW mam 20iq
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
przedwczoraj, 12:27:05
  • 143
#psiarze #polska #mapporn
Także tego
TakiSeLogin - #psiarze #polska #mapporn
Także tego

źródło: HK69AtDXoAAR3cW

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu przedwczoraj, 16:21:02 via Wykop
  • 0
@TakiSeLogin: j------a policja uzupełnia wakaty
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
przedwczoraj, 14:50:03
  • 161
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #szczecin
krucjan - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #szczecin

źródło: IMG_20260616_164921

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu przedwczoraj, 15:40:48 via Wykop
  • 50
@krucjan: ciekawe po ile spucha bycza
  • Odpowiedz
Haussman_KW
Haussman_KW
przedwczoraj, 14:04:46
  • 19
#raportzpanstwasrodka
Haussman_KW - #raportzpanstwasrodka

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu przedwczoraj, 14:12:59 via Wykop
  • 3
@Haussman_KW: taguj #pridemonth
  • Odpowiedz
123_
123_
przedwczoraj, 05:53:56
  • 182
Ten byczek podchodzi do Twojej dziewczyny i klepie ją w dupę.

Co robisz?

#sebcel
123_ - Ten byczek podchodzi do Twojej dziewczyny i klepie ją w dupę.

Co robisz?

#se...

źródło: ca80312e65b260d21eee10f1a19132802e7653e7eeffcb62f982bce7d108343e

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu przedwczoraj, 11:52:05 via Wykop
  • 1
@123_: @123_ mówię do niej: julita pomachaj do kamery
  • Odpowiedz

321

Bójka na warszawskim Żoliborzu. Klienci restauracji odparli atak maczetą

Pokaż treści 18+

W sobotę w pawilonach przy Popiełuszki blisko szkoły pożarniczej i stacji metra Marymont. Obejrzyj wideo z telefonu komórkowego świadka zdarzenia.

Poludnik20
z
instagram.com
dodany: 15.06.2026, 13:25:53
  • 79
  • #
    warszawa
  • #
    kryminalne
  • #
    zoliborz
  • #
    maczeta
  • #
    weekend
ryhu
ryhu przedwczoraj, 00:33:34 via Wykop
  • 38
zostali zatrzymani

Prześladowania patriotów w tym kraju nie ustajom
ryhu - >zostali zatrzymani 
Prześladowania patriotów w tym kraju nie ustajom

źródło: images

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ryhu
ryhu przedwczoraj, 05:44:05 via Wykop
  • 1
@Wolfr: Jan Paweł II

266

Hakerzy zatruili 1500 pakietów Arch Linux. Rootkit, który przeżyje reinstalację

Hakerzy zatruili 1500 pakietów Arch Linux. Rootkit, który przeżyje reinstalację

Kampania Atomic Arch: hakerzy przejęli porzucone pakiety AUR i zainfekowali je programem kradnącym dane oraz rootkitem eBPF. Rootkit ukrywa procesy i przeżywa standardowe czyszczenie systemu. Cel: klucze SSH, tokeny GitHub, dane chmurowe. Systemy wymagają pełnej reinstalacji OS.

real_scoria
z
theregister.com
dodany: 15.06.2026, 14:18:49
  • 81
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    linux
  • #
    programowanie
  • #
    cyberbezpieczenstwo
ryhu
ryhu przedwczoraj, 03:46:05 via Wykop
  • -3
Cholera, a już myślałem że to będzie rok linuxa
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

234

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Po niemal czterech latach Sąd Okręgowy w Łodzi prawomocnie zakończył sprawę z powództwa byłego pracownika przeciwko Sii Polska. Rozstrzygnięcie sądu potwierdza stanowisko firmy w kluczowym zakresie: były pracownik nie wróci do organizacji, a jego apelacja została w całości oddalona.

byferdo
z
sii.pl
dodany: 15.06.2026, 11:08:50
  • 173
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    it
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
ryhu
ryhu przedwczoraj, 00:30:30 via Wykop
  • -2
Sii jest
ryhu - Sii jest

źródło: comment_Oydn1oGFP74jOQqXEORprnXvnsIX7EY5

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
15.06.2026, 08:06:47
  • 309
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
PIAN--A_A--KTYWNA - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: aucz47

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu 15.06.2026, 14:17:16 via Wykop
  • 18
@PIAN--A_A--KTYWNA:
ryhu - @PIAN--A_A--KTYWNA:

źródło: 11641

Pobierz
  • Odpowiedz
rtone
rtone
15.06.2026, 13:52:13
  • 62
Assassino, besta, torturador.
A a a a a assassino
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
rtone - Assassino, besta, torturador.
A a a a a assassino
#konkursnanajbardziejgownia...

źródło: ciemiezcy

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu 15.06.2026, 14:08:44 via Wykop
  • 16
@rtone: zapnij linę stary
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

RYSZARD

  • Inteligencja jest jak nogi: masz za dużo, to się potkniesz.

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 21.03.2014

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 28.12.2025

    Komentator
  • VIP
    od 24.03.2016

    VIP
  • Złotousty
    od 31.07.2015

    Złotousty
  • Rocznica
    od 30.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.03.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.04.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking