✨️ Jak wygląda proces rekrutacji w Revolut?
Hej,

Mam ponad 4 lata doświadczenia w kołchozie (duża amerykańska korporacja finansowa, która ma biuro między innymi w Krakowie). Na LinkedIn napisała do mnie rekruterka z #revolut. Pisała o stanowisku „Back Office Ops Manager”. Dziś miałem rozmowę z jakąś inną rekruterką, także z tej firmy, właśnie o tym stanowisku. Pytała mnie o oczekiwania finansowe, o okres wypowiedzenia oraz o to, czy gdzieś
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fintech

Jaki fintech do płacenia/przelewow/przewalutowywania jest najlepszy? I z najlepszą obsługą klienta i przyjazną apką?
Czy tylko Revolut ma opcję doładowywania funduszy z zewnętrznego banku przez ApplePay?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Czy Revolut to dobra opcja do inwestowania w ETF?
Czy #revolut to spoko opcja do sporadycznego kupowania #etf jak ktoś korzysta z planu metal? Podoba mi się, że mam wszystko na jednej platformie (wydatki i oszczędności do wydania na codzień oraz jakieś w miarę małe inwestycje - stąd też wolałbym te rozwiązanie zamiast #xtb czy inne wynalazki bo mam prosty podgląd). Mam 10 darmowych zakupów
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
wyrafinowany-kreator-50: Jak to mówią jak coś jest do wszystkiego to...

Metal kosztuje 55,99zł/msc
W zamian masz
- kursy przewalutowań gorsze od internetowych kantorów, a nawet niektórych kantorów bankowych
- Wyższe (3%) oprocentowanie środków w PLN - które Revolut uzyskuje przy pomocy rachunku w Unicredit. Tylko, że Unicredit ma oprocentowanie 3,5% i każdy sobie może otworzyć tam rachunek sam, za
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
racjonalny-prekursor-18: Odpowiedz sobie na proste pytanie, czy chcesz mieć wszystkie środki w jednym miejscu i godzisz się ze wszystkimi konsekwencjami takimi jak ewnerualny brak dostępu spowodowany przez zdarzenie losowe. Ja wiem, że fajnie mieć wszytko w jednym miejscu, ale z punktu widzenia bezpieczeństwa jest to raczej słaby pomysł.

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
  • Odpowiedz
Obowiązuje od 25.07.2026:

1. Strefa Nagród

- Odłamki będą wygasać po roku od ich zdobycia.

- Każdy Kamień będzie mieć własną datę ważności, widoczną w aplikacji. Po tej dacie nie będzie można go użyć.

- Nawet jeśli Twój Plan Pro lub karta ZEN PRO przestaną być aktywne, zachowasz zdobyte Odłamki. Ich daty ważności pozostają bez zmian.

- Doprecyzowaliśmy, które płatności pozwalają zdobywać Odłamki. Wykluczone są transakcje gotówkowe i transakcje realizowane przez pośredników.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🚀 Revolut wchodzi w świat memecoinów jeszcze mocniej. Tym razem nie chodzi o kolejny wykres, aplikację czy funkcję ukrytą w menu, ale o fizyczną kartę z motywem Dogecoina.

Nowa karta ma pozwalać na płatności DOGE tam, gdzie akceptowane są karty Visa i Mastercard. Do tego dochodzi futurystyczny design, limitowana dostępność i detal, który idealnie pasuje do klimatu krypto — podświetlenie LED aktywowane przy płatnościach zbliżeniowych.
Ale jest też druga strona medalu. Revolut mocno podkreśla
tomas-minner - 🚀 Revolut wchodzi w świat memecoinów jeszcze mocniej. Tym razem nie c...

źródło: karta-revolut-dogecoin

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie wygeneruje sobie wirtualną kartę którą przypisze do NFC w telefonie, ale bez weryfikacji KYC? Nawet z małym limitem, ale tak bym mógł też łatwo doładować swoje saldo czy to przelewem w PLN czy BLIKiem jeżeli to możliwe.

#fintech #banki #revolut #zen #aplikacjemobilne
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agresywna promocja Allegro Pay — skusiłem się i aktywowałem usługę.
Po pierwszych zakupach… nocny alert z BIK: zostałem zgłoszony 😅
Kontakt z Allegro? „Nie widzimy w tym problemu.”
Ja też nie widziałem — dopóki nie dostałem powiadomienia o wpisie do BIK.
Warto pamiętać: „odroczona płatność” = realny produkt kredytowy.
Czytajcie regulaminy i miejcie włączone alerty — szczególnie przy „super okazjach”.
#allegropay #bik #swiadomykonsument #fintech
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@Trva: wykopek bierze kredyt i jest zadzwiony że ktoś sprawdza jego zdolność kredytowa i wpisuje do bazy osób które kredyt wzięły.

aha.
  • Odpowiedz

@tabarok: a wy jakieś punkciki zbieracie jak debile teraz. XD. Dobrze że mi zamknęli tam konto. Banda zjebów w tym zenie. Teraz jeszcze Duduś siedzi w zarządzie 🤣
  • Odpowiedz

@murderowl: zaladowalem jakies grosze i zrobilo ponad 90%, raczej dokladac nie zamierzam bo troche przesadzaja z wycena, choc patrzac na palantir... W perspektywnie 3 lata plus moze i bym ladowal, ale OSTROŻNIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

Ja to bym wolał nie mieć konta w banku i nie chodzić do żabki, niż mieć konto w mbanku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/wpis/82190943/nie-polecam-mbanku-mbank-przy-otwarciu-konta-zosta

#bank #finanse #mbank #audytbankowy #banki #fintech #zabka #zappka #sklepzabka
@XdekHckr +78
Nie polecam mbanku @mBank
Przy otwarciu konta zostałem po kilku transakcjach wezwany do placówki, powiedzieli na infolinii, że konto moge odblokować... No dobra poszedłem tam, potwierdzili moją tożsamość, wypełniłem druczek o tym, że znam odpowiedzialność w zakresie inwestycji i ryzyko oraz o tym, że nikt mi nie kazał
XdekHckr - Ja to bym wolał nie mieć konta w banku i nie chodzić do żabki, niż mieć ko...

źródło: 1000014042

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czochrany: po pierwszym kontakcie z supportem Ci się odechce. Podpowiem również, że zwroty dla użytkowników sa bezpośrednim skutkiem bardzo szemranych decyzji biznesowych.
  • Odpowiedz
Trochę nas nie było - głównie odpoczywaliśmy, ale też trochę pracowaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracamy z mięsem: publiczny portfel i decyzje inwestycyjne ChatGPT 5.
Każdy może podejrzeć co AI kupuje/sprzedaje i śledzić wyniki w czasie - pełna transparencja, zero czarów.

Dla zarejestrowanych dorzucamy (powiedzmy, że w wersji mocno
gpw-watch - Trochę nas nie było - głównie odpoczywaliśmy, ale też trochę pracowaliśmy...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W zestawieniu CNBC The World's Top Fintech Companies 2025 wyróżniono dwa polskie rozwiązania. Docenienie #blik w kategorii Payments nie dziwi i można było się go spodziewać, ale wyróżnienie akurat #nestbank (w kategorii Neobanking – obok #revolut, #bunq i #n26) jest chyba jednak pewnym zaskoczeniem...

https://www.cnbc.com/the-worlds-top-fintech-companies-2025

#fintech #bankowosc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moneteo: nie no, jest to gunwno. Jak otworzy się u nich konto przez apke, go mogą wezwać po jakimś czasie na potwierdzenie tożsamości i musisz dymać pół Polski, bo inaczej konto zablokowane...
  • Odpowiedz
  • 0
@XdekHckr: żeby nie było, to i moim zdaniem aplikacji Nesta daleko do czołówki (co widać w rankingu); i to polskiej, o zagranicznych wyróżnieniach nie wspominając. Choć aż tak ostry jak Ty to może bym nie był, to wciąż w miarę poprawna apka, po prostu konkurencja wyśrubowała na naszym rynku znacznie wyższe standardy.
  • Odpowiedz

Spotkaliście się z czymś takim? Bo ja pierwszy raz spotykam się z odmowa otwarcia konta i shadowbanem ze strony fintecha jakim jest n26. Nigdy nie miałem nawet u nich konta, nie mam też żadnych długów, więc nie wiem z jakiego niby powodu nie otworzyli mi konta. Przeczytałem trochę postów i podobno Polakom odmawiają otwarcia konta teraz, co jest oczywiście niezgodne z prawem.

"Zgodnie z dyrektywą z 2013 r. państwa członkowskie muszą zagwarantować,
XdekHckr - Spotkaliście się z czymś takim? Bo ja pierwszy raz spotykam się z odmowa o...

źródło: 1000010916

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czego warto aktualnie używać do płatności kartą w necie w obcych walutach?

Na czym mi zależy:
- żeby miała korzystne przeliczenia, a prowizja była niska lub zerowa :D (żeby się po prostu opłacało)
- żeby miała wirtualną kartę którą można użyć w necie; plus jeśli tę kartę można łatwo usunąć i wygenerować nową
- żeby można ją było łatwo doładować, najlepiej przez Google Pay lub Blik
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mirkoncjusz: wydaje mi się, że można mieć tylko jedną kartę na raz i nie wiem jaki jest limit (dzienny/miesięczny) gdybyś chciał sobie ją zamknąć i zamówić nową.

Po drugie nie wiadomo jak długo takie korzystne kursy się utrzymają. Portfel walutowy jest dla XTB dość świeżą funkcją, ale możliwe, że jak zdobędą więcej klientów, to wprowadzą gorsze kursy, tak jak zrobił to Revolut. Jak dotąd raz podwyższyli kursy na kilka godzin
  • Odpowiedz