Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85824
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77354
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75894)
Matuusuu
Matuusuu
09.04.2026, 09:01:10
  • 575
Śmieszniejsze od PiSowskiego robienia z Nawrockiego najwyższego władcy Polski jest tylko robienie z Boguckiego autorytetu prawnego.

#bekazpisu #polityka
Matuusuu - Śmieszniejsze od PiSowskiego robienia z Nawrockiego najwyższego władcy Pol...

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johann_10
johann_10
09.04.2026, 09:02:01 via Wykop
  • 277
@Matuusuu: a ktoś tego pajaca traktuje poważnie poza pisowcami z iq80? Xd
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
09.04.2026, 09:02:11 via Wykop
  • 171
@Matuusuu: chyba mu kariera prawnika nie wyszła to poszedl w politykę
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
09.04.2026, 06:48:44
  • 513
#polityka Samo gęste
badreligion66 - #polityka Samo gęste

źródło: 1000043080

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
09.04.2026, 06:51:50 via Wykop
  • 341
@badreligion66: najważniejsze że prezydęt ryknął™ i lewaków boli d--a
  • Odpowiedz
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
09.04.2026, 06:57:03 via Wykop
  • 224
@badreligion66: ciekawe ile matecki botów sfinansował na Wypoku z tego szwindla xd
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134
09.04.2026, 07:05:16
  • 476
Nawrocki już nawet nie myśli, że jest ponad prawem - on myśli, że JEST prawem.
Panie Batyr, Pan se możesz stwierdzić, że podnosisz 150 na klatę. O ile tyle.
#polityka
Kacpy134 - Nawrocki już nawet nie myśli, że jest ponad prawem - on myśli, że JEST pra...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-9 o 09.03.56

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1
09.04.2026, 07:11:42 via Wykop
  • 536
@Kacpy134: Batyr jest jak taki typowy kibol co chodzi na siłkę, po prostu głupi.
  • Odpowiedz
Drmscape2
Drmscape2
Drmscape2
09.04.2026, 07:36:39 via Wykop
  • 468
@Kacpy134: To nie batyr. Kaczyński ma w końcu swoją upragnioną pacynkę w pałacu. Z Dudą był ten problem, że mimo wszystko był doktorem prawa i choć w oczach nawet swoich promotorów był miernym prawnikiem, to jednak prawnikiem. Bogucki realizuje życzenia nowogrodzkiej bo ma nadzieję, że jak się sprawdzi w tym temacie, to prezes go weźmie pod uwagę na urząd premiera w razie czego bo nie od dziś wiadomo, że ma
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
09.04.2026, 06:43:16
  • 884
Polska racja stanu - być zaniedbanym kawalerem w obskurnym domu całe życie a kto się czegoś dorobił ten złodziej XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Polska racja stanu - być zaniedbanym kawalerem w obskurnym domu ca...

źródło: IMG_7321

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
09.04.2026, 06:46:27 via Wykop
  • 1016
@donatien-de-sade: polska racja stanu - dostanie domu od komunistów xD
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
09.04.2026, 06:47:15 via Wykop
  • 911
@donatien-de-sade: ah ten skromny domek który Rajmund jako były powstaniec dostał po innym AKowcu gdzie w tamtych czasach żołnierze armii krajowej byli represjonowani przez komunistyczny aparat państwa ale państwu Kaczyńskim oczywiście się przyfarciło. W powojennej Warszawie taki dom był cenniejszy niż pałac
  • Odpowiedz
szychun
szychun
08.04.2026, 15:54:02
  • 152
#polityka #bekazpisu Wipler ładne oświadczenie na temat sowich związków z Zondą napisał. Szkoda tylko, że zapomniał w nim wspomnieć o tym czy przelew był czy nie xD
szychun - #polityka #bekazpisu Wipler ładne oświadczenie na temat sowich związków z Z...

źródło: 1000017561

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134
08.04.2026, 15:56:39 via Wykop
  • 86
@szychun: nie dostał - ZAŁATWIŁ Z PRACY
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
08.04.2026, 15:59:50 via Android
  • 137
@szychun: przecież wiplak to jeden z największych lobbystow w polskim Sejmie xD
  • Odpowiedz
Quardoz
Quardoz
08.04.2026, 17:41:55
  • 575
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow Przykro się na to patrzy
Quardoz - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow Przykro się na to patrzy

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-08 194115

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
08.04.2026, 17:42:59 via Wykop
  • 303
@Quardoz: matek kurek, że to g---o co wybiło się na pieczeniu d--y o Owsiaka jeszcze istnieje xD
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
08.04.2026, 17:59:26 via Wykop
  • 217
@Quardoz: Chyba się ostro zagotowal bo już zablokował komentarze :)))
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
08.04.2026, 13:54:25
  • 125
Kurczę. Muszę koniecznie założyć fundacje. Pieniądze z nieba spadają. Wystarczy napisać jak Wpiler, że za analizy i można dowolnie wyprać kasę. Nikt tego i tak nie sprawdzi.

¯\(ツ)/¯

#polityka #poradnikjaklegalniekrasc #konfederacja
Sin- - Kurczę. Muszę koniecznie założyć fundacje. Pieniądze z nieba spadają. Wystarcz...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
08.04.2026, 14:31:50 via Wykop
  • 71
@dqdq1: już chyba wiem o jakie „analizy” chodziło xD
Sin- - @dqdq1: już chyba wiem o jakie „analizy” chodziło xD

źródło: IMG_8080

Pobierz
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
08.04.2026, 14:36:35 via iOS
  • 51
@Sin-: o jakim dobrym imieniu on gada? xD
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
08.04.2026, 14:11:05
  • 125
Psiara spłakała się, że w Kielcach restaurację nie chcą wpuszczać do środka kundli.
#psiarze #psy #kielce #bekazpodludzi
nowszyja - Psiara spłakała się, że w Kielcach restaurację nie chcą wpuszczać do środk...

źródło: psiarze6

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
08.04.2026, 14:14:07 via Wykop
  • 263
O dziwo w komentarzach ludzie z rigiczem. Widać, że społeczeństwo ma już dosyć tego psiarskiego psychiatryka.
nowszyja - O dziwo w komentarzach ludzie z rigiczem. Widać, że społeczeństwo ma już d...

źródło: psiarze7

Pobierz
  • Odpowiedz
malin90
malin90
malin90
08.04.2026, 14:22:14 via Wykop
  • 101
@nowszyja: nie wchodzi bo nie każdy lubi jeść i pić w atmosferze mokrego futra. Niech sobie tworzą swoje restauracje, gdzie psiarze ze swoimi pchlarzami są mile widziani, niech takie lokale sobie oznaczają i się w nich stołują. Walące deszczem futro niczym się nie różni od woni kopconego papirocha.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
08.04.2026, 17:17:59
  • 776
Zakute Łby 2: Przebudzenie XDDDD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Zakute Łby 2: Przebudzenie XDDDD

#polityka #bekazprawakow #bekazp...

źródło: IMG_7318

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
08.04.2026, 17:20:05 via Wykop
  • 585
@donatien-de-sade: AI przy tworzeniu tego gówna dostało emocji i się rozpłakału, że już nie daje rady
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
08.04.2026, 17:24:34 via Wykop
  • 961
@donatien-de-sade: Ryj Mateckiego tak podkręcają w AI że zaraz będzie wyglądał jak Jason Statham
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
08.04.2026, 13:41:19
  • 479
Jest kolejny wyciek pokazujący, jak orbanowskie ruskie pieski przekazują do Moskwy dokumenty wewnętrzne UE.

#wegry #bekazpisu #polityka #bekazkonfederacji
ish_waw - Jest kolejny wyciek pokazujący, jak orbanowskie ruskie pieski przekazują do...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
08.04.2026, 14:14:24 via Wykop
  • 288
@XeNinja: oczywiście że nie jest to przypadek. Węgrzy mają wielkie szczęście ze mogą posłuchać sobie co robią ich politycy.
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
Autor
08.04.2026, 14:15:30 via iOS
  • 279
@XeNinja: Zdecydowanie nie - pokazanie prawdy o tym, jak Orban służy Moskwie akurat teraz powinno pomóc w zwycięstwie opozycji w wyborach i ukróceniu tego.
  • Odpowiedz
klefonafide
klefonafide
08.04.2026, 14:48:44
  • 1017
Żona mi suszy głowę, że mam znaleźć sobie pracę. Jak jej wytłumaczyć, że wystarczy, że ona pracuje i nie potrzebujemy aż tyle pieniędzy?

#gielda #pracbaza
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
08.04.2026, 14:49:58 via Wykop
  • 318
@klefonafide: Powiedz jej, że ty na robieniu kółeczek na śmieciuszkach to najnizsza krajowa w tydzien zrobisz

  • Odpowiedz
sebbbbb
sebbbbb
08.04.2026, 14:52:44 via Wykop
  • 144
@klefonafide: w posredniaku byles?
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
08.04.2026, 14:43:48
  • 651
#bekazpisu #polityka #polska
Sin- - #bekazpisu #polityka #polska

źródło: IMG_8081

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lumpenproletariat
lumpenproletariat
08.04.2026, 14:50:45 via Wykop
  • 812
@Sin-: Niesamowite że każdy PISowiec ma w oświadczeniu majątkowym wpisane 12,78 PLN, puszkę gwoździ i napoczętą paczkę gumy do żucia ale jak trzeba wpłacić 5 milionów poręczenia żeby wyjść z pierdla to pieniądze magicznie się znajdują xD
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
08.04.2026, 15:02:54 via Wykop
  • 409
@lumpenproletariat: ale na ich elektorat to serio działa
kaczyński jedzie do brukseli w starych podartych butach i dzurawym garniturze i piscowcy to łykają że jest uczciwy i nic nie ma
  • Odpowiedz
darek4099
darek4099
08.04.2026, 14:01:23
  • 868
Warto przypominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka
darek4099 - Warto przypominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
08.04.2026, 14:23:36 via Wypiek
  • 177
@del_pielo lol, został wcielony siłą i gdy tylko mógł dołączył do armii Polskiej na zachodzie.
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
08.04.2026, 14:30:55 via iOS
  • 172
@del_pielo: a jakie zbrodnie popełnił ojciec Tuska?
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
08.04.2026, 08:03:12
  • 197
Dalej sobie głosujcie na ten PiS to Was też wyślą do tego Iranu.

Ps: Konfederacja też nie pomoże.

#polityka #bekazpisu #konfederacja #usa #iran
Sin- - Dalej sobie głosujcie na ten PiS to Was też wyślą do tego Iranu.

Ps: Konfeder...

źródło: IMG_8076

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kemo
Kemo
08.04.2026, 08:06:38 via Wykop
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
arais_siara
arais_siara
08.04.2026, 08:07:39 via Wykop
  • 100
@Sin-: ten Błaszczak to jest taka ameba, że nie wiem jakim cudem zaszedł tak wysoko w polityce, znaczy wiem :) głupi ale wierny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
szychun
szychun
08.04.2026, 10:59:14
  • 577
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji zostawcie narodowe polskie kryptowaluty w spokoju, wy lewaki :<
szychun - #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji zostawcie narodowe polskie kryptowa...

źródło: 1000017553

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134
08.04.2026, 11:04:29 via Wykop
  • 364
@szychun: wyobraźmy sobie wszyscy jaka by wybuchła afera, gdyby takie kwiatki wyszły z obozu koalicji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UberWygryw
UberWygryw
08.04.2026, 11:33:07 via Wykop
  • 512
@szychun:

Na obronę kanali ktora zaszczuła dziecko na smierć i wyłudziła 500 000 z Lasów Państwowych?
UberWygryw - @szychun: 

Na obronę kanali ktora zaszczuła dziecko na smierć i wyłudzi...

źródło: IMG_5999

Pobierz
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
08.04.2026, 10:37:53
  • 679
Ale kwik konfopisu że sędziowie jutro sami organizują ślubowanie na którym złożą je WOBEC prezydenta.
A batyr jest zaproszony ale może nie przyjść i dalej robić pocięte filmiki z pudzianem. Widać do tego się nadaje.
I taka platforma mi się podoba.

#polityka #bekazpisu #prawo
TenXen47 - Ale kwik konfopisu że sędziowie jutro sami organizują ślubowanie na którym...

źródło: IMG_20260408_123838

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niegwynebleid
niegwynebleid
08.04.2026, 10:40:18 via Wykop
  • 654
@TenXen47: no i tak to trzeba załatwiać ze snusowym chamem
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
08.04.2026, 11:17:38 via Wypiek
  • 473
@TenXen47

Ale będzie ryyyyyyk z pałacu prezydenckiego.
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny
08.04.2026, 10:32:59
  • 1552
Jak zobaczyłem reklamy zondy na tv republika i kanale zero oraz że finansowała prawicowe eventy takie jak CPAC to już wiedziałem że to scam by wydoić kasę od prawicowych mariuszy z brighton.
Pamiętajcie gdy polska prawica mówi o bogu/praworządności/patriotyzmie to znaczy że coś ukradła.

#gielda #zonda #kryptowaluty
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widmo82
widmo82
08.04.2026, 10:34:26 via Wykop
  • 431
@Steczny: w sumie to ich nie szkoda xD
wiadomo od dawna, ze nauka kosztuje a to jest znakomita lekcja
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny
Autor
08.04.2026, 10:36:19 via iOS
  • 477
@wrk0 jak jestem u rodziców to leci 24/7 jak teleekran w 1984 Orwella
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
07.04.2026, 21:45:19
  • 228
Moja różowa stwierdziła że chuia tam będzie a nie atomówki i końce świata i pierdholnęła się spać, a ja dalej siedzę i scroluje ten psychiatryk zwanym wykopem, portalem świadomych użytkowników którzy nie dadzą sobie wcisnąć kitu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#iran #usa #izrael #wojna #trump
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaso
Aaso
07.04.2026, 21:52:10 via Wypiek
  • 69
@NaczelnyWoody a potem bedzie chciala, zebys jej wszystko opowiedzial, skad ja to znam
  • Odpowiedz
twoj_starrry
twoj_starrry
07.04.2026, 21:56:07 via Wypiek
  • 37
@Aaso @NaczelnyWoody Panowie, chyba mamy tą samą dziewczynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
07.04.2026, 21:21:59
  • 671
Największą patologią wypoku jest to, że jest najlepszy wtedy, kiedy na świecie jest najgorzej.

#wojna #wykop #iran #izrael #usa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

histaminapusz
histaminapusz
07.04.2026, 21:23:57 via Wykop
  • 153
@PrawilnyStevie: białek n--------a w Teheran rogalami żebyś miał co jutro na wypoku napisać
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
07.04.2026, 21:45:55 via Wykop
  • 11
@PrawilnyStevie: to prawda..niezmiennie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 3795
  • Strona 49 z 3795
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking