Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dun3

Dun3

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8683
  • Znaleziska 1092
  • Mikroblog 7591
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
  • Dodane (42)
  • Komentowane (73)
  • Plusowane (7476)
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
21.05.2026, 07:17:18
  • 1587
To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeśli GTA 6 faktycznie wyjdzie w listopadzie, to przy założeniu podobnego cyklu produkcyjnego następna część, GTA 7, mogłaby pojawić się dopiero gdzieś około 2040 roku.

I nagle to wszystko zaczyna brzmieć jak zamknięty rozdział.
Pamiętam pierwsze odpalenie GTA 3, jeszcze ten dziwny, trochę surowy Liberty City, gdzie wszystko robiło wrażenie samego faktu, że można tak po prostu biegać po mieście. Potem mały
SystemHalted2_0 - To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeś...

źródło: image

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
21.05.2026, 07:28:26 via Wykop
  • 347
@SystemHalted2_0: GTA 7 to już nawet nie będzie prowadzone przez braci Houser, są bez Lazlova, Unswortha, którzy byli też esencją starych GTA.

Już po samym Online czuć, że ta gra ma więcej legalnych biznesów, niż nielegalnych do tego ugrzecznianie wszystkiego na siłę.

GTA 6 było jeszcze przez nich pisane i jest tam ich duch, chociaż nie wiem, czy w trakcie tworzenia ich scenariusze i dialogi nie zostały zmienione pod dzisiejsze
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
21.05.2026, 08:36:24 via Wykop
  • 424
@SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie
ipkis123 - @SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie

źródło: Grand_Theft_Auto_GOURANGA

Pobierz
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
29.04.2026, 17:25:11
  • 1724
Ulice w Tuapse pokryte kilkucentymetrową warstwą ropy. Wyobrażacie sobie usuwanie tego przykładowo z kanalizacji?

Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.

Kolejne wielkie zwycięstwo narodu kałmuckiego

Grzesiok - Ulice w Tuapse pokryte kilkucentymetrową warstwą ropy. Wyobrażacie sobie u...

źródło: photo_2026-04-27_16-06-48.medium

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
29.04.2026, 17:37:17 via Wykop
  • 949
Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.

@Grzesiok: XD
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
29.04.2026, 17:54:17 via Wykop
  • 548
Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.


@Grzesiok: O cie ch.......XDDDDD
  • Odpowiedz
Matias107
Matias107
25.04.2026, 06:54:04
  • 1085
Wczoraj wieczorem umarł mi ojciec. Był dla mnie najważniejszym człowiekiem. On jedyny byl dla mnie zawsze życzliwy. A ja nie czuje nic oprócz ogromnej złości
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KurekDomowy
KurekDomowy
KurekDomowy
25.04.2026, 06:57:25 via Android
  • 330
@Matias107: wspolczuje
  • Odpowiedz
Victor_Manzon
Victor_Manzon
25.04.2026, 07:11:11 via Wykop
  • 279
@Matias107: wyrazy współczucia; trzymaj się
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
22.04.2026, 07:09:15
  • 1319
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3427

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpokojnyPan
SpokojnyPan
22.04.2026, 07:40:11 via Wykop
  • 1037
@wybryk_natury: lepiej tak, niż wiecznie spóźnione przygłupy. Nic mnie bardziej tak nie irytuje, jak ludzie co są zawsze spóźnieni.
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
22.04.2026, 07:49:47 via Wykop
  • 723
@wybryk_natury: masz wakacje za 15k wykupione to cyk na styk na odprawe a tyle rzeczy sie po drodze może wysypać... chociażby korek na drodze czy gume złapiesz... potem parking też przed samym terminalem nie zaparujesz bo 300 zł za dzien

po co sobie to robić, lepiej pojechać 2 godziny wczesniej na spokojnie
  • Odpowiedz
dasminn
dasminn
19.04.2026, 07:26:17
  • 393
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
dasminn - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 123

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klucz_nastawny
klucz_nastawny
19.04.2026, 08:19:51 via Wykop
  • 283
@dasminn: odciemiężyć i zaciemiężyć xD
  • Odpowiedz
TheSio
TheSio
19.04.2026, 08:33:50 via Wykop
  • 72
@dasminn: Durne teksty, zupełnie jakbym wykop czytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
18.04.2026, 05:15:00
  • 1075
#heheszki #humorobrazkowy
djtartini1 - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: obraz

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Recovery1994
Recovery1994
Recovery1994
18.04.2026, 06:19:06 via Wykop
  • 242
@djtartini1: przecież to Ciri.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
18.04.2026, 06:30:31 via Wykop
  • 674
@Recovery1994: dokładnie. Próby Traw i brzuszek boli
  • Odpowiedz
makgyvergaleriapl
makgyvergaleriapl
18.04.2026, 00:30:47
  • 843
Mam nowego idola...
makgyvergaleriapl - Mam nowego idola...

źródło: 1000005679

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrolSandaczPierwszyRozrzutny
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
18.04.2026, 00:33:54 via iOS
  • 424
@makgyvergaleriapl: poczekaj aż zobaczysz podciąganie z pufą na głowie
  • Odpowiedz
Serniczek_Szatana
Serniczek_Szatana
18.04.2026, 01:17:09 via Wykop
  • 497
@makgyvergaleriapl: Wojfer to całe uniwersum najsilniejszego Polaka. Chociaż czasem jest aż za mocno.
Serniczek_Szatana - @makgyvergaleriapl: Wojfer to całe uniwersum najsilniejszego Pola...

źródło: IMG_2287

Pobierz
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
10.04.2026, 04:47:42
  • 2023
smutny_kojot

źródło: 26506

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
10.04.2026, 04:56:04 via Wykop
  • 884
@PodniebnyMurzyn: może i są niesmaczne, za to drogie
  • Odpowiedz
brere
brere
10.04.2026, 04:59:44 via Wykop
  • 592
@PodniebnyMurzyn: ta, baton proteinowy, a tam 30g fatu xD
  • Odpowiedz
janek_kombajnista
janek_kombajnista
05.04.2026, 07:40:40
  • 1558
W tym wpisie plusujemy Anię, dzięki której się dowiedzieliśmy jak poprawnie i długo gotować jajka.
#aniagotuje #wielkanoc #swieta
janek_kombajnista - W tym wpisie plusujemy Anię, dzięki której się dowiedzieliśmy jak...

źródło: images

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rrobot
rrobot
05.04.2026, 07:53:57 via Wykop
  • 422
@janek_kombajnista: Ania królowa p0lski
  • Odpowiedz
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
05.04.2026, 08:14:17 via Android
  • 131
@janek_kombajnista: zrobiłem jak ona kazała to niedobre wyszły, za długo każe gotować
  • Odpowiedz
smialson
smialson
29.03.2026, 07:41:10
  • 2511
Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie.
2 Kryształowe Kule, 3 złota IO, mistrz i wicemistrz świata + srebro MŚ w lotach. Absolutna legenda polskiego sportu.
Dzięki Kamil za wszystko!
#skoki
smialson - Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie. 
2 Kryształo...

źródło: soczi_2014_zimowe_igrzyska_olimpijskie_016_skoki__kamil_stoch

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

isrin22
isrin22
29.03.2026, 07:50:26 via Wykop
  • 610
@Songo91: nie było bo już tego zjawiska po Małyszu nie będzie choćbyśmy mieli nawet i lepszego skoczka. To były inne czasy, pamiętam że prawie każdy odpalał i oglądał skoki w weekend. Pewnie też dlatego, że ludzie wtedy nie siedzieli cały czas przed smartfonami i było po prostu mniej rozrywek.
  • Odpowiedz
smialson
smialson
Autor
29.03.2026, 07:51:02 via Wykop
  • 460
@Songo91: A czy musiała być? Małyszomania to było zjawisko wykraczające daleko poza sport i była lekiem na trudy wejścia w nowe milenium. Natomiast kiedy Kamil zaczął dochodzić do głosu, to jednak już trochę wyglądało inaczej. Były obawy, że po Małyszu już nic nie będzie, a tu d--a i chwała Kamilowi za to.
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
14.03.2026, 05:16:09
  • 1404
#heheszki #humorobrazkowy #humor #pytaniedoeksperta
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor #pytaniedoeksperta

źródło: temp_file7806989479402283559

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlooking5
justlooking5
justlooking5
14.03.2026, 06:44:52 via iOS
  • 124
@Sonny86: Granżelina
  • Odpowiedz
Strigiformesman
Strigiformesman
Strigiformesman
14.03.2026, 06:47:30 via Wykop
  • 659
@Sonny86: Dolares
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
05.03.2026, 08:08:48
  • 814
Właśnie spotkałeś super ultra rzadkie szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaplusuj je w ciągu 10 sekund a zadziała.
Efekt utrzyma się do końca tygodnia.

Jeżeli
PIAN--A_A--KTYWNA - Właśnie spotkałeś super ultra rzadkie szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaplu...

źródło: alt96l

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
05.03.2026, 09:25:54 via Wykop
  • 7
@PIAN--A_A--KTYWNA: eh kurła jak zwykle ( ̄෴ ̄)
nawet nie klikam
Dwudziestydrugi - @PIAN--A_A--KTYWNA: eh kurła jak zwykle ( ̄෴ ̄)
nawet nie klikam

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
xfin
xfin
05.03.2026, 09:40:39 via Wykop
  • 152
@PIAN--A_A--KTYWNA: Skoro mentalnie wracamy już do tego typu wpisów, to kontynuuję xD
xfin - @PIAN--A_A--KTYWNA: Skoro mentalnie wracamy już do tego typu wpisów, to kontyn...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
27.02.2026, 04:41:39
  • 1398
Miłego dnia i tradycyjnie można po dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#urodziny
Minieri - Miłego dnia i tradycyjnie można po dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#urodziny

źródło: s-l1200

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dundes2136
Dundes2136
27.02.2026, 04:58:43 via Android
  • 323
@Minieri: dzięki ale plomby mam
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
Autor
27.02.2026, 05:03:01 via Wykop
  • 160
@Prawdziwy_Oponiarz: Druga osiemnastka w sumie, właśnie sobie zdałem sprawę :)
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
23.02.2026, 12:48:04
  • 1178
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrzezwyPijak
TrzezwyPijak
TrzezwyPijak
23.02.2026, 13:01:22 via Wykop
  • 241
@delulusional: genialne :D
  • Odpowiedz
dydul
dydul
23.02.2026, 13:17:50 via Wykop
  • 114
xDD
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
10.02.2026, 20:25:38
  • 202
10 lutego - wtorek - telegraficzne podsumowanie dnia #mmmecz
◯‍◯‍◯‍◯‍◯ Igrzyska Olimpijskie 2026

❄️ Finały 🏅

⛷️ Biegi narciarskie
mmmMMM - 10 lutego - wtorek - telegraficzne podsumowanie dnia #mmmecz
◯‍◯‍◯‍◯‍◯ Igrzy...

źródło: obraz

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kozzi
Kozzi
10.02.2026, 20:27:47 via Android
  • 46
@mmm_MMM: dziś było sporo NIESTETY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
Autor
10.02.2026, 20:31:48 via Wykop
  • 13
@Kozzi: z jednej strony tak, bardziej czuć było zawód przy wielu rezultatach, z drugiej tylko sztafeta w short tracku mogła realnie walczyć. Coś jest z tą dyscypliną nie tak, przez 3 lata zdobywamy medale, a w sezonie olimpijskim jest zjazd formy w całej kadrze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
10.02.2026, 08:25:08
  • 2968
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tom_szelmi
tom_szelmi
tom_szelmi
10.02.2026, 10:07:08 via Wykop
  • 852
@dominowiak: To powinno być w top1 plusowanych wpisów a potem stać się popularnym obrazkiem w necie, żeby każdy chociaż raz zetknął się z tym opisem.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
10.02.2026, 10:20:10 via iOS
  • 1019
@tom_szelmi: po pierwsze pisowiec tego nie przeczyta bo za długie, po drugie pisowiec jak już jakimś cudem to przeczyta to i tak nic nie zrozumie.
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
07.02.2026, 21:25:49
  • 141
Ludzie na imprezie: krzyczą, śmieją się, dobrze się bawią
Tymczasem w kuchni:

#harrypotter
Trzesidzida - Ludzie na imprezie: krzyczą, śmieją się, dobrze się bawią
Tymczasem w k...

źródło: cdf17b33d8ed4404dc3862b0fc487576c6192d20ec58473ad856d636b14eecec

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nixipi
Nixipi
07.02.2026, 20:29:08
  • 154
#harrypotter
Nixipi - #harrypotter

źródło: zjd1zH77UsJNRSoH

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uncle_freddie
uncle_freddie
07.02.2026, 21:08:51
  • 340
Jak spędzają czas wolny uczniowie na 2 przykładach:

Potter: chlanie z kolegami i kadrą nauczycielską
Malfoy: wynalezienie paczkomatu
#harrypotter
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pentylion
Pentylion
07.02.2026, 21:09:30 via Android
  • 51
@uncle_freddie: i to są te detale
  • Odpowiedz
Infex
Infex
07.02.2026, 21:09:38 via Wypiek
  • 5
@uncle_freddie chyba wprowadzenie na nowo do mody ale takiej większej
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
07.02.2026, 11:10:44
  • 255
#heheszki #humorobrazkowy #janusze
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #janusze

źródło: 1000003010

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
07.02.2026, 11:11:58 via Wykop
  • 65
@Arbuzlele: króciutki z szonem
  • Odpowiedz
Hambercios
Hambercios
07.02.2026, 11:13:40 via Wykop
  • 169
@Arbuzlele:
Na Wykopie, 15 plusów max.
Na Facebooku z 20k like.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 374
  • Strona 1 z 374
  • >
  • o
  • Gi ycko

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.01.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking