Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dzana

dzana

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8768
  • Znaleziska 1213
  • Mikroblog 7555
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 136
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
22.06.2026, 06:56:33
  • 311
Kiedy kolejna edycja #hot16challenge i zbiórka na biedną służbę zdrowia?

Po tej aferze z lekarzami #lekarz100k już nie wpłacę ani grosza na zbiórkę WOŚP, czy innego łatwogenga.

W sumie wcześniej też nie wpłacałem xd

#lekarz100k #lekarz
Mariuszzuk - Kiedy kolejna edycja #Hot16Challenge i zbiórka na biedną służbę zdrowia?...

źródło: 1000013362

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 22.06.2026, 08:31:03 via Wykop
  • 3
@Mariuszzuk: ale to była porażka, akacja o tak gigantycznym zasięgu, zaangażowani wszyscy celebryci w Polsce włącznie z prezydentem, a zebrali trochę ponad 3mln
  • Odpowiedz
bigbuck
bigbuck
bigbuck
15.06.2026, 07:49:18
  • 504
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.

Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
  • 236
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 15.06.2026, 10:05:41 via Wykop
  • 4
@bigbuck: taki protip, A1 w ciągu tygodnia tak wygląda, w szczególności na północ od Łodzi, fajnie się jedzie.
Ale to co się dzieje od piątku do niedzieli kiedy ludzie wyjeżdżają z miast na weekendy to jest masakra. Ciągle jakieś bmw migające światłami, na lewy nie da się wjechać bo mimo ze jedziesz 140, to i tak jedzie sznur aut które muszą zapieprzać 160+
  • Odpowiedz
jazdaniebieski2023
jazdaniebieski2023
27.04.2026, 18:23:10
  • 0
Mircy z #mtb #kiciochpyta Nie mam co robić na majówkę. Wyświetlił mi się gdzieś post o jakiś single trackach w Istebnej. Pytanie do doświadczonych jeźdźców na MTB. Poradzę sobie kiedy nie mam doświadczenia? Spędzę spoko czas i nie zrobię sobie krzywdy? Chyba że ktoś z was też początkujący i jedzie to też chętnie wysłucham opinii. Biorę po 300 PLN od każdej drużyny i słucham państwa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 28.04.2026, 06:10:25 via Wykop
  • 0
@jazdaniebieski2023: dobry kask obowiązkowy, warto też zaopatrzyć sie w ochraniacze na kolana i ewentualnie ochraniacze na łokcie i pełne rękawiczki
  • Odpowiedz
levzor
levzor
27.04.2026, 21:24:29
  • 3
żegnamy kolejnego mistrza co nie potrafił jednej dobrej odstawnej zagrać przez cały wieczór
mecze dzisiaj dowiozły

#snooker
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 28.04.2026, 06:01:59 via Wykop
  • 0
@levzor: jeszcze Murphy odpadnie i już nie mam kogo oglądać
  • Odpowiedz
Powiatowy_Posterunek_zNibiru
Powiatowy_Posterunek_zNibiru
15.04.2026, 15:19:55
  • 4
Ale znalezisko ( ͡º ͜ʖ͡º) odkopałem złoto w garażu w zapomnianej szufladzie, stary dobry japkofon z czasów średniowiecza ( ͡º ͜ʖ͡º) #telefony #apple #chwalesie
PowiatowyPosterunekzNibiru - Ale znalezisko ( ͡º ͜ʖ͡º) odkopałem złoto w garażu w zap...

źródło: 1000001174

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 16.04.2026, 06:08:13 via Wykop
  • 1
@Powiatowy_Posterunek_zNibiru: mam gdzieś w szafce iphona 3G - ze 3 lata temu używałem go jeszcze jako zmiennik jak mi się ekran rozbił
  • Odpowiedz
sipa
sipa
sipa
16.02.2026, 21:37:25
  • 0
#florenceandthemachine #krakow #koncert odsprzedam 2 bilety na Florence and the machine, Krakow 7.03.2026 trybuny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 17.02.2026, 07:39:54 via Wykop
  • 0
@sipa: jaka cena?
  • Odpowiedz
obszarnik
obszarnik
16.01.2026, 07:47:48
  • 163
Gadanie ludzi o tym że samochody 20-letnie to już tak czy owak graty którymi nie powinno się jeździć, przypomina mi narzekanie ludzi na to że LOT lata starymi kilkunastoletnimi Dreamlinerami, którzy to ludzie nawet pewnie nie są świadomi że normą w Europie i na świecie jest użytkowanie ponad 30-letnich samolotów, i że pewnie kiedyś lecieli samolotem w takim wieku ale zwyczajnie nie było tego po nim widać bo był po modernizacji wnętrza.
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 16.01.2026, 09:03:01 via Wykop
  • 13
@obszarnik: Niby tak, ale w takim samolocie, wszystkie części są regularnie wymieniane, silnik też po określonym przelocie pełny remont albo nowe.
A 10 letni diesel u nas to na w większości juz bez DPF i bez EGR, naprawiany dopiero jak już się coś sypie.
  • Odpowiedz

502

Szybko, ale bezpiecznie skończyło się na słupie. Kulisy śmiertelnego wypadku

Szybko, ale bezpiecznie skończyło się na słupie. Kulisy śmiertelnego wypadku

Wczoraj w Sieprawiu pod Krakowem doszło do tragedii. Patrząc na zdjęcia wraku – a właściwie tego, co z niego zostało – pierwsza myśl, jaka przemknęła mi przez głowę, była brutalnie prosta...

wykopek95
z
wykop.pl
dodany: 09.12.2025, 17:00:22
  • 138
  • #
    polskiedrogi
  • #
    szybkoalebezpiecznie
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    wypadek
dzana
dzana 10.12.2025, 06:53:44 via Wykop
  • 1
@GeDox @laska168234: podobno walczy o życie w szpitalu
FHA96
FHA96
FHA96
05.12.2025, 07:46:14
  • 88
Na dodatek przewoźnik Poczta Polska ¯\(ツ)/¯


#wykopaka
FHA96 - Na dodatek przewoźnik Poczta Polska ¯\(ツ)/¯

SPOILER

#wykopaka

źródło: combined_image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 05.12.2025, 09:26:53 via Wykop
  • 1
@FHA96: dlaczego w 2025 ludzie sobie to robią i wysyłają paczki Poczta Polską, kiedy taki inpsot w 99% będzie na drugi dzień
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
26.11.2025, 20:34:30
  • 20
Lennart Karl, Arsenal - Bayern 1:1

Mirror: https://streamin.link/v/2a1d0a1d

#golgif #mecz #arsenal #bayernmonachium #ligamistrzow
Minieri - Lennart Karl, Arsenal - Bayern 1:1

Mirror: https://streamin.link/v/2a1d0a1...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 26.11.2025, 21:40:53 via Wykop
  • 6
@Minieri:

jezuuu, gol


Mati sobie przysnął z komentarzem troszkę
  • Odpowiedz
mechaos
mechaos
29.10.2025, 20:30:39
  • 0
Halo #apple #iphone

Kurde Mirki, chce sobie zrobić skrót, który będzie działał tak, że jak podjeżdżam do bramy, to telefon dzwoni i ja otwiera. Kombinuje i nie mogę tego ogarnąć. Ma ktoś coś takiego zrobione?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 30.10.2025, 07:19:52 via Wykop
  • 0
@mechaos: możesz dodać automatyzację w aplikacji Skróty, że jak dojeżdżasz do jakiejś lokalizacji to wywoła się akcja, może to być telefon z wybranym numerem, ale żeby zadzwonić pod jakiś numer będziesz musiał potwierdzić, bo nie da się automytcznie dzwonić na iOS.
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
06.10.2025, 04:11:43
  • 1638
#krakow 50 zł za kiełbę w bułce + "oj, paragon mi się nie wydrukował".
wscieklykabanos - #krakow 50 zł za kiełbę w bułce + "oj, paragon mi się nie wydrukowa...

źródło: G2gaV1kWYAAkCl5

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 06.10.2025, 06:42:44 via Wykop
  • 11
@wscieklykabanos: za sam wymóg płatności gotówką można go zgłaszać

zgodnie z polskim prawem (przepis art. 19a «!nav>>ustawy Prawo przedsiębiorców), każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą, który ewidencjonuje sprzedaż na kasie fiskalnej, od 1 stycznia 2022 roku ma obowiązek przyjmowania płatności bezgotówkowych od konsumenta. Oznacza to, że sklep stacjonarny musi zaoferować klientowi co najmniej jedną metodę płatności inną niż gotówka, na przykład poprzez terminal płatniczy, BLIK, czy przelew
  • Odpowiedz
alexander-dantes
alexander-dantes
01.10.2025, 08:52:59
  • 838
To jest, moi drodzy, argument za wcześniejszą emeryturą...

#heheszki #lata90
alexander-dantes - To jest, moi drodzy, argument za wcześniejszą emeryturą... 

#hehe...

źródło: image

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 01.10.2025, 09:46:56 via Wykop
  • 35
@alexander-dantes: z drugiej strony żyjemy w najlepszym okresie Polski. Nigdy w Polsce nie było lepiej, oczywiście były i są minusy, czy inne problemy, ale wystarczy wyjechać do jakiegokolwiek kraju w Europie żeby zobaczyć że źle to my nie mamy

  • Odpowiedz
Snowflake_
Snowflake_
29.09.2025, 21:17:03
  • 0
Czy dojeżdża ktoś do pracy z Krzywaczki lub okolic i może się wypowiedzieć jak wygląda dojazd do Krakowa w godzinach szczytu?

#krakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 30.09.2025, 08:01:15 via Wykop
  • 1
@Snowflake_: na Czyżyny bez korków to około 30min. Rano jak jadę do pracy nie udało mi się zejść poniżej godziny, z powrotem często jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
DrFaithless
DrFaithless
24.09.2025, 10:29:01
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 24.09.2025, 12:49:22 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1397

Jak Apple manipuluje recenzentami (i widzami)

Jak Apple manipuluje recenzentami (i widzami)

Dzisiaj w ramach Tech Weeka kręcę aferę. Czy słusznie - oceńcie sami.

mateopoznan
z
youtube.com
dodany: 21.09.2025, 18:03:36
  • 233
  • #
    technologia
  • #
    apple
  • #
    klawiatur
dzana
dzana 22.09.2025, 05:38:32 via Wykop
  • -2
@Deray: poza aparatem, bo tutaj widać ciągly progress, szczególnie pomiędzy telefonem z przed 4 lat, a tegorocznym. Ale poza tym to rzeczywiście niewiele się zmienia

348

Z rosyjskiego samolotu-wabika uszło powietrze podczas ćwiczeń Zapad.

Pokaż treści 18+

Z rosyjskiego samolotu-wabika uszło powietrze podczas ćwiczeń Zapad.

Wot technologia. [ENG]

Pierdyliard
z
tvpworld.com
dodany: 17.09.2025, 12:41:43
  • 95
  • #
    rosja
  • #
    woja
  • #
    ukraina
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
dzana
dzana 18.09.2025, 06:41:15 via Wykop
  • 12
dzana

źródło: Screenshot 2025-09-18 at 08.40.22

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

solejukowski
solejukowski
06.08.2025, 06:18:49
  • 423
No i lecimy od nowa xd

https://wiadomosci.wp.pl/obietnicekarolanawrockiego

#polityka
solejukowski - No i lecimy od nowa xd

https://wiadomosci.wp.pl/obietnicekarolanawroc...

źródło: temp_file6020637772809563034

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 06.08.2025, 07:47:22 via Wykop
  • 2
@solejukowski: spokojnie, już niedługi będziemy płacić za prąd 30% mniej czy jakoś tak
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave
06.08.2025, 00:19:28
  • 10
Świetna kontynuacja, biorę się za 3
#gry
Kidd_Slave - Świetna kontynuacja, biorę się za 3
#gry

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 06.08.2025, 06:31:42 via Wykop
  • 1
@Najtwardszy_Verstappeniarz: @Kidd_Slave no I przekonaliście. Jestem właśnie tym bookerem, który grał tylko w 1 i 2 za dzieciaka i właśnie zastanawiałem się w co by tutaj zagrać.
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
01.08.2025, 05:28:27
  • 1255
Dzień dobry
MLeko29 - Dzień dobry

źródło: 1000053459

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana 01.08.2025, 06:39:56 via Wykop
  • 89
@MLeko29: cześć, rozwiązanie problemu wrzucam na screen poniżej
dzana - @MLeko29: cześć, rozwiązanie problemu wrzucam na screen poniżej

źródło: imageshackLogo-square

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.05.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking