Wpis z mikrobloga

Mircy z #mtb #kiciochpyta Nie mam co robić na majówkę. Wyświetlił mi się gdzieś post o jakiś single trackach w Istebnej. Pytanie do doświadczonych jeźdźców na MTB. Poradzę sobie kiedy nie mam doświadczenia? Spędzę spoko czas i nie zrobię sobie krzywdy? Chyba że ktoś z was też początkujący i jedzie to też chętnie wysłucham opinii. Biorę po 300 PLN od każdej drużyny i słucham państwa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@jazdaniebieski2023: nikt się nie rodzi z doświadczeniem, gdzieś trzeba sie nauczyć. Co prawda w Isdebnej nie bylem ale widzę, że jest tam trasa zielona i niebieska więc spokojnie sobie poradzisz, jeśli tylko masz sprawny rower.
  • Odpowiedz
@melba: rower sprawny. Przedni hamulec prawie nie hamuje ale zajmę się tym jutro. Ja generalnie chciałbym znaleść jakiegoś ziomka albo ekipę która mnie jakoś wprowadzi bo zielony jestem i trochę się obawiam pojechać na kilka dni i żeby to nie wyszło dobrze
  • Odpowiedz