Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
D1_MIRAS
D1_MIRAS

D1_MIRAS

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10998
  • Znaleziska 4034
  • Mikroblog 6964
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

243

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Subiektywne poczucie dobrego snu nie zawsze pokrywa się z tym, co widzimy w zapisie neurofizjolog. Kofeina może skracać sen lub utrudniać zasypianie, jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej "czuwającego" mózgu.

Lifelike
z
umw.edu.pl
dodany: 12.06.2026, 19:51:47
  • 125
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    neurobiologia
  • #
    mozg
  • #
    sen
  • #
    kawa
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS przedwczoraj, 18:12:24 via Wykop
  • 4
@Zwyczajny_user: Więcej słońca, świeże warzywa, owoce morza i przede wszystkim spokojniejszy tryb życia.
Influ3nD
Influ3nD
12.06.2026, 13:48:43
  • 555
To jest twój czas GG na przejęcie rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)

#messenger #facebook
Influ3nD - To jest twój czas GG na przejęcie rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)



#messenger #facebook

źródło: temp_file5969998138279611809

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 12.06.2026, 22:07:03 via Wykop
  • 2
@Influ3nD: Już raz mieli przejęty rynek i kompletnie to spartolili. Z prostego komunikatora zrobili kombajn do wszystkiego, który tylko pożerał zasoby peceta. Kompletnie wpisali się w definicję terminu enshittification. Niegdyś lekki, przejrzysty komunikator z niewielką ilością reklam nagle w okolicach 2010 roku zaczął pożerać więcej ramu niż uruchomione GTA III. Jak niezadowoleni użytkownicy zaczęli robić rollbacki do starych wersji to zrobili tak, że stare wersje przestawały działać.
  • Odpowiedz
Samariel
Samariel
09.06.2026, 07:54:01
  • 92
Szkolę się w #korposwiat na nowe stanowisko i od 2 miesięcy nie mam jeszcze dostępów potrzebnych do nowej pracy, za to dzisiaj straciłem dostępy do pracy, którą nadal wykonuję... xDDD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 09.06.2026, 19:03:57 via Wykop
  • 2
@Samariel: Jak dostajesz wypłątę to siedź cicho i nie mów o tym nikomu. Udawaj, że coś robisz. Sprawiaj wrażenie wiecznie zajętego. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nikt nie zauważy. Jak idziesz do toalety to bierz zawsze jakąś kartkę A4 lub teczkę ze sobą, poruszaj się pospiesznym krokiem i patrz skoncentrowanym wzrokiem tylko w kierunku drzwi do których idziesz. Been there, done that. Teoretycznie możesz przebimbać na spokojnie co najmniej do najbliższego
  • Odpowiedz

339

Chińska fabryka produkująca nadwozia zabytkowych samochodów

Chińska fabryka produkująca nadwozia zabytkowych samochodów

Nagranie z chińskiej fabryki produkującej repliki nadwozi już nieprodukowanych samochodów. Wykorzystują między innymi skanowanie 3D i obrabiarki cyfrowe.

msuma
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 17:14:26
  • 94
  • #
    motoryzacja
  • #
    technologia
  • #
    cnc
  • #
    skanowanie3d
  • #
    diy
  • #
    renowacja
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 07.06.2026, 16:07:37 via Wykop
  • 11
@Poczuj_Rurznice: Czy żona o tym wie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

613

13 latek zastrzelił włamywacza w obronie własnego życia i zdrowia.

Pokaż treści 18+

13 latek zastrzelił włamywacza w obronie własnego życia i zdrowia.

W Charleston w stanie Karolina Południowa 13-letni chłopiec, będący sam w domu, zastrzelił jednego z włamywaczy. Historia z 2015 r. https://www.nbcnews.com/news/us-news/south-carolina-boy-13-fatally-shoots-burglar-wounds-second-suspect-n462006

Oko_Spawacza
z
amerykapl.com
dodany: 06.06.2026, 14:19:10
  • 135
  • #
    obrona
  • #
    obronakonieczna
  • #
    bron
  • #
    zdrowie
  • #
    zycieismiercwszystkie
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 06.06.2026, 22:42:58 via Wykop
  • 0
D1_MIRAS
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

920

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Elektryczne rowery, hulajnogi, wheelie, pędzenie po chodnikach, uciekanie przed Policją. Te jednostki są generalnie nieuchwytne, mają w nosie zagrożenia i twierdzą, że to AI wygenerowało. To codzienność dla tego typa, który zarabia na tych dzieciakach (prowadzi sklep i social media). Przykład: 9:01

Rabe
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 16:01:44
  • 247
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
  • #
    patologiazmiasta
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 06.06.2026, 21:04:43 via Wykop
  • 14
Ja w ich wieku ujeżdżałem komara po dziadku i motorynkę, kumpel na ogarze ,drugi na romecie i tez sie tak jeździło no prawie tak haha


@ContraventoFiero: Prawie robi wielką róznicę. Taki Romet jechał max 50km/h przy czym najpierw go było słychać a potem widać. Te elektryki są uterenowione jak enduro, mają 4-8 kilowatów mocy i full wypas moment obrotowy dostępny niemal od muśnięcia manetki. Bez problemu da się takim pojazdem
nowszyja
nowszyja
nowszyja
05.06.2026, 15:42:42
  • 1106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 05.06.2026, 22:40:52 via Wykop
  • 2
@nowszyja:
D1_MIRAS - @nowszyja:

źródło: Krol.zycia.2015.POLiSH.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.x264-Ralf.mkv_snapshot

Pobierz
  • Odpowiedz
fried-monk
fried-monk
03.06.2026, 10:25:32
  • 120
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 03.06.2026, 22:24:13 via Wykop
  • 3
@fried-monk: 4F ściąga odzież z Chin. Co najwyżej mają biuro projektowe w Polsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

587

W ramach SAFE stawiamy na miny z polskiej fabryki

W ramach SAFE stawiamy na miny z polskiej fabryki

Armia kupuje polskie Baobaby-K (pojazdy do szybkiego stawiania pól minowych) oraz polskie miny MN-123. Te zakupy pokazują, że lekcje z wojny na Ukrainie zostały przez rząd odrobione

Sabr
z
radar.rp.pl
dodany: 03.06.2026, 12:37:08
  • 138
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    safe
  • #
    gospodarka
  • #
    wojna
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 03.06.2026, 22:08:19 via Wykop
  • 1
To teraz dla bezpieczeństwa zaminować granicę z ruskimi i Białorusią i po kilku detonacjach problem nachodźców sam się rozwiąże( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kolanin: Nic się nie rozwiąże bo to są miny przeciwpancerne. Polska dosłownie chwilę temu wycofała sięz konwencji ottawskiej, która zakazuje użycia, składowania i produkcji min przeciwpiechotnych ale lepiej późno niż wcale jak to powiedział baca, spóźniając się na ostatni pociąg.
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
03.06.2026, 11:50:26
  • 232
Zaginęła 16-letnia dziewczynka. Toż to nadal dziecko.
W komentarzu bardziej aktualne zdjęcie

#p0lka
MagicznyMariusz - Zaginęła 16-letnia dziewczynka. Toż to nadal dziecko.
W komentarzu ...

źródło: 1000022251

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 03.06.2026, 21:07:01 via Wykop
  • 0
a wiadomo co z tym zaginionym niemowlęciem z charakterystycznym tatuażem Omerte, czy jej sprawa została rozwiązana?


@MilkyKloc: "Szczęśliwie odnaleziona." ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.facebook.com/groups/877008756489918/posts/2128053194718795/
  • Odpowiedz

577

Brudny sekret Dino Polska ujawniony przez UOKiK. Kurs leci, a kary potężne

Brudny sekret Dino Polska ujawniony przez UOKiK. Kurs leci, a kary potężne

Skandal na GPW. Ulubieniec inwestorów okazał się architektem ordynarnej zmowy płacowej. Urząd antymonopolowy udowadnia, że sieć ręcznie sterowała rynkiem pracy i blokowała kierowcom ucieczkę do konkurencji. W tle naloty UOKiK-u, twarde dowody i widmo kary do 10% obrotu firmy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 09:29:40
  • 131
  • #
    afera
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 03.06.2026, 15:35:08 via Wykop
  • 26
Amerykę odkrywają. W Polsce powiatowej takie zmowy Januszexów to zjawisko powszechne żeby nie powiedzieć normalne. Kierowca, który się pokłóci z Dziad-Transem dostaje wilczy bilet, trafia na nieoficjalną czarnolisto i w okolicy żadnej roboty w branży nie dostanie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

350

Od dziś mandat dla rodzica za brak kasku u dziecka. Nawet na wrotkach i deskorol

Od dziś mandat dla rodzica za brak kasku u dziecka. Nawet na wrotkach i deskorol

3 czerwca 2026 roku - to dzień, który wprowadza wiele zmian w prawie o ruchu drogowym w Polsce. Te dotkną nie tylko kierowców, ale także nieletnich użytkowników jednośladów oraz ich rodziców. Mandat w niektórych sytuacjach może okazać się najniższym wymiarem kary.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 07:20:03
  • 207
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 03.06.2026, 10:45:54 via Wykop
  • 1
czekam aż unia zakaże jedzenia gówna


@skrecu: Nie dadzą rady. Musieliby wycofać ponad połowę asortymentu spożywczego w supermarketach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

375

Miliony osób nadal ignorują Windowsa 11. HP pokazało skalę zjawiska

Miliony osób nadal ignorują Windowsa 11. HP pokazało skalę zjawiska

Najnowsze dane przekazane przez HP pokazują, że proces przechodzenia na Windowsa 11 wciąż jest daleki od zakończenia.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 30.05.2026, 12:12:31
  • 242
  • #
    windows
  • #
    microsoft
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    migrac
  • #
    windows11
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 30.05.2026, 20:29:50 via Wykop
  • 309
Zmiana systemu operacyjnego to nie są wyścigi. To trzeba usiąść na spokojnie.
D1_MIRAS - Zmiana systemu operacyjnego to nie są wyścigi. To trzeba usiąść na spokojn...

źródło: dcm_465

Pobierz
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 31.05.2026, 13:44:19 via Wykop
  • 0
Btw to Integral+MUI, nie?


@winsxspl: Tak jest. Supermium też używam jak mnie na niektórych stronach Cloudflare nie chce przepuścić z weryfikacją.
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 31.05.2026, 14:02:26 via Wykop
  • 1
@winsxspl: C2D 3,1GHz 4GB RAM DDR3

413

Polski internet wyprzedził niemiecki. Przewaga sięga 45 proc.

Polski internet wyprzedził niemiecki. Przewaga sięga 45 proc.

Dla przykładu w Q1 2026 średnia prędkość pobierania w Warszawie wyniosła 261 Mb/s, a w Berlinie 126 Mb/s.

buasinski
z
dobreprogramy.pl
dodany: 29.05.2026, 08:58:25
  • 168
  • #
    technika
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    it
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 29.05.2026, 09:34:13 via Wykop
  • 3
@GOHAN: Twoja koncepcja nie ma słabych stron. Produkcję cukru zaorano jakiś czas temu, wprowadzono limity na produkcję mleka, cement wytwarzają zagraniczne firmy, utemperowano polską branżę transportową. Teraz czas na wybujały polski internet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1000

Kierowcy ze Wschodu mandatów nie płacą.

Kierowcy aut spoza Unii popełnili w Polsce w ubiegłym roku ponad 120 tys. wykroczeń drogowych. Ile mandatów z fotoradarów nałożono? Niespełna 3,5 tys. ustaliła Rzeczpospolita. Powodem jest brak umów międzynarodowych nawet z Ukrainą.

dariuszowy
z
rp.pl
dodany: 27.05.2026, 09:04:44
  • 102
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    policja
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 27.05.2026, 14:44:57 via Wykop
  • 171
Nie dość, że nie płacą mandatów to jeżdżą sobie autami na ukraińskich blachach i nikt nie wymusza na nich zarejestrowania pojazdu w Polsce. Dodatkowo nie muszą robić przeglądów bo w UA pojazdy do 3,5 tony są zwolnione z takiego obowiązku. W międzyczasie mniej zamożni Polacy są represjonowani przez diagnostów podczas corocznych, obowiązkowych przeglądów za zardzewiały błotnik czy nadkole a oni sobie od lat śmigają Lanosami z AwtoWAZ'a, które SKP na oczy nie
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

446

Kompilacja najlepszych klasyków polskiego Internetu - same klasyki

Kompilacja najlepszych klasyków polskiego Internetu - same klasyki

Kompilacja największych hitów z polskiego podwórka, które wzruszały, bawiły nas wszystkich. To klasyki, których każdy z Was pamięta, i które na zawsze zapisały się w historii polskiego Internetu.

camerapolska
z
youtube.com
dodany: 23.05.2026, 08:30:09
  • 41
  • #
    polska
  • #
    rozrywka
  • #
    heheszki
  • #
    youtube
  • #
    internet
  • #
    polskiyoutube
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 24.05.2026, 08:49:59 via Wykop
  • 44
Zakop za cenzurę. Tego się nie da oglądać bo co trzecie słowo wyciszone.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kampinos
Kampinos
21.05.2026, 09:47:46
  • 193
#samochody #motoryzacja
Czaicie, że nowe audi fabrycznie mają świecące logo z tyłu? xD Neony na spodzie są w opcji? Już pomijam fakt, że ta nowy stylistyka tylnych świateł jest obrzydliwa.
Kampinos - #samochody #motoryzacja
Czaicie, że nowe audi fabrycznie mają świecące log...

źródło: 000LIHFNNDWJWWXW-C461_webp

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 21.05.2026, 15:13:39 via Wykop
  • 0
o@Kampinos: Musi się świecić logo żeby nikt z daleka nie mylił z Omodą czy innym BYD. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

945

Odcinkowy pomiar zawyżał prędkość

Odcinkowy pomiar zawyżał prędkość

To może być największa kompromitacja systemu pomiarów prędkości od lat. GITD potwierdza błędne odczyty - czy podobny problem występuje też w innych miejscach?

kostoo
z
gs24.pl
dodany: 20.05.2026, 18:29:01
  • 168
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 20.05.2026, 20:49:19 via Wykop
  • 94
Kraj z dykty. Sowiecko-afrykańskie standardy. Towarzysz naczelnik oczekiwał wyników to się trochę podkręciło w ramach "błedów w kalibracji". Tak jak z systemem Red Light. Zupełnym przypadkiem robili zdjęcia od razu po zapaleniu się czerwonego. Jak się ludzie zaczęli odwoływać, że jak wjeżdżali to było żółte, przedstawiać dowody to łaskawcy dali nieoficjalną dyspensę na ok. 2 sekundy po zapaleniu się światła czerwonego. Podobnie z resztą te ich pułapki na tzw. zielonych strzałkach, które
  • 20
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

642

Naczelny Egiptolog dekadami rozkrada i fałszuje opisy podziemii piramid Egiptu!

Naczelny Egiptolog dekadami rozkrada i fałszuje opisy podziemii piramid Egiptu!

Dr. Zahi Hawass ma wyłączność na badania w Gizie. Zaprzecza odkryciom niezależnych badaczy, w ukryciu wierci, a mediom mówi, że wszystko było PUSTE. Dowody jednak demaskują jego kłamstwa. Ludzki szkielet znikł z grobowca! Czemu ukrywa o nim prawdę? Czarny rynek antyków Egiptu to ok. 6 mld $/rok.

nieco
z
youtube.com
dodany: 19.05.2026, 19:16:04
  • 83
  • #
    egipt
  • #
    starozytnosc
  • #
    archeologia
  • #
    afera
  • #
    teoriespiskowe
  • #
    historia
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 20.05.2026, 09:29:31 via Wykop
  • 2
To że arabska kultura wygenerowała jednego speca od piramit, ktory uporczywie odcina innych i robi sie jedynym zrodlem informacji, jest tak charaktreystcznie arabskie, jak ukrywanie instrukcji do uzbrojenia przed zolniezami przez oficerow, by oni jedynym zrodlem informacji.


@topikPajak: W Polsce wcale nie lepiej. Zapadła mi w pamięci scena z serialu "Kawaleria Powietrzna" odc. 24 jak było szkolenie z armią amerykańską. Okazało się, że tylko dowódca może wezwać wsparcie i nikt
D1_MIRAS - >To że arabska kultura wygenerowała jednego speca od piramit, ktory uporcz...

1891

Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków

Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków

Pracują krócej, ale za to bardziej efektywniej? 4-dniowy tydzień pracy jest możliwy, ale trzeba się do tego odpowiednio przygotować - uważa rzecznik prasowy wodociągów z Siemianowic Śląski, które uczestniczą w rządowym pilotażu. Czy wkrótce 4 dni pracy w tygodniu stanie się polską normą?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.05.2026, 08:37:37
  • 305
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS 19.05.2026, 16:51:31 via Wykop
  • 4
Nikt nie zapyta czemu wodociągi potrzebują rzecznika?


@Parmenides69: Rzecznik jak sama nazwa wskazuje jest od tego żeby lać wodę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.02.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking