#pyrkon ma to sens w ogóle? karnet 3 dniowy praktycznie 400 zł - trochę sporo, nawet w tych czasach
@regularne_ekspresje: W sensie mamy ocenić czy dla CIEBIE wydanie 400 zł będzie opłacalne patrząc na to jak TY będziesz się bawił na pyrkonie? ;)
- 719
regularne_ekspresje via Wykop
- 1
@robert_blaszczykowski:
pis do jesieni 2027 to będzie miał w okolicach 12-15% i może przejąć conajwyżej jakiś b----l na podkarpaciu
pis do jesieni 2027 to będzie miał w okolicach 12-15% i może przejąć conajwyżej jakiś b----l na podkarpaciu
Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

https://youtu.be/eyqV8GJz7_A
z- 225
- #
- #
- #
- #
regularne_ekspresje via Wykop
- 34
Czesław Mozilla Firefox?
#mecz Kirasą w studio xDD
regularne_ekspresje via Wykop
- 1
@Enigmameister: Kurasą?
Awantura na SOR. 75-letni pacjent "zaatakował ratownika i zdemolował sprzęt".

Zniszczone zostało dużo cennego sprzętu ratującego życie. 75-latek doznał zaburzeń świadomości i w stanie silnego pobudzenia doprowadził do szkód w szczecińskim szpitalu. Placówka wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że - wbrew pojawiającym się pogłoskom - pacjent nie czekał długo na pomoc.
z- 28
- #
- #
- #
- #
- #
- #
regularne_ekspresje via Wykop
- 5
Lepkie ręce ukraińskich elit. Wojna wcale nie jest przeszkodą

Jednym z największych problemów dla Kijowa (ale też dla Brukseli) jest opanowanie zjawiska korupcji w Ukrainie. Na razie nic nie wskazuje na to, aby możliwe było choćby jego ograniczenie.
z- 75
- #
- #
- #
regularne_ekspresje via Wykop
- 3
Dlatego nie ma takiej możliwości, żeby ukry weszły do UE, muszą najpierw ogarnąć swój k--------k
regularne_ekspresje via Wykop
- 0
@marv0oo: c----l
- 5
WYBOISTĄ DROGĄ KROCZĘ
złap mnie za krocze
z fartem
złap mnie za krocze
z fartem
regularne_ekspresje via Wykop
- 0
- 622
regularne_ekspresje via Wykop
- 4
@uncle_freddie: w pewnym momencie życia każdy płaci frycowe za brak potrzebnej w danej chwili wiedzy
#primemma Jóźwiaka walka trwała może z 30 sekund (w tym 3 siady na dupe), gość się nie nadaje absolutnie do jakichkolwiek walk, przecież Ryta to by go zabił tam chyba....
@regularne_ekspresje Pawełek nie jest w stanie zaspokoić Anki ch***jołapki, biedna dziewczyna musi łapać za siusiaki prawdziwych mężczyzn.
#szachy
Długi weekend za nami, ale na rożen zawsze jest czas. (Wieża bije piona).
Długi weekend za nami, ale na rożen zawsze jest czas. (Wieża bije piona).
źródło: 1000028200
Pobierz
regularne_ekspresje via Wykop
- 0
@PokemonowyRambo: to jakiś ultra niski ranking chyba co? strasznie głupio te białe stoją ogólnie wszystkie
- 299
źródło: 1000030103
Pobierz
regularne_ekspresje via Wykop
- 6
@splinter96: widać silny gen pisowskiego spella
#primemma gość zlał jakiegoś starego żula i się cieszy jak by wygrał z typem z UFC
źródło: bFqDlXlXSG-gJLh4vPmbrg
Pobierz
regularne_ekspresje via Wykop
- 0
@Powiemjak: RIGCZ mieszkańców Częstochowy - pewnie po prostu wolą obejrzeć mecz, albo spokojnie się wysrać
największy kibic piłki nożnej
#mecz
#mecz
źródło: obraz_2026-06-13_194027977
Pobierz
regularne_ekspresje via Wykop
- 6
@JajkaNieMajaBialek: raczej ruskich rozpustnych małolat
- 278
regularne_ekspresje via Wykop
- 5
to Janusz i Roman Targaryen
- 2
Mistrz nie ma dla nas czasu nagrywać bo założył biznes japoński
PS. Mistrzu, wróć! (。◕‿‿◕。)
#wszechstronnymistrz
PS. Mistrzu, wróć! (。◕‿‿◕。)
#wszechstronnymistrz
źródło: 9d279531-316b-43d5-ac53-3387b8ef36c2
Pobierz
regularne_ekspresje via Wykop
- 1
@JestKawaJestZabawa: dla nich ma tylko gorzka prawdę
- 519
Amerykanie inwestują w półprzewodniki, ale my w Polsce, dotrzymujemy kroku i też inwestujemy w innowacyjne technologie - tak zwane pólmieszkalniki
20m2
25m2
30m2
Pół
20m2
25m2
30m2
Pół
regularne_ekspresje via Wykop
- 123
@Czoso: to jeszcze pół biedy, najgorsze, że rząd ( pozdro W. Buda + PIS = BK2%) zamiast inwestować w atom, technologię to też do tego próbuje dokładać
Osiągnięcia
Komentator
od 27.10.2021Komentator Rocznica
od 17.04.2026Rocznica Mikroblogger
od 08.01.2024Mikroblogger












Normalnie jak bym skilował b--ń w jakimś RPG (-‸ლ)
źródło: 1566
Pobierz