Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Caban1908

Caban1908

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 39759
  • Znaleziska 5690
  • Mikroblog 34069
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 123
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
25.04.2026, 13:25:28
  • 48
XD "ze względu na wzrost może odpalić Cię jedna dziewczyna ale 5 innych da Ci szansę" xD widać typiara że nie wie co mówi. W dodatku porównuje wzrost do normalnych preferencji jak waga, kolor włosów czy rozmiar biustu. Szkoda tylko że na wzrost nie masz praktycznie żadnego wpływu a ma resztę tych rzeczy już tak. #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
Holetoanother_universe - XD "ze względu na wzrost może odpalić Cię jedna dziewczyna a...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 25.04.2026, 13:51:17 via Wypiek
  • 2
@Hole_to_another_universe tak się j----a fafluni że ledwo idzie ją zrozumieć
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
25.04.2026, 12:57:31
  • 118
Wszystkie zaległe pieniądze odzyskane, uparli się żebym do nich przyjechał to dzisiaj przyjechałem, zawsze to okazja żeby wyprowadzić furę na spacer bo moje miesięczne przebiegi nie przekraczają 100km i to w zasadzie tylko po mieście

Przyjechał pan dziad i jego żonka, pan dziad się kulturalnie przywitał, podał rękę a ona od razu zaczęła przesłuchanie xD wydrukowała moją opinię i mnie z nią konfrontowała, zarzucała kłamstwa, zaczęła wymyślać że pisząc opinię na gowork
@sikpi +24
Heh myślałem że to już dla mnie koniec z całą tą patobranżą transportową, ale okazało się że chyba jeszcze będę musiał się pomęczyć xD

Dziad miał specyficzny system rozliczeń, 10. każdego miesiąca przelewał 5000zł a resztę dosyłał kilka, kilkanaście dni później. Najdłużej czekałem do 23. dnia miesiąca, więc i
więcej
sikpi - Wszystkie zaległe pieniądze odzyskane, uparli się żebym do nich przyjechał to...

źródło: 1000020046

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 25.04.2026, 13:49:22 via Wypiek
  • 5
@sikpi
xDDD

zobligowałem się że podejmę wszelkie możliwe próby usunięcia opinii z gowork xD napiszę tam do nich maila żeby usunęli, nic więcej zrobić nie mogę, jak usuną to dodam opinię jeszcze raz, mowa była tylko o usunięciu tej co jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko wtedy dodam jeszcze kilka szczegółów


Człowiek_s------l.jpg
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
24.04.2026, 17:49:09
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 24.04.2026, 18:22:03 via Wypiek
  • 1
@pearl_jamik kiedyś to rok na czarno się chodziło, bo żałoba
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
23.04.2026, 20:57:41
  • 413
#humorobrazkowy #wykop
Roman_Horsetych - #humorobrazkowy #wykop

źródło: eb45aed1736da

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 24.04.2026, 16:08:44 via Wypiek
  • 1
@Zgrywajac_twardziela nie powiem, prychłem w c--j xDDD
Caban1908 - @Zgrywajac_twardziela nie powiem, prychłem w c--j xDDD

źródło: 1000010004

Pobierz
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908 22.04.2026, 15:00:52
  • 4
#iwonacygan
https://tvn24.pl/rzeszow/szczucin-rzeszow-proces-w-sprawie-zabojstwa-iwony-cygan-dzis-glos-zabrala-rodzina-ofiary-st8993426

Co sądzicie o doniesieniach w tej sprawie?

Paweł K. („Młody Klapa”) - prokuratura żąda dożywotniego pozbawienia wolności z możliwością ubiegania się o warunkowe zwolnienie po 30 latach
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908
Autor
22.04.2026, 15:14:25 via Wykop
  • 2
@Caban1908: pozwalam sobie zawołać @masonios72 oraz @thorgoth bo ostatnie największe dwa wpisy na tym tagu są od Was.
EDIT: widzę, że spóźniłem się z wołaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908
Autor
22.04.2026, 23:43:36 via Wypiek
  • 1
@general_row_grotecki nie mam właśnie pojęcia, dlatego wstawiłem to na tag, bo w sumie nowe informacje, z ostatniego tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tego co czytałem to jeszcze będzie mowa oskarżonych
  • Odpowiedz
bar125
bar125
22.04.2026, 14:21:32
  • 105
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: apum1v

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 22.04.2026, 14:24:07 via Wykop
  • 5
@vladi_putin: ZDROWY PAPIER, NIE JAKIŚ GOGUŚ
  • Odpowiedz
BlackBlack
BlackBlack
22.04.2026, 11:06:39
  • 225
Chłop stracił pół miliona na Zondacrypto. Końcówka niepokojąca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda #zonda #afera
BlackBlack - Chłop stracił pół miliona na Zondacrypto. Końcówka niepokojąca ( ͡° ʖ̯ ͡...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 22.04.2026, 14:13:31 via Wykop
  • 2
@BlackBlack: https://www.youtube.com/watch?v=bX3ppyZG58M
Caban1908 - @BlackBlack: https://www.youtube.com/watch?v=bX3ppyZG58M
  • Odpowiedz

951

Jest książka o nierównościach wobec mężczyzn. Oparta na prawie i statystykach.

Jest książka o nierównościach wobec mężczyzn. Oparta na prawie i statystykach.

Mężczyźni. O nierówności płci Michała Gulczyńskiego zbiera twarde przykłady: różny wiek emerytalny, kwalifikację wojskową tylko dla mężczyzn i zasiłek macierzyński dla ojca. To nie publicystyka z TikToka, tylko książka faceta z doktoratem z polityki publicznej.

Pan_od_Internetu
z
joemonster.org
dodany: 22.04.2026, 06:34:32
  • 69
  • #
    ksiazki
  • #
    polska
  • #
    mezczyzni
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    informacje
Caban1908
Caban1908 22.04.2026, 11:13:17 via Wykop
  • 6
Problem pojawia się wtedy, gdy mężczyzna nie chce się dzielić wypracowanymi pieniędzmi np. jest singlem


@vanschout: Nk tę pastę o byciu singlem, jako Murzynem bez właściciela xD

1945

Sędziowie MTK którzy wydali nakaz aresztowania Netanyahu nie mogą za nic płacić.

Sędziowie MTK którzy wydali nakaz aresztowania Netanyahu nie mogą za nic płacić.

"Nie mogę używać karty bankowej, Amazona - nie mam dostępu do amerykańskich produktów, nawet w Europie"

FrostlyMostly
z
vinnews.com
dodany: 21.04.2026, 11:50:54
  • 138
  • #
    izrael
  • #
    usa
  • #
    zydzi
Caban1908
Caban1908 21.04.2026, 14:55:08 via Wykop
  • 4
@dsrul: o to Ci chodzi? https://www.youtube.com/shorts/yi3K9Q9k8_U

EDIT: https://www.facebook.com/watch/?v=1406065880418299
Caban1908 - @dsrul: o to Ci chodzi? https://www.youtube.com/shorts/yi3K9Q9k8_U

EDIT:...
Defined
Defined
20.04.2026, 22:05:28
  • 8
Wrzucaliście tych obrazków z pewnym panem, a może najpierw wrzucicie, jaki macie kolor oczu? #przegryw
Defined - Wrzucaliście tych obrazków z pewnym panem, a może najpierw wrzucicie, jaki ...

źródło: ktobialy

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 20.04.2026, 23:46:15 via Wykop
  • 0
@Defined: A40 lub A50, nie jestem pewien dokładnie który. Ale ogólnie Aryan race gigachad
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes
19.04.2026, 00:21:22
  • 3
Dlaczego na XTB się mówi szczur? W sumie ciekawi mnie geneza tej ksywki.

#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 19.04.2026, 01:13:01 via Wykop
  • 4
@Kamenes: https://wykop.pl/wpis/79961581/czemu-na-xtb-niektorzy-mowia-szczur-pozdrawiam-wsz
@MaxOttoVonStirlitz +1
Czemu na xtb niektórzy mówią "szczur"?
Pozdrawiam wszytkich akcjonariuszy #meczenicyxtb #gielda
więcej
  • Odpowiedz
hell_naw
hell_naw
18.04.2026, 22:10:34
  • 3
kurde przypal znowu zyd od blizzarda mial buly d--y i zamknal kolejny prywatny server. ale warmane nadal jezdzi i shadowmourne za 150 euro sprzedaje
#gry #blizzard #worldofwarcraft
hell_naw - kurde przypal znowu zyd od blizzarda mial buly d--y i zamknal kolejny pryw...

źródło: 1776527206978036

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 18.04.2026, 22:28:58 via Wykop
  • 0
warmane


@hell_naw: ehh, pograłby ale na Icecrown x7 spoceńce na PvP hunciły i nie dawali spokoju
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908 18.04.2026, 23:00:10 via Wykop
  • 0
@hell_naw: tzn, nie chodzi o dungi, bo zawsze jakąś ekipę by się znalazło, bardziej chodzi o tych zjebów, co cie spawn killują na free roamie bo maja zBiSowany gear z resilience - to mnie odrzuciło, a na icecrown jest tylko włączony PvP
  • Odpowiedz

1053

SĄD: WINNY! Kara? 50 zł. Wyrok za wyhamowanie na S8.

SĄD: WINNY! Kara? 50 zł. Wyrok za wyhamowanie na S8.

50 złotych kosztów sądowych to kara dla 46-letniego kierowcy audi, który na drodze S8 złośliwe wyhamował drugiego kierowcę. Sąd w Piotrkowie Trybunalskim uznał Marcina S. winnego tego, że "stworzył zagrożenie w ruchu drogowym", wskazując w wyroku, że "czyn i wina obwinionego nie budzą wątpliwości".

tomek-hall
z
youtube.com
dodany: 18.04.2026, 14:46:57
  • 158
  • #
    sad
  • #
    polskiedrogi
  • #
    piracidrogowi
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
  • #
    wideorejestrator
Caban1908
Caban1908 18.04.2026, 19:18:27 via Wykop
  • 7
@henen: Tadek, to nie ta sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rotaredom
rotaredom
rotaredom
17.04.2026, 20:40:09
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 17.04.2026, 21:19:28 via Wykop
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
noveoko
noveoko
17.04.2026, 16:04:28
  • 0
#iwonawieczorek
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 17.04.2026, 16:12:42 via Wykop
  • 3
@noveoko: Panie Szostak, to nie tutaj
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908 17.04.2026, 11:59:07
  • 5
#gielda #humorobrazkowy #heheszki #pepe
Caban1908 - #gielda #humorobrazkowy #heheszki #pepe

źródło: 1000009960

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZwinnaBetoniara
ZwinnaBetoniara
17.04.2026, 12:08:32 via Wykop
  • 8
@Caban1908: Na zdjeciu peroniarz, posiadacz 2137 letnich obligacji bizantyjskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirek224
Mirek224
14.04.2026, 17:16:55
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 14.04.2026, 17:23:19 via Wykop
  • 0
@Mirek224: cierpienia młodego j--------a
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
14.04.2026, 14:05:19
  • 6
Natura
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - Natura
#blackpill #redpill

źródło: 123

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 14.04.2026, 14:14:55 via Wykop
  • 3
@1-1-1-1: aż widać, jak od tego Egipcjanina bije aura feminizmu i anty-mizoginizmu (。◕‿‿◕。) nie to, co od śmierdzących wykopków-mizoginów
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 25
  • Strona 3 z 25
  • >

Sigger Nlayer

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.07.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking