Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski. To jest po prostu niemożliwe

Zachowuje się jak Viktor Orbán. Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski. To jest po prostu niemożliwe powiedział prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, który odniósł się do decyzji prezydenta Karola Nawrockiego ws. odebraniu mu Orderu Orła Białego.
z- 32
- #
- #
- #


















Po tej kompromitacji na Ukrainie, Rosja już nam nie zagraża. Tylko idioci dadzą się tak zastraszyć.
A Zełeński chyba po prostu szuka nowego wroga, bo Orban wyleciał z polityki, a trzeba odwrócić uwagę od wewnętrznych problemów na Ukrainie.