Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Matrix019

Matrix019

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11695
  • Znaleziska 963
  • Mikroblog 10732
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 28
Matrix019
Matrix019 08.10.2020, 20:42:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, odwiedzam od czasu do czasu swoich dziadków. Cholercia co przyjadę, to na suficie w kuchni jest po kilka larw.
Czego to mogą być larwy, z jakiejś starej żywności?
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Matrix019 - Mirki, odwiedzam od czasu do czasu swoich dziadków. Cholercia co przyjadę...

źródło: comment_1602189727FQZvmMM4phDE0NV8DsqdVP.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iks__dee
iks__dee
08.10.2020, 20:48:10
  • 3
@Matrix019: kup jeszcze pułapki na mole tak na wszelki
  • Odpowiedz
stassma
stassma
08.10.2020, 21:00:32 via Android
  • 2
@Matrix019 sprawdź w pierwszej kolejności bakalie i tego podobne rzeczy
  • Odpowiedz

642

Nowy rektor Uniwersytetu Gdańskiego ucisza pracowników

Nowy rektor Uniwersytetu Gdańskiego ucisza pracowników

P.O rektora UG, prof. Krzysztof P. Bielawski zwrócił się do pracowników uczelni o niewypowiadanie się na temat plagiatu i rezygnacji poprzedniego rektora Jerzego Gwizdały. Jednak jeśli Uniwersytet Gdański ma ze sprawy wyciągnąć wnioski, musi być o niej głośno.

tomasztomasz1234
z
facebook.com
dodany: 06.10.2020, 12:14:26
  • 36
  • #
    polska
  • #
    gdansk
  • #
    studbaza
  • #
    nauka
  • #
    afera
  • #
    prawo
Matrix019
Matrix019 06.10.2020, 21:33:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@patriota-gospodarczy: Jeśli mam uspokoić ciebie to na UŚ jest też kilka takich perełek.

415

Egipt: Odkryto 27 sarkofagów sprzed 2,5 tys. lat

Egipt: Odkryto 27 sarkofagów sprzed 2,5 tys. lat

Archeolodzy odkryli w Egipcie 27 drewnianych sarkofagów pochodzących sprzed 2,5 tys. lat. Wydobyto je na terenie starożytnej nekropolii w Sakkarze, gdzie znajduje się również piramida Dżesera - prawdopodobnie najstarsza w Egipcie.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 21.09.2020, 20:04:29
  • 39
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    egipt
  • #
    archeologia
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
Matrix019
Matrix019 22.09.2020, 07:45:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@olaff666: Pamiętasz filmik z psem? To patrz na to...
O KUUUUUUURWAAAAAAAAAAAAAAAA
Matrix019
Matrix019 07.09.2020, 22:09:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Plusujcie najlepszego trenera( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
Matrix019 - Plusujcie najlepszego trenera( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

źródło: comment_1599516549YioH9x05f426mmpWInagvg.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaZyL4
BaZyL4
07.09.2020, 22:15:07 via Android
  • 3
@Matrix019 Leo Beenhacker
  • Odpowiedz
G.....a
konto usunięte 08.09.2020, 06:17:10
  • 6
@Matrix019: wyjątkowy fachowiec, CIEKAWOSTKA - nie posługuje się biegle żadnym językiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1167

Najlepszy kebab jaki zrobiłem w życiu - prosty i szybki przepis na Adana Kebab

Najlepszy kebab jaki zrobiłem w życiu - prosty i szybki przepis na Adana Kebab

Kebab to moje ulubione tureckie danie, które miałem okazję jeść w wielu różnych wersjach w Turcji i nie tylko. W filmie prosty przepis na fajny kebab adana, a w powiązanych przepis w formie pisanej.

MG78
z
youtube.com
dodany: 05.09.2020, 08:03:35
  • 153
  • #
    kuchniamg78
  • #
    gotujzwykopem
  • #
    turcja
  • #
    kebab
Matrix019
Matrix019 05.09.2020, 21:49:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Kanał kulinarny miał rację czy jak się nazywał ten Turas. Nigdy chyba nie jadłeś dobrego kebaba( ͡° ͜ʖ ͡°)
Matrix019 - Kanał kulinarny miał rację czy jak się nazywał ten Turas. Nigdy chyba nie...

źródło: comment_1599342562xy0Tv8dVJWvUZemY4hwShX.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Matrix019
Matrix019 04.08.2020, 09:32:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirki, co to za moneta. Dostałem w sklepie jako resztę przez przypadek. Dopiero teraz zauważyłem. Druga strona w komentarzu.
#numizmatyka
Matrix019 - Mirki, co to za moneta. Dostałem w sklepie jako resztę przez przypadek. D...

źródło: comment_1596533574IbU15jhw3rKyQde1WvjZdg.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MaddoxX1911
MaddoxX1911
04.08.2020, 09:34:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Matrix019: gdybyś wpisał w necie 5zl kościół mariacki to byś się dowiedział xd, ale wolisz pytać xd
  • Odpowiedz
e.....4
e.....4
konto usunięte 04.08.2020, 10:03:02
  • 4
@TomgTp: Będą miały ale niewielką z racji na gigantyczne nakłady. Także zysku z tego wielkiego nie będzie. W tym czasie inflacja zje ten zysk. Może na tymbarka zarobisz.
  • Odpowiedz

434

Sąd Migracyjny orzeka: Wszyscy homoseksualiści z Nigerii powinni otrzymać azyl!

Pokaż treści 18+

Sąd Migracyjny orzeka: Wszyscy homoseksualiści z Nigerii powinni otrzymać azyl!

Nigeria jest całkiem licznym afrykańskim krajem. W roku 2016 liczyła sobie 187 milionów mieszkańców. W orzeczeniu szwedzki sąd administracyjny w Luleå pisze, że każdemu, kto ma seksualność „odbiegającą od normy” w Nigerii, grozi prześladowanie. Co za tym idzie – osoba ta powinna uzyskać...

Michwsek
z
pantarhei24.com
dodany: 25.07.2020, 12:01:05
  • 155
  • #
    europa
  • #
    szwecja
  • #
    lgbt
  • #
    afryka
  • #
    imigranci
  • #
    homoseksualizm
Matrix019
Matrix019 26.07.2020, 07:03:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
panterhei24, co to za strona? Artykuły podobne jak na legitnej stronie prostozmostu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Matrix019
Matrix019 21.07.2020, 13:28:35 via Android
  • 55
#heheszki #humorobrazkowy #kapitanbomba #swiatwedlugkiepskich
K*a j*ne ułamki.
Matrix019 - #heheszki #humorobrazkowy #kapitanbomba #swiatwedlugkiepskich
K*a j*ne uł...

źródło: comment_15953381156COrHPQYtoEMWusj3BR4KJ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spidero
spidero
21.07.2020, 13:33:18
  • 11
@Matrix019: 28 deko, to bedzie ...yyyyy. dobra 30 deko
  • Odpowiedz
Matrix019
Matrix019
Autor
21.07.2020, 13:34:07 via Android
  • 10
@spidero CHWILA! Kolego ja jestem z tamtym panem. Więc nie radzę ci naciągać.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Matrix019
Matrix019 20.07.2020, 07:47:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Audi w swoim naturalnym środowisku.
#heheszki #audi
Matrix019 - Audi w swoim naturalnym środowisku.
#heheszki #audi

źródło: comment_1595231267BUJfVsoZvMX9KR7Sx0vzUa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1453

Skrót propagandowych wiadomości: 15 czerwca 2020

Pozytywne skutki Planu Dudy: Gazprom leży! Trzaskowski to zły kandydat. LGBT atakuje, a Trzaskowski ich popiera. Trzaskowski chce ukraść 200 miliardów z socjalu i dać Żydom.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2020, 18:35:32
  • 82
  • #
    tvpiscodzienny
  • #
    tvpis
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Matrix019
Matrix019 15.06.2020, 20:31:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JerzyKulej: Nawet jeśli tam pracuje, to i tak dostarcza Quality Content na Wykop.
Matrix019
Matrix019 15.06.2020, 20:49:08
  • 6
@JerzyKulej: > Nie pracuję ale robi wszystko żeby tak się stało.

Studiuje dziennikarstwo i nie raz to podkreślał. Odwala kawał dobrej roboty, nurkując w gęstym szambie i życzę gościowi jak największych sukcesów i żeby pracował na jeszcze lepszych stanowiskach niż "Wyborcza".

Co ty, on więcej zarabia jak 60 gr, ale też mam nadzieję że bezstronny dziennikarz szybko dostał wypłatę.


Mogę ci nawet powiedzieć, że codziennie dostaje po 2137 Szekli Izraelskich(
Matrix019
Matrix019 15.06.2020, 21:09:20
  • 3
@JerzyKulej: Gdzie wyszło niby, że to propagandzista? xD Masz jakieś źródło czy za dużo "W tyle wizji" po nocach?

myślę że wyborcza to jego marzenie więc nie żyć źle koledze.

Jedynie komu życzę źle, jest polska władza.

Oho, nie podoba mi się zakłamanie i hipokryzja
Matrix019
Matrix019 15.06.2020, 21:29:43
  • 2
@JerzyKulej: Błazna xD, odkryłeś spiseg we wpisach o F1?

Dla ciebie nie ma różnicy czy to propagandzista czy bezstronny dziennikarz.

Jest jak najbardziej. Tylko jakimś dziwnym przypadkiem nie potrafisz tego udowodnić.

Ale tylko obecna :D

Nie, nie tylko. Przez poprzednią straciliśmy pieniądze z tzw. "trzeciego filaru" jak już tak ironicznie piszesz.
Matrix019
Matrix019 15.06.2020, 21:44:34
  • 3
@JerzyKulej: I znowu zaczynasz z tym kłamcą. Co jest kłamliwego w skrócie codziennego dziennika? Jedynie kto kłamie na obecną chwilę to jesteś ty najpierw mówiąc o jakichś dowodach z d--y wziętych, których nie potrafisz przedstawić (i zapewne nie masz) a obecnie rzucenie argumentem w stylu, że i tak mnie nie przekonasz xD
Matrix019
Matrix019 15.06.2020, 21:52:31
  • 1
@JerzyKulej: No to pokaż w końcu o co poszło i za co dodał ciebie na czarno. Nie jestem żadnym "kozakiem" tylko pokaż te dowody.
Chylę czoła przed twoją rzetelnością.

855

Zatrzymano 82-letniego mężczyznę, który na Sukiennicach nabazgrał "DUDA 2020"

Pokaż treści 18+

Zatrzymano 82-letniego mężczyznę, który na Sukiennicach nabazgrał "DUDA 2020"

Zatrzymano mężczyznę, który sprayem pomalował fragment muru krakowskich Sukiennic. Napis „DUDA 2020” - zauważono tuż przy wejściu do Muzeum Historycznego.

travelove
z
rmf24.pl
dodany: 15.06.2020, 10:08:45
  • 115
  • #
    polska
  • #
    wybory
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    krakow
  • #
    kryminalne
Matrix019
Matrix019 15.06.2020, 14:52:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hemul: Napisał to ten sam typo xD

367

Sprzątali wzgórze Gajowe tak dokładnie, że wywieźli cały dobytek bezdomnych

Sprzątali wzgórze Gajowe tak dokładnie, że wywieźli cały dobytek bezdomnych

Wzgórze Gajowe (Wrocław), popularnie nazywane „Wysypem”, znajdujące się w rogu ulic Bardzkiej i Świeradowskiej jest teraz czyste i zadbane. [...] Społecznicy podczas sprzątania tak się rozpędzili, że usunęli cały dobytek mieszkających tam bezdomnych.

JezelyPanPozwoly
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 13.06.2020, 13:35:25
  • 130
  • #
    polska
  • #
    wroclaw
  • #
    smieci
  • #
    bezdomnosc
  • #
    ekologia
Matrix019
Matrix019 14.06.2020, 06:17:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@Adihal: Bo muszą iść do pracy w przytułkach. Moja mama pracuje w ogrodnictwie, to czasami przychodzą popracować różne menele. Po dwóvh godzinach rezygnują, bo praca za ciężka.

628

Worki na śmieci będą znakowane? Kamery w śmietnikach ?

Worki na śmieci będą znakowane? Kamery w śmietnikach ?

Czyli jak wydoić kasę z obywateli part2137

pomarancza_testovirona
z
fakty.tvn24.pl
dodany: 09.06.2020, 19:36:20
  • 219
  • #
    polska
  • #
    chlewobsranygownem
  • #
    smieci
Matrix019
Matrix019 10.06.2020, 19:58:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
U nas w Cieszynie też były naklejki, trzeba było naklejać jak i na worki z odpadami segregowanymi tak i Bio. Oczywiście trzeba było sobie co chwila po te naklejki zajechać do znamienitej, zarazem bardzo ciekawej firmy "EkoPlast". Pomysł podziałał tylko pół roku.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Matrix019
Matrix019 03.06.2020, 11:46:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
W końcu znikło to dziadostwo(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#spotify #alllivesmatter #blacklivesmatter
Matrix019 - W końcu znikło to dziadostwo(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#spotify #alllivesmatter #blackl...

źródło: comment_1591184793jJPHJsRPtugjmdKymtXW7m.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MiQ27
MiQ27
03.06.2020, 11:53:29
  • 2
@Matrix019: czyżby ktoś tam w Spotify czytał komentarze pod rezygnacjami z polskich kont Premium? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
L3gion
L3gion
03.06.2020, 14:20:26
  • 1
Wczoraj siedziałem i zgłaszałem każdy utwór :D


@Crea: A co mają utwory do playlisty? Za co je zgłaszałeś?
  • Odpowiedz

759

Tarcza 2.0 - zamieszanie z wypłatą świadczeń. Nikt nic nie wie

Tarcza 2.0 - zamieszanie z wypłatą świadczeń. Nikt nic nie wie

Państwo z dykty i kartonu ¯\_(ツ)_/¯

xandra
z
biznes.interia.pl
dodany: 08.05.2020, 04:12:45
  • 78
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    koronawirus
Matrix019
Matrix019 08.05.2020, 19:56:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bulbulators: Żona Morawieckiego sporo dostała.

2735

Licencja na oślepianie. Kierowcy skarżą się na światła nowoczesnych aut

Licencja na oślepianie. Kierowcy skarżą się na światła nowoczesnych aut

Właściciele nowych aut z wyższej półki mogą cieszyć się z coraz doskonalszych świateł, które osiągają większą jasność i zasięg. Jest jednak druga strona medalu: pozostali użytkownicy dróg skarżą się na oślepianie. Jak się okazuje, ich obawy są uzasadnione.

Iskopavanje
z
autokult.pl
dodany: 11.04.2020, 15:12:58
  • 498
  • #
    technologia
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
Matrix019
Matrix019 12.04.2020, 11:48:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie tylko Ducato, jeżdżąc Toyotą Corollą wieczorami czy w nocy, samochody typu BMW 5 czy A6, X5 itp. oślepiają mnie swoimi światłami. Od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam czy cały czas te auta mają odpalone coś typu "Light Assist" czy rzeczywiście coś z tym jest nie tak.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

381

Amazon ma coraz większe problemy ze znalezieniem pracowników

Amazon ma coraz większe problemy ze znalezieniem pracowników

Amazon oferuje swoim pracownikom z magazynów przeniesienie do pracy do działu spożywczego - Whole Foods. I oferuje podwyżkę - informuje agencja Reutera. Amerykański koncern ma coraz większe problemy ze znalezieniem pracowników.

login112
z
rp.pl
dodany: 29.03.2020, 08:26:19
  • 147
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    amazon
  • #
    praca
  • #
    covid19
Matrix019
Matrix019 30.03.2020, 08:24:56 via Android
  • -4
@graf_zero Może być lepsze, produkty rzucone na dyskonty zazwyczaj są gorszej jakości, zrobione na ilość. Ale, tak jak Mirek wyżej napisał, każde "Tyskie" to syf.

2292

Przejechał 500 km, na żadnej stacji Orlen nie znalazł płynu do dezynfekcji

Przejechał 500 km, na żadnej stacji Orlen nie znalazł płynu do dezynfekcji

Czytelnicy alarmują, że płyn do dezynfekcji, który produkuje Orlen, w praktyce wciąż jest nie do kupienia. Jacek Sasin, minister nadzorujący państwowe spółki zapewnia, że produkcja trwa, a Daniel Obajtek wyjaśnia, kiedy produkt trafi na stacje.

mar244
z
next.gazeta.pl
dodany: 26.03.2020, 11:46:47
  • 234
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    orlen
  • #
    koronawirus
Matrix019
Matrix019 26.03.2020, 14:27:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@grudnik76: Jak myślisz, też dostanie smergla jak wyczuje woń fiuta hej? Bo tak się skłodo, że łoscypek pachnie toż samo.

2420

Do Polski wróciło już 20 tysięcy osób! Kwarantanna? Najpierw zakupy...

Do Polski wróciło już 20 tysięcy osób! Kwarantanna? Najpierw zakupy...

- No i jak tam na tej kwarantannie - powiedział z uśmiechem na ustach jeden z klientów sądeckiego supermarketu do napotkanego na zakupach kolegi. Jak...

altey
z
krynica.tv
dodany: 22.03.2020, 08:19:17
  • 247
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
Matrix019
Matrix019 22.03.2020, 08:59:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Polskie małpy-wielki powrót
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1532

Petycja: Wzywamy do przesunięcia daty wyborów prezydenckich z powodu stanu...

Pokaż treści 18+

Petycja: Wzywamy do przesunięcia daty wyborów prezydenckich z powodu stanu...

My, polscy wyborcy, wzywamy konstytucyjne władze Rzeczypospolitej, aby pilnie podjęły decyzję o przesunięciu daty wyborów prezydenckich na jesień 2020 roku z powodu stanu nadzwyczajnego.Wybory w maju 2020 r. stanowiłyby bowiem:1. ZAGROŻENIE dla życia i zdrowia ludzi. Eksperci przewidują,...

konto usunięte
z
secure.avaaz.org
dodany: 20.03.2020, 19:06:12
  • 146
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    wybory
Matrix019
Matrix019 21.03.2020, 08:50:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Matrix019 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1584780622OWdg7ns6XJXGsYOP0zTgCq.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 23
  • Strona 15 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.02.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.03.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.12.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking