Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mopa
Mopa

Mopa

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8378
  • Znaleziska 369
  • Mikroblog 8009
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 100
  • Dodane (2)
  • Komentowane (69)
  • Plusowane (7938)
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
21 godz. i 16 min temu
  • 561
Maj to najlepszy miesiąc, wszystko kwitnie, jest zielono, super pogoda, jeszcze nie ma takiego skwaru co sprawia, ze sie odechciewa żyć. Nawet z tym nie handlujcie.

Szkoda ze juz się konczy.
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
21 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 285
@PodniebnyMurzyn: zgadzam sie. Ogolnie wiosna a szczegolnie Kwiecien i Maj to najlepsze miesiace. Najwiecej dni z temperaturą 15-20 stopni no i wszystko ładne zielone no i w Kwietniu glownie ale no kwitną pieknie drzewka na kolorowo japan in poland
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
Autor
21 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 149
@JaNieGejJaPapiesz:
PodniebnyMurzyn - @JaNieGejJaPapiesz:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
wczoraj, 02:51:27
  • 422
Mam znajomego programistę w wieku 50 lat i koleś co chwila się doszkala, a to z AI, a to z bezpieczeństwa, a to jakieś inne chuje muje, non stop mi wysyła jakich to kursów nie skończył xD.

Mój ojciec skończył zawodówkę, poszedł do pierwszej pracy jako elektryk i wiedza, którą zdobył w szkole wystarczyła mu do emerytury.

#programista15k #pracbaza #praca
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
Autor
23 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 536
@Gjbgghbhhjj: mój ojciec jest już na emeryturze, sprawny intelektualnie i fizycznie tak, że jakby ci w-----ł w czachę to by ci sie odbiło bigosem z komunii xD
  • Odpowiedz
plecior
plecior
plecior
23 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 409
@Szczur_w_Koronie: roznica jest taka ze kolega kolegi nie ma j------o wyboru, bo inaczej dynamiczny krzysio z--------i mu etat. I tak kto to widzial, trzymac 50letniego programiste, co innego elektryka
  • Odpowiedz
uwielbiamnalesniki
uwielbiamnalesniki
22 godz. i 8 min temu
  • 804
Pożyteczni idioci be like:

#bekazpodludzi #bekazprawakow #ruskapropaganda #wojna #rosja #ukraina #polityka #memy
uwielbiamnalesniki - Pożyteczni idioci be like: 

#bekazpodludzi #bekazprawakow #rusk...

źródło: IMG_7829

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
22 godz. i 4 min temu via Android
  • 629
@uwielbiamnalesniki: Braun negowal morderstwa Polaków w komorach gazowych i podważał prawdomówność Pileckiego.
Braun zaprasza do polskiego sejmu niemiecka AFD, która neguje winę Niemiec i chce od nas zwrotu naszych zachodnich ziem.
Tylko czekam, aż Braun się wypowie, że to Polska była winna rozpętania Drugiej Wojny Światowej.
Wygrana AFD w Niemczech plus wysokie poparcie Brauna w Polsce nie rokuje dobrze.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
22 godz. i 1 min temu via Android
  • 279
@tomasz-jedon: łolaboga, Brauna szkalują.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
23 godz. i 28 min temu
  • 968
jprdl, za dopuszczenie do tego że dziecko zachorowało na krztusiec przez brak szczepienia z automatu powinni kolesiowi odebrać prawa rodzicielskie
#polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi #szury #antyszczepionkowcy #foliarze
splinter96 - jprdl, za dopuszczenie do tego że dziecko zachorowało na krztusiec przez...

źródło: 1000028512

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
23 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 673

Komentarz usunięty przez moderatora

Hrjk
Hrjk
23 godz. i 8 min temu via Android
  • 370

Komentarz usunięty przez moderatora

znikam5
znikam5
przedwczoraj, 08:15:43
  • 1787
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
przedwczoraj, 08:23:14 via Wypiek
  • 471
@znikam5 tak, a co?
Taka fraszka mi się przypomina:

Cieszy mię ten rym Polak mądr po szkodzie;

Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,

Nową przypowieść Polak sobie kupi,

Że i przed szkodą i po szkodzie głupi.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
przedwczoraj, 08:24:59 via Wykop
  • 661
@znikam5: Polacy jak typowa julka - muszą być emocje i karuzela
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
22.05.2026, 12:19:03
  • 648
No jak to co?

- obowiązkową służbę wojskową
- rolki na tiktoku
- więcej religii
- niskie płace
Czoso - No jak to co?

- obowiązkową służbę wojskową
- rolki na tiktoku
- więcej reli...

źródło: 1000058951

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tulipana
tulipana
tulipana
22.05.2026, 12:22:53 via Wykop
  • 242
@Czoso: jeden mówi, że się nie rodzą, bo Polacy nie piją, drugi, że nie rodza, bo Polki "dają w szyję". Czyli prodemograficzny pomysł prawicy, chłop chleje, a trzeźwa baba w domu siedzi i obsługuje pana xD
  • Odpowiedz
Skorvez_957_
Skorvez_957_
22.05.2026, 12:31:26 via Wykop
  • 154
@Czoso: Jarek stary gej znów twierdził że nie ma dzieci bo baby dają w szyję xD a to wystarczy sprywatyzować pierwszy milion a gównioki same przyjdą
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
22.05.2026, 11:02:58
  • 772
Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne 8 tys. osób (10% pracowników). Pozostali mają już na swoich komputerach zainstalowane oprogramowanie śledzące każdy ich ruch w celu pozyskania danych do uczenia AI, które ich zastąpi.

Przychody Mety wzrosły w Q1 2026 o 33% rok do roku, nie łudźcie się więc, że to przez rzekomy odpływ użytkowników.

Wielu wciąż myśli, że z AI to będzie tak, jak było z zastąpieniem konia przez samochód.
czerwonykomuch - Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne ...

źródło: 7cv9xoxyvj2h1_Original

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
22.05.2026, 11:06:16 via iOS
  • 305
@czerwonykomuch: każdy pracujący dla mety musiałby się zwolnić w imię solidarności, ale nikt tego nie zrobi
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
22.05.2026, 11:10:18 via Wykop
  • 481
@paluszki_rybne: a jakby miał to zrobić, jak jest de facto niewolnikiem z kredytem hipotecznym do końca życia?

Prol z kilofem nie miał nic do stracenia, więc mógł wywalczyć godne warunki pracy (tzw. socjalizm).

Prol z klawiaturą musi siedzieć cicho, bo może jeszcze popracuje kilka miesięcy i spłaci kilka ratek.
  • Odpowiedz
Pepperami
Pepperami
22.05.2026, 06:00:04
  • 527
Zełeński to jest rzeźnik własnego narodu, który setki tysięcy Ukraińców pcha do ziemi i maszynki do mięsa. Natomiast Jego Ekscelecji Putina nie spieszmy się nazywać zbrodniarzem. Czego durne lewaki nie rozumiecie???

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #braun #prawicowizdrajcy #wojna #ukraina #polityka
Pepperami - Zełeński to jest rzeźnik własnego narodu, który setki tysięcy Ukraińców p...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1
22.05.2026, 06:08:21 via Wykop
  • 610
@Pepperami: Jeki to jest debil, serio. Zalensky pcha do ziemi ukraińców kiedy się broni, ale kiedy to małpa z muchosrańska pcha do ziemi ludzi jako agresor to nagle nieładnie o tym mówic.

Jak ktoś jeszcze nie wierzy, że brałn jest prorosyjski to jest głupszy od mateckiego.
  • Odpowiedz
jast
jast
22.05.2026, 06:35:00 via Android
  • 460
@quescik1: nie debil, zdrajca. Debile to ci co te jego wysrywy kupują.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
22.05.2026, 11:51:33
  • 997
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000047602

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek
22.05.2026, 11:55:10 via Wykop
  • 1003
@badreligion66: Klasyka gatunku, bogaty poucza innych że pieniądze nie są ważne
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
22.05.2026, 12:18:12 via Android
  • 644
@Shadovek: u nich zawsze jest wyjątkowa sytuacja
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
21.05.2026, 10:25:49
  • 447
pomyśleć, że taka Maja Staśko w ciągu ostatnich kilku miesięcy zrobiła więcej dobrego dla konserwatystów promując macierzyństwo niż Marianna Schreiber przez ostatnie 10 lat xD
#polityka #bekazprawakow
splinter96 - pomyśleć, że taka Maja Staśko w ciągu ostatnich kilku miesięcy zrobiła w...

źródło: 1000028132

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
21.05.2026, 10:28:17 via Android
  • 510
@splinter96: i co więcej wbrew prawackiej propagandzie jako lewaczka nie wyskrobała dzieciaka i nie poprzestała na posiadaniu psiecka.
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
21.05.2026, 11:22:08 via Wykop
  • 379
@splinter96: generalnie jak chcesz być obyczajowym tradycjonistą to zostajesz lewakiem, jak chcesz mówić, że jesteś obyczajowym tradycjonistą to zostajesz prawakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
21.05.2026, 07:19:44
  • 460
Oj jak mi przykro :(((

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Oj jak mi przykro :((( 

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: IMG_7569

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
21.05.2026, 07:20:48 via Wykop
  • 251
@donatien-de-sade: i to jaką ilością głosówz batyr upokorzony po raz kolejny
  • Odpowiedz
shitman6
shitman6
21.05.2026, 07:32:35 via Android
  • 479
@let_it_be: Ty wiesz co on może? G---o może. Taka jest rola prezydenta w tym ustroju - jedyne co może to wetować wszystko jak leci. Ale to działalność typowo szkodnicza.
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
20.05.2026, 18:41:40
  • 500
Robert Dowhan (KO) w 2025 roku:

🚗 48 300 zł kilometrówki.
🚕 7091,92 zł na taksówki.
🚘 22 050,41 zł za najem samochodu.
🛣️ 4884,70 zł za parkingi i autostrady.
nowszyja - Robert Dowhan (KO) w 2025 roku:

🚗 48 300 zł kilometrówki.
🚕 7091,92 zł ...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
20.05.2026, 18:43:01 via Wykop
  • 290
@nowszyja: j----y ile zmarnował naszego hajsu.. (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
20.05.2026, 18:43:51 via iOS
  • 126
@nowszyja: to program Tuska - rodzina na swoim
  • Odpowiedz
Tywin_Lannister
Tywin_Lannister
20.05.2026, 15:41:52
  • 440
#konfitura #stopcham #samochodoza #samochody #polskiedrogi

Polscy kierowcy, kiedy przez sekundę jedziesz z przepisową prędkością i zachowujesz minimalny, bezpieczny odstęp do auta przed tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°):
Tywin_Lannister - #konfitura #stopcham #samochodoza #samochody #polskiedrogi

Polscy ...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wezsepigulke
wezsepigulke
20.05.2026, 15:58:29 via Android
  • 270
@Tywin_Lannister: ale kumulacja
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
20.05.2026, 16:05:11 via Wykop
  • 364
@Tywin_Lannister: Wina nagrywającego bo tamował ruch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
21.05.2026, 05:15:51
  • 728
g---o nie może się powstrzymać i wypływa na powierzchnię

#ukraina #rosja #polskieonuce
wshk - g---o nie może się powstrzymać i wypływa na powierzchnię

#ukraina #rosja #pol...

źródło: obraz

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Berkel_88
Berkel_88
21.05.2026, 05:58:47 via Android
  • 337

Komentarz usunięty przez moderatora

swinkapl
swinkapl
21.05.2026, 06:04:14 via Wykop
  • 497
@wshk: najgorzej ze po otoczeniu nie da rady stwierdzic czy to w Polsce czy w Rosji XDDD
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
20.05.2026, 16:17:27
  • 684
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #mejza #pis #bekazpodludzi
Tak się trzeba bawić! xD przypominam że Mejza sam się do sejmu nie wybrał, więc gratulację pisowcy, na eleganckiego chłopa było głosowane, tyle dla kraju zrobił, patriota.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #mejza #pis #bekazpodludzi
Tak się trzeba...

źródło: obraz_2026-05-20_181559930

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McDonaldsTrump
McDonaldsTrump
20.05.2026, 16:19:18 via Wykop
  • 375
@Krs90:
McDonaldsTrump - @Krs90:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd
20.05.2026, 17:09:21 via Wykop
  • 283
@Krs90: sam się nie wybrał.
Inna sprawa, że to politycy sobie sami ogarniają doposażenie. Kto widział kasę na wynajem auta z budżetu państwa. Tak samo jak kilometrówki i inne. Każdy normalnienna nich pracujący placi sobie za wszystko że swojej kieszeni.
Odebrać aż takie przywileje tym miernotom dbających jedynie o siebie i swoich.
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
21.05.2026, 02:58:32
  • 1261
-i duzo pan z tych memow potrafi wyciagnac?
-a to zalezy od dnia ale tak 60, 80 plusow, czasami pod 100 dobije
-ale to z jednego mema, tak?
redorbiter - -i duzo pan z tych memow potrafi wyciagnac?
-a to zalezy od dnia ale tak...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

macieyy
macieyy
21.05.2026, 04:33:01 via Android
  • 80
@redorbiter: tutaj potencjał jest jakis
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
21.05.2026, 05:39:34 via Wykop
  • 27
@redorbiter: masz, weź tego 70 plusa, średnia z twoich 60-80 i ani jednego więcej
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
21.05.2026, 05:37:41
  • 1032
Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgrzech xd

Jak Nawrocki pojechał do UK to robił sobie zdjęcia z kotem bo to chyba jedyny prezydent którego nie chciała widzieć rodzina królewska na swojej pierwszej wizycie w Londynie XD

#kanalzero #stanowski #polityka #bekazpisu
Tommy__ - Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgr...

źródło: IMG_9379

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
21.05.2026, 05:42:51 via Wykop
  • 737
Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgrzech xd


@Tommy__: Jego nie pieczą dobre stosunki z Węgrami, tam jest ból d--y, że tak efektownie to wszystko wyszło i ich g---o marsz przyćmiło.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
21.05.2026, 06:23:03 via Wykop
  • 630
@Tommy__: spokojnie - prawactwo też uważa Francję za nieistotny kraj jak Macron nie spotkał się z Nawrockim xd
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
20.05.2026, 13:34:15
  • 681
#heheszki #humorobrazkowy
verq2137 - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: Screenshot 2026-05-20 at 15-32-42 Relacje • Instagram

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
20.05.2026, 13:38:02 via Wykop
  • 268
@verq2137: i nawet nie ma w tym wiele złego, humany zostały tak przeorane że to się sprowadza to produkowania pozbawionego znaczenia słowotoku który czat robi lepiej i szybciej niż człowiek

żałuję że nie było czatu jak musiałem te wszystkie bzdurne opowiadania i rozprawki pisać do szkoły xD
  • Odpowiedz
schnippen_schnappen
schnippen_schnappen
20.05.2026, 13:40:38 via Wykop
  • 127
@verq2137: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
schnippen_schnappen - @verq2137: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
20.05.2026, 05:58:41
  • 1010
Ale inflacja u meneli, idę sobie do kołchozu, a menel się mnie pyta o 10 zł XDD
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanguediguida
sanguediguida
sanguediguida
20.05.2026, 06:04:09 via Wykop
  • 656
@WolnyBLN: zaraz z terminalami będą chodzić
  • Odpowiedz
salanderek
salanderek
salanderek
20.05.2026, 06:46:15 via Wykop
  • 427
@WolnyBLN: taki sam zonk miałem jak poszedłem do kościoła ostatnio po ładnych paru latach i praktycznie nikt już monet nie wrzuca, same dychy i dwudziestki xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 397
  • Strona 1 z 397
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.12.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking