Wpis z mikrobloga

Proszę o pomoc w nagłośnieniu. Dodałem znowu materiał 50-minutowy z pokazaniem jak wygląda Sekta Finansowa od wewnątrz. Prawdopodobnie znowu zostanie zdjęty przez copyright trolling dlatego proszę o pomoc wykopaniu i obejrzeniu materiału, żeby dotarł do normików niezainteresowanych tematem.
Proszę o wykop: https://wykop.pl/link/7535683/sekciarze-usuneli-film-dlatego-dodaje-jeszcze-raz
Dziękuję z góry za pomoc w walce.

#frajerzyzmlm #afera #polskiyoutube #youtube
ArseneWengerTheAnimatedSeries - Proszę o pomoc w nagłośnieniu. Dodałem znowu materiał...

źródło: Nowy projekt (37)

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co z prawem cytatu? Nie jest tak, że możesz odwołać się od zgłoszenia i powołać się na w/w prawo?


@Technick20: teoretycznie tak ale wg nowych wytycznych na YT nie możesz pokazywać więcej niż około 8 sekund oryginalnego ujęcia z cytowanego klipu, praktycznie najbezpieczniej nie przekraczać 5 sekund na jedną scenę.
  • Odpowiedz
@Mamiser czym różni się piramida finansowa od schematu ponziego? Myślałem że to synonimy


@neo_1995: Różni się mechanizmem działania, w schemacie ponziego nie musisz przyprowadzać kolejnej osoby do systemu żeby otrzymać zysk mimo że uczestnicy są w stanie otrzymać pieniądze od organizatora które pochodzą od nowych uczestników schematu do póki albo schemat się nie zawali lub organizator nie zwinie interesu. Oczywiście mechanizm jest zamaskowny (patrz. amber gold, idziesz i wpłacasz pieniadzę na "lokate" lub znajdujesz jakiś fundusz inwestycyjny)

A w przypadku piramidy finansowej żeby "w teorii" otrzymać zysk musisz wprowadzać nowe osoby do systemu które będą pod tobą w strukturze i w strukturze ludzi pod tobą itd. oczywiście w praktyce jest to maskowane (patrz te wszystkie mlmy)
A dlaczego napisałem zysk w teorii bo w praktyce w takich mlmach to chyba 99% uczestników nie odniesie faktycznego dochodu. Oczywiście tam ten mechanizm jest maskowany, jest jakiś produkt, niby jesteś sprzedawcą itd, co miesiąc musisz robić jakieś zakupy/wpłaty żeby nie wypaść z systemu i wielu ludzi to robi bo wieży że się dorobi i kto tam jest świadomy na jakimś etapie uczestnictwa to
  • Odpowiedz
@Mamiser: tak, ale jak pisałem. Mnie to ciekawi bo za złapanego mają mały procent, a duży muszą oddawać. I jak z tak beznadziejny przelicznik kusi by w to iść... Te wszystkie rzeczy firmy dają wręcz c-----e warunki a mają mega popularność na mlm.. Gdy inne scamy jak wejście w krypto obiecują super procent. To mlm nijak się nie spina. I to powinien ogarnąć każdy...
  • Odpowiedz
@Mamiser: tak, ale jak pisałem. Mnie to ciekawi bo za złapanego mają mały procent, a duży muszą oddawać. I jak z tak beznadziejny przelicznik kusi by w to iść... Te wszystkie rzeczy firmy dają wręcz c-----e warunki a mają mega popularność na mlm.. Gdy inne scamy jak wejście w krypto obiecują super procent. To mlm nijak się nie spina. I to powinien ogarnąć każdy...


@N331: Ciężko mi powiedzieć
Mamiser - >@Mamiser: tak, ale jak pisałem. Mnie to ciekawi bo za złapanego mają mały ...

źródło: pyramid-shceme-300x238@2x

Pobierz
  • Odpowiedz