Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.
Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
@BiggerJapanTapczan: @Arivederczi a tam p---------e. od kierownika juz slyszalem ze szef odrzucal kandydatow bo jakos dziwnie sie zachowywali albo dziwnie wygladali xd. jest duzo kandydatow to sobie moga wybierac kto im bardziej do gustu przypadl, nie zawsze biorac ludzi z najlepszym cv
Żeby grać premiery w tej upadłej produkcji trzeba być masochistą albo upośledzonym. 1 mecz na cheatera, perfidne wh -380, 2 mecz sklejka 5 polaczków, gdzie 1 miał 7k, a reszta normalne rangi i -500, bo 1 typ ma niższą rangę, oczywiście u mnie typ wyszedł w środku meczu XD Skill issue. Sorka za wysryw, pora zakończyć przygodę w to g---o. #csgo #cs2
@jasiutorpeda_tokozak: Problemem faceita nie sa moze cheaty, ale smurfy, nie wiem co daje ludziom granie na leszczy bedac na wyzszym levelu, chyba jakas wyzsza forma s----------a.
Ogólnie nie używam tindera ani nie traktuje go poważnie, ale raz na parę miesięcy wejdę z nudów i mam jedno spostrzeżenie.
Czy Wam też się wyświetlają same Julki ze zdjęciami z nart we Włoszech, z plaży w Barcelonie albo innej Tajlandii, które wyglądają jakby byly zawodowo modelkami, a ich stary miał wykupione pół powiatowego? To nie są pojedyczne przypadki. Praktycznie każdy profil wygląda tak samo. Naprawdę ludzie tak żyją? Widzę te drogie
@typowyWykopekMizogin: 200zł za bilet ryanairem to i julka na minimalnej może sobie pozwolić od czasu do czasu xD Musisz brać po uwagę że 3/4 młodych kobiet żyje jak zwierzątka z przepalaniem pensji od 1 do 1 na ajfony imprezki,knajpki i wycieczki które obserwujesz na zdjęciach na tinderze.
@typowyWykopekMizogin: To jest pokaz i złudzenie. Raz spędziłem w banku półtorej godziny załatwiając jedną prostą rzecz. Kobieta z obsługi zapadła mi dzięki temu mocno w pamięć i w drodze powrotnej wyszukałem jej personalia i był instagram.
Na tym instagramie była taka rzeczywistość, że wyglądało jakby pracowała w tym banku ale jako prezes.
✨️ Ucieczka od korpo: Pragnienie prostotyⒾ Mam jakieś wrażenie że ten świat pędzi za szybko albo to ze mną coś nie tak. Po całym tygodniu w #korpo to ja mam ochotę jechać do lasu i zbudować ręcznie prymitywną chatkę, rozpalić ognisko i żyć jak prymityw przez jakiś czas. Czasem wracam z roboty i nie dziwie się sebkom pijącym na ławce bo chciałbym mieć taki mindset i żyć chwilą, proste życie
#antynatalizm Nie rozumiem jak ludzie są moralnie pogodzeni z tym, że sprowadzają na świat dzieci bez zapewniania im znajomości lub kapitału pozwalającego uniknąć np. pracy na magazynach, tasmie produkcyjnej czy supermarkecie...
Nie miesci mi sie to w glowie, moze mam slaba wyobraznie, ale ja po prostu tego nie rozumiem.
@thorgoth: Statystyki pokazują, ze wystarczy obrocic pudelko i wieszz co dostales :) Bo wiekszosc ludzi dziedziczy status i majetnosc po rodzicach, a te historie o ktorych mowisz sa rzadkie. O ile kilka-kilkanascie procent biednych jest w stanie jakos w zyciu stanac na nogi, o tyle bogacz ladujacy na melinie to ulamki procent - no ale historia nośna, dobra do opowiadania.
myślą że życie to sielanka na tacy, dzieciństwo to się skończyło czas z---------ć xd
Dalej żyj w przekonaniu że obecnie żyć się nie opłaca i a tym bardziej posiadac dzieci
@HINI: ty natalistyczny bydlaku masz grubo poniżej 80, jeśli myślisz, że to w porządku bez woli i zgody ludzi rozpoczynać im życie niebędące sielanką i polegające na z-----------u
✨️ Czy praca to przymus?Ⓘ Apropo kultu pracy w Polsce nie rozumiem jak wgl można lubić pracować albo uważać że to coś nieodłącznego w życiu. Mi jest ciężko wytrwać te 8h i uważam że to za dużo, obojętnie w jakiej pracy byłem. Od zawsze czułem że praca to przymus dla mnie, bo wolę sobie jakieś swoje rzeczy porobić w wolnym czasie. Też nie chciałbym pracować z czymś co lubię sobie robić albo
@mirko_anonim: praca to śmierć duszy. Wstawać codziennie i nie móc robić tego co się chce, za to musieć rozmawiać i przebywać z ludźmi za którymi nie przepadasz, robić rzeczy których nie lubisz, to przegryw po całości, nie oszukujmy się.
Całą moją energię kieruję żeby jak najszybciej się z tego g*wna wydostać i odzyskać wolność.
✨️ Marzenie o pracy zdalnej – jak znaleźć idealną ofertę?Ⓘ Wiem, że zabrzmi to głupio, ale jednym z moich największym marzeń jest mieć #pracazdalna. Wolę pracować z domu nawet 10 godzin, niż w tej samej firmie 8, ale z dojazdami, tą całą otoczką biurową. Wolę nawet zarabiać mniej, byle to było możliwe. Bo prawda jest taka, że żadne pieniądze nie zrekompensują strat jakie wywołuje praca stacjonarna. Notoryczne niewyspanie, brak
@mirko_anonim: po laru latach zdalnej jedyne co moge powiedziec to to że i tak zle i tak niedobrze. jak teraz nie masz dyscypliny do tego zeby po pracy moc w 100% w domu sei zrelaksować bo jesteś "zmęczony" to po pracy zdalnej stanisez się mega "leniwy" i będzies sie izolowac. sam mysle nad zmiana pracy na stacjonarna albo hybrydową bo mnie ta praca zdalna juz wykancza
Moim zdaniem jedną z głównych przyczyn, która powoduje uznanie według mnie antynatalizmu za słuszny jest brak sprawiedliwości. W świecie, w którym żyjemy to jakie geny wylosujesz definiują w zasadzie całe Twoje przyszłe życie. Już na starcie w tej grze albo będziesz wygrywał albo przegrywał. Tak samo ma się to w odniesieniu do zamożności rodziny, bo jeśli urodzisz się w biednej rodzinie Twoje szanse na odniesienie sukcesu są zdecydowanie mniejsze od kogoś,
@teodorkm: A większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo ten świat jest niesprawiedliwy - najbogatszy 1% ludzi posiada 50% globalnego majątku i korumpują polityków, żeby utrzymać ten system. W tym czasie biedniejsza połowa ludzkości posiada tylko 1% globalnego majątku...
Fajny film, ale wmawianie nam że laska wiodąca biedne życie pracująca w sklepie budowalnym jak "obi" poznająca wariant głównego bohatera wiodocego życie milionera, zabierającego ją do drogich restauracji, na randki do Paryża i mając z nim "vibe", odmawia tego bo chce zachować swój "obi" styl życia. ( ͡~ ͜ʖ͡°)
@gutowszczyzna: K---a, serio, myślałem, że jestem jedynym, którego w-----a ta reklama i gaslighting faceta w niej. Gdyby to facet powiedział do tej okularnicy to by pewnie feministyczne kółeczka mówiły, że to mansplaning.
@SonidoStark: mnie wku.w lapie za kazdym razem jak ja widze ale dopiero teraz znalazlem ja na yt bo ktos wrzucil i moglem sie swoim wku.wem z wami podzielic xD
✨️ Jak rodzice wpływają na nasze życieⒾ Przerażające jest to jak bardzo nasze życie jest zależne od rodziców.. Widzę to po sobie na stare lata jak ważne jest czy masz kapitał na start czy musisz się dorabiać wszystkiego od początku. Albo jak destrukcyjnie działa brak ojca w wychowaniu albo rozwód (w Polsce częste zjawisko). Ewentualnie braki w edukacji, brak inwestycji w dziecko i problemy z przyswajaniem języka obcego na stare lata. Widzę
@mirko_anonim: przecież od dawna wiadomo, że geny to jedna strona medalu, a druga to twoje otoczenie, środowisko czyli rodzice. To geny i rodzice odpowiadają za twój sukces w życiu. Wystarczy, że rodzice Cię nie doceniali w młodości i będziesz miał z tego niskie poczucie własnej wartości i brak pewności siebie i pozamiatane. Traumy , problemy psychiczne są dziedziczne nawet nie przez geny, a przez środowisko, dzieci to projekt rodziców, bardzo
Nie rozumiem jak natalisci tłumacza sobie ze stworzone przez nich dziecko musi chodzić pod przymusem 20 lat do szkoły a później 40 lat do kolchozu/korpo.
Wyprodukowali kolejnego robola/niewolnika który musi spędzić większość swojego życia w robocie.. Ale takie życie Bożenko itp...
@Hablababla3 przypomniałeś mi jedną historię (a miałem w sumie wiele podobnych) Wtedy byłem w trzeciej gimnazjum poszedłem jako statysta by jakiś mały Hajs zarobić. Tam od razu zakręciła się jedną studentka była na drugim kryminalistyki człowieku ja waliło to że miałem 16 lat bo chciała być walona po paru minutach znajomości a to jak ją zaciekawiło że miałem kuratora za pobicie z kradzieżą dla mnie jedno z wielu tysięcy potwierdzeń jak
✨️ Kołchoźnicy z korpo: zmęczenie i frustracjaⒾ Kołchoźnicy z korpo - jak często myślicie o tym żeby tu wszystko rzucić? Gdyby nie to że w Polsce są takie nierówności dochodowe praca biurowa vs wszystko inne, to dawno bym to rzucił. Najgorsze jest to że ja zarabiam właściwie niewiele ale w jakimkolwiek #korpo nie byłem to ten ciągły stres, atmosfera, ciągłe rozwiązywanie problemów mnie wypala na maxa. Alternatywa jest kiepska bo
@mirko_anonim: nie łącz słowa kołchoz z pracą biurową. Mylisz pojęcia. Praca biurowa jest o jeden status społeczny wyżej niżej niż fabryka w pracy fizycznej. Statusu społecznego nie liczymy kasą. Napierniczając kostkę brukową zarobisz więcej niż klepiąc excella, ale prestiż jest całkowicie inny i wydatek energetyczny też.
@SolarisYob: kołchoz wywodzi się z więzień ZSRR, gdzie są prace fizyczne czasem nawet głodowe. Jak siedzisz w biurze i klikasz, to praca biurowa, ale nisko płatna o ile ma niską płacę.
Kołchoz to ciężka praca fizyczna lub średnia praca fizyczna na magazynie. Praca biurowa nigdy nie jest kolchozem nawet za minimalną
Sprowadzanie ludzi na ten świat i wtłaczanie ich w system wymagający pracowania prawie całe życie dla obcych firm i ludzi w celu utrzymania swoich fizjologicznych potrzeb to zwykłe niewolnictwo.
Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu