Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Marek_zloty

Marek_zloty

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 985
  • Znaleziska 108
  • Mikroblog 877
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
Qurvinox
Qurvinox
02.06.2026, 04:29:15
  • 1254
W całym tym społeczeństwie już chyba nie chodzi o przekraczanie prędkości, palenie na balkonach czy trzymanie szczekających psów w mieszkaniach. Tylko bezczelność ludzi. Liczy się tylko ja i mój czubek nosa.

A BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE
No ale jak jeb**iesz człowieka to ten nowszy nie jest. Poza tym większa prędkość to większy hałas i spalanie

MÓJ BALKON I BĘDĘ NA NIM ROBIŁ CO BĘDĘ CHCIAŁ
  • 188
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 02.06.2026, 06:15:24 via Wykop
  • 7
@Qurvinox: Balkony i psy to tak. Ale co do samochodów to akurat trochę racji jest w narzekaniu, może nie akurat że nowsze = lepsze (bo nie są), ale nowe drogi i połączenia w Polsce są zaprojektowane w ogóle bez pomysłu i planu, nie uwzględniają zagęszczenia ludności, nie są utrzymywane tak aby były bezpieczne i wszystko jest na nich zaprojektowane, żeby utrudnić życie kierowcy.

Zamiast kamer, stawiany jest 1000001 próg zwalniający.
  • Odpowiedz
Marek_zloty
Marek_zloty 02.06.2026, 06:20:51 via Wykop
  • 0
@Qurvinox: Dokładnie. Transport towarowy powinien być albo morski albo torowy.
  • Odpowiedz
Marek_zloty
Marek_zloty 02.06.2026, 06:21:09 via Wykop
  • 1
@Qurvinox: Nic się nie stanie jak ktoś poczeka 3 dni dłużej na paczkę
  • Odpowiedz
Marek_zloty
Marek_zloty 02.06.2026, 15:16:15 via Wykop
  • 0
@FoorX: Wystarczy jeden kierowca, który łamie przepisy, żeby zmienić podróż każdego innego w piekło. Jakimś cudem w innych krajach znajdują inne, mniej przykre dla respektujących prawo kierowców sposoby.
  • Odpowiedz
Marek_zloty
Marek_zloty 02.06.2026, 15:24:04 via Wykop
  • 0
@u8t3io3p: Nie wiedziałem, że są hamulce, które zatrzymują pojazd w sekundę. Ja mówię o tym, że system który ma spełniać zadanie 10 różnych stron nie zadziała z samego faktu, że próbuje spełnić potrzeby 10 różnych stron.

Mogę zorganizować przyjęcie. Zaprosić kogoś kto lubi kuchnie azjatycką, kogoś kto lubi włoską, kogoś kto ma lekkie problemy żołądkowe po mleku, kogoś innego kto ma je po orzechach, itd. I mogę zaserwować im wszystkich
  • Odpowiedz
Marek_zloty
Marek_zloty 02.06.2026, 19:41:08 via Wykop
  • 0
@u8t3io3p: to ze ty masz 20 kilometrow do pracy nie oznacza, ze kazdy tak ma, gdy pracowalem w banku mialem 20 minut piechota i sobie chodzilem spacerkiem
Poczeka, poczeka. Ktoś nie mówił w tej dyskusji o czubku własnego nosa?

Może sobie należeć. Po prostu to nigdy nie będzie działać dobrze. Możemy tak żyć. Nieefektywnie wykorzystując nasze zasoby i wiecznie żyjąc karając siebie nawzajem.
  • Odpowiedz
manieksdl
manieksdl
manieksdl
02.06.2026, 10:21:30
  • 0
Jakie według was są sensowne auta w przedziale 40 000 - 50 000? Segment C, kompakt. Chodzi oto żeby auto były z tych niepsujących się jakoś specjalnie i porządna blacharka w ocynku. Silnik benzyna turbo około 150 koni żeby to jechało bo współczesne kompakty widzę 1200-1300 ważą.

#samochody #motoryzacja #kierowcy
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 02.06.2026, 15:25:25 via Wykop
  • 0
@trzaichlac69: e46 spoko, ale nie kompot
  • Odpowiedz
orkako
orkako
01.06.2026, 10:00:43
  • 68
Było juz takie znalezisko, ale mało osób je widziało, nawet jeśli wykopało, więc streszczę ten film
https://wykop.pl/link/7933365/jak-japonia-sprawila-ze-nie-jest-mozliwe-posiadanie-dzieci

1. Zbyt wysokie koszty utrzymania dzieci w stosunku do zarobków
2. Większość umów o pracę nie zabezpiecza interesów pracownika (śmieciówki)
3. Zbyt trudno kobietom po porodzie jest wrócić do budowania kariery zawodowej.
orkako - Było juz takie znalezisko, ale mało osób je widziało, nawet jeśli wykopało, ...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 01.06.2026, 16:09:09 via Wykop
  • 0
@orkako: Jak dla mnie nadal głównym czynnikiem prowadzącym do spadku dzietności jest brak jakościowych związków i spadek znaczenia rodziny.
  • Odpowiedz
Marek_zloty
Marek_zloty 02.06.2026, 15:14:32 via Wykop
  • 0
@orkako: Powiem tak. Znajomy przez pracę pomaga biednym rodzinom mieszkającymi w mieszkaniach socjalnych po 30 metrów. Tak, większość z nich jest w związku (często więcej niż jednym xd) i mają po 4+ dzieci. Oczywiście to nie są warunki do życia i to wynika z ich braku myślenia, ale to pokazuje, że czynniki ekonomiczne nie są bezwzględną blokadą. Nie mówię, że teraz olać to wszystko i mówić, że nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz

1294

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Pokaż treści 18+

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Artyści, albo ci starzy przechlali całą karierę, p******i, albo ci młodzi robią taką ch****ą muzykę czy obraz, że nikt tego nie chce oglądać, a domagają się naszych pieniędzy. Nie ma na to naszej racji. Jak mają nasze pieniądze iść, to na dzieci, na drogi, a nie na jakieś k***y i ć****w. Dobrze mówi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plotek.pl
dodany: 01.06.2026, 06:47:57
  • 151
  • #
    muzyka
  • #
    pieniadze
Marek_zloty
Marek_zloty 01.06.2026, 15:54:25 via Wykop
  • 4
@OmeN44: A czy Skolim robi złą muzykę? Czym jest dobra muzyka? Jedna osoba ma inną świadomość, bo dorastała całe życie w innym świecie, czy to oznacza że jej świat jest lepszy? Fakt muzyka Skolima jest prosta, powtarzalna i dość pierwotna, ale to nie oznacza, że zła
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
29.05.2026, 18:38:37
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 30.05.2026, 05:00:51 via Wykop
  • 2
@lubiesikacdozlewu: To zależy co rozumiesz przez gruba. Lekka nadwaga najczęściej problemem nie jest i takie dziewczyny potrafią być atrakcyjne jeśli są zadbane, bo rzeczywiście maja mniej ostrą sylwetkę. Natomiast na pewnym etapie to jak dla mnie jest nieatrakcyjne tak samo jak palenie czy nałogowe picie czy w jakikolwiek inny sposób świadome i przewlekłe niszczenie swojego zdrowia.
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
27.05.2026, 21:25:12
  • 1835
Niesamowite, że teraz wszystko szkodzi, że olej, że mleko, że kąpiel codziennie, że spanie na prawym boku, wszystko jest złe, z wyjątkiem pracy 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. To wciąż jest super. #pracbaza #praca
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 28.05.2026, 18:53:53 via Wykop
  • 0
@Sleepypl: My w robocie mamy 1 dzień zdalnej i taki milczący układ, że każdy wie, że na zdalnej się nic nie robi. Kierownik też wie, ale akceptuje tak długo jak robota zrobiona
  • Odpowiedz
Seraficzna2
Seraficzna2
Seraficzna2
13.05.2026, 00:34:32
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 13.05.2026, 17:08:50 via Wykop
  • 0
@Seraficzna2: Więcej sensu miałoby po prostu danie kast młodym ludziom - np. każdy poniżej 30 bez związku dostaje 5k miesięcznie netto.
  • Odpowiedz
Nietaki5
Nietaki5
13.05.2026, 06:02:02
  • 2020
Silnej zjednoczonej Europy nie chcą:
-Chiny
-rosja
-USA
-europejscy zdrajcy
Musimy robic wszustko by jako Europa pozostać sprawczy wśród tych chien ppod tym pięknym sztandarem
Nietaki5 - Silnej zjednoczonej Europy nie chcą:
-Chiny
-rosja 
-USA
-europejscy zdraj...

źródło: 16850

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 13.05.2026, 17:04:03 via Wykop
  • 0
@Nietaki5: Nie wiem czy jest sens, bo szybciej rozbroimy się sami nawzajem (patrząc na polskę jako piękny przykład)
  • Odpowiedz
Just_rozowy_pasek_things
Just_rozowy_pasek_things
11.05.2026, 14:06:00
  • 8
W sierpniu mamy z niebieskim kolejną rocznicę, a że sytuacja materialna jest na ten moment dobra (właśnie zmieniłam pracę na znacznie lepiej płatną) to chciałabym przygotować dla niego jakiś bardziej wyszukany prezent. Ostatnio dostał zegarek orient i był zachwycony, ale teraz mam większy budżet i mogę to przebić (。◕‿‿◕。). Myślałam o jakimś wypadzie ale wtedy to niejako "nasz prezent", a chce coś co trafi tylko
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 11.05.2026, 19:07:19 via Wykop
  • 1
@Just_rozowy_pasek_things: zawsze można droższy zegarek. Zależy jakie lubi, ale np. Seiko czy FC są takie spoko w cenach 2-5k.
Wiem, że dość duży spojler będzie, ale możesz go np. namówić w sobotę na wyjście do galerii, pochodzić po sklepach - budowlany/elektronika/zabawki/zegarki - zobacz co mu się podoba i to kup.
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 10.05.2026, 19:09:45 via Wykop
  • 5
@Tamerlan: Mnie najbardziej zadziwia prędkość z jaką jeżdżą ci ludzie. W sensie 200km\h w jakim nie supercarze/torowym to jest naprawdę szybko, a w takiej puszce małej to już wgl.
  • Odpowiedz

496

Muzyka się upraszcza, utwory coraz mniej złożone i coraz bardziej przewidywalne.

Muzyka się upraszcza, utwory coraz mniej złożone i coraz bardziej przewidywalne.

Nawet gatunki historycznie uchodzące za najtrudniejsze harmonicznie i melodycznie z dekady na dekadę upodabniają się do bardziej przystępnych stylów popularnych, tracąc swoją odrębną tożsamość. Co więcej, różnice między gatunkami zaczęły się zacierać.

kabiz
z
kopalniawiedzy.pl
dodany: 02.05.2026, 20:34:31
  • 245
  • #
    muzyka
  • #
    uwstecznienie
  • #
    atrofiamozgu
  • #
    upadekcywilizacji
Marek_zloty
Marek_zloty 04.05.2026, 14:59:17 via Wykop
  • 1
@Zyxx_1: Trochę się nie zgodzę. Post nie dotyczy chyba jedynie tej gorszej muzyki a całokształtu.

O ile mogę się zgodzić, że podobnie do dzisiejszych czasów kiedyś też było mnóstwo generycznych artystów, coverbandów itd. (aczkolwiek ze względu na brak dostępu do muzyki raczej logiczna jest wiara, że różnorodność była większa - ktoś się uczył grać na gitarze na podstawie jednej losowej płyty i kilku kawałków usłyszanych w radiu, gdzie dzisiaj można
Marek_zloty
Marek_zloty 04.05.2026, 16:03:38 via Wykop
  • 1
@Zyxx_1: No dobra, jak poszukasz to oczywiście znajdziesz ciekawą muzykę. Nawet zdarzają się momenty przebijania czegoś nowego do mainstreamu (ja siedzę trochę w rocku, więc np. takim była Polyphia).

Problem polega na tym, że grając coś innego niż mainstream w 90% masz 0 środków zewnętrznych do rozwijania swojej twórczości. Oczywiście jest pasja, motywacja itd. ale prędzej czy później zabije to każdego, poza 1) osobami o ogromnym talencie, czyli 1 na
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
03.05.2026, 12:45:00
  • 635
40 lat neoliberalnego prania mózgów w tym kraju doprowadziło do tego, że najbardziej oczywisty przejaw każdej cywilizacji która ma coś więcej do zaoferowania niż domki z gówna czy blachy falistej to socjalizm xD

#nieruchomosci #bekazprawakow #antykapitalizm
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - 40 lat neoliberalnego prania mózgów w tym kraju doprow...

źródło: 1000004933

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 03.05.2026, 18:47:38 via Wykop
  • 3
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: W sumie śmieszne jest dzisiaj hejtowanie planowania miast, bo obecne miasta są od 5-10 lat budowane bez planu i w dużych miastach powoli nie da się żyć
  • Odpowiedz
Marek_zloty
Marek_zloty 04.05.2026, 14:48:56 via Wykop
  • 0
@Chris_Karczynski: W powiatowych też ciężko żyć, bo ciężko o pracę
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
03.05.2026, 08:37:50
  • 188
I teraz mi powiedzcie ze takie dzieci z biednych mentalnie i finansowo rodzin maja takie same szanse i psychike w zyciu jak dzieci z bogatych rodzin i rozwinietych psychicznie mieszkająch w duzym mieście pracujących na jakichs dobrych stanowiskach. No dalej normiki czekam napiszcie ze wszystko siedzi w glowie
#przegryw #depresja #blackpill
Henson_ - I teraz mi powiedzcie ze takie dzieci z biednych mentalnie i finansowo rodz...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 03.05.2026, 18:49:38 via Wykop
  • 1
@Henson_: Najbardziej zabawne, że wiele z takich rodzin posiada te domy/działki na własność. W jakim stanie by nie były to jednak dom na własność. A ciebie młody człowieku stać na kilkuletnią furę premium i wycieczki co miesiąc, ale o mieszkaniu możesz pomarzyć eh
  • Odpowiedz
Marek_zloty
Marek_zloty 03.05.2026, 18:05:31
  • 0
Dzień dobry,

Szukam okularów słonecznych na lato i chciałem prosić o opinie ekspercką. Mam twarz typu owalny kartofel, więc raczej okrągłe odpadają. I ciepłą cerę, więc raczej czarne/brązowe soczewki byłyby najlepsze. Plastikowe oprawki i awiatory też odpadają, bo nie lubię. No i muszą być z polaryzacją. Myślałem o takich jak na pic. Mam już podobne i je całkiem lubię. Z tych na zdjęciu wolę te po lewej, ale są 1k droższe. Co
Marek_zloty - Dzień dobry,

Szukam okularów słonecznych na lato i chciałem prosić o o...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty
Autor
03.05.2026, 18:22:48 via Wykop
  • 0
@Basiura89: No ja jak na razie tylko jedne okulary zepsułem i to takie z lidla na rower. Przeciwsłoneczne, które kupiłem z 5 lat temu takie daily to mam do dziś
  • Odpowiedz
Pshemeck
Pshemeck
30.04.2026, 07:44:24
  • 589
Kobieta:

Chcę zajść w ciążę w wieku 18 lat.
„Zniszczysz sobie naukę w szkole średniej.”

Chcę zajść w ciążę w wieku 20 lat.
Pshemeck - Kobieta:

Chcę zajść w ciążę w wieku 18 lat.
„Zniszczysz sobie naukę w szk...

źródło: twitter-gif-2049441060456452381_69f30822d2838

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 30.04.2026, 16:02:27 via Wykop
  • 3
@Pshemeck: Ja im jestem starszy tym mnie argument z karierą bardziej śmieszy. Oczywiście jak ktoś ma talent w wyjątkowej dziedzinie i głowę i budżet na realizację jakiś realnie znaczących projektów to oczywiście. Ale nie oszukujmy się większość z tych osób rezygnuje z dzieci, bo boi się stracić kariery - robienia 8h dziennie tabelek w excelu za minimalną (albo co niektórzy średnią). Normalnie szczyt sukcesu. Niestety pokolenie naszych rodziców zniszczyło nam
  • Odpowiedz
Marek_zloty
Marek_zloty 30.04.2026, 19:06:42 via Wykop
  • 2
@Yuri_Yslin: Może ja naprawdę mam oskarski umysł, ale dla mnie bezrobocie nie jest gorsze od kołchozu za minimalną
  • Odpowiedz
Marek_zloty
Marek_zloty 03.05.2026, 12:21:52 via Wykop
  • 0
@szynszyla2018: Nie no to tak, ja porównuje z bezrobociem. Wolałbym już neetować i grać w gierki niż robić gowno za minimalną
  • Odpowiedz
Marek_zloty
Marek_zloty 03.05.2026, 12:22:08 via Wykop
  • 0
@Bobel2: wyprowadziłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
03.05.2026, 07:05:21
  • 1998
Pokolenie trzydziestolatków nie jest słabe. Ono zostało wychowane w obietnicy, której świat nie dotrzymał.
Dzisiejsi trzydziesto- i trzydziestoparolatkowie są jednym z najbardziej psychologicznie przeciążonych pokoleń ostatnich dekad. Nie dlatego, że „nie chce im się pracować”. Nie dlatego, że są roszczeniowi. I nie dlatego, że „kiedyś ludzie mieli gorzej”.

Ich dramat polega na czymś innym: dorastali w epoce wielkiej obietnicy możliwości.

Słyszeli:
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 03.05.2026, 12:21:01 via Wykop
  • 2
@solejukowski: Powiedziałbym, że problem dotyczy bardziej zetek - jak ktoś ma dzisiaj 30-35 lat, to naprawdę realne było kupno i spłacenie mieszkania do dzisiaj - więc mieli obietnice, ale je dało się spełnić (tym bardziej z bk2). Natomiast dzisiejsza 22-24 letnia zetka stoi na progu dorosłego życia z perspektywą pracy kilka lat za min. 200% minimalnej, żeby odłożyć na wkład własny a potem 20 lat kredytu mając szczęście (i to
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
29.04.2026, 08:44:31
  • 13
Plot twist:

Żadnemu mężczyźnie nie podobają się grube baby. Każdy normalny hetero samiec podnieca się na myśl o młodej, szczupłej 20-latce. Po prostu mężczyźni są zdesperowani i wezmą wszystko co się rusza na rynku matrymonialnym. W przeciwną stronę to nie działa - kobiety celują w Chadow, a jeśli im się nie uda zasiedlić żadnego, to wolą być same niż z przecietniakiem. Natura.

#p0lka #przegryw #zwiazki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 29.04.2026, 14:55:34 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Samotni mężczyźni nie istnieją xd. Może ciebie zaskoczę, ale mężczyźni też mają pewne wymagania, może i nie wszyscy i może jest wielu, którzy zwiążą się z kimkolwiek byle by było łóżko, ale to nie jest norma. Gdyby była to nie było by tylu samotnych chłopów.
  • Odpowiedz
Marek_zloty
Marek_zloty 30.04.2026, 15:58:19 via Wykop
  • 0
@_Kamil_: Nie no nie o to mi chodziło. Oczywiście, że mają mniejsze od kobiet, ale też wielu ma jakieś. A co do demografii to niestety tak
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
23.04.2026, 08:09:04
  • 14
1. Zrób aborcję nie mówiąc o tym partnerowi.
2. Rób z SIEBIE ofiarę xD

Dziękuję pan amazon za tradycyjne instruowanie młodych lewaczek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#bekazlewactwa #primevideo #seriale #polityka #demografia #logikarozowychpaskow #pieklokobiet
greedy_critic - 1. Zrób aborcję nie mówiąc o tym partnerowi.
2. Rób z SIEBIE ofiarę x...

źródło: image_picker_26B9E3CF-CF61-42C1-AAA5-923A508F0629-21646-000003B6F2197AD8

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_zloty
Marek_zloty 23.04.2026, 17:59:24 via Wykop
  • 0
@greedy_critic: A to nie jest na bazie jakiegoś starego komiksu
  • Odpowiedz

256

Włosi badają, czy strategie marketingowe firm kosmetycznych szkodzą dzieciom

Włosi badają, czy strategie marketingowe firm kosmetycznych szkodzą dzieciom

Włoski urząd ds. konkurencji wszczął dochodzenie przeciwko markom Sephora oraz Benefit Cosmetics (LVMH). Podejrzewa, że stosują one ukryte strategie promocji produktów, które mają być targetowane do dzieci poniżej 10. roku życia.

Marketingprzykawie_redakcja
z
marketingprzykawie.pl
dodany: 22.04.2026, 13:49:41
  • 37
  • #
    swiat
  • #
    kosmetyki
  • #
    prawo
  • #
    sephora
  • #
    dzieci
  • #
    reklama
Marek_zloty
Marek_zloty 23.04.2026, 05:41:46 via Wykop
  • 0
Muszą robić na to badania?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Marek_zloty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia