Wpis z mikrobloga

  • 333
@bury256
Słów "ciekawy", "nowoczesny" i "citroen" nie powinno się używać w jednym zdaniu.
Lepiej pasuje tam "awaryjny", "źle spasowany" i "nieintuicyjny"
  • Odpowiedz
podejrzewam że pug 508 za kilka lat będzie jak dzisiaj passat b5fl


@czlowiekproso: w sensie że drogi w utrzymaniu na porządnych częściach, wymagający pod względem utrzymania wnętrza w czystości, lekko rdzewiejący i dobrze zaopatrzony we wszelkie tutoriale napraw i przeróbek?
  • Odpowiedz
@5684379 ojciec za jakiś czas będzie auta szukał to już na siłę mu perswaduję żeby nie brał kolejnego niemieckiego parcha tylko jak człowiek z klasą 508, ja tam w partnerze miałem manetki od radia i tempomatu, w sumie tak samo mam w toyocie proace i nawet wygodne, myślałem że podobnie będzie w 508 @aarahon bardziej chodziło mi o typowe Januszowe auto legenda chociaż lobby niemieckiej motoryzacji może okazać się nie
  • Odpowiedz
@sailor_73: No jak to jakie? Wykreowane w umyśle motoJanuszy przez lata pisania w ten sposób w niemieckich gazetach i serwisach motoryzacyjnych. Janusz potem powtarza takie rzeczy jak mantrę, ale do końca nie wie dlaczego, bo ostatnio jeździł Laguną i było wygodnie. A sąsiad zrobił nią 150k km bez usterki.
  • Odpowiedz
  • 19
@bury256 zobacz sobie jak dzialają multimedia w tym citroenie... to nie nest nowoczesny srodek, tylko przekombinowany. W tej cenie kupujesz golfa albo focusa mk3 po lifcie i masz znacznie nowoczesniejszy srodek.
  • Odpowiedz
@czlowiekproso: Sam jezdze niemcem i staram sie sprawdzac francuzy, cytryna kaktus to masakra xD plastik okropny, dziwne wnetrze. Renata kadjar ciasny straszniej jak na auto ktore wyglada na dosyc duze. 508sw mnie bardzo milo zaskoczyla, bagaznik ogromny chyba tylko w mondeo widzialem wiekszy, w srodku sporo miejsca, wygodne fotele. Szkoda tylko, ze tego systemu start/stop nie da sie na stale wylaczyc bo w krakowie bym ocipial z tym gaszeniem co
  • Odpowiedz