Wpis z mikrobloga

@Kidd_Slave: Trójeczka top. Skończyłem wiele razy. 1 i 2 tylko po razie z czego do 2 bym raczej wrócił bo za przeproszeniem, ale 1 dla kogoś bez nostalgii do niej to czasem ciężka przeprawa przez staroć.
  • Odpowiedz
@Najtwardszy_Verstappeniarz: Powiem ci, że na padzie 1 i 2 sobie nie wyobrażam. Jak 3 wielokrotnie skończyłem na ps3 (w sumie prawie zawsze na najwyższym) tak te sterowanie z 1 i 2 wydaje się zbyt drewniane i trudne na niektóre etapy.

Mam też kupiony port na Ipada 1 i no niezbyt w niego pograłem bo dotykowo to jeszcze gorzej xD

A co do wyglądu to kwestia czysto subiektywna. 1 wygląda dla
  • Odpowiedz