Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Netaro
Netaro

Netaro

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1195
  • Znaleziska 641
  • Mikroblog 554
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 20
  • Dodane (11)
  • Komentowane (88)
  • Plusowane (455)
mirko_anonim
mirko_anonim
03.06.2026, 08:01:53
  • 7
✨️ Inwestycje w ETFy: Co musisz wiedzieć o V9N.DE Ⓘ
Jak który to eteefiorz z krwi i kości albo który z zerwanym gwintem po orgiach na śmieciuchach, to polecam do kolekcji leganckiego ETFa:
V9N.DE (Global X Data Center REITS & Digital Infrastructure UCITS ETF Euro Acc)
Czym się zajmuje: ETF kupuje akcje globalnych spółek (REIT-ów), które posiadają i budują fizyczne, wielkopowierzchniowe centra danych oraz maszty telekomunikacyjne.
Skąd zyski: Z wieloletnich (5–15 lat)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
03.06.2026, 08:02:50 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: kiedyś ktoś wrzucał (może ja)
  • Odpowiedz
kojiro_hyuga
kojiro_hyuga
03.06.2026, 08:18:18 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: equnix ciągnie cały etf, top 4 pozycji +/-50%, dla mnie słaby etf
  • Odpowiedz
drslump
drslump
06.05.2026, 16:03:50
  • 11
#rosja #ukraina wydaje mi sie ze n------n nie mialby skrupulow zeby zaatakowac rosje w dniu ich swieta zwyciestwa nad nazizmem i wspierajacymi ich ukraincami
drslump - #rosja #ukraina wydaje mi sie ze n------n nie mialby skrupulow zeby zaatako...

źródło: 01

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piaskun87
piaskun87
06.05.2026, 16:06:04 via Wykop
  • 1108
@drslump: boli? Dobrze, ma boleć!
piaskun87 - @drslump: boli? Dobrze, ma boleć!

źródło: 1000019118

Pobierz
  • Odpowiedz
luchter
luchter
luchter
06.05.2026, 16:08:58 via Wykop
  • 764
@drslump:
luchter - @drslump:

źródło: GJvYxKYXgAAzTUa

Pobierz
  • Odpowiedz
Yyynotak
Yyynotak
06.05.2026, 05:46:11
  • 101
Zasmakowały Polaczki trochę wolności? To teraz oddawać, władza wie lepiej co dla obywatela jest dobre. Szczerze współczuję pracownikom żabek i stacji benzynowych którzy będą musieli użerać się z sebkami i odmawiać im sprzedaży alko po 22.

#zabka #warszawa #komunizm #a-----l
Yyynotak - Zasmakowały Polaczki trochę wolności? To teraz oddawać, władza wie lepiej ...

źródło: Screenshot-20260506-074010

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ravau23
Ravau23
Ravau23
06.05.2026, 05:55:07 via Wykop
  • 310
@MistrzKowalski: normalny człowiek ma też zapas soli w domu. Cieszę się że popierasz zamknięte sklepy w niedzielę i święta
  • Odpowiedz
slapdash
slapdash
06.05.2026, 06:14:27 via Wykop
  • 1254
@Yyynotak: ta władza z nieba nie spadla: ludzie chcą tych prohibicji i bardzo dobrze, bo poza tym, że nie możesz ochlać mordy to mają same korzyści wynikające z tego, że nie możesz ochlać mordy
  • Odpowiedz
Szpeju
Szpeju
20.03.2026, 20:54:38
  • 124
To była najbardziej traumatyczna scena z „Przyjaciół z Zielonego Lasu”, którą pamiętam po dziś dzień (na podium razem z Państwem Jeżami ginącymi pod kołami tira).

Ptak widoczny na kadrze z serialu to Dierzba Srokosz.

Ten mały cwaniak żywi się owadami, ale również myszami i małymi gadami, żabami. Potrafi również atakować inne ptaki jak Drozdy lub Wróble. Ciekawostką jest fakt, że upolowane ofiary wtyka między gałązki drzew lub krzewów albo nadziewa je na kolce rośliny
Szpeju - To była najbardziej traumatyczna scena z „Przyjaciół z Zielonego Lasu”, któr...

źródło: IMG_1249

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szpeju
Szpeju
Autor
20.03.2026, 20:56:38 via iOS
  • 21
@Szpeju: a to mały dziad
Szpeju - @Szpeju: a to mały dziad

źródło: IMG_1253

Pobierz
  • Odpowiedz
kkb1
kkb1
20.03.2026, 23:58:41 via Wykop
  • 25
@Szpeju: dzierzba z przyjaciół z zielonego lasu to gąsiorek, a nie srokosz
kkb1 - @Szpeju: dzierzba z przyjaciół z zielonego lasu to gąsiorek, a nie srokosz

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
19.03.2026, 21:05:05
  • 1261
Sprawdź jaki typ kobiety zainteresuje się Tobą w ten weekend.
Zasady znacie.
#glupiewykopowezabawy #rozowepaski
PIAN--A_A--KTYWNA - Sprawdź jaki typ kobiety zainteresuje się Tobą w ten weekend.
Zas...

źródło: FB_IMG_1773954207285

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyngieldup
Cyngieldup
19.03.2026, 21:51:01 via Wykop
  • 211
@PIAN--A_A--KTYWNA: Hmm czyli 0, no żona odkąd urodziła to w sumie się nie interesuje za bardzo, taki to chłopski los
  • Odpowiedz
ZwyklyRoman
ZwyklyRoman
19.03.2026, 23:05:09 via Wykop
  • 229
Poświęciłem sie i dałem 99 plusika, wszyscy byście tylko księżniczki chcieli a ciężarówką też fajnie sie przejechać ELO
  • Odpowiedz
Wesol96
Wesol96
11.03.2026, 18:32:27
  • 514
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon
11.03.2026, 18:45:03 via Android
  • 319
@Wesol96:

Zwierzęca natura kobiet w dłuższej perspektywie nieuchronnie doprowadzi do upadku cywilizacji. Nic dziwnego, że wcześniej trzymano je pod butem.
  • Odpowiedz
acowarddiesathousandtimes
acowarddiesathousandtimes
11.03.2026, 19:29:24 via Wykop
  • 119
@Wesol96: tzn. w dzisiejszym zachodnim społeczeństwie jedyna moralnie właściwa decyzja to uniknięcie służby w przypadku wojny. Jak pracowałem w Chorwacji to tak się ruchało Ukrainki, które sobie tam przyjeżdżały pracować po hotelach, że aż kutasy bolały. A ich facetom w tym czasie nogi i ręce odlatywały na froncie
  • Odpowiedz
Barakun91
Barakun91
10.03.2026, 18:01:18
  • 74
#polityka #safe
Szanujesz za zawetownie safe,plusujesz.
Barakun91 - #polityka #safe
Szanujesz za zawetownie safe,plusujesz.

źródło: 48867

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
10.03.2026, 18:01:35 via Wykop
  • 2069
@Barakun91: minusy tutaj
  • Odpowiedz
MokebeElDursi
MokebeElDursi
10.03.2026, 18:01:43 via Wykop
  • 1364

Komentarz usunięty przez moderatora

DaudeX
DaudeX
DaudeX
04.02.2026, 06:00:47
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 233
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kraven2024
kraven2024
04.02.2026, 06:02:20 via Wykop
  • 3652
@DaudeX: wania, bicie Was to nie tylko obowiązek ale i przyjemnośc
  • Odpowiedz
m_ney
m_ney
m_ney
04.02.2026, 06:04:55 via Wykop
  • 2549
@DaudeX: dokładnie tak jak piszesz

polska po stuleciach bycia chłopcem do bicia i załatwiania cudzych spraw wreszcie realizuje swoją własną politykę za pomocą dyplomacji i pieniędzy a nie krwi obywateli

doprawdy ostatnie lata to najlepsze rozdanie dla Polski od 1918r
  • Odpowiedz
ForestDruid
ForestDruid
ForestDruid
02.02.2026, 08:25:42
  • 19
Co mogę jeszcze zrobić żeby odciąć się maksymalnie od Polski? Moja obecna lista:
- Nie tankuję na Orlen tylko BP albo MOL
- Nie korzystam z NFZ (0 zł od 2010 roku)
- Nie mam mObywatel
- Staram się nie kupować nic od polskich firm
- Próbuję znaleźć innego dostawcę gazu niż Orlen
#pytanie #polska #lifehack
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GF91
GF91
02.02.2026, 08:27:01 via Wykop
  • 1061
@ForestDruid: możesz np wyjechać i przestać używać ojczystego języka
  • Odpowiedz
BoleKk87
BoleKk87
02.02.2026, 08:59:54 via Android
  • 637
@ForestDruid: przecież i tak tankujesz paliwo z Orlenu xd
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
22.01.2026, 05:21:20
  • 80
Niemal 1000 plusów za śmiech z "can you repeat i don't understand". Nie z treści wypowiedzi, nie z argumentów, tylko wyszydzanie polskiego akcentu i chwili zawahania. To jest dzisiejszy poziom debaty, wyszydzanie, próba poniżania i dyskredytacji na każdym kroku, niezależnie od strony politycznej.
Śmiejemy się z formy, bo z treścią byłoby trudniej. Wyuczone inteligentne masy wykopków zachowują się dokładnie tak samo jak ludzie z których szydzą i sympatyzują z drugą opcją polityczną.
Wojciech_Skupien - Niemal 1000 plusów za śmiech z  "can you repeat i don't understand...

źródło: WYPOK2026

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
22.01.2026, 05:32:06 via iOS
  • 803
@Wojciech_Skupien: człowieku, to jest prezydent. Angielski to nie jest jakiś wielki wyczyn na takim stanowisku. W byle korpo wymagają od ciebie więcej.
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
22.01.2026, 05:55:29 via iOS
  • 639
@Wojciech_Skupien: przecież on się nie wypowiada swobodnie tylko rzuca wyuczone regułki, często odbiegające od tematu. Słuchałeś w ogóle jego wypowiedzi? Nie wiem, może tobie to imponuje, a dla mnie ten angielski jest słaby. Od prezydenta oczekuje czegoś więcej. I nie obchodzi mnie jak mówili poprzednicy, bo ci już nie urzędują. Interesuje mnie to co jest teraz, a teraz jest słabo. Tyle.
  • Odpowiedz
CoDwa
CoDwa
CoDwa
21.01.2026, 22:02:46
  • 61
Też tak macie że nie do końca rozumiecie działania trumpa ale skowyt lewactwa was przekonuje że robi dobrze?

#usa #trump #bekazlewakow #konfederacja
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKromeczka
PanKromeczka
PanKromeczka
21.01.2026, 22:04:02 via Wykop
  • 2070
@CoDwa: nie mamy tak
  • Odpowiedz
Sledzik8
Sledzik8
Sledzik8
21.01.2026, 22:07:31 via Wykop
  • 1601
@CoDwa: Jestes z tych co mu staje jak Batyr ryknie?
  • Odpowiedz
memory
memory
memory
20.01.2026, 21:22:34
  • 1255
Wpiszcie sobie swoje imię i nazwisko z myślnikiem, wielu się zdziwi

#wykopgate20
  • 214
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertx
robertx
20.01.2026, 21:39:55 via Wykop
  • 358
@memory: No bez jaj xD
  • Odpowiedz
h.....t
konto usunięte 20.01.2026, 22:06:37 via Wykop
  • 548
@memory: wszyscy z rodziny są XDDDDDDDDD wszyscy już pomarańczki, od 3 do 8 miesiecy
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16349
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
10.01.2026, 07:41:58
  • 4806
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026. jutro, pojutrze będzie aktualizacja listy steam, epic

=================================================================================================

Nowa lista wołania o darmowych grach od GOG w 2025!
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #gog i nigdy nie przegapić nowej oferty?
@Metodzik +3336
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem.

=================================================================================================

🎮 Nowa lista wołania o darmowych grach od GOG w 2025! 🎮
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #gog i
więcej
Metodzik - Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darm...

źródło: gog

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Metodzik
Metodzik
Autor
10.01.2026, 07:44:28 via Wykop
  • 11
  • Odpowiedz
GOHAN
GOHAN
10.01.2026, 07:53:25 via Wykop
  • 571
@Metodzik:
GOHAN - @Metodzik:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
12.01.2026, 15:32:32
  • 4762
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od STEAM. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026. jutro, będzie aktualizacja listy epic

=================================================================================================

Nowa lista wołania o darmowych grach na STEAM w 2026!
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #steam i nigdy nie przegapić nowej oferty?
@Metodzik +4185
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od EPIC. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem.

=================================================================================================

🎮 Nowa lista wołania o darmowych grach od EPIC w 2025! 🎮
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #epic i
więcej
Metodzik - Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darm...

źródło: obraz_2026-01-12_162752588

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrlukasz
mrlukasz
12.01.2026, 15:46:38 via iOS
  • 43
@Metodzik: oby w tym roku bylo lepiej
  • Odpowiedz
k__p
k__p
12.01.2026, 15:52:33 via Wykop
  • 215
@Metodzik: Dziękujemy za Twoją służbę.
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
13.01.2026, 18:15:45
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strigiformesman
Strigiformesman
Strigiformesman
13.01.2026, 18:22:58 via Wykop
  • 302
@ruskizydek: dobra, ale co w tym takiego Xdd? Nie czaję
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
13.01.2026, 18:31:56 via Android
  • 409
@ruskizydek: Ładny opis, podaje o sobie jakieś podstawowe informacje i od razu zaznaczyła kogo nie szuka, żeby ktoś nie tracił czasu. Dla mnie duży plus
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.08.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.04.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking