Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cebulowce
Cebulowce

Cebulowce

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 336
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 333
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (1)
  • Komentowane (12)
  • Plusowane (320)
bArrek
bArrek
14.05.2026, 16:26:19
  • 165
Witam mam do Was prośbę chciałbym spełnić moje największe od kilku miesięcy marzenie i kupić wymarzone bmw jednak brakuje mi trochę pieniędzy czy możecie wpłacać choćby symbolicznie każdy troszkę i pomóc mi w spełnieniu marzeń? Wierzę w moc internetu i dobrych ludzi 🤗🙏♥️
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adisoniusz
adisoniusz
14.05.2026, 16:33:44 via Android
  • 377
@bArrek podaj adres paczkomatu to Ci troche butelek podesle
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
14.05.2026, 16:33:58 via Android
  • 67
@bArrek Tylko pamiętaj Arku, że to na bmw, żebyś na śliczną blondyneczkę nie przebalował pinionszków.
z fartem
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
13.05.2026, 05:52:59
  • 219
#f1
Był taki moment
UsmiechnietyAnon - #f1
Był taki moment

źródło: 1000017258

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rayman_s
rayman_s
13.05.2026, 05:53:44 via Wykop
  • 161
@UsmiechnietyAnon: OPie, k---a, z samego rana?? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
Autor
13.05.2026, 05:59:40 via Wykop
  • 101
@rayman_s: Niech się Kubica sam wytłumaczy dlaczego o-----ł taką kaszanę
  • Odpowiedz
przecietnyczlowiek
przecietnyczlowiek
przecietnyczlowiek
04.05.2026, 10:43:42
  • 676
Zdawałem z nim na tej samej sali. Wywalili go bo walił konia pod ławką.
#matura
przecietnyczlowiek - Zdawałem z nim na tej samej sali. Wywalili go bo walił konia pod...

źródło: 1000026366

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miszczu90
miszczu90
04.05.2026, 10:49:07 via Wykop
  • 48
@przecietnyczlowiek: A w sumie to ciekawe, gdyby zrobić coś w rodzaju protestu przeciwko maturom. Już tłumacze:
Ogrom ludzi ma matury zdane, często są bez pracy. Nic do stracenia. Więc teoretycznie jedyna kara za zakłócenie egzaminu, to wydalenie z niego + egzamin jest unieważniany, no i załóżmy, że tysiące ludzi przychodzi, do różnych sal z włączonymi komórkami 10:20 umówiony dzwonek - tysiące osób ma unieważnione egzaminy. Problem na skalę kraju, co
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
04.05.2026, 11:10:56 via Wykop
  • 207
@przecietnyczlowiek: przez kieszeń czy na w-------u wyciągnął bydlaka?
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
04.05.2026, 10:17:09
  • 2022
Pan Józef po raz 3 z rzędu obczaja młode d------i na maturze. Brawo dla Pana Józefa i witamy go galerii ludzi pozytywnie zakręconych Teleexpressu.
#matura #matura2026
Mariuszzuk - Pan Józef po raz 3 z rzędu obczaja młode d------i na maturze. Brawo dla ...

źródło: 1000011558

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....o
konto usunięte 04.05.2026, 10:17:47 via Wykop
  • 391
@Mariuszzuk: taki to pożyje
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
04.05.2026, 10:28:25 via Wykop
  • 644
@Tagliacozzo: to prawda - kobieta ma swój prime w wieku 17-18 lat
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
04.05.2026, 04:46:28
  • 582
- CO K---A!? Zmieniaj te konstytucję! I streszczaj się bo Kaczemu chce się rządzić. A nie ma już za dużo
czasu...
- ale wy... wymagana jest większość konstytucyjna
- EEEEEEEee!?

#heheszki #bekazpisu
Sultan_Heheszkuw - - CO K---A!? Zmieniaj te konstytucję! I streszczaj się bo Kaczemu ...

źródło: 1000045544

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
04.05.2026, 04:50:18 via Wykop
  • 108
@Sultan_Heheszkuw: ale się postarzał ten Borys Szyc
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
04.05.2026, 04:50:34 via Wypiek
  • 200
@Sultan_Heheszkuw: i nawet Arka Gdynia k---a świnia z tego filmu pasuje do kontekstu
  • Odpowiedz
dlugijohn
dlugijohn
30.04.2026, 16:14:06
  • 676
Nie rozumiem tego bólu d--y o system kaucyjny w Polsce.

Jako posiadacz luksusowego apartamentu 34 m² rozwiązałem temat elegancko i systemowo, wystarczyło zamontować pod sufitem sieć rybacką. Wszystkie butelki i puszki po konsumpcji trafiają prosto tam. Zero bałaganu, zero problemu, trochę jak w porcie w Gdyni, tylko bliżej kuchni.

Jak sieć się zapełni (czyli średnio co kilka dni), robię standardową procedurę logistyczną: demontaż, załadunek na rower z przyczepką i wycieczka 15 km do najbliższego
dlugijohn - Nie rozumiem tego bólu d--y o system kaucyjny w Polsce.

Jako posiadacz l...

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
30.04.2026, 16:17:27 via Wykop
  • 501
@dlugijohn: świetny pomysł, w dodatku kapiące z puszek resztki piwa na kanapę automatycznie odświeżałyby tapicerkę nadając jej piwnego aromatu.
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32
30.04.2026, 16:18:24 via Wykop
  • 82
@dlugijohn: nowy szyk mody
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
24.02.2026, 11:46:05
  • 2162
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szurszur
szurszur
24.02.2026, 11:48:26 via Wykop
  • 861
@robert_blaszczykowski: No iniestety za fejkowe wrzutki o domach kupowanych przez żone Zelenskiego i podobne nie banowali, tylko czasem którąś usuneli. W efekcie oddali czesciowo portal oszołomom.
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
24.02.2026, 12:16:08 via Android
  • 860
@robert_blaszczykowski: spełniło się w 100 % dziś prawie 1/4 elektoratu głosowałoby na mniejsze lub większe onuce, w jednym z dotychczas najbardziej rusorealistycznych krajów na świecie.
  • Odpowiedz
drakonia
drakonia
11.01.2026, 13:44:03
  • 3213
Mirasy, wracam do Was z trzecią częścią sagi o oszustwie na OLX w sprawie odkurzacza. W razie potrzeby: link do pierwszej i link do drugiej części

O pomoc w unboxingu poprosiłam jeszcze jedną osobę. Odpaliłam też dwie kamerki – jedną w telefonie, "mobilną", zaś druga stała na statywie i była cały czas skierowana na stół, gdzie odpakowywałam przesyłkę. W międzyczasie robiłam też fotki. Cały proces mam więc idealnie zapisany.

Sam sposób zapakowania był tragiczny,
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troublesomeuncle
troublesomeuncle
11.01.2026, 13:47:25 via iOS
  • 1663
Jedziesz z tym pajacem Mirabelko
  • Odpowiedz
NoblePhantasm
NoblePhantasm
11.01.2026, 13:50:22 via Wykop
  • 1646
@drakonia: Tylko zgłaszaj oszustwo
  • Odpowiedz
Monochrome_Man
Monochrome_Man
07.01.2026, 08:42:47
  • 167
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
07.01.2026, 08:45:47 via Android
  • 41
@Monochrome_Man: mmmmmm i ten zapach mixolu, jak ja dawno tego nie czułem (╥﹏╥) swoja droga, ciekawe czemu ten zapach jest tak zajebisty wrecz uzalezniajacy
  • Odpowiedz
Rustyyyy
Rustyyyy
07.01.2026, 09:01:04 via Wykop
  • 132
@Monochrome_Man: Ktoś wjechał starszym samochodem do miasta - obciach
Mafia śmieciowa spaliła chemikalia przemysłowe w lesie - KLASA
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
09.12.2025, 07:21:42
  • 1062
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kingcel
kingcel
09.12.2025, 07:36:20 via Wykop
  • 711
@Lexi20:
kingcel - @Lexi20:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
09.12.2025, 07:38:30 via Android
  • 1302
@Lexi20 to niesamowite jakie zniszczenia poczynił tiktok w tym narodzie.
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
09.11.2025, 10:20:57
  • 2707
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiecznylowcaumyslow
wiecznylowcaumyslow
wiecznylowcaumyslow
09.11.2025, 10:48:42 via Wykop
  • 188
@zimowyporanek: Takim, że te tysiąc polaków jest związane z nimi umową. Tyle wystarcza. Podpisując umowę zgadzasz się na warunki w niej opisane. Jeżeli państwo przestanie blokować handel w niedzielę to nic mi do tego, jak jednostka zarządzająca sklepami Auchan w Polsce będzie decydować o otwarciu bądź zamknięciu sklepów w niedzielę.
  • Odpowiedz
wiecznylowcaumyslow
wiecznylowcaumyslow
wiecznylowcaumyslow
09.11.2025, 11:20:30 via Wykop
  • 598
@zimowyporanek: zdajesz sobie sprawę, że są ludzie pracujący po 12/24h albo po kilka miesięcy? I wiesz, że pracują za różne stawki? I wiesz, że te prace nie są współmierne do siebie? Ta sama osoba może pracować 6h w dnia takie jak sobota i niedziela.

Dlaczego ratownicy, restauratorzy, pracownicy kin, elektrowni, stacji benzynowych i wielu innych mogą pracować w niedzielę, a sklepu nie?
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
07.11.2025, 12:51:10
  • 88
#gielda #gieldowegownowpisy

Dobra Panowie. Sprawa jest prosta. 13 plusów i włanczam pąpę!
dariusz44 - #gielda #gieldowegownowpisy

Dobra Panowie. Sprawa jest prosta. 13 plusów...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
07.11.2025, 13:03:20 via Wykop
  • 29
@dariusz44: jest 13, pompuj Pan, bo nie wyczymie
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
Autor
07.11.2025, 13:15:51 via Wykop
  • 35
@dariusz44: Pąpa załączona! Uwaga bo może szarpać!!
dariusz44 - @dariusz44: Pąpa załączona! Uwaga bo może szarpać!!

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
WiesniakzPowolania
WiesniakzPowolania
21.10.2025, 05:49:40
  • 472
Całkiem sensowna propozycja

#rownouprawnienie #niebieskiepaski #rozowepaski
WiesniakzPowolania - Całkiem sensowna propozycja

#rownouprawnienie #niebieskiepaski ...

źródło: wiek

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy
21.10.2025, 05:57:40 via Wykop
  • 887
@WiesniakzPowolania: Ja bym to widział tak.
RandyBobandy - @WiesniakzPowolania: Ja bym to widział tak.

źródło: 5c04e765dc0a8418052cc43a38ffe2aa19ffb10029b770cc81571993bc9cdfe2

Pobierz
  • Odpowiedz
tonawegla
tonawegla
tonawegla
21.10.2025, 06:13:52 via Wykop
  • 321
@kopilop: to jest rozwiązanie na poziomie krajów afrykańskich albo Polski panszczyznianej
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
19.10.2025, 06:04:38
  • 2822
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
19.10.2025, 06:05:44 via Wykop
  • 2398
@paluszki_rybne: Agatka wystawiła do pustej
  • Odpowiedz
EissIckedouw
EissIckedouw
19.10.2025, 06:47:27 via Android
  • 1066
@paluszki_rybne ukryła konto na Twitterze a ktoś znalazł jej konto na Instagramie jeszcze, ciekawe kiedy jeszcze tamto ukryje, gniję xD
  • Odpowiedz
francuskie
francuskie
06.10.2025, 04:28:34
  • 57
Nowa Dacia Hipster Concept 2026 zaprezentowana. 4 miejsca, bagażnik i 3 metry długości.
Znalezisko | Cały materiał opisowy i zdjęcia tu

#dacia #hipster #samochody #motoryzacja #nowosci #premiery #samochodyelektryczne
francuskie - Nowa Dacia Hipster Concept 2026 zaprezentowana. 4 miejsca, bagażnik i 3 ...

źródło: Dacia-Hipster-Concept-03

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wredny_gad
wredny_gad
06.10.2025, 05:33:27 via Wykop
  • 33
@blahajo: Kei car z Europy...
  • Odpowiedz
Fushnikov
Fushnikov
06.10.2025, 05:38:41 via Android
  • 158
No i to jest fura do miasta. 35k auto nowe ekologiczne jak najbardziej popieram!
  • Odpowiedz
mam_spanko
mam_spanko
26.09.2025, 08:17:45
  • 162
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
26.09.2025, 08:48:34 via Wykop
  • 146
@mam_spanko: Jeszcze Walter Black
Average-CottonWorld-Enjoyer - @mam_spanko: Jeszcze Walter Black

źródło: images (36)

Pobierz
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
26.09.2025, 08:48:36 via iOS
  • 25
@mam_spanko yo Mr tung tung whiteur we need to cook fr no cap bruv
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
26.09.2025, 02:44:29
  • 2759
Właśnie w radiu jakiś koleś opowiada że problemem jest to że w Polsce są ściągane ciągle używane samochody i jego rozwiązaniem jest to żeby Polacy przestali kupować używane samochody a zaczęli kupować po prostu samochody nowe z salonu facet jest po prostu genialny tak proste rozwiązanie a tyle ludzi na to nie może wpaść fajnie tu z rana naprawdę ekspertów różnych posłuchać w różnych dziedzinach
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SmokStarodawny
SmokStarodawny
26.09.2025, 02:51:34 via Android
  • 1980
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
Autor
26.09.2025, 03:00:51 via Android
  • 313
@SmokStarodawny
Bo taka prawda ludzie ciągle tylko narzekają masz depresję idź pobiegaj uśmiechnij się nie masz pracy to ją znajdź nie masz domu to sobie coś tam ogarnij wszystko byłoby obwiele prostsze tylko ludzie to niepotrzebnie komplikują i robią z igły widły
Takich ludzi warto słuchać!

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking