Moja rodzina wyjechała na wczasy, żona na dworcu kilkukrotnie powtarzała - tylko nie kupuj śmieciuchów, tylko ich nie kupuj. Scrollowałem więc sociale, jednak przypadkiem drogi zawiodły mnie do apki #xtb. Nie, nie interesuje mnie jednak trejdowanie. Silna wola i słowo dane żonie kazało mi przechodzić obok XTB absolutnie obojętnie. No, ale cóż to za silna wola, podejdę, zobaczę co tam jest i po prostu sobie pójdę. Wtedy będę miał
@exclaim4759 znamienne jest to, że p-----------a o bitcoinie na tagu giełda rozpoczęła się po tym jak Zysk/strata zaczął być na zielono, czyli jak wyszedłeś z minusa ( ͡°͜ʖ͡°)
@Ratusz1: porównania nie mam więc niestety nie odpowiem na to pytanie. W toya masz ipv4 bez v6 i jak wyślesz ticket że potrzebujesz publiczne IP bo <tutaj wstaw powód> to ci dadzą za darmo i bez łaski
Mam taką koleżankę Edytę, samotną matkę z 12letnią rezolutną córką. Fajna dziewczyna, prawie 40letnia ale fajna. Założyła tindera i próbowała sobie kogoś znaleźć. Sparowalo ją z jakimś typkiem który pierwsze co do niej napisał to coś w stylu "co k---o, wyskakalas się i teraz szukasz betabankomatu?" Edyta straciła męża w wypadku, zabił go pijany kierowca. Blackpill to nie tylko pretekst do gejowskiego wnikliwego oglądania zdjęć przystojnych mężczyzn, to także
✨️ Jak poradzić sobie z kryzysem w związku?Ⓘ Panowie, Prośba o pomoc, bo jestem rozwalony totalnie psychicznie i nie wiem co zrobić. Ja 33 lata, różowy pasek 31. 4 lata po ślubie. Raz jest lepiej, raz gorzej. O mnie - mam firmę, zarobki grubo powyżej średniej. Po ślubie spłaciłem kredyt na jej mieszkanie (400k). Ogólnie dużo wyjazdów, Tajlandia, Dubaj, Malediwy, USA. 5-6 razy w roku urlop. Co roku nowy iPhone w prezencie. W domu dość wysoki
Po ślubie spłaciłem kredyt na jej mieszkanie (400k)
@mirko_anonim: a we firmie pewnie zero podwyżek bo firma ledwo przędzie xD i taki Areczek czy inny z tagu przegryw z--------a za minimalną, a cuckold spłaca wór na spermę (jeśli w ogóle on to rucha).
i to jest najgorsze. Pracujesz w firmie a właściel firmy cuckold xD
@puto: a weź daj spokój w ogóle xD albo w jak byłej firmie co mój ojciec robił - na wypłaty nie było - jak praca była na 6h to te 2 godziny obcinał (płacił na budowie często poniżej minimalnej), ale za to było na mercedesa suv-a za 400k pln i na dom z bali w Zakopanem (czyli jakis
A większość ofert pracy ma sufit 5-6k netto. Rozumiem że są tacy co wyciągają więcej, lekarze, jakieś dg, ale patrząc ile się buduje nawet na wioskach w P-----------h to wychodzi, że pięć cyfr na pasku to ma co drugi Kowalski. Coś mi się tu nie spina.
@NocnyAtakPterodaktyla: wiem że dowód anegdotyczny, ale z tego co ja widzę to tacy ludzie często dostają pomoc z rodziny (tylko że o tym nie
W sumie, gdyby nowe gta kosztowało 80$ czyli jakieś 290 zł na Polskie w zaokrągleniu to waszym zdaniem jest drogo czy tanio? Bo moim zdaniem to nie jest wygórowana cena jeśli weźmiemy pod uwagę ile kosztuje na przykład co roku nowa fifa xD Wiadomo, że nowe gta wyjdzie najpierw na konsole bo jest to robione między innymi dla maksymalizacji zysku żeby jakaś część ludzi nawet pewnie nie taka mała kupiła nową część
@Cztero0404: a nie podbiją ceny tym że będzie w c--j hype, plus oczekiwania inwestorów? Długo wyczekiwana część, i na redditach odnośnie szóstki to już k---a płaczą, jak to nie mogą się doczekać. EDIT: oczywiście mówię o normalnej wersji, żadnych deluxe czy kolekcjonerkach jak coś.
@AdasPadam21: poza kibicowskim bydłem to różnice takie (wg mnie): z widzewa bliżej do autostrady A1, z retkinii do S14 i potem autostrady dopiero. z retkini masz bliżej do Zdrowia, ZOO, wiec wg mnie lepsze tereny zielone na widzewie masz również blisko do Rokicińska/Piłsudskiego więc też na spokojnie powinieneś mieć w miarę dobry transport (ale czy jest gorzej czy lepiej niż retkinia jak xmas twierdzi to nie mam zielonego pojęcia) dla kontroli na retkinii trzeba
Ostatnio w KFC spotkałem karła LGBTQIA+, który coś tam śpiewał i tańczył przy kiosku podczas zamawiania jedzenia. Miał przy sobie tęczową torbę LGBT. Nie wiedziałem, że tacy istnieją poza warszawką w dooope j------m #przegryw
✨️ Beciak bez dzieci - wygryw na rynku matrymonialnym?Ⓘ Czy bycie beciakiem ale bez dzieci to nie jest wygryw na miarę rynku matrymonialnego 2026? Patrzę pod swoim kątem jako #przegrywpo30tce. Wiecie, nie mam żadnych kart przetargowych, wiem też że nigdy nie będę pierwszym wyborem kobiety więc co mi zostaje? Nie mówię tutaj o dosłownym sponsorowaniu czy kupowanie sobie czasu kobiety ale wiecie jakbym poznał jakąś to podejrzewam że co
źródło: 1000039344
Pobierz