Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Caban1908

Caban1908

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 40346
  • Znaleziska 5753
  • Mikroblog 34593
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 123
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
20.05.2026, 07:50:46
  • 209
#ukraina Ale mnie dzisaj wzięło na wspominki...
SoplicaTadeusz - #ukraina Ale mnie dzisaj wzięło na wspominki...

źródło: 1000039344

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 20.05.2026, 16:08:47 via Wykop
  • 0
@SoplicaTadeusz: kolega (a raczej towarzysz) Noiceno ostatnio zapostował 09.11.2022, 01:29:53 a potem zamilkł, ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
l3gend
l3gend
19.05.2026, 14:55:49
  • 3
#testoviron kto odnalazł te filmy i w jaki sposób? Aż przypomina mi się faza na testa w 2018r xd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 19.05.2026, 15:18:14 via Wypiek
  • 4
@l3gend NIE DLA POLAKA ROBAKA TAKIE INFORMACJE
  • Odpowiedz
GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
19.05.2026, 07:50:56
  • 303
Moja rodzina wyjechała na wczasy, żona na dworcu kilkukrotnie powtarzała - tylko nie kupuj śmieciuchów, tylko ich nie kupuj. Scrollowałem więc sociale, jednak przypadkiem drogi zawiodły mnie do apki #xtb. Nie, nie interesuje mnie jednak trejdowanie. Silna wola i słowo dane żonie kazało mi przechodzić obok XTB absolutnie obojętnie. No, ale cóż to za silna wola, podejdę, zobaczę co tam jest i po prostu sobie pójdę. Wtedy będę miał
GrimoaldStarszy - Moja rodzina wyjechała na wczasy, żona na dworcu kilkukrotnie powta...

źródło: silna wola

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 19.05.2026, 08:10:58 via Wypiek
  • 103
@GrimoaldStarszy wpłacę pieniądze na depo, ale nie kupię żadnego śmieciucha, to będzie pokaz silnej woli. Wpłacę ale nie kupię, bo mam silną wolę
  • Odpowiedz
chalwaklb
chalwaklb
19.05.2026, 07:41:17
  • 2
Nie wstyd mieszkańcom Łodzi dalej kupować kwiaty u Skrzydlewskiego?

#lodz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 19.05.2026, 08:08:05 via Wypiek
  • 0
@chalwaklb a niby czemu? Do bukietu "skórzany" pokrowiec na znicze gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

234

Majowe grzyby pełna skrzynia 20 kg nad małą rzeczką 2026

Majowe grzyby pełna skrzynia 20 kg nad małą rzeczką 2026

Majowe grzyby

powsinogaszszlaja
z
youtube.com
dodany: 16.05.2026, 10:59:30
  • 64
  • #
    grzyby
  • #
    grzybobranie
Caban1908
Caban1908 17.05.2026, 10:13:41 via Wykop
  • 18
@Kamael: Chcesz mi wmówić, że p---------a jest więcej warta niż słoiczek opieńki?
wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
15.05.2026, 16:41:51
  • 2
#bonzo #tigerbonzo
Dlaczego bonzo nie może zjeść hamburgera? #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 16.05.2026, 23:41:21 via Wypiek
  • 1
@wypok_wypok BO NIE ŻYJE!
  • Odpowiedz

AntyUszatronMelin
AntyUszatronMelin
15.05.2026, 17:00:50
  • 11
#bonzo benc tego typu! #patostreamy
AntyUszatronMelin - #bonzo benc tego typu! #patostreamy

źródło: 3770

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 16.05.2026, 23:40:49 via Wypiek
  • 3
@AntyUszatronMelin łot? Łot? Zienki za tujke
  • Odpowiedz
exclaim4759
exclaim4759
15.05.2026, 12:23:42
  • 80
Co tydzień dokonuje zakupu #btc za 50€. Co piątek będę publikować zmiany na portfelu pod tagiem #tygodniowybitcoiniarz.

Wpłata 33/∞.

#oswiadczenie #bitcoin #kryptowaluty #inwestycje #inwestowanie #gielda
exclaim4759 - Co tydzień dokonuje zakupu #btc za 50€. Co piątek będę publikować zmian...

źródło: image_picker_98F6E5F8-F260-4501-9B31-526B1E8C3C89-16973-000001F881A05EB7

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 15.05.2026, 15:58:58 via Wypiek
  • 1
@exclaim4759 znamienne jest to, że p-----------a o bitcoinie na tagu giełda rozpoczęła się po tym jak Zysk/strata zaczął być na zielono, czyli jak wyszedłeś z minusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ratusz1
Ratusz1
13.05.2026, 19:22:49
  • 1
Od którego operatora aktualnie najlepszy Internet w mieście? Najmniej awaryjny?
#lodz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 13.05.2026, 19:42:21 via Android
  • 2
Toya może być, jak będziesz miał na światłowodzie to większą prędkość wysyłania @Ratusz1
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908 13.05.2026, 19:53:41 via Android
  • 2
@Ratusz1: porównania nie mam więc niestety nie odpowiem na to pytanie. W toya masz ipv4 bez v6 i jak wyślesz ticket że potrzebujesz publiczne IP bo <tutaj wstaw powód> to ci dadzą za darmo i bez łaski
  • Odpowiedz
cocklush69
cocklush69
cocklush69
10.05.2026, 15:46:47
  • 59
#blackpill

Mam taką koleżankę Edytę, samotną matkę z 12letnią rezolutną córką. Fajna dziewczyna, prawie 40letnia ale fajna. Założyła tindera i próbowała sobie kogoś znaleźć. Sparowalo ją z jakimś typkiem który pierwsze co do niej napisał to coś w stylu "co k---o, wyskakalas się i teraz szukasz betabankomatu?" Edyta straciła męża w wypadku, zabił go pijany kierowca. Blackpill to nie tylko pretekst do gejowskiego wnikliwego oglądania zdjęć przystojnych mężczyzn, to także
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 10.05.2026, 15:51:12 via Wykop
  • 287
tak było nie zmyślam


@Hellicon: potwierdzam, jestem mężem edyty
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
09.05.2026, 14:28:22
  • 161
✨️ Jak poradzić sobie z kryzysem w związku? Ⓘ
Panowie,
Prośba o pomoc, bo jestem rozwalony totalnie psychicznie i nie wiem co zrobić.
Ja 33 lata, różowy pasek 31. 4 lata po ślubie. Raz jest lepiej, raz gorzej.
O mnie - mam firmę, zarobki grubo powyżej średniej. Po ślubie spłaciłem kredyt na jej mieszkanie (400k).
Ogólnie dużo wyjazdów, Tajlandia, Dubaj, Malediwy, USA. 5-6 razy w roku urlop. Co roku nowy iPhone w prezencie. W domu dość wysoki
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 09.05.2026, 18:07:13 via Wykop
  • 12
Po ślubie spłaciłem kredyt na jej mieszkanie (400k)


@mirko_anonim: a we firmie pewnie zero podwyżek bo firma ledwo przędzie xD i taki Areczek czy inny z tagu przegryw z--------a za minimalną, a cuckold spłaca wór na spermę (jeśli w ogóle on to rucha).
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908 09.05.2026, 21:19:18 via Wykop
  • 0
Małe szanse xd


@In_thrust_we_trust: pewnie ta, non stop ją boli głowa albo brzuch xD
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908 09.05.2026, 23:44:20 via Wykop
  • 1
i to jest najgorsze. Pracujesz w firmie a właściel firmy cuckold xD


@puto: a weź daj spokój w ogóle xD albo w jak byłej firmie co mój ojciec robił - na wypłaty nie było - jak praca była na 6h to te 2 godziny obcinał (płacił na budowie często poniżej minimalnej), ale za to było na mercedesa suv-a za 400k pln i na dom z bali w Zakopanem (czyli jakis
  • Odpowiedz
MentalnyBambus
MentalnyBambus
MentalnyBambus
09.05.2026, 18:32:17
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 09.05.2026, 18:44:00 via Wypiek
  • 23
@MentalnyBambus moja brutalna dyscyplina mentalna nie pozwala mu podejść do mojej kobiety nie idealnej
  • Odpowiedz

643

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, kopiuj, wklej. Tak się mieszka pod Warszawą

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, kopiuj, wklej. Tak się mieszka pod Warszawą

Mała podwarszawska wieś liczy już 15 tys. mieszkańców, a wieczorem nie ma wody.

testa_di_moro
z
architektura.muratorplus.pl
dodany: 08.05.2026, 18:21:41
  • 338
  • #
    deweloperka
  • #
    budownictwo
  • #
    warszawa
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    architektura
Caban1908
Caban1908 09.05.2026, 10:42:27 via Wykop
  • 24
A większość ofert pracy ma sufit 5-6k netto. Rozumiem że są tacy co wyciągają więcej, lekarze, jakieś dg, ale patrząc ile się buduje nawet na wioskach w P-----------h to wychodzi, że pięć cyfr na pasku to ma co drugi Kowalski. Coś mi się tu nie spina.


@NocnyAtakPterodaktyla: wiem że dowód anegdotyczny, ale z tego co ja widzę to tacy ludzie często dostają pomoc z rodziny (tylko że o tym nie
Caban1908
Caban1908 09.05.2026, 17:44:05 via Wykop
  • 7
jaka branża?


@Endrula83: branża baitownictwa na wajkopie
Cztero0404
Cztero0404
09.05.2026, 15:35:42
  • 5
W sumie, gdyby nowe gta kosztowało 80$ czyli jakieś 290 zł na Polskie w zaokrągleniu to waszym zdaniem jest drogo czy tanio? Bo moim zdaniem to nie jest wygórowana cena jeśli weźmiemy pod uwagę ile kosztuje na przykład co roku nowa fifa xD Wiadomo, że nowe gta wyjdzie najpierw na konsole bo jest to robione między innymi dla maksymalizacji zysku żeby jakaś część ludzi nawet pewnie nie taka mała kupiła nową część
Cztero0404 - W sumie, gdyby nowe gta kosztowało 80$ czyli jakieś 290 zł na Polskie w ...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 09.05.2026, 15:51:13 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: obstawiam że widełki cenowe będą 300-350 pln
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908 09.05.2026, 16:08:03 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: a nie podbiją ceny tym że będzie w c--j hype, plus oczekiwania inwestorów? Długo wyczekiwana część, i na redditach odnośnie szóstki to już k---a płaczą, jak to nie mogą się doczekać.
EDIT: oczywiście mówię o normalnej wersji, żadnych deluxe czy kolekcjonerkach jak coś.
  • Odpowiedz
AdasPadam21
AdasPadam21
AdasPadam21
09.05.2026, 13:41:43
  • 0
mam na oku 2 mieszkania do zakupu w naszym miescie, ale nie potrafie sie zdecydowac. ktora lokalizacja bedzie lepsza?
#lodz

ktora lokalizacja lepsza?

  • widzew wschod ulica sacharowa 41.9% (18)
  • retkinia ulica babickiego 58.1% (25)

Oddanych głosów: 43

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 09.05.2026, 15:24:34 via Wykop
  • 2
@AdasPadam21: poza kibicowskim bydłem to różnice takie (wg mnie):
z widzewa bliżej do autostrady A1, z retkinii do S14 i potem autostrady dopiero.
z retkini masz bliżej do Zdrowia, ZOO, wiec wg mnie lepsze tereny zielone
na widzewie masz również blisko do Rokicińska/Piłsudskiego więc też na spokojnie powinieneś mieć w miarę dobry transport (ale czy jest gorzej czy lepiej niż retkinia jak xmas twierdzi to nie mam zielonego pojęcia)
dla kontroli na retkinii trzeba
  • Odpowiedz
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
09.05.2026, 09:38:02
  • 681
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 09.05.2026, 15:07:08 via Wykop
  • 0
K---a, trzeci raz widzę ten wpis w przeciągu 2 miesięcy (albo mam halucynacje czy inne deja-vu)
  • Odpowiedz

548

Bezmyślne wyhamowanie na A1. Właściciel BMW pożyczył komuś samochód

Bezmyślne wyhamowanie na A1. Właściciel BMW pożyczył komuś samochód

Właściciel samochodu twierdzi, że nie wie kto nim jechał.

tomek-hall
z
youtube.com
dodany: 08.05.2026, 14:15:08
  • 106
  • #
    wideorejestrator
  • #
    piracidrogowi
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    autostrada
  • #
    bmw
Caban1908
Caban1908 09.05.2026, 09:04:34 via Wykop
  • 0
Cwel w bmw dodatkowo mógł w kogoś w-----ć kto ewentualnie by stał na pasie awaryjnym i zabić albo ranić kolejne kilka osób.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Defined
Defined
08.05.2026, 10:30:13
  • 4
Ostatnio w KFC spotkałem karła LGBTQIA+, który coś tam śpiewał i tańczył przy kiosku podczas zamawiania jedzenia. Miał przy sobie tęczową torbę LGBT. Nie wiedziałem, że tacy istnieją poza warszawką w dooope j------m #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 08.05.2026, 10:36:28 via Wykop
  • 1
warszawką w dooope j------m


@Defined: xD
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.05.2026, 06:10:50
  • 0
✨️ Beciak bez dzieci - wygryw na rynku matrymonialnym? Ⓘ
Czy bycie beciakiem ale bez dzieci to nie jest wygryw na miarę rynku matrymonialnego 2026? Patrzę pod swoim kątem jako #przegrywpo30tce. Wiecie, nie mam żadnych kart przetargowych, wiem też że nigdy nie będę pierwszym wyborem kobiety więc co mi zostaje? Nie mówię tutaj o dosłownym sponsorowaniu czy kupowanie sobie czasu kobiety ale wiecie jakbym poznał jakąś to podejrzewam że co
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908 08.05.2026, 08:26:45 via Wypiek
  • 10
@mirko_anonim

Notatka moderatora: Blakpyl do wora, wór do jeziora.

Cuckold do wora, wór do jeziora (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >

Sigger Nlayer

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.07.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking