Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
_Kamil_
_Kamil_

_Kamil_

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 422
  • Znaleziska 70
  • Mikroblog 352
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 6 godz. i 22 min temu
  • 8
Kiedy wybucha poraz kolejny afera w Koalicji Obywatelskiej, silniczki:
#polityka #bekazlewactwa #bekazpisu
Kamil - Kiedy wybucha poraz kolejny afera w Koalicji Obywatelskiej, silniczki:
#polit...

źródło: 1000000949

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_
Autor
3 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
I przyleciały silniczki ze swoim "A za PiSu" XD
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca
19.06.2026, 15:09:34
  • 12
Niektórzy zapomnieli, że ta „afera” to nic nowego. Poseł Witek i jej mąż leżący 3 lata na Oiomie, Pan jaśniepan poseł Kaczyński leżący na kolano w Lublinie gdzie zamknęli cały oddział na czas wizyty.

#polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 19.06.2026, 16:59:06 via Wykop
  • 0
@danob99: Wywalili, gdy temat stał się medialny, wcześniej sprawę tuszowali. Trzaskowski o sprawie już od co najmniej roku wiedział. Lekarz, który informował do jakiej patologi dochodzi, został wywalony z pracy.
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ przedwczoraj, 20:56:01 via Wykop
  • 0
@Jasak: Kiedy wybucha kolejna afera w partii Tuska, silniczki:
A ZA PISU...
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 7 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
Kamil

źródło: 1000000949

Pobierz
  • Odpowiedz
spayker
spayker
spayker
19.06.2026, 15:07:30
  • 10
Trolli konfo-pisowsko-prawicowych ladnie tu nawalilo "po jednej z afer".
To co sie stalo w przeciagu paru dni z tym lekarzem w wawie stanowczo potepiam i tego typu przypadki powinny byc wyjasnione od spodu do samej gory i po prostu przy samej dupie pietnowane. Ktos tu opublikowal na ile panstwo Polskie zostalo zrobione przez 8 poprzednich lat - skala nie porownywalna no i oczywiscie tym trollom to nie przeszkadzalo, bo i tak na
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 19.06.2026, 17:02:36 via Wykop
  • 0
@spayker: Tak, tak napisałeś, że potępiasz, ale najpierw zacząłeś buldupić o Pisowcach i Konfederatach. Także nie rżnij głupa z tym jaki to ty obiektywny jesteś XD
Jak afera z PO to ty bredzisz o innych partiach, obiektywizm XD
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ przedwczoraj, 20:54:33 via Wykop
  • 0
@spayker: Twój "obiektywizm" polega na tym, że jak jest afera w partii Tuska to nawalasz w PiS. Beka z silniczka XD
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
14.06.2026, 09:25:40
  • 1266
- Naubliżaj i zaszczuj wykonującą swoją pracę kobietę. Publicznie ją upokorz, nawołuj do jej linczu
- Skup się na osobie wykonującej obowiązki a nie na tych co takie prawo wymyślili (bo by kolegów z pis to dotknęło)
- Nie poczuj się do winy, nie przeproś, zamiast tego wypluj z siebie jeden wielki bełkot nie mający związku z w/w pokazem chamstwa i prostactwa - na swoją "obronę" wymieniaj jakieś afery radnych KO i
Jabby - - Naubliżaj i zaszczuj wykonującą swoją pracę kobietę. Publicznie ją upokorz,...

źródło: IMG_20260614_110157

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 14.06.2026, 11:28:51 via Wykop
  • 9
Publicznie ją upokorz


@Jabby: Najbardziej to ona sama się upokorzyła silniczku. Co trzeba mieć w głowie żeby dać parę tysięcy mandatu za wrzucenie paru krewetek na pizzę. Specjalnie wyszukują absurdy w prawie aby mieć pretekst do dania dużego mandatu, a ty bronisz, bo hur dur niby na tym praca polega.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
10.06.2026, 19:33:48
  • 4
#przegryw #blackpill #przemyslenia #rozowepaski #przemyslenia #redpill #ankieta #wygryw

Dostajesz dwie wiadomości od dziewczyn. Której najpierw odpisujesz?

  • Odpisuję najpierw Polce 30.6% (15)
  • Odpisuję najpierw nie Polce 69.4% (34)

Oddanych głosów: 49

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 11.06.2026, 02:30:54 via Wykop
  • 0
@tomwick55: Dziwne pytanie, to której bym odpisał najpierw zależy od innych rzeczy xd
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
10.06.2026, 12:21:16
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 10.06.2026, 14:28:34 via Wykop
  • 7
@kamil-tika: Co do płaczu na zawołanie to mi się przypomniało jak w liceum, na lekcji j. polskiego, jak się jedna dziewczyna dowiedziała, że nie udało jej się poprawić sprawdzianu (nawet się zbytnio nie uczyła do niego) i co za tym idzie nie zaliczy tego przedmiotu to się rozpłakała w klasie. J. polskiego uczyła kobieta więc się na ten płacz nie nabrała i podtrzymała swoją decyzję.
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 11.06.2026, 02:27:03 via Wykop
  • 0
@zulugulubenc2: Przesadzasz. Owszem, płacz może być manipulacją, ale nie zawsze tak jest.
  • Odpowiedz
zulugulubenc2
zulugulubenc2
10.06.2026, 12:36:32
  • 2
#looksmaxing #blackpill #redpill

A co jak by wciskać kit normikom, jakieś złote rady na lookmaxing, trolować ich jakimiś głupimi sposobami na poprawę wzrostu, linii włosów. Temat jest coraz bardziej mainstreemowy więc może by nawet sami dalej nagrywali glupie tiktoki z jeszcze głupszymi radami i sami się nawzajem.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 10.06.2026, 13:45:31 via Wykop
  • 1
@MarianoItalianoPiller: Ale wyparcie, przykładowo ponad połowa dorosłych Polaków ma nadwagę lub otyłość. Samym tylko schudnięciem, który się zalicza do looksmaxxingu można w ogromnym stopniu zwiększyć swoją atrakcyjność i nie mówię tutaj tylko o ciele, ale przede wszystkim o tym, że poziom tkantki tłuszczowej ma duży wpływ na atrakcyjność twarzy. Jak ktoś ma żółte zęby to też w może w istotnym stopniu poprawić wygląd wybieleniem. Zakola też mocno odbierają atrakcyjność +
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 10.06.2026, 14:05:39 via Wykop
  • 0
@MarianoItalianoPiller: No to się źle zrozumieliśmy, ale looksamxing to jest wszystko to, co poprawia wygląd.
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 06.06.2026, 15:47:38
  • 0
#redpill #blackpill #przegryw #damskiprzegryw

Jak często się myjecie? W sensie całe ciało.

  • Co najmniej 2 razy dziennie (jestem mężczyzną) 10.3% (10)
  • Co najmniej 2 razy dziennie (jestem kobietą) 1.0% (1)
  • 1 dziennie (jestem mężczyzną) 53.6% (52)
  • 1 dziennie (jestem kobietą) 3.1% (3)
  • Raz na 2 dni (jestem mężczyzną) 10.3% (10)
  • Raz na 2 dni (jestem kobietą) 0% (0)
  • Raz na 3 dni lub rzadziej (jestem mężczyzną) 16.5% (16)
  • Raz na 3 dni lub rzadziej (jestem kobietą) 5.2% (5)

Oddanych głosów: 97

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_
Autor
09.06.2026, 19:58:57 via Wykop
  • 0
Połowa kobiet zaznaczyła, że myje się raz na 3 dni lub rzadziej. Co prawda tylko 8 kobiet wzięło udział w ankiecie więc niezbyt reprezentatywna grupa delikatne mówiąc, ale i tak chore.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 06:00:00
  • 4
✨️ Jakie życie prowadzą "powiatowe Seby"? Ⓘ
Takie powiatowe Seby to potrafią mieć lepsze życie niż niejeden #przegryw. Znam takiego jednego, zawsze pierwszy do browarka od najmłodszych lat, jakieś fajeczki, w szkole miał jakiegoś kuratora za zachowanie, potem poszedł do zawodówki. Z mojego punktu widzenia (a miałem się za tego lepszego - bo ja ten cichy, spokojny, ułożony) czekała go kiepska przyszłość ale o dziwo nie. Poznał jakąś laskę z
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 08.06.2026, 08:13:59 via Wykop
  • 2
@GoldenJanusz @mirko_anonim Zalali jakieś dziewczyny, ale czy są z nimi szczęśliwi to tego nie wiecie. Czy regularnie mają s-x, czy raz na miesiąc, tego nie wiecie.
Jak to mówią trawa jest zawsze bardziej zielona u sąsiada... Z kolei znam przykłady rodzin, które na pierwszy rzut oka wyglądały na takie, które mają fajne, szczęśliwe życie, ale jak się bliżej poznało ich sytuacje to już okazywało się, że nie ma czego zazdrościć... Przykładowo
  • Odpowiedz
deafpool
deafpool
05.06.2026, 12:40:55
  • 144
Lewactwo to stan umysłu. Przypatrzcie się tym "dziełom sztuki" na ścianie.

#bekazlewactwa #artysci #polska #logikarozowychpaskow #polityka
deafpool - Lewactwo to stan umysłu. Przypatrzcie się tym "dziełom sztuki" na ścianie....

źródło: Screenshot_20260605-143805

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 05.06.2026, 14:35:42 via Wykop
  • 2
a poprzedni rząd nie nazywał się Zjednoczona Prawica?


@Kawa_z_cynamonem: A jakby nazwali swoją partię "najmądrzejsi politycy" to byś pisał, że w tej partii są najmądrzejsi politycy? XD
Poprzedni rząd mimo, że kreuje się na prawicę to tak na prawdę to był rząd centrowy.
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 06.06.2026, 11:12:44 via Wykop
  • 0
gospodarczo jest raczej liberalny i pro-rynkowy,


@Kawa_z_cynamonem: To co w takim razie u Tuska robi ten tęczowy Rafał? XD
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 06.06.2026, 11:13:38 via Wykop
  • 0
a to nie prawa strona wyzywa wszystkich od lewaków? ( ͡° ͜ʖ ͡°) np. Trzaskowskiego, ktory jest centrysta.


@Kawa_z_cynamonem: Czy ty masz jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem? Przecież twoja odpowiedź do mnie nie ma nic wspólnego z tym co napisałem. XD
A po za tym tęczowy Trzaskowski to jest lewicowcem. Na debacie prezydenckiej owszem flagi LGBT się wstydził, ale poza wyborami jest jak najbardziej lewicowy.
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 06.06.2026, 11:24:35 via Wykop
  • 0
a obecny jaki jest?


@Matpiotr: Gospodarczo obecny rząd jest w mniej więcej w tym samym miejscu na skali lewica-prawica co poprzedni. W sprawach moralnych ten rząd jest bardziej na lewo od poprzedniego.
Krótko mówiąc poprzednia władza to było centrum, a obecna władza jest lewicowa, ale to nie jest skrajna lewica.

Skrajna lewica to jest np. Zandberg.
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 06.06.2026, 12:47:47 via Wykop
  • 0
@Kawa_z_cynamonem: Jak ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz o czym świadczy to, że napisałeś do mnie wcześniej to co nie miało nic wspólnego z tym co napisałem. Także ty się nie wymądrzaj. XD
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 06.06.2026, 12:54:46 via Wykop
  • 0
@Kawa_z_cynamonem: Jak twój móżdżek może rozumieć skoro nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Coś przeczytałeś bez zrozumienia i ubzdurało ci się, że rozumiesz. Beka z typa.
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
05.06.2026, 18:18:52
  • 0
Kto jest większym cuckoldem? Nadmieniam, że nie pomawiam ani nie wywlekam prywaty, ponieważ Pani Małgorzata Tusk sama o tym napisała w swojej książce

#polityka #przegryw #redpill

Kto jest większym cuckoldem?

  • Tusk, który walczył o żonę jak się puściła 55.6% (25)
  • Nawrocki, który usynowił nieswoje dziecko 44.4% (20)

Oddanych głosów: 45

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 06.06.2026, 12:05:03 via Wykop
  • 0
największymi cuckoldami są ludzie którzy przejmują się tym kto jest największym cuckoldem


@zapomnialemhaslo: Ty chyba nie wiesz co znaczy słowo cuckold xd
  • Odpowiedz
Gold999
Gold999
Gold999
27.05.2026, 13:06:59
  • 62
#gielda widziałem w tv reklamę, że wystarczy zagrać w lotto i spełniać marzenia.
Nakupiłem losów i nic...
Gdzie to zgłosić?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 27.05.2026, 15:07:11 via Wykop
  • 1
@Gold999: Lotto to sposób na to żeby biednego człowieka uczynić jeszcze biedniejszym. W sumie podobnie jak forex na dużej dźwigni.
Rozumiem raz na jakiś czas parę złotych wydać dla zabawy, ale wieku ludzi przesadza i nie traktuje Lotto jak zabawę tylko jak inwestycję czym sobie szkodzi.
  • Odpowiedz

445

Referendum w Krakowie. Są wyniki exit poll

Referendum w Krakowie. Są wyniki exit poll

97,8 proc. głosujących w referendum w Krakowie opowiedziało się za odwołaniem prezydenta Aleksandra Miszalskiego a frekwencja powyżej 30%

zielarz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.05.2026, 19:11:20
  • 119
  • #
    wybory
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 24.05.2026, 21:34:58 via Wykop
  • 1
Ta część pewnie była do przewidzenia bo każdy kto poszedł to poszedł tylko po to aby głosować za.


@slums: Tak, ale i tak jest śmiesznie. A po za tym z wynikiem 97.8% głosów za odwołaniem, to nawet jakby frekwencja była na tyle niska, że referendum by było nie ważne to i tak byłaby to jego duża kompromitacja. Jakby nie nawoływał do bojkotu referendum to co prawda pewnie również by przegrał,
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
21.05.2026, 22:20:47
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 22.05.2026, 10:48:56 via Wykop
  • 0
różni ludzie mają różne preferencje


@cocklush69: Jakoś jeszcze nie widziałem żeby dla jakiejś kobiety najprzystojniejszy mężczyzna to był taki, który jest niski, ma zakola i cofniętą szczęką. Faktem jest, że wiele cech wyglądu jest uniwersalnych i wypieranie tego faktu, nie sprawi, że on zniknie.
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 24.05.2026, 11:04:17 via Wykop
  • 0
@cocklush69: Co ty bredzisz typie? XD
Stwierdziłem jedynie fakt, że jeszcze nie widziałem żeby dla jakiejś kobiety najprzystojniejszy mężczyzna to był taki, który jest niski, ma zakola i cofniętą szczęką.
Istnieją takie kobiety? Nie istnieją. Każda dziewczyna uważa te cechy za wady. Dlatego przestań wypisywać te swoje farmazony, które są po prostu wyparciem rzeczywistości żeby poczuć się lepiej.
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 24.05.2026, 15:39:07 via Wykop
  • 0
@cocklush69: A co ma piernik do wiatraka? Po raz kolejny twoja odpowiedź nie ma nic wspólnego z tym co ci napisałem.
Nie ma dziewczyny, która za zaletę by uznała zakola, niski wzrost i cofniętą szczęką. Także daruj sobie te fikołki i farmazony o tym, że przecież są preferencje różne. XD
Wiele cech wyglądu jest uniwersalnych i łatwo mierzalnych. Jak dziewczyna jest z chłopakiem z zakolami to jest z nim pomimo
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 24.05.2026, 16:32:57 via Wykop
  • 0
@cocklush69: Po raz trzeci odpowiadasz czymś co nie ma nic wspólnego z tym co napisałem. XD
Masz ogromne problemy czytaniem ze zrozumieniem albo sobie jaja robisz. Nara
  • Odpowiedz
Cordinon
Cordinon
Cordinon
23.05.2026, 07:02:58
  • 2
#przegryw #blackpill #redpill #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow Dzisiaj poszedłem na siłownię tak byla jedna dziewczyna pamiętałem ze tydzień temu tez ją widziałem kilka razy sie na nia spojrzałem ona to zauważyła i kilka razy mi spojrzala w oczy z taka nie wiem jak to nazwać sztywnoscia dystansem czy zmęczeniem ale nie wiem może nie umiem interpretować mimiki a potem jak byłem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 23.05.2026, 13:17:04 via Wykop
  • 0
@Cordinon: Ale czego ty tak właściwie oczekujesz po takiej historii? No spotkałeś dziewczynę, której się podobasz. I co? Jeśli tobie też się spodobała to było zagadać. Czego oczekujesz?
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
22.05.2026, 07:30:24
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 22.05.2026, 11:33:19 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 22.05.2026, 14:08:24 via Wykop
  • 0
@Arivederczi: Ale białorycerskie fikołki XD
Wiedziały, że to na żywo idzie. XD
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 22.05.2026, 19:47:25 via Wykop
  • 0
macie mentalnosc typowego gwalciciela.


@Arivederczi: Ktoś ośmielił się nie być białorycerzem to od razu wyzywasz od kogoś kto ma mentalność gwałciciela. Obrzydliwy typ z ciebie...

live stream, a nagrywanie i wrzucanie np. Na YouTube na stale - to dwie rozne rzeczy.


Jak coś raz trafia do internetu to już tam na ogół zostaje i to nie ważne czy mówimy o live stream czy o czymś innym. Nie udawaj głupszego niż
  • Odpowiedz
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 22.05.2026, 23:06:51 via Wykop
  • 0
@Arivederczi: Ale co ty bredzisz białorycerzyku? Twoja odpowiedź nie ma nic wspólnego z tym co napisałem. XD
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
22.05.2026, 15:00:48
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 22.05.2026, 20:07:15 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1593

Kraków. Referendum. Miszalski musi odejść

Kraków. Referendum. Miszalski musi odejść

W najbliższą niedzielę, 24 maja, mieszkańcy Krakowa wezmą udział w referendum dotyczącym odwołania prezydenta miasta Aleksandra Miszalskiego (KO) oraz całej rady miasta.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 22.05.2026, 12:57:24
  • 312
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    miszalski
  • #
    ko
  • #
    polityka
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 22.05.2026, 18:53:45 via Wykop
  • 14
W momencie gdy jesteś przeciwko odwołaniu, najkorzystniejszą opcją jest właśnie nie pójście na referendum.


@JohnMcGlennon: To jest tchórzliwa, żałosna i niedemokratyczna postawa.
_Kamil_
_Kamil_
_Kamil_ 22.05.2026, 19:39:56 via Wykop
  • 41
Skoro nie chcę odwołania Miszalskiego,


@JohnMcGlennon: To powinieneś zagłosować przeciwko jego odwołaniu zamiast jak tchórz liczyć na niską frekwencję. Nara silniczku XD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking