Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85824
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77354
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75894)
yourgrandma
yourgrandma
11.04.2026, 15:37:05
  • 913
No niestety, ale chyba miarka się przebrała...

Naprawdę myślałem, że prowadzenie sobie głupiego tagu na uboczu obok różnych afer trwających w międzyczasie na tym portalu i bycie cicho pozwoli na swobodną organizację konkursów na piosenki, jednak i mnie nie ominęło "wszechwidzące oko". Spytacie się o co w ogóle chodzi. Chętnie napisałbym, ale pic rel, a chcę, żeby ten post miał charakter informacyjny i nie został usunięty.

Także w tym momencie tag #wykopoweprzeboje
yourgrandma - No niestety, ale chyba miarka się przebrała...

Naprawdę myślałem, że p...

źródło: sdsdsdasas

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bokusz
Bokusz
11.04.2026, 15:47:16 via Android
  • 768
Zrobią wszystko aby udupic ten portal xD @yourgrandma dzięki za fajne chwilę na tym smutnym portalu
  • Odpowiedz
shael
shael
11.04.2026, 15:50:43 via Android
  • 342
@yourgrandma: Smutłem. Dzięki za fajną zabawę
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
11.04.2026, 06:35:06
  • 770
Cały czas nie potrafię przestać myśleć o wynikach badań PIAAC. Test PIAAC definiuje 5 poziomów umiejętności czytania ze zrozumieniem. Aby móc uznać, że ktoś potrafi zrozumieć proste teksty, trzeba osiągnąć poziom drugi. Z kolei dopiero na trzecim poziomie osoby są w stanie dokonać podstawowej weryfikacji wiarygodności informacji. Poziom drugi i wyższy osiąga jedynie 60% Polaków, a poziom trzeci i wyższy jedynie 20%.

Innymi słowy, 40% Polaków ma problem z interpretacją rozkładu jazdy
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
11.04.2026, 06:44:46 via Wykop
  • 188
@TheDziobaker: to by wiele wyjaśniało
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
Autor
11.04.2026, 08:11:26 via Wykop
  • 162
@conamirko: Szczerze mówiąc, to nie pamiętam zbyt wielu rzeczy na języku polskim, które adresowałyby ten problem.
  • Odpowiedz
kinson
kinson
11.04.2026, 06:18:33
  • 158
Gdzie ta wiosna?
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
kinson - Gdzie ta wiosna?
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000020611

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
11.04.2026, 06:48:13 via Wykop
  • 44
@kinson: Brakuje jeszcze logo wiocha.pl. No, ale daję plusa na zachętę.
  • Odpowiedz
Timer_555
Timer_555
11.04.2026, 08:16:58 via Android
  • 9
@kinson: pan pitca
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
11.04.2026, 09:16:26
  • 763
Chłop mieszka w lewicowej Hiszpani gdzie płaci podatki na emigrantów z Afryki, utrzymuje się z koncertów granych w kraju gdzie śpiewa że "mieszkam w Polsce, Polska ...!" a na końcu przyznaje że głosował na mniejsze zło xD

https://blaskonline.pl/kazik-staszewski-wciaz-zaskakuje-wybral-teneryfe/

#polityka #muzyka #kazik #bekazprawakow
MrsMsx - Chłop mieszka w lewicowej Hiszpani gdzie płaci podatki na emigrantów z Afryk...

źródło: HFaZQRgWgAAjcxr

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DominiCanes
DominiCanes
11.04.2026, 09:17:33 via Wykop
  • 251
@MrsMsx: O nie, chlop sobie glosowal na kogo chcial. Wysmiejmy czlowieka xD
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
11.04.2026, 09:22:39 via Wykop
  • 1077
@DominiCanes:

O nie, chlop sobie glosowal na kogo chcial. Wysmiejmy czlowieka xD


Przez takich głupków mamy konflikt w trybunale, veto na SAFE, ...
On ma daleko w dupie, czy będziemy mieli czym się bronić jak nas ruskie zaatakują, bo będzie wtedy nagrywał pijany tik toki na Teneryfie i śpiewał że mieszka w Polsce
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
11.04.2026, 05:40:48
  • 378
i to tyle jeśli chodzi o niezależność batyra od prezesa
#bekazpisu #polityka #codziennynawrocki
CipakKrulRzycia - i to tyle jeśli chodzi o niezależność batyra od prezesa
#bekazpisu ...

źródło: 1000000256

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szef_foliarzy
szef_foliarzy
11.04.2026, 06:38:56 via Wykop
  • 302
@CipakKrulRzycia: Batyr to jest dosłownie ten sam przypadek, co Duda. Kaczyński wybrał na stołek prezydenta urzędnika wysokiego szczebla, wyjściowego z wyglądu, wykształconego, ale takiego bez politycznych ambicji i doświadczenia, żeby mu nie fikał i nie zagrażał Partii. Co jakiś czas będzie mu ostentacyjnie pokazywał miejsce w szeregu jak wyżej. To będzie taka sama kariera jak Dudy. Po zakończonej prezydenturze i wykonaniu zadania zniknie z pola widzenia, odejdzie na polityczną emeryturę
szef_foliarzy - @CipakKrulRzycia: Batyr to jest dosłownie ten sam przypadek, co Duda....

źródło: EJW03AgXYAIU6l6

Pobierz
  • Odpowiedz
Parker_
Parker_
11.04.2026, 07:06:06 via Wypiek
  • 407
Batyr to słaba psychicznie oferma. Nadrabia tylko cwaniactwem. Ma szczęście, że jest na prawicy. Tam można liczyć niezależnie od wszystkiego na parę milionów głosów od idiotów prawaków. Kidawa była słaba, to miała 2% poparcia. Prawaki głosowałby karnie nawet na wnuka ubeka, syna sbeka szmateckiego.
  • Odpowiedz
tulipana
tulipana
tulipana
11.04.2026, 05:59:45
  • 853
Orban przekazuje Putinowi dokumenty z UE i mówi, że jest do jego usług.
Pis - WSPIERAMY ORBANA, bo chcemy, by zmieniał UE od środka. Ale nie lubimy Putina, POTEMPIAMY GO, NO MOWIMY PRZECIEŻ.
xD
https://www.polsatnews.pl/wideo-program/debata-gozdyry-10042026_6862947/
#polityka #bekazpisu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tulipana
tulipana
tulipana
Autor
11.04.2026, 06:03:23 via Wykop
  • 292
Poza tym, jak może "zmieniać UE" szpieg Putina i dlaczego podoba się to pisowi, hmmmmmmmmm
  • Odpowiedz
regularne_ekspresje
regularne_ekspresje
11.04.2026, 06:56:37 via Wykop
  • 143
@tulipana:

prezes jest mentalnie w latach 70-tych i nie ma pełnej świadomości jak rynek mediów i internet szybko obiegają takie jego rewelacje
  • Odpowiedz
sargento
sargento
10.04.2026, 17:10:56
  • 488
#heheszki
sargento - #heheszki

źródło: 668590039_1459924132473869_5188309709924187532_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ijakmucotamnapisaczebywy
ijakmucotamnapisaczebywy
ijakmucotamnapisaczebywy
10.04.2026, 17:21:39 via Wykop
  • 36
@sargento: ja po prawej a po lewej nie ma nikogo.
  • Odpowiedz
vanitydomain
vanitydomain
10.04.2026, 18:37:12 via Wykop
  • 3
@sargento: rel
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
10.04.2026, 15:13:45
  • 377
Jak to jest, że na Batyra srają już sami pisowcy? XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Jak to jest, że na Batyra srają już sami pisowcy? XD

#polityka #b...

źródło: IMG_7331

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
10.04.2026, 15:15:07 via Wypiek
  • 402
@donatien-de-sade to stara wypowiedź, nie liczy się! (wkleić zdjęcie Tuska z Putinem sprzed 20 lat)
  • Odpowiedz
james_bond777
james_bond777
james_bond777
10.04.2026, 16:28:44 via Wykop
  • 134
@donatien-de-sade: czyli pis zrobił zamach stanu?
  • Odpowiedz
OMGznowuTU
OMGznowuTU
10.04.2026, 13:55:16
  • 268
Uwaga test - pluć, nie plusować!

#szmatecki #bekazpisu #polityka
OMGznowuTU - Uwaga test - pluć, nie plusować! 

#szmatecki #bekazpisu #polityka

źródło: śmieć w garniturze pozostanie śmieciem

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussellSuperFan
RussellSuperFan
10.04.2026, 13:55:36 via Wykop
  • 299
@OMGznowuTU: ale się upasł na ludzkiej biedzie
  • Odpowiedz
TheSio
TheSio
10.04.2026, 13:56:24 via Wykop
  • 164
@RussellSuperFan: i śmierci
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
10.04.2026, 09:36:47
  • 233
Taka prawda, tak jest.🤞( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bekazpisu #miesiecznica #smolensk #takaprawda
Kantorwymianymysliiwrazen - Taka prawda, tak jest.🤞( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bekazpisu #miesieczn...

źródło: 2e6bcc916f18d803a0ed1e9abc5e1eb3c78720bf8cf24bcd8e8e427c80b33e05

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MechanicznyTurek
MechanicznyTurek
10.04.2026, 11:08:04 via Wykop
  • 80
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: nie miałbym z tym żadnego problemu gdyby nie fakt, że trąbili 10 każdego miesiąca przez lata. Obchodzenie rocznic ważnych wydarzeń jestem w stanie zrozumieć. Miesięcznice to była gruba przesada.
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
10.04.2026, 11:35:08 via iOS
  • 41
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: mnie te miesięcznice przypominały żeby zapłacić rachunek za telefon, a teraz muszę kombinować z przypominajkami
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
10.04.2026, 12:10:40
  • 717
Punktowanie populizmów Patryka Jakiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
nonOfUsAreFree - Punktowanie populizmów Patryka Jakiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #bekaz...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell
10.04.2026, 12:12:22 via Wykop
  • 346
@nonOfUsAreFree: mądrzej o tym nie wspominać XD
Jeżeli to prawda to XD.
Zgłoś poprawkę o płci biologicznej do wątku niezwiązanego. Parlament odrzuca. Krzycz że sprzeciwiają się 2 puciom
  • Odpowiedz
justnan
justnan
justnan
10.04.2026, 12:17:36 via Wykop
  • 427
@nonOfUsAreFree: elegancko zezłomował. i co z tego jak nie o logike i fakty na prawicy chodzi tylko o to by robic B----L
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
10.04.2026, 11:33:34
  • 352
Po polsku równie beznadziejnie co po angielsku.
#polityka
dqdq1 - Po polsku równie beznadziejnie co po angielsku. 
#polityka

źródło: image_picker_6038C4DB-6CF0-4621-A104-B978990EF538-6402-000000F8F67F5B1C

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97
10.04.2026, 11:35:01 via Wykop
  • 285
@dqdq1: Jak to nie zamachu?
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
10.04.2026, 11:40:38 via Wykop
  • 256
@dqdq1: to w końcu katastrofy czy zamachu. Bo ja już głupi jestem ヽ(☼ᨓ☼)ノ W republice ciągle gadają o zamachu
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
10.04.2026, 10:23:41
  • 292
Zainwestowałeś w Zondacrypto i zostałeś teraz z gołą d*pą?

To zasługa tych oto panów, którzy ubili na twoich inwestycjach polityczny interes a teraz pozwolili zwinąć ten majdan razem z twoimi pieniędzmi.

Podziękowania wysyłajcie na adres: listy@Prezydent.pl <3<3<3

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Zainwestowałeś w Zondacrypto i zostałeś teraz z gołą d*pą? 

To za...

źródło: IMG_7330

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
10.04.2026, 10:54:51 via Wypiek
  • 115
@Koner1391 to nie miało trafić do ogarniętych ludzi- celem byli wyborcy prawicy, szeroko reklamowane w republice, sponsor cpac.
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
10.04.2026, 11:39:23 via iOS
  • 64
@donatien-de-sade: czy Mazurek już wytłumaczył dlaczego to była wina Tuska?
  • Odpowiedz
Badmanek
Badmanek
10.04.2026, 09:08:46
  • 220
Minęło 16 lat od wypadku w Smoleńsku, który na dobre podzielił Polaków, bo jedna ze stron postanowiła, że będzie zbijać na tym polityczny kapitał i próbować udowadniać parówkami, że to był zamach

#polityka #polska #smolensk
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134
10.04.2026, 09:12:07 via Wykop
  • 127
@GomiGomi: Wiadomo. Tamtym można kłamać, jątrzyć i manipulować. Ale jak ci drudzy będą na tyle bezczelni żeby reagować to mamy remis.
  • Odpowiedz
Badmanek
Badmanek
Autor
10.04.2026, 09:22:22 via Android
  • 107
@GomiGomi: Trudno mówić o symetrii, jak jedna ze strona szerzy teorie spiskowe, które nie mają poparcia w faktach. Reakcja drugiej strony to nie tylko mobilizacja elektoratu ale często konieczna próba przywrócenia racjonalnej debaty. To nie są równorzędne postawy
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
10.04.2026, 08:22:20
  • 164
Baba nie wie kto jest ojcem jej dziecka, nie wie jak zabezpieczyć się przed chorobami wenerycznymi, ale wie jak jak podlizac się kibolowi.
I ta prawacką interpretacja słowa 'wobec'. Nic dziwnego, że interpretują to jako 'twarza w twarz'. Wierność małżeńska też przyrzekają wobec partnera, dlatego zdradzają ich, gdy nie patrzą.
No i ta wzmianka o resecie konstytucyjnym, który w oczach konfedepisu ma polegać na tym, by było tak jak PiS chce.

#
Turin89 - Baba nie wie kto jest ojcem jej dziecka, nie wie jak zabezpieczyć się przed...

źródło: 1000003957

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tulipana
tulipana
tulipana
10.04.2026, 08:26:32 via Wykop
  • 204
@Turin89: "Radny przed objęciem mandatu składa ślubowanie: "Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu Polskiego" - a ja jestem częścią Narodu Polskiego, a na żadnym ślubowaniu nie byłam :(
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
10.04.2026, 08:46:35 via Wykop
  • 49
@Turin89: Za to wie, że to wina Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
langer
langer
10.04.2026, 08:39:21
  • 430
Komisja Smoleńska kosztowała 33 miliony z czego 12.5 miliona to same pensje.Same pensje to dwa razy więcej niż kosztowała komisja Millera.Raport NIAR kosztował 8 milionów złotych.Raport ten podważał narrację Macierewicza o zamachu i z tego raportu wybrał tylko te informację, które były dla niego i zwolenników zamachu wygodne, a resztę czyli suche fakty pominął.Do dziś nie poniósł za to odpowiedzialności bo 16 lat krzyczy o zamachu, którego nie może udowodnić.

#bekazlewactwa
langer - Komisja Smoleńska kosztowała 33 miliony z czego 12.5 miliona to same pensje....

źródło: IMG_9282

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
10.04.2026, 08:49:45 via Wykop
  • 303
@langer: ten facet już dawno powinien dostać dożywocie za działanie na szkodę państwa
  • Odpowiedz
jimmy_jon
jimmy_jon
jimmy_jon
10.04.2026, 09:03:30 via Wykop
  • 170
@Aldona_Lipska: jak co drugi członek pisu ;)
  • Odpowiedz
pyszniarz
pyszniarz
10.04.2026, 11:11:02
  • 957
Kaczyński w wywiadzie dla węgierskiego propagandowego Mandinera BRONI WPŁYWÓW PUTINA W EUROPIE

ROZUMIECIE K---A TO??? POLSKI POLITYK BRONI WPŁYWÓW RUSKICH W EUROPIE xDDDDDDDD

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #wydarzenia #informacje #pis #kaczynski #afera #skandal #zdrada
pyszniarz - Kaczyński w wywiadzie dla węgierskiego propagandowego Mandinera BRONI WPŁ...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix
10.04.2026, 11:12:15 via Wykop
  • 592
@pyszniarz: pis wcale nie jest prorosyjski, skądże, nigdy, wcale! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Tą prorosyjskość wymyśliliście sobie wy lewaki!

  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
10.04.2026, 11:18:24 via Wykop
  • 316
@pyszniarz: Dosłownie doktryna "byle lewaków d--a bolała".
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
10.04.2026, 09:28:41
  • 781
oby pan Magyar i jego partia wygrali na Węgrzech
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
splinter96 - oby pan Magyar i jego partia wygrali na Węgrzech
#polityka #bekazprawako...

źródło: 1000023925

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
10.04.2026, 09:38:27 via iOS
  • 235
@splinter96: ciekawe czy bedzie pizza w jagodnie pod budapesztem
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
10.04.2026, 10:03:05 via Android
  • 194
@Hadolf_Itler: w Bogyovaros (węg. dosłownie jagodowe miasto).
  • Odpowiedz
langer
langer
10.04.2026, 08:31:59
  • 772
Kanał Zero w zeszłym tygodniu nagrał sześć materiałów na temat typa, który dostał 60 tys. złotych w zeszłym roku od Ministerstwa Kultury.
Zgadnijcie, ile materiałów nagrał na temat przekrętu na miliony złotych na giełdzie kryptowalut, w który zamieszani są ludzie z PiSu i Konfederacji.
Tak, dobrze zgadujecie. Afery nie ma. 😂

#kanalzero #polityka #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawery1
Pawery1
Pawery1
10.04.2026, 08:35:37 via Wykop
  • 266
@langer: Zonda chyba u nich się reklamowała. Więc byłby to kolejny przypał z reklamodawcą u nich :⁠-⁠D
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134
10.04.2026, 08:35:45 via Wykop
  • 281
@langer: Po prostu nagrywa to, co się lepiej mu klika. A że 90% jego odbiorców to zakute łby, to nie ma sensu nagrywać materiałów na ich idoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 3795
  • Strona 47 z 3795
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking