Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rv0000

Rv0000

Dołączył 13 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 161853
  • Znaleziska 83406
  • Mikroblog 78447
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 110

36

Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski. To jest po prostu niemożliwe

Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski. To jest po prostu niemożliwe

Zachowuje się jak Viktor Orbán. Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski. To jest po prostu niemożliwe powiedział prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, który odniósł się do decyzji prezydenta Karola Nawrockiego ws. odebraniu mu Orderu Orła Białego.

konradpra
z
rp.pl
dodany: 22.06.2026, 06:03:15
  • 32
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
Rv0000
Rv0000 22.06.2026, 13:54:19 via Wykop
  • 1
Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski.


Po tej kompromitacji na Ukrainie, Rosja już nam nie zagraża. Tylko idioci dadzą się tak zastraszyć.

A Zełeński chyba po prostu szuka nowego wroga, bo Orban wyleciał z polityki, a trzeba odwrócić uwagę od wewnętrznych problemów na Ukrainie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

68

Prezydent Nawrocki o kryzysie męskości i kryzysie demograficznym

Prezydent Nawrocki o kryzysie męskości i kryzysie demograficznym

"Mężczyzna jest od tego, żeby rozwiązywać problemy i nie wahać się, czy założyć rodzinę. [...] Nie zastanawiałem się, czy rodzina mi się opłaci, po prostu chciałem mieć zonę i dzieci. Uważałem to za swój obowiązek."

framugabezdrzwi
z
x.com
dodany: 22.06.2026, 11:42:15
  • 66
  • #
    demografia
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
Rv0000
Rv0000 22.06.2026, 13:15:09 via Wykop
  • 15
O kryzysie męskości mówi typ, który wziął babę z dzieckiem. Sam jest przykładem tego kryzysu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

847

Dyrektor szpitala w Tarnowie: Zahamowanie wzrostu wynagrodzeń jest konieczne

Dyrektor szpitala w Tarnowie: Zahamowanie wzrostu wynagrodzeń jest konieczne

Po aferze związanej z zarobkami młodego lekarza Dawida Kacprzyka ze Szpitala Południowego w Warszawie rozgorzała dyskusj

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 22.06.2026, 08:09:01
  • 82
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Rv0000
Rv0000 22.06.2026, 11:04:50 via Wykop
  • -1
Tylko zahamowanie? Czyli dalej będą zarabiać miliony ci, którzy w ogóle na to nie zasługują i robią wały.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

806

Norwegia wypycha AI ze szkół. "Dzieci muszą nauczyć się czytać, pisać i liczyć"

Norwegia wypycha AI ze szkół. "Dzieci muszą nauczyć się czytać, pisać i liczyć"

Norwegia wyraźnie hamuje z AI w szkołach. Od nowego roku szkolnego dzieci w wieku od 6 do 13 lat nie będą mogły korzystać z narzędzi takich jak ChatGPT. Rząd tłumaczy, że uczniowie nie mogą przeskakiwać podstawowych etapów nauki tylko dlatego, że odpowiedź w kilka sekund podsunie im algorytm.

ProstoZMainstreamu
z
aihub24.pl
dodany: 21.06.2026, 04:59:42
  • 158
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
Rv0000
Rv0000 21.06.2026, 08:32:17 via Wykop
  • -5
W domu też im zabronią? I tak prace domowe AI będzie robić, chyba że tam nie ma prac domowych.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

amakuta
amakuta
18.06.2026, 23:18:19
  • 8
#kiszak No wykopki, to jednak nie są żarty. Szykujcie się na pozew, może paść na każdego z nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
amakuta - #kiszak No wykopki, to jednak nie są żarty. Szykujcie się na pozew, może pa...

źródło: Pozew

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rv0000
Rv0000 19.06.2026, 00:28:05 via Wykop
  • 28
@amakuta: Ale to są przygłupy. Jakie prawo precedensu w Polsce?
  • Odpowiedz

745

1,3 mln podpisów, a Bruksela nie ochroni gier przed wyłączeniem serwerów

1,3 mln podpisów, a Bruksela nie ochroni gier przed wyłączeniem serwerów

Europejska Inicjatywa Obywatelska Stop Killing Games zebrała 1,3 miliona podpisów i domagała się ochrony zakupionych gier po wyłączeniu serwerów. Komisja Europejska odrzuciła wniosek, proponując jedynie dobrowolne rozmowy z branżą.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 17.06.2026, 08:46:37
  • 96
  • #
    gaming
  • #
    prawo
  • #
    ue
  • #
    internet
  • #
    technologia
Rv0000
Rv0000 17.06.2026, 11:04:30 via Wykop
  • -1
@Aster1981: A ty jak zwykle się kompromitujesz i wypowiadasz się w tematach, o których nie masz zielonego pojęcia.

598

Komisja Europejska kapituluje przed wydawcami w sprawie Stop Killing Games.

Komisja Europejska kapituluje przed wydawcami w sprawie Stop Killing Games.

Komisja nie będzie zmieniać prawa. Pomimo sukcesów organizatorów, zebrania 1.3 mln podpisów, płomiennych wypowiedzi w europarlamencie, koalicji ze wszystkich stron politycznych, to urzędnicy w Komisji uznali że poprzestaną na zachęcaniu do współpracy. U lobbystów strzelają właśnie korki od szampana.

planarize
z
ec.europa.eu
dodany: 16.06.2026, 18:58:55
  • 72
  • #
    stopkillinggames
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    playstation
  • #
    polityka
  • #
    pcmasterrace
Rv0000
Rv0000 16.06.2026, 21:48:36 via Wykop
  • 4
@y0da: Oni tam kochają pieniądze przede wszystkim.

385

Sąd skazał go na 99 lat więzienia. Po 40 latach AI i DNA wskazały innego sprawcę

Pokaż treści 18+

Sąd skazał go na 99 lat więzienia. Po 40 latach AI i DNA wskazały innego sprawcę

Roy Criner miał 21 lat i żadnej kryminalnej przeszłości, gdy został oskarżony o zabójstwo 16-letniej Deanny Ogg. Sąd skazał go na 99 lat więzienia. Po latach DNA wykazało, że był niewinny. Teraz, 40 lat później, analiza danych, DNA i genealogia genetyczna doprowadziły śledczych do innego mężczyzny.

ProstoZMainstreamu
z
aihub24.pl
dodany: 15.06.2026, 14:37:21
  • 78
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
Rv0000
Rv0000 16.06.2026, 07:25:18 via Wykop
  • 43
Taylor został odnaleziony w Meksyku. Oddał się w ręce FBI w Mexico City 24 kwietnia 2026 roku, a następnie został przewieziony do Teksasu.


4 maja 2026 roku usłyszał zarzuty w związku ze śmiercią Deanny Ogg. Obecnie ma 60 lat. O jego winie zdecyduje sąd.


To i tak sprawca przeżył najlepsze lata na wolności, a niewinnemu je zmarnowali.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

512

Krzysztof Bosak za równiejszym obowiązkiem obrony ojczyzny kobiet i mężczyzn

"Sytuacja taka, że obowiązek obrony ojczyzny będzie spoczywał wyłącznie na mężczyznach jest nieakceptowalna."

schmorgpl
z
x.com
dodany: 15.06.2026, 20:49:19
  • 159
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    bosak
Rv0000
Rv0000 16.06.2026, 07:17:33 via Wykop
  • 7
Mądrzej gada od jego partyjnego kolegi Mentzena cucka.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

alverini
alverini
16.06.2026, 04:48:50
  • 33
Dobrze bawisz się przy Gothicu? Masz małe IQ. Czego nie rozumiesz?
#kiszak
alverini - Dobrze bawisz się przy Gothicu? Masz małe IQ. Czego nie rozumiesz?
#kiszak

źródło: 1000027900

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rv0000
Rv0000 16.06.2026, 05:21:22 via Wykop
  • 44
@alverini: Na pewno byłaby to wyższa liczba niż średnia IQ widzów Kiszaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma nic gorszego od grupy głąbów, którzy są przekonani, że są elitą.
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
07.06.2026, 11:16:06
  • 6
#kiszak
24:37 snejkiemu przez przypadek się dwa neurony w mózgu się spotkały i coś w miarę mądrego powiedział xD
My wiemy, że skeletal nigdy nie powstanie i będzie przeciągany, aż ostatni ludolog zgasi światło i zamknie oczy xD
https://youtu.be/c3eWPEoB7Ek?t=1477
Jonasz-Kiszke-Mikke - #kiszak 
24:37 snejkiemu przez przypadek się dwa neurony w mózg...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rv0000
Rv0000 07.06.2026, 12:39:33 via Wykop
  • 2
@rolek2145: Po tym co on pokazał do tej pory to szanse na to są znikome.
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
28.05.2026, 22:47:51
  • 9
#kiszak
Czy żulomiot już się wypowiedział na temat tej gierki, czy może "nie lubi gier o myszach"?
miloszy - #kiszak 
Czy żulomiot już się wypowiedział na temat tej gierki, czy może "n...

źródło: 1000011504

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rv0000
Rv0000 29.05.2026, 05:44:15 via Wykop
  • 4
czy może "nie lubi gier o myszach"?


@miloszy: Po prostu nie lubi gier i nie trzeba wchodzić w szczegóły.
  • Odpowiedz

659

Jaś Kapela nie kryje goryczy

Kapeli roi się we łbie, że jest bardziej wartościowy niż Pani na kasie

kombajnbizon
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 10:01:31
  • 175
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    heheszki
  • #
    polska
Rv0000
Rv0000 28.05.2026, 12:34:19 via Wykop
  • 1
Zastanawiam się, dlaczego ta przykładowa kasjerka zarabia więcej niż ja po 15 latach pracy intelektualnej?


Ćpanie to nie jest praca intelektualna.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

892

Ukrainiec, który wjechał nad Morskie Oko oburzony 5 letnim zakazem

Ukrainiec, który wjechał nad Morskie Oko oburzony 5 letnim zakazem

"Jestem człowiekiem i mogę popełniać błędy, mimo wszystko niczego nie ukradłem, nie uszkodziłem i nikomu nie zrobiłem krzywdy.[...] Jeżeli chodzi o ewentualne ograniczenie możliwości poruszania się po terytorium Polski przez następne pięć lat, uważam takie stwierdzenia za bezpodstawne".

bytre
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 25.05.2026, 14:16:39
  • 312
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranci
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
Rv0000
Rv0000 25.05.2026, 21:41:51 via Wykop
  • 2
mimo wszystko niczego nie ukradłem, nie uszkodziłem i nikomu nie zrobiłem krzywdy.


Mamy czekać, aż następnym razem wjedziesz w człowieka?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

289

Europol rozbija VPN chroniący cyberprzestępców. Admin zatrzymany na Ukrainie

Europol rozbija VPN chroniący cyberprzestępców. Admin zatrzymany na Ukrainie

1VPNS to popularny VPN reklamowany na rosyjskojęzycznych forach hakerskich jako bezpieczna przystań dla cyberprzestępców. Śledczy zatrzymali administratora usługi na Ukrainie po przeszukaniu jego domu. Dane ponad 500 klientów zostały przekazane partnerom międzynarodowym.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 22.05.2026, 12:04:11
  • 81
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    vpn
Rv0000
Rv0000 22.05.2026, 17:34:11 via Wykop
  • 0
https://x.com/OficjalneZero/status/2057440463116787886 Ciekawe czy tego psychola namierzą.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czaszan
Czaszan
22.05.2026, 17:09:41
  • 2
#kiszak
Zgodzę się z każdym kto uważa że ten tag jest coraz gorszy
Kiedyś Kiszak był wyjaśniany i nawet zaoranie Kiszaka od Carrionera wstawialiscie
A potem przyszedł Wysocki z pomówieniami na arkadiussa wpuścił tu tego Macieja i kilku innych
I ten cały tag to propaganda Wysockiego
Każdy kto jest normalny niech zgłasza te posty za promowanie Wysockiego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rv0000
Rv0000 22.05.2026, 17:17:44 via Wykop
  • 3
@Czaszan: Zgodnie z twoją prośbą zgłosiłem. Tylko coś mi się źle kliknęło i niestety zgłosiłem ciebie a nie Wysockiego. Sorry.
  • Odpowiedz
MemeFairy
MemeFairy
21.05.2026, 09:06:53
  • 8
Drakul przy porównaniu Morrowind-Gothic zawsze gadał że Morrowind to g---o a Gothic zajebisty. Jaka jest wasza opinia? Dla mnie Gothic ma spoko dubbing i pomysł na narracyjne wyjaśnienie ograniczonej mapy, ale poza tym to totalne drewno, które ma strasznie ograniczone możliwości roleplayowe, a setting jest w c--j generyczny. Morrowind dla mnie plusuje jako rpg ciekawszym światem, lore tesowym, ale gamepleyowo (pomijając absurdalny pomysł na rng combat w czasie rzeczywistym) jest też ciekawszy,
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rv0000
Rv0000 21.05.2026, 09:31:24 via Wykop
  • 16
@MemeFairy: G---o to on ma w głowie. Jakoś nie jestem zdziwiony, że gra która mocno opiera się na dużej ilości tekstu i rpgowym gameplayu (przykładowo jak masz słabe umiejętności walki to ciężko zaklikać na na pałę przeciwnika), jest dla tego prymitywa gównem. Wszystko co nie ma zręcznościowej walki i ma dużo czytania bez audio jemu nie podchodzi. Dlatego też wolał te późniejsze i dużo prymitywniejsze Obliviony i Skyrimy - gierki
  • Odpowiedz
Rv0000
Rv0000 21.05.2026, 09:41:58 via Wykop
  • 1
On jest fanem Daggerfalla, Morrowind uwazal za downgrade


A to widzę, trochę się myliłem. Myślałem, że mu przeszkadza, że gameplay ma za mało akcji. No w pewnych elementach to jest downgrade, ale do gówna dalej mu daleko. Tym bardziej jak się spojrzy jak zmasakrowali ten element w kolejnych odsłonach.

zawsze bawi jak narzeka na morrowinda a wali gruche do daggerfalla, który w 90% jest pustą mapą z pojedynczymi miastami xD


Czyli jak
  • Odpowiedz
Rv0000
Rv0000 21.05.2026, 09:52:34 via Wykop
  • 13
@Jonasz-Kiszke-Mikke:

on jest takim RPGowcem, który nigdy nie odpalił Shadowrun Returns i Disco Elysium xD


Oj ta lista jest dużo dłuższa. Oba Tormenty, Wastelandy, Pathfindery, Eternity, Arcanum, Masquerade Bloodlines czy nawet jakieś Dragon Age lub Mass Effecty, a z bardziej niszowych Underrail, Age of Decadence, Colony Ship. I na tym lista się wcale nie kończy, wymieniłem kilka ważniejszych i znanych z głowy.

Jak ktoś mówi o sobie, że jest znawcą
  • Odpowiedz

1128

Ot cała logika równouprawnienia xD

Ot cała logika równouprawnienia xD

Najpierw "nie zgadzam się z pomysłem, aby kobiety, które nie mają dzieci, pracowały dłużej niż matki" a za chwilę "zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn budzi sprzeciw ze względu na obciążenia kobiet związane z macierzyństwem" :D Czego nie rozumiecie? :D

CkDudi
z
wykop.pl
dodany: 19.05.2026, 06:17:01
  • 215
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    feminizm
  • #
    tylkodlakobiet
  • #
    bekazfeministek
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
Rv0000
Rv0000 19.05.2026, 06:31:25 via Wykop
  • 230
Co one mają z tymi seniorami? Większość kobiet siedzi w miastach, a ich rodzice zwykle są wiele kilometrów dalej na jakichś wsiach. Tyle z tej ich opieki. A jak się opiekują innymi seniorami to po prostu za kasę i jest to zwykła praca.
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rv0000
Rv0000 19.05.2026, 10:14:03 via Wykop
  • 2
Ile razy na przykład jakaś cwana 40-50 letnia baba powiedzmy zajmuje się seniorem bo senior przepisze za to na nią mieszkanie


@Cztero0404: Dokładnie tak to działa. Nawet spotkałem się z podobnym przypadkiem. A nawet jak nie mieszkanie, to emeryci potrafią obdarowywać innymi rzeczami. Spora część tych ludzi nawet nie wymaga jakiejś intensywnej opieki, tylko zrobienia porządków lub zakupów. Często bardziej potrzeba im kontaktu z innym człowiekiem niż opieki.

Natomiast opiekowanie się kimś
Rv0000
Rv0000 19.05.2026, 12:51:18 via Wykop
  • 1
@Cozwykopem: Nie. To zupełnie inna część Polski, ale nie chcę podawać takich danych w internecie.
Rv0000
Rv0000 20.05.2026, 16:02:36 via Wykop
  • 0
@Cozwykopem:

to w takim razie nie jest to odosobniony przypadek. Trochę żałuję że to nie on, bo gość o którym mówię znał najlepsze żarty, ale tamten już mógł wyjść z DPS bo tam był dla rehabilitacji głównie.


Osoba o której mówię jest trwale sparaliżowana i nie ma szans na poprawę. Przykra sprawa, bo to co mu zostało to już ciężko nazwać życiem.

848

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Najlepszy argument przeciwko demokracji. 91% Polaków chciałoby albo kontynuacji szaleństwa i niesprawiedliwości jakim jest nierówny wiek emerytalny albo szaleństwa w postaci obniżania wieku emerytalnego przy rosnącej średniej długości życia i rosnącym odsetku emerytów

Arlekin29
z
facebook.com
dodany: 18.05.2026, 13:40:41
  • 323
  • #
    demografia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
Rv0000
Rv0000 18.05.2026, 13:50:35 via Wykop
  • 573
Idiokracja. Dzieci nie ma, ale chcą wczesnych emerytur. 65 to jest minimum dla wszystkich.
  • 27
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rv0000
Rv0000 18.05.2026, 13:57:39 via Wykop
  • 11
@zerohedge:

62 lata Poland (kobiety)


Od kiedy 62? 60 mają.
Rv0000
Rv0000 18.05.2026, 14:58:29 via Wykop
  • 0
@zerohedge: Chatgpt to czasami po prostu bredzi, bez powodu nawet.
OCIEBATON
OCIEBATON
18.05.2026, 06:31:32
  • 574
Nie da się traktować Konfederacji poważnie

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #eurowizja
OCIEBATON - Nie da się traktować Konfederacji poważnie

#polityka #bekazprawakow #bek...

źródło: 1000003383

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rv0000
Rv0000 18.05.2026, 13:54:27 via Wykop
  • 1
@OCIEBATON: Czyli jak co, jak Ukraińcy dali 0 to źle, ale jak Niemcy dali 12 to też źle? To ile jest dobrze?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.12.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.06.2026

    Rocznica
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking