Wpis z mikrobloga

@bambaleon: Jest trochę odklejony. Pamiętam go jeszcze z czasów forum KFD. Wtedy jeszcze myślałem, że trolluje. Później ktoś pisał, że go kojarzy, bo też mieszka w Tychach, i on po prostu taki jest.
  • Odpowiedz
@Shatter: Totalnie w porządku to z nim raczej nie jest. Poniżej opis jego kanału na yt:

Zaczęło się od samotności. Nie podobała mi się oraz innym moja rachityczna sylwetka. Dlatego w samotności, za zamkniętymi drzwiami pokoju, rozpocząłem treningi w domu. Po kilku miesiącach ojciec wysłał mnie na osiedlową siłownię. Ale nadal byłem i jestem samotnym, płaczącym wilkiem. Płaczącym nad swoją sylwetką i samotnością. W tej swojej samotni od ponad 20
  • Odpowiedz