Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dannyinspace

Dannyinspace

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6887
  • Znaleziska 1010
  • Mikroblog 5877
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3

4

Seriale Marvela w Disney+ z budżetem na poziomie filmów MCU

Seriale Marvela w Disney+ z budżetem na poziomie filmów MCU

Wygląda na to, że Disney ma bardzo ambitne plany względem Marvel Cinematic Universe.

Zashi
z
gram.pl
dodany: 01.10.2019, 21:13:37
  • 12
  • #
    rozrywka
  • #
    disney
  • #
    marvel
  • #
    seriale
  • #
    disneyplus
  • #
    film
Dannyinspace
Dannyinspace 02.10.2019, 04:00:51 via Android
  • 0
@Szlifiarz już nie obejrzysz. Nie dawno ostatnie 3 zniknęły z HBO
Dannyinspace
Dannyinspace 12.09.2019, 13:55:17 via Android
  • 2
#predator
Dannyinspace - #predator

źródło: comment_iH7VWctK6353XlrI9SoUMCBa6p8br9IX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

605

Dlaczego dług snu to bardzo poważne zagrożenie dla zdrowia i życia?

Dlaczego dług snu to bardzo poważne zagrożenie dla zdrowia i życia?

Godzinka dzisiaj, godzinka jutro. Niby nic na wykopie. Tak w rok można zarwać nawet ponad 300 godzin deficytu snu. Jakie są tego biologiczne konsekwencje? Pokazane na przykładzie dwóch badań nad deprywacją snu

Alth
z
youtube.com
dodany: 10.09.2019, 18:05:30
  • 153
  • #
    nauka
  • #
    psychologia
  • #
    depresja
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    psychiatria
Dannyinspace
Dannyinspace 10.09.2019, 19:05:40
  • 8
ide spać. cześć
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2548

Kupię sobie 125-tkę i będę dojeżdżał do pracy motorkiem, tak sobie nieraz myślę.

Kupię sobie 125-tkę i będę dojeżdżał do pracy motorkiem, tak sobie nieraz myślę.

Za każdym razem, gdy widzę takie zdarzenia, to odkładam ten pomysł na następny rok.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 02.09.2019, 17:34:14
  • 437
  • #
    motocykle125
  • #
    motocykl
  • #
    polskiedrogi
Dannyinspace
Dannyinspace 02.09.2019, 19:15:17
  • 10
@kuzieem: kumpel przed odebraniem prawka powiedział mi "pamiętaj że na moto nigdy nie masz pierwszeństwa" dla mnie zasada #1
bury256
bury256
25.08.2019, 07:23:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
Znajdę coś ciekawszego i bardziej nowoczesnego do 40.000 niż Citroën DS5?
Chodzi mi głównie o środek. Potrzebuję też 4-5drzwi
#motoryzacja #samochody #citroen
bury256 - Znajdę coś ciekawszego i bardziej nowoczesnego do 40.000 niż Citroën DS5?
C...

źródło: comment_fHYqkhBYNeI5pI93ZnEF43AwDgUQ6hMh.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dannyinspace
Dannyinspace 25.08.2019, 11:47:49 via Android
  • 1
@bury256 Hyundai i40
  • Odpowiedz

3808

Szeryfie #pokazmorde :) Wywiad z samozwańczym regulatorem ruchu.

Szeryfie #pokazmorde :) Wywiad z samozwańczym regulatorem ruchu.

Droga krajowa E75 Częstochowa - Warszawa. Szeryf wyjaśnia jakimi to zawiłymi ścieżkami porusza się jego myśl.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 09.08.2019, 05:35:29
  • 382
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bekaztransa
  • #
    kierowcy
  • #
    zycietruckera
Dannyinspace
Dannyinspace 09.08.2019, 07:03:47 via Android
  • -33
@FLAC to będą też autonomiczne osobówki i nikt się nie będzie wkurzał bo wkońcu lewa strona nie będzie waliła w c---a licząc że i tak ich ktoś wpuści
Dannyinspace
Dannyinspace 09.08.2019, 08:14:06 via Android
  • 4
@krasnal-slawek waleniem w c---a nazywam jak zamiast jednego czy dwóch aut w-------a mi się 4 bo zrobiło się miejsce przez to że dłużej się rozpędzam i jak już się wcisną to muszę hamować. I prawy zamiast jechać to stoi. To osobówki muszą się nauczyć kultury jazdy w suwaku i wtedy skończy się szeryfowanie.
oba-manigger
oba-manigger
02.08.2019, 16:37:04
  • 163
Witam. No dobra, było parę propozycji (a nawet kilkanaście), więc wybrałem kolejną wykreślankę. Dzisiaj będzie to wykreślanka orzechów. Zagłosuj na najgorszy rodzaj orzechów.
Wybrałem 8 najpopularniejszych rodzajów, także nie pytajcie gdzie są orzechy X i orzechy Z. Wiem, ze najwiecej plusów miała wykreslanka z rodzajami sosów, ale na to przyjdzie czas, bo nie wiem jakie dodać oprócz tych najpopularniejszych. A jako, że dzisiaj mamy piątek to życzę Wam udanego weekendu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli
oba-manigger - Witam. No dobra, było parę propozycji (a nawet kilkanaście), więc wybr...

źródło: comment_r6eIyrvmK1QP3E1M37qYUcyclNvidRTJ.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszy rodzaj orzechów:

  • fistaszki 15.4% (633)
  • orzechy laskowe 7.0% (289)
  • migdały 15.0% (617)
  • orzechy włoskie 25.6% (1053)
  • orzechy nerkowca 8.6% (354)
  • pistacje 6.3% (260)
  • orzechy archaidowe 8.8% (363)
  • orzechy brazylijskie 13.3% (548)

Oddanych głosów: 4117

  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dannyinspace
Dannyinspace 02.08.2019, 22:11:47
  • 0
#truestory to uczucie, kiedy chcesz szybko zagryźć niedobrego orzeszka i po chwili masz pełną gębę niedobrych orzeszków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

1202

IAAF zaprasza Semenyę do rywalizacji z... mężczyznami

IAAF zaprasza Semenyę do rywalizacji z... mężczyznami

Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych (IAAF) nie zamierza zmieniać zdania co do Caster Semenyi. Zawodniczka powinna brać leki, które obniżą poziom testosteronu w organizmie. Jeśli jednak tego nie zrobi, może brać udział w zawodach i rywalizować z... mężczyznami.

fm08
z
sport.tvp.pl
dodany: 09.05.2019, 12:22:46
  • 109
  • #
    swiat
  • #
    sport
Dannyinspace
Dannyinspace 09.05.2019, 17:12:28 via Android
  • 79
@RobertKowalski hemoglobina
Dannyinspace
Dannyinspace 08.05.2019, 05:12:03 via Android
  • 0
"Hits like a train"
https://youtu.be/5RVNWT9oEaw

#techno #schranz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3314

Skradziono Hondę Civic 8h po odebraniu z salonu.

Skradziono Hondę Civic 8h po odebraniu z salonu.

Nagroda za wskazanie lokalizacji samochodu: 7000zł

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 18.04.2019, 10:32:04
  • 669
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    honda
Dannyinspace
Dannyinspace 18.04.2019, 11:34:31 via Android
  • 4
@el_luchador ja bym jeszcze dodał Nissana i Mitsubishi. Ogólnie wszystkie japońskie auta, które kiedyś kochałem dziś wywołują u mnie konsternacje. ( ಠ_ಠ)
Dannyinspace
Dannyinspace 08.04.2019, 13:56:45 via Android
  • 9
#bekaztransa
Dannyinspace - #bekaztransa

źródło: comment_O2Q56oUD9lVzW4LPBsUtUae1KZxzpn02.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maciek5000
Maciek5000
08.04.2019, 14:40:38
  • 4
@Dannyinspace: OSTROŻNIE - Kierowca zna kutarate łamane przes hudo
  • Odpowiedz
SzeregowyBeton
SzeregowyBeton
12.04.2019, 06:55:28 via Android
  • 0
@Dannyinspace ( ͡º ͜ʖ͡º)
SzeregowyBeton - @Dannyinspace ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_lVo01MB535Zxg0yUsJbl6HQoUZ0AzeTH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

0

Michał Wiśniewski w reklamie Sami Swoi

Michał Wiśniewski w reklamie Sami Swoi

Dla wszystkich zielonek co umieją tylko gadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 26.02.2019, 19:33:13
  • 2
  • #
    wykop
  • #
    michal
  • #
    wisniewski
  • #
    zielonka
  • #
    reklama
  • #
    kiedystobylo
Dannyinspace
Dannyinspace 26.02.2019, 19:38:01 via Android
  • -1
To się nie nadaje!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

33

Z cyklu: zagadki dla kierowców.

Z cyklu: zagadki dla kierowców.

Zdjęcie nie moje, ale "jest w rodzinie", zrobione na drodze wyjazdowej z Lutomierska (koło Łodzi) w kierunku na Babice. Kierujący powinien dzielić, sumować, czy wybrać co lepiej pasuje?

pigwa3
z
wykop.pl
dodany: 18.02.2019, 22:51:17
  • 23
  • #
    polska
  • #
    drogi
  • #
    znakidrogowe
  • #
    absurd
  • #
    matematyka
Dannyinspace
Dannyinspace 19.02.2019, 08:44:33 via Android
  • 3
A może
Dannyinspace - A może

źródło: comment_N90McH6Hkjw6pxKcIawCsJqfM3mnNOrD.jpg

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Niemcy mają problem z korkami na drogach! 1,5 mln kilometrów zatorów w 2018 roku

Niemcy mają problem z korkami na drogach! 1,5 mln kilometrów zatorów w 2018 roku

Aż 1 500 000 kilometrów korków na niemieckich drogach w 2018 roku! Najnowsze badania ADAC mówią o 5-procentowym wzroście zatorów drogowych w ciągu roku!

Bielson44
z
dostawczakiem.pl
dodany: 17.01.2019, 14:08:56
  • 2
  • #
    niemcy
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    transport
  • #
    autostrady
Dannyinspace
Dannyinspace 17.01.2019, 14:28:48 via Android
  • -2
W całej Europie zachodniej chyba tylko w Niemczech przy budowie dróg pracują jak urzędnicy 7-15. W tym kawka, sranie i ploteczki. Most na A6 w heilbronn przez 6 lat. W takim czasie stadiony stawiają ale widocznie im to nie przeszkadza. Stau!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

433

'To praca dla przygłupów'. Kierowcy ciężarówek walczą z hejtem na swój temat

'To praca dla przygłupów'. Kierowcy ciężarówek walczą z hejtem na swój temat

Firma spedycyjna Adar przygotowała film obrazujący zjawisko hejtu na kierowców ciężarówek w Polsce. W spocie użyto wulgarnych, autentycznych wypowiedzi oceniające osoby wykonujące ten zawód. Film przygotowało studio KLN.

Cziken1986
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 21.08.2018, 05:59:52
  • 305
  • #
    polska
  • #
    transport
  • #
    kierowcy
  • #
    ciezarowki
  • #
    bekaztransa
Dannyinspace
Dannyinspace 21.08.2018, 08:47:20 via Android
  • 60
@nocne_zwidy Ale kierowcy ciężarowych nie placzą. Większość mało wie o tym całym hejcie w internecie i mają to w dupie. Pobudka, kawa i ogień. Praca jak każda inna. A bułki owszem, w formie zamrożonego ciasta w chłodniach, codziennie.

914

Popieram protest kierowców TIR (60 km/h) - będzie w końcu bezpieczniej!

Popieram protest kierowców TIR (60 km/h) - będzie w końcu bezpieczniej!

Jeśli kierowcy ciężarówek w ramach protestu zapowiadają, że będą jeździć poniżej dopuszczalnych limitów prędkości, to ja (oprócz tego, że nie wierzę, iż wytrzymają) bardzo wspieram taki protest. Będzie bezpieczniej. A szefowie firm zobaczą, ile paliwa można oszczędzić

pogop
z
brd24.pl
dodany: 14.08.2018, 11:26:51
  • 179
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    bekaztransa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
Dannyinspace
Dannyinspace 15.08.2018, 04:31:58 via Android
  • 0
@pogop w Polsce nie będzie bezpieczniej. W Niemczech ciężarówki jeżdżą przepisowo, efekt jest taki że z obu stron tworzą się kolumny pojazdów bez możliwości wyprzedzenia. Jadąc w takiej kolumnie zdajesz sobie sprawę że wyprzedzanie nie ma sensu i jedziesz grzecznie 60km/h. A w Polsce? Nie sądzę.

81

List czytelnika o realiach pracy kierowców ciężarowych.

List czytelnika o realiach pracy kierowców ciężarowych.

Na zachodzie odłączają mu skład unieruchamiając ciągnik i nakładają koszmarne mandaty. "Czemu do tej krucjaty przeciwko polskim przewoźnikom i ich kierowcom dołączają obecne władze polskie...

reddml
z
autokult.pl
dodany: 14.08.2018, 17:17:41
  • 121
  • #
    polska
Dannyinspace
Dannyinspace 14.08.2018, 18:15:07 via Android
  • 11
@d0k0p kolumna ciężarówek
Dannyinspace
Dannyinspace 14.08.2018, 18:22:24 via Android
  • -1
@d0k0p stawiał bym na 75-80.

162

Szkocja: dzieci będą mogły dobrowolnie „zmienić” płeć.

Pokaż treści 18+

Szkocja: dzieci będą mogły dobrowolnie „zmienić” płeć.

Na podstawie przepisów przygotowanych przez edukacyjną agencję rządową „Edukacja Szkocja” wraz z Narodową Służbą Zdrowia (NHS), szkockie pięciolatki będą mogły dobrowolnie wybrać swoją płeć. Cała akcja odbywa się pod hasłem „To ty decydujesz o swojej płci”.

Cziken1986
z
pch24.pl
dodany: 09.08.2018, 07:07:17
  • 138
  • #
    europa
  • #
    szkocja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
Dannyinspace
Dannyinspace 09.08.2018, 07:17:59 via Android
  • 32
Samodestrukcja za 3...2....1
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ziqsu
Ziqsu
31.03.2018, 18:17:43
  • 116
Robert Lewandowski (hat-trick)
Bayern - Borussia [6]:0

GFYCAT


#mecz #golgif #golgifpl
Ziqsu - Robert Lewandowski (hat-trick)
Bayern - Borussia [6]:0
 GFYCAT

#mecz #gol...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dannyinspace
Dannyinspace 31.03.2018, 18:49:09
  • 2
@kicjow: kup se maść, ja poprostu plusem dziękuje za gifa
  • Odpowiedz
Dannyinspace
Dannyinspace 18.12.2017, 09:06:21 via Android
  • 36
Długa kolejka. Czas na partyjke #wot #pracbaza
Dannyinspace - Długa kolejka. Czas na partyjke #wot #pracbaza

źródło: comment_SlqQVCGivoPgEZwCUxHwo3GsmJTcmRtA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dannyinspace
Dannyinspace
Autor
18.12.2017, 17:26:16 via Android
  • 0
@aksal89
@kamilofone ten sam gt70

@kaplsownik 3g dają radę mireczku. I zużywa bardzo mało danych co było miłym zaskoczeniem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • Strona 5 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.02.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia