No tyle, że nie mamy telefonów służbowych i wychodzi na to, że mamy to robić przez prywatne telefony ¯\(ツ)/¯ I ja się pytam z jakiej racji ja mam coś instalować na prywatnym
No tyle, że nie mamy telefonów służbowych i wychodzi na to, że mamy to robić przez prywatne telefony ¯\(ツ)/¯ I ja się pytam z jakiej racji ja mam coś instalować na prywatnym











![Nie macie prawa okłamywać narodu w sprawie Powstania Warszawskiego [OPINIA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/b2d23105250dcdcb218e21d0ae1f5257934b52aa669842350d810e739899060b,w220h142.jpg)
#polityka #ukraina
źródło: 1000028237
Pobierz