Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pojzon
Pojzon

Pojzon

Dołączył 4 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 208
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 202
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13
  • Dodane (12)
  • Komentowane (68)
  • Plusowane (122)
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
25.05.2026, 13:17:59
  • 1367
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.

Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

monsterek443
monsterek443
25.05.2026, 13:23:54 via iOS
  • 1009
@Schwarzfahrer: no ale roszczeniowi młodzi dzieci nie robiom bo sie im w dupach od dobrobytu poprzewracało!!!! xDd
  • Odpowiedz
lubie-solnik
lubie-solnik
25.05.2026, 14:00:13 via Wykop
  • 438
@BiggerJapanTapczan: @Arivederczi a tam p---------e. od kierownika juz slyszalem ze szef odrzucal kandydatow bo jakos dziwnie sie zachowywali albo dziwnie wygladali xd. jest duzo kandydatow to sobie moga wybierac kto im bardziej do gustu przypadl, nie zawsze biorac ludzi z najlepszym cv
  • Odpowiedz
koldinho
koldinho
19.05.2026, 19:10:50
  • 2
Żeby grać premiery w tej upadłej produkcji trzeba być masochistą albo upośledzonym. 1 mecz na cheatera, perfidne wh -380, 2 mecz sklejka 5 polaczków, gdzie 1 miał 7k, a reszta normalne rangi i -500, bo 1 typ ma niższą rangę, oczywiście u mnie typ wyszedł w środku meczu XD Skill issue. Sorka za wysryw, pora zakończyć przygodę w to g---o. #csgo #cs2
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inrain88
inrain88
21.05.2026, 11:45:18 via Wykop
  • 0
@jasiutorpeda_tokozak: Problemem faceita nie sa moze cheaty, ale smurfy, nie wiem co daje ludziom granie na leszczy bedac na wyzszym levelu, chyba jakas wyzsza forma s----------a.
  • Odpowiedz
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak
21.05.2026, 13:25:57 via Wykop
  • 0
@inrain88: 7 lvl dostałem po placementach i leszcze nie ogarniają map, taki urok tej gry czy smurfy czy boty
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
18.05.2026, 16:26:10
  • 13
Ogólnie nie używam tindera ani nie traktuje go poważnie, ale raz na parę miesięcy wejdę z nudów i mam jedno spostrzeżenie.

Czy Wam też się wyświetlają same Julki ze zdjęciami z nart we Włoszech, z plaży w Barcelonie albo innej Tajlandii, które wyglądają jakby byly zawodowo modelkami, a ich stary miał wykupione pół powiatowego? To nie są pojedyczne przypadki. Praktycznie każdy profil wygląda tak samo. Naprawdę ludzie tak żyją? Widzę te drogie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nuckeezzz
Nuckeezzz
18.05.2026, 16:32:49 via Wykop
  • 20
@typowyWykopekMizogin: 200zł za bilet ryanairem to i julka na minimalnej może sobie pozwolić od czasu do czasu xD Musisz brać po uwagę że 3/4 młodych kobiet żyje jak zwierzątka z przepalaniem pensji od 1 do 1 na ajfony imprezki,knajpki i wycieczki które obserwujesz na zdjęciach na tinderze.
  • Odpowiedz
AgresywnyKaloryfer
AgresywnyKaloryfer
18.05.2026, 17:31:38 via Wykop
  • 18
@typowyWykopekMizogin: To jest pokaz i złudzenie. Raz spędziłem w banku półtorej godziny załatwiając jedną prostą rzecz. Kobieta z obsługi zapadła mi dzięki temu mocno w pamięć i w drodze powrotnej wyszukałem jej personalia i był instagram.

Na tym instagramie była taka rzeczywistość, że wyglądało jakby pracowała w tym banku ale jako prezes.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.05.2026, 11:34:32
  • 11
✨️ Ucieczka od korpo: Pragnienie prostoty Ⓘ
Mam jakieś wrażenie że ten świat pędzi za szybko albo to ze mną coś nie tak. Po całym tygodniu w #korpo to ja mam ochotę jechać do lasu i zbudować ręcznie prymitywną chatkę, rozpalić ognisko i żyć jak prymityw przez jakiś czas. Czasem wracam z roboty i nie dziwie się sebkom pijącym na ławce bo chciałbym mieć taki mindset i żyć chwilą, proste życie
mirko_anonim - ✨️ Ucieczka od korpo: Pragnienie prostoty Ⓘ
Mam jakieś wrażenie że ten...

źródło: help-pls-eter-v0-ze597oxmpexd1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczur_w_Koronie
Szczur_w_Koronie
08.05.2026, 11:44:56 via Android
  • 8
@mirko_anonim: Kto nie chce? Są nas miliony, tylko niewolnik nie może być wolny, niewolnik ma pracować.
SzczurwKoronie - @mirko_anonim: Kto nie chce? Są nas miliony, tylko niewolnik nie moż...

źródło: MV5BNTgwZTJhNWMtNzVjMy00YzQzLWI4MTAtYmJhOGQ5ZmQ3MDM0XkEyXkFqcGc@._V1_FMjpg_UX1000_

Pobierz
  • Odpowiedz
ShadyTalezz
ShadyTalezz
08.05.2026, 18:31:45 via Wykop
  • 5
@mirko_anonim:
ShadyTalezz - @mirko_anonim:

źródło: GbkzPC9bcAEaRIk

Pobierz
  • Odpowiedz
BiggusBebzonus
BiggusBebzonus
BiggusBebzonus
07.05.2026, 20:15:52
  • 17
#antynatalizm
Nie rozumiem jak ludzie są moralnie pogodzeni z tym, że sprowadzają na świat dzieci bez zapewniania im znajomości lub kapitału pozwalającego uniknąć np. pracy na magazynach, tasmie produkcyjnej czy supermarkecie...

Nie miesci mi sie to w glowie, moze mam slaba wyobraznie, ale ja po prostu tego nie rozumiem.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BiggusBebzonus
BiggusBebzonus
BiggusBebzonus
Autor
07.05.2026, 20:43:00 via Wykop
  • 10
Życie jest jak pudełko czekoladek ;)


@thorgoth: Statystyki pokazują, ze wystarczy obrocic pudelko i wieszz co dostales :)
Bo wiekszosc ludzi dziedziczy status i majetnosc po rodzicach, a te historie o ktorych mowisz sa rzadkie. O ile kilka-kilkanascie procent biednych jest w stanie jakos w zyciu stanac na nogi, o tyle bogacz ladujacy na melinie to ulamki procent - no ale historia nośna, dobra do opowiadania.
  • Odpowiedz
Snowines
Snowines
Snowines
09.05.2026, 00:23:37 via Wykop
  • 7
trzeba mieć więcej troszkę więcej IQ niż 80

myślą że życie to sielanka na tacy, dzieciństwo to się skończyło czas z---------ć xd

Dalej żyj w przekonaniu że obecnie żyć się nie opłaca i a tym bardziej posiadac dzieci


@HINI: ty natalistyczny bydlaku masz grubo poniżej 80, jeśli myślisz, że to w porządku bez woli i zgody ludzi rozpoczynać im życie niebędące sielanką i polegające na z-----------u
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
06.05.2026, 10:56:32
  • 16
✨️ Czy praca to przymus? Ⓘ
Apropo kultu pracy w Polsce nie rozumiem jak wgl można lubić pracować albo uważać że to coś nieodłącznego w życiu. Mi jest ciężko wytrwać te 8h i uważam że to za dużo, obojętnie w jakiej pracy byłem. Od zawsze czułem że praca to przymus dla mnie, bo wolę sobie jakieś swoje rzeczy porobić w wolnym czasie. Też nie chciałbym pracować z czymś co lubię sobie robić albo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShadyTalezz
ShadyTalezz
06.05.2026, 11:10:50 via Wykop
  • 11
@mirko_anonim:
ShadyTalezz - @mirko_anonim:

źródło: GbkzPC9bcAEaRIk

Pobierz
  • Odpowiedz
Creamfields
Creamfields
Creamfields
06.05.2026, 11:11:06 via Wykop
  • 15
@mirko_anonim: praca to śmierć duszy. Wstawać codziennie i nie móc robić tego co się chce, za to musieć rozmawiać i przebywać z ludźmi za którymi nie przepadasz, robić rzeczy których nie lubisz, to przegryw po całości, nie oszukujmy się.

Całą moją energię kieruję żeby jak najszybciej się z tego g*wna wydostać i odzyskać wolność.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
28.04.2026, 03:33:47
  • 3
✨️ Marzenie o pracy zdalnej – jak znaleźć idealną ofertę? Ⓘ
Wiem, że zabrzmi to głupio, ale jednym z moich największym marzeń jest mieć #pracazdalna. Wolę pracować z domu nawet 10 godzin, niż w tej samej firmie 8, ale z dojazdami, tą całą otoczką biurową. Wolę nawet zarabiać mniej, byle to było możliwe. Bo prawda jest taka, że żadne pieniądze nie zrekompensują strat jakie wywołuje praca stacjonarna. Notoryczne niewyspanie, brak
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
28.04.2026, 04:17:28 via Wykop
  • 9
@mirko_anonim: po laru latach zdalnej jedyne co moge powiedziec to to że i tak zle i tak niedobrze. jak teraz nie masz dyscypliny do tego zeby po pracy moc w 100% w domu sei zrelaksować bo jesteś "zmęczony" to po pracy zdalnej stanisez się mega "leniwy" i będzies sie izolowac. sam mysle nad zmiana pracy na stacjonarna albo hybrydową bo mnie ta praca zdalna juz wykancza
  • Odpowiedz
RozowaZielonka
RozowaZielonka
28.04.2026, 06:48:39 via Wykop
  • 10
@Gjbgghbhhjj: zaraz dostaniesz wysrywy od niewolnikow co musza pracowac co do minuty i sie "integrowac" z zespołem xDDDD
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm
25.04.2026, 10:39:26
  • 26
Moim zdaniem jedną z głównych przyczyn, która powoduje uznanie według mnie antynatalizmu za słuszny jest brak sprawiedliwości. W świecie, w którym żyjemy to jakie geny wylosujesz definiują w zasadzie całe Twoje przyszłe życie. Już na starcie w tej grze albo będziesz wygrywał albo przegrywał. Tak samo ma się to w odniesieniu do zamożności rodziny, bo jeśli urodzisz się w biednej rodzinie Twoje szanse na odniesienie sukcesu są zdecydowanie mniejsze od kogoś,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kopawdupeswiniom
kopawdupeswiniom
25.04.2026, 10:58:55 via Android
  • 13
Ogólnie rzeczywistość jest syfiasta już u podstaw: działania sił fizycznych na findemantalej warstwie, z tego wywodzi się cała reszta syfu.
  • Odpowiedz
natural_hardship
natural_hardship
natural_hardship
25.04.2026, 12:01:09 via Wykop
  • 9
@teodorkm: A większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo ten świat jest niesprawiedliwy - najbogatszy 1% ludzi posiada 50% globalnego majątku i korumpują polityków, żeby utrzymać ten system. W tym czasie biedniejsza połowa ludzkości posiada tylko 1% globalnego majątku...
  • Odpowiedz
Ulquiorra
Ulquiorra
12.04.2026, 13:28:28
  • 7
Fajny film, ale wmawianie nam że laska wiodąca biedne życie pracująca w sklepie budowalnym jak "obi" poznająca wariant głównego bohatera wiodocego życie milionera, zabierającego ją do drogich restauracji, na randki do Paryża i mając z nim "vibe", odmawia tego bo chce zachować swój "obi" styl życia. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#przegryw #blackpill #filmy #tinder #cope
Ulquiorra - Fajny film, ale wmawianie nam że laska wiodąca biedne życie pracująca w s...

źródło: download

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
12.04.2026, 13:40:36 via Android
  • 6
@Ulquiorra: cope dla Mariuszy
  • Odpowiedz
Bardzo_Suabe_Rymy
Bardzo_Suabe_Rymy
12.04.2026, 13:54:05 via Wykop
  • 1
@Ulquiorra: fajny film do czasu zakończenia, wymuszone i na szybko
  • Odpowiedz
gutowszczyzna
gutowszczyzna
gutowszczyzna
11.04.2026, 17:30:17
  • 142
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SonidoStark
SonidoStark
11.04.2026, 17:31:57 via Wykop
  • 161
@gutowszczyzna: K---a, serio, myślałem, że jestem jedynym, którego w-----a ta reklama i gaslighting faceta w niej. Gdyby to facet powiedział do tej okularnicy to by pewnie feministyczne kółeczka mówiły, że to mansplaning.
  • Odpowiedz
gutowszczyzna
gutowszczyzna
gutowszczyzna
Autor
11.04.2026, 17:37:08 via Wykop
  • 40
@SonidoStark: mnie wku.w lapie za kazdym razem jak ja widze ale dopiero teraz znalazlem ja na yt bo ktos wrzucil i moglem sie swoim wku.wem z wami podzielic xD
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
09.04.2026, 13:48:42
  • 51
✨️ Jak rodzice wpływają na nasze życie Ⓘ
Przerażające jest to jak bardzo nasze życie jest zależne od rodziców.. Widzę to po sobie na stare lata jak ważne jest czy masz kapitał na start czy musisz się dorabiać wszystkiego od początku. Albo jak destrukcyjnie działa brak ojca w wychowaniu albo rozwód (w Polsce częste zjawisko). Ewentualnie braki w edukacji, brak inwestycji w dziecko i problemy z przyswajaniem języka obcego na stare lata.
Widzę
mirko_anonim - ✨️ Jak rodzice wpływają na nasze życie Ⓘ
Przerażające jest to jak bard...

źródło: 0b1ed0f41d4f41cd290ee67c9d71fe045d0d24141216879eede7971b5e7ee849

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

centerario
centerario
09.04.2026, 13:53:33 via Wykop
  • 75
@mirko_anonim: przecież od dawna wiadomo, że geny to jedna strona medalu, a druga to twoje otoczenie, środowisko czyli rodzice. To geny i rodzice odpowiadają za twój sukces w życiu. Wystarczy, że rodzice Cię nie doceniali w młodości i będziesz miał z tego niskie poczucie własnej wartości i brak pewności siebie i pozamiatane. Traumy , problemy psychiczne są dziedziczne nawet nie przez geny, a przez środowisko, dzieci to projekt rodziców, bardzo
  • Odpowiedz
Typ_co_gabka_czesze_sie
Typ_co_gabka_czesze_sie
09.04.2026, 13:58:53 via Wykop
  • 64
@mirko_anonim: Przyjdzie normik i powie, że to wszystko bez znaczenia, bo taki jeden na milion biedak coś osiągnie w życiu i argument obalony
  • Odpowiedz
galek
galek
09.04.2026, 11:54:32
  • 50
Nie rozumiem jak natalisci tłumacza sobie ze stworzone przez nich dziecko musi chodzić pod przymusem 20 lat do szkoły a później 40 lat do kolchozu/korpo.

Wyprodukowali kolejnego robola/niewolnika który musi spędzić większość swojego życia w robocie.. Ale takie życie Bożenko itp...

#antynatalizm #dzieci #neet #kolchoz #januszeks #korposwiat
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galek
galek
Autor
09.04.2026, 12:31:27 via Android
  • 22
@Merkowsky: stan wody wisly w wyszogrodzie to 347 cm
  • Odpowiedz
galek
galek
Autor
09.04.2026, 13:59:05 via Android
  • 20
@zonecom: A kto jest według ciebie kimś?

Prawda jest taka że 99% społeczeństwa to robaki pracujące większość życia.

Ty nadajesz jakieś łatki ludziom żeby się poczuć lepiej xD
  • Odpowiedz
reakwon
reakwon
31.03.2026, 18:11:45
  • 1
#csgo Kompromitacja Faze, -broky +eera -jcobb +senzu to może frozen zostanie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BuntingTopp
BuntingTopp
29.03.2026, 14:58:28
  • 5
#csgo zieeeeeeeeeeeeeew
BuntingTopp - #csgo zieeeeeeeeeeeeeew

źródło: rmF7FA_oOrSr-8JoAPWiCP

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
30.03.2026, 00:45:04 via Wykop
  • 0
Oni będą lepsi niż AstralisERA @BuntingTopp:
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3
15.03.2026, 08:19:42
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NotourMATT
NotourMATT
15.03.2026, 08:33:23 via Android
  • 1
@Hablababla3 przypomniałeś mi jedną historię (a miałem w sumie wiele podobnych)
Wtedy byłem w trzeciej gimnazjum poszedłem jako statysta by jakiś mały Hajs zarobić. Tam od razu zakręciła się jedną studentka była na drugim kryminalistyki człowieku ja waliło to że miałem 16 lat bo chciała być walona po paru minutach znajomości a to jak ją zaciekawiło że miałem kuratora za pobicie z kradzieżą dla mnie jedno z wielu tysięcy potwierdzeń jak
  • Odpowiedz
Pralko-suszarka
Pralko-suszarka
15.03.2026, 08:39:56 via Wykop
  • 1
@Hablababla3: to masz złe wrażenie
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
09.03.2026, 14:45:26
  • 4
✨️ Kołchoźnicy z korpo: zmęczenie i frustracja Ⓘ
Kołchoźnicy z korpo - jak często myślicie o tym żeby tu wszystko rzucić? Gdyby nie to że w Polsce są takie nierówności dochodowe praca biurowa vs wszystko inne, to dawno bym to rzucił. Najgorsze jest to że ja zarabiam właściwie niewiele ale w jakimkolwiek #korpo nie byłem to ten ciągły stres, atmosfera, ciągłe rozwiązywanie problemów mnie wypala na maxa. Alternatywa jest kiepska bo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danek-krakoski
danek-krakoski
09.03.2026, 18:30:12 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: nie łącz słowa kołchoz z pracą biurową. Mylisz pojęcia. Praca biurowa jest o jeden status społeczny wyżej niżej niż fabryka w pracy fizycznej. Statusu społecznego nie liczymy kasą. Napierniczając kostkę brukową zarobisz więcej niż klepiąc excella, ale prestiż jest całkowicie inny i wydatek energetyczny też.
  • Odpowiedz
danek-krakoski
danek-krakoski
09.03.2026, 18:56:31 via Wykop
  • 3
@SolarisYob: kołchoz wywodzi się z więzień ZSRR, gdzie są prace fizyczne czasem nawet głodowe. Jak siedzisz w biurze i klikasz, to praca biurowa, ale nisko płatna o ile ma niską płacę.

Kołchoz to ciężka praca fizyczna lub średnia praca fizyczna na magazynie. Praca biurowa nigdy nie jest kolchozem nawet za minimalną
  • Odpowiedz
telegazeciarz
telegazeciarz
07.03.2026, 17:21:46
  • 20
Sprowadzanie ludzi na ten świat i wtłaczanie ich w system wymagający pracowania prawie całe życie dla obcych firm i ludzi w celu utrzymania swoich fizjologicznych potrzeb to zwykłe niewolnictwo.

#pracbaza #praca #korposwiat #takaprawda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NzeroZeroB
NzeroZeroB
07.03.2026, 17:34:09 via Wypiek
  • 5
@telegazeciarz zgadza się, nie będę miał potomków jak sam ledwo daję radę
  • Odpowiedz
RandomowyTyp
RandomowyTyp
RandomowyTyp
08.03.2026, 17:41:21 via Wykop
  • 0
@telegazeciarz: kapitalizm potrzebuje taniej siły roboczej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking