Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping

GoodGuyHelping

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7159
  • Znaleziska 1847
  • Mikroblog 5312
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
Warcomx
Warcomx
Warcomx
3 godz. i 45 min temu
  • 169
Co to w ogóle k---a jest, jakaś pseudo straż narodowa?
Psychiatryk się rozrasta widzę w szybkim tempie.

Tusek, pokaż jaja, zglebuj ich tam wszystkich i do pierdla w pasiaki, Bąkiewiczów, Braunów, Szmateckich i wszystkie te inne zasrane kanalie przynoszące Polsce wstyd.

#polityka #bekazpisu
Warcomx - Co to w ogóle k---a jest, jakaś pseudo straż narodowa?  
Psychiatryk się ro...

źródło: image_picker_4B582EE4-4017-46A5-A3FF-6DB56053F3B9-1872-0000003B90E51B4C

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 1 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@Warcomx: niestety nie mają jaj na to. A szkoda, bo bym z chęcią oddał za tym swój głos przy wyborach.
  • Odpowiedz
dese
dese
6 godz. i 54 min temu
  • 433
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 1 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@dese: to swoją drogą, ale co ma inna praca do czyjejś nieporadności? Wszyscy mamy być równi? W Polsce mamy tylko milionerów lekarzy i biedaków na minimalnej?
  • Odpowiedz

567

Polska wstrzymała dostawy MiG-29 dla Ukrainy. Postawiliśmy warunek

Polska wstrzymała dostawy MiG-29 dla Ukrainy. Postawiliśmy warunek

Polska nie przekazała Ukrainie kolejnych myśliwców MiG-29, choć wcześniej przedstawiciele rządu mówili o takiej decyzji. Wiceszef MON Tomczyk wyjaśnił, że sprawa zależy od rozmów o ukraińskich technologiach dronowych. Przekażemy sprzęt Ukrainie, jeżeli ta sprawa zostanie dopięta powiedział

freedomseeker
z
fakt.pl
dodany: przedwczoraj, 10:40:39
  • 128
  • #
    polska
  • #
    drony
  • #
    ukraina
  • #
    lotnictwo
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping wczoraj, 00:47:00 via Wykop
  • 0
@Bijelodugme: jest różnica między absolutnym zakazem "oddawania" sprzętu, a oddawaniem uzależnionym od zwrotu, tzw. barter.
Jedni chcą żeby nic nie było przekazywane Ukrainie, inni chcą żeby było przekazywane, ale nie za darmo.
Taka różnica.
-Instruktor
-Instruktor
przedwczoraj, 07:59:33
  • 22
Polećmy klasykiem z przesłaniem do obcych agentur które mi tu próbują deprecjonować pozycję naszego prezydenta.

#prezydent #polityka #polska #usa #trump
-Instruktor - Polećmy klasykiem z przesłaniem do obcych agentur które mi tu próbują d...

źródło: xd

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping przedwczoraj, 14:05:56 via Wykop
  • 0
@-Instruktor: order już odebrany zelenskiemu?
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
przedwczoraj, 11:15:37
  • 318
Jak dla mnie idealny kandydat na idola dla prawicy.
Bynajmniej nie jest gejem.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
Turin89 - Jak dla mnie idealny kandydat na idola dla prawicy. 
Bynajmniej nie jest ge...

źródło: 1000004584

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping przedwczoraj, 14:01:46 via Wykop
  • 2
@Turin89: pijoczyna, ćpun i patus bijący losowych ludzi, współpracujący z gangami
Malowany idol xDD
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
przedwczoraj, 10:03:09
  • 400
Kochani mamy zamach ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
Bonzolog11 - Kochani mamy zamach ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #...

źródło: 1000009961

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping przedwczoraj, 13:59:42 via Wykop
  • 0
@Bonzolog11: a trzaskowski kierował autobusem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zawsze śmieszy :D
  • Odpowiedz
szychun
szychun
przedwczoraj, 07:54:42
  • 203
#polityka #bekazpisu #usa i nasz prezydent był tego świadkiem. Duma xd
szychun - #polityka #bekazpisu #usa i nasz prezydent był tego świadkiem. Duma xd

źródło: 1000019413

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping przedwczoraj, 10:54:58 via Wykop
  • 0
@szychun: ale napęczniety czurros xD
  • Odpowiedz
Mortheus
Mortheus
przedwczoraj, 05:46:58
  • 261
Czekam na grafiki AI z Tuskiem obrośniętym jaszczurzą łuską i pionowymi źrenicami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #polityka #urojeniaprawakoidalne
Mortheus - Czekam na grafiki AI z Tuskiem obrośniętym jaszczurzą łuską i pionowymi źr...

źródło: Screenshot_20260615_064741_Facebook

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping przedwczoraj, 10:50:14 via Wykop
  • 1
@Mortheus: nie dość że zakolak, to jeszcze wcielenie szatana.
Ma mój głos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
przedwczoraj, 06:06:44
  • 985
Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic #patologiazmiasta
josedra52 - Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic  #patologiazmia...

źródło: image

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping przedwczoraj, 10:41:11 via Wykop
  • 0
@josedra52: całą czwórkę od razu na Ukrainę
  • Odpowiedz

1683

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 628
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping przedwczoraj, 10:34:37 via Wykop
  • 0
@PrzodownikPracyZaGrosze: to nie imigranci zarobkowi, to pracownicy
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

481

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Od dłuższego czasu w Polsce trwa dyskusja nad zwiększeniem bezpieczeństwa w taksówkach. Dotyczy to między innymi przejazdów pojazdami na aplikacje, które często prowadzone są przez cudzoziemców. Resort już wkrótce chce wprowadzić zasady, które kierowcy będą musieli spełnić zanim zaczną wozić klientó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 07:17:13
  • 109
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    prawo
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping przedwczoraj, 10:22:51 via Wykop
  • -1
Zapomniało się jak łatwo zdawało się egzamin na Ukrainie hahahaha.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

693

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

Pokaż treści 18+

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

p0lka broni mordercę Vikruma Digwę i twierdzi że biali to rasiści. Obwinia Henrego o sprowokowanie ataku

uplink
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:37:28
  • 144
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping przedwczoraj, 10:20:17 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

763

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

W czwartek Sejm uczcił minutą ciszy tragicznie zmarłego studenta Henry'ego Nowaka. Posłowie koalicji 15 października nie wstali jednak ze swoich miejsc.

Korda
z
dorzeczy.pl
dodany: 12.06.2026, 20:38:51
  • 244
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    uk
  • #
    imigranci
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 13.06.2026, 09:39:10 via Wykop
  • -2
@MaxiuBaxiu: kłamca
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 13.06.2026, 09:39:58 via Wykop
  • 0
@EvilRogue: i to nawet nie mieszkaniec UE. Co nam do tego??
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 14.06.2026, 07:12:48 via Wykop
  • 0
@Zibski: odwrócony rasizm xD co to za woke terminologia. Po prostu rasizm.
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
13.06.2026, 07:52:20
  • 42
#polityka #4konserwy #konfederacja #kanalzero
Prawicowcy boja sie odpalić grilla na świeżym powietrzu i czuje sie niewolnikami Hahahhahha

Jakie to sa obsrane pissdy XD przeciez ci imigranci beda tymi prawakami podłogę wycierać jak szmatami HAHAHAH
fidelio-fidelio - #polityka #4konserwy #konfederacja #kanalzero
Prawicowcy boja sie o...

źródło: 1000150045

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 13.06.2026, 14:43:23 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: gdyby wyszli z domu to by wiedzieli, że są w parkach miejskich wyznaczone miejsca na grilla. A w (na ogrodzie???) ogrodzie to pierwsze słyszę żeby jakiś zakaz był. Co chwilę robię grilla xD
  • Odpowiedz
analboss
analboss
13.06.2026, 07:46:14
  • 128
#polityka #stanowski #kanalzero #bekazprawakow #bekazkonfederacji

Te miniaturki XDDDD
Miała być nowa jakość a wyszedł drugi Dziki Trener, do tego piękna stylówka na alfonsa z Piaseczna.
Dobra robota Krzysiu, nie zmieniaj się
analboss - #polityka #stanowski #kanalzero #bekazprawakow #bekazkonfederacji

Te mini...

źródło: nowa jakość

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 13.06.2026, 10:19:21 via Wykop
  • 2
@analboss: na dłuższą metę skończy jak Kolonko, z tą różnicą że Kolonko przynajmniej był interesujący i miał oryginalne studio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
13.06.2026, 07:12:36
  • 481
Dlaczego stary komuch Miller, odkąd zaczął szczuć na Ukrainę i jechać przekazem putina, nagle stał sie "niezależnym ekspertem" kanału zero?
#polityka #kanalzero
thorgoth - Dlaczego stary komuch Miller, odkąd zaczął szczuć na Ukrainę i jechać prze...

źródło: 1000016067

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 13.06.2026, 10:14:12 via Wykop
  • 0
@thorgoth: nieważne czy komuch, czarny, islamista, rusek. Ważne żeby nie lubił tych samych ludzi co my, głównie innych Polaków.
A najlepiej jak jeszcze zna słowo "k---a", wtedy to jest ubaw i całkowita integracja.
  • Odpowiedz
NieJanek
NieJanek
13.06.2026, 07:44:11
  • 431
Wierność jest sexy.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
NieJanek - Wierność jest sexy.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: dominika-chorosinska-figurska-kandydatka-pis-w-wyborach-zdrada-meza-historia-dowcip

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 13.06.2026, 10:11:24 via Wykop
  • 2
@NieJanek: dwutygodniowa minister do spraw wierności
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
13.06.2026, 05:00:53
  • 961
Czy ktoś w końcu odnotuje fakt, że Nawrocki hurtowo stosując swoje weta, jawnie terroryzuje wybór 11 594 840 Polaków? Dlaczego przeszliśmy do porządku dziennego z faktem, że mamy Prezydenta, który postanowił szanować wyłącznie swoich wyborców?
Tymczasem PiS i PiSowskie radiowęzły dalej będą biadolić, że Tusk dzieli Polaków.

#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - Czy ktoś w końcu odnotuje fakt, że Nawrocki hurtowo stosując swoje weta,...

źródło: IMG_4426

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 13.06.2026, 10:07:28 via Wykop
  • 0
@Matuuusuuu: nie tylko ciągle wetuje, ale oprócz tego nic nie robi xD z dwojga złego to mógłby chociaż do czegoś się przydać, a tak jedyne co może to postraszyć postraszyć i tyle było xD.
Gdzie odebranie orderu Zelenskiemu? Ta niedojda najwyżej da kolejny order Wieczorkowej...
  • Odpowiedz

675

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Pokaż treści 18+

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Liczba szczątków płodów odnalezionych na posesji w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem miała wzrosnąć do 50.

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 15:04:00
  • 211
  • #
    lekarz
  • #
    polska
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 13.06.2026, 09:56:37 via Wykop
  • 2
@Czubata: wszystko rozbija się o pieniądze, a aborcję zawsze będą miały miejsce, tzn. popyt nigdy nie zniknie całkowicie z uwagi na naturę (s--s, rodzenie).
Jakby to Kaczyński powiedział:
"każdy średnio rozgarnięty człowiek może sobie załatwić aborcję(...)" (za granicą, ale wychodzi na to samo).
Masz kasę - aborcję ogarniesz.
ropien
ropien
ropien
12.06.2026, 08:45:24
  • 21
Onuco, to jest ruska propaganda, która chce nas podzielić!!!111 Ukraińcy są wdzięczni i nigdy by nie donieśli na Polskę do Komisji Europejskiej i nigdy by nie chcieli zniszczyć polskiego rolnictwa, zalewając nas zbożem z glifosatem i roundup'em
#ukraina #polityka #rosja
ropien - Onuco, to jest ruska propaganda, która chce nas podzielić!!!111 Ukraińcy są ...

źródło: 8924

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 12.06.2026, 14:29:10 via Wykop
  • 0
@ropien: póki gruzują ruskich to mam w------e, nie musimy lubić ukraińców, ale mamy wspólnego przeciwnika i powinniśmy to kapitalizować. A nie jak lewaki/prawaki emocjonować się i robić się na Wielkiego Sędziego Świata.
Wspierać Ukrainę militarnie, zniszczyć rosję - ot tyle.
  • Odpowiedz
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping
GoodGuyHelping 13.06.2026, 09:36:23 via Wykop
  • 0
@ropien: jeżeli branie pod uwagę całe historii Polski-Rosja jest krótkowzroczne, to okay.
Wskaż alternatywę dla obecnego umiejscowienia Polski w relacji konfliktu RU-UA.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Good Guy

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking