Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Brylant

Brylant

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9952
  • Znaleziska 3547
  • Mikroblog 6405
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 23
ulegly
ulegly
ulegly
przedwczoraj, 04:34:49
  • 259
Chyba rolnicy nie mają co narzekać w tym sezonie? Był deszcz, było słońce, brak większych kataklizmów. Sezon udany jak do tej pory?
#rolnictwo #pogoda
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant przedwczoraj, 11:29:14 via Wypiek
  • 0
@ulegly ostatnio był u mnie rolas i zapytałem o to samo, a on odpowiedział- ech, szkoda gadać!
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
21.06.2026, 12:05:57
  • 47
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 21.06.2026, 20:19:21 via Wypiek
  • 0
@Larsberg kto jej nie chciał, ten jej nie miał
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
17.06.2026, 13:12:53
  • 3441
Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD miesiecznie

2. Prezydent USA - 33 000 USD

3.Przewodniczacy
Czoso - Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 ...

źródło: image

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 17.06.2026, 16:11:09 via Wypiek
  • 0
@Czoso akurat pomijając tego lekarza, to wiesz od w to, że reszta kończy na podanych zatokach?
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
16.06.2026, 20:26:36
  • 151
Mielcarski: "Na 100% karny", "nie ma innej możliwości", "za chwilę zobaczymy piłkę na 11 metrze", "karny to jeszcze nie gol"

Sędzia: no penalty

#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 17.06.2026, 06:22:16 via Wypiek
  • 1
@robert_blaszczykowski to faktycznie było dziwne. Ja tam w ogóle nie widziałem karnego a oni już piłkę w bramce widzieli
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
16.06.2026, 18:29:44
  • 354
xD

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #heheszki
Zartos_Larpiarz - xD

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #hehesz...

źródło: obraz

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 17.06.2026, 06:17:55 via Wypiek
  • 0
@Larsberg i połowy zębów, bo są zeżarte od fentanylu
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
16.06.2026, 02:36:16
  • 1940
Maszyna w kołchozie już się rozgrzewa? Gotowy zarobić zawrotne 4000?
A lekarz nawet nie musiał przyjść na dyżur, a i tak mu zapłacą i to z twoich pieniędzy xD.

#kolchoz #praca #lekarz #lekarz100k #krajzkartonu #polska
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 16.06.2026, 06:09:44 via Wypiek
  • 2
@PrzodownikPracyZaGrosze trzeba się było uczyć ruski trolu
  • Odpowiedz
Brylant
Brylant 16.06.2026, 06:21:51 via Wypiek
  • 8
@BenAli problem jest taki jak opisujesz i się z nim zgadzam, że jest to chore. Bardziej martwi mnie wysyp takich kont jak to które tylko podsyca słabe nastroje społeczne. Zalewanie głównej samymi artykułami o tych zarobkach i sianie nienawiści.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
15.06.2026, 06:36:26
  • 864
Ukrainka prowadząca żabkę w Warszawie chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców co jest niezgodną z prawem dyskryminacją ze względu na narodowość.

#zabka #afera #polska #prawo #praca
WielkiNos - Ukrainka prowadząca żabkę w Warszawie chwali się, że zatrudnia w pierwsze...

źródło: 1000131790

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 15.06.2026, 11:53:56 via Wypiek
  • 0
@WielkiNos ja w pierwszej kolejności zatrudniam Polaków i nie w tym nic złego
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
15.06.2026, 06:06:44
  • 985
Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic #patologiazmiasta
josedra52 - Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic  #patologiazmia...

źródło: image

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 15.06.2026, 11:52:52 via Wypiek
  • 0
@josedra52 to nocny patrol!
  • Odpowiedz
coccolino_
coccolino_
14.06.2026, 20:41:23
  • 66
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 15.06.2026, 06:13:45 via Wypiek
  • 0
@coccolino_ teraz już ma około 34 lat
  • Odpowiedz
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
14.06.2026, 15:19:23
  • 1235
Jak mówiłem że są lekarze co masowo skupują mieszkania i mają ich po kilkanaście to na wykopie mówili mi że trolluje, że to tylko jeden 1% lekarzy. A tutaj zwykły lekarz xD 7 lat doświadczenia. Zarobki w rok milion złotych. Takich asów są tysiące. Wyhodowani na naszym garbie. A zwykły człowiek po studiach inżynier desperacko liczy pieniądze czy mu na wkład własny do kredytu starczy… ten kraj to wschodnie standardy, rozkradany na
kondor20zglos_sie - Jak mówiłem że są lekarze co masowo skupują mieszkania i mają ich...

źródło: IMG_6133

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 14.06.2026, 18:43:06 via Wypiek
  • 0
@kondor_20_zglos_sie trzeba było uczyć sie na lekarza
  • Odpowiedz
Brylant
Brylant 14.06.2026, 18:48:36 via Wypiek
  • 0
@szmichal prawdopodobnie wcale, wystarczyło mieć ambicje i aplikować na medycynę
  • Odpowiedz

805

Tak kierowca zabił dziecko z tatą w Bardzie

Pokaż treści 18+

Tak kierowca zabił dziecko z tatą w Bardzie

Do sieci trafiło nagranie tragicznego wypadku, który spowodował kierowca w Bardzie. Jechał z dużą prędkością.

DriveSpace
z
brd24.pl
dodany: 13.06.2026, 13:58:53
  • 210
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wydarzenia
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
Brylant
Brylant 13.06.2026, 19:00:58 via Wypiek
  • 0
@hellfirehe „są plotki” , „więc”. Po co w ogóle się wymądrzać i siać kolejne ploty i wyroki skoro nic nie wiemy na temat przyczyn.
vladi_putin
vladi_putin
13.06.2026, 10:50:19
  • 134
Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż cupry? Większe ciary żenady wzbudzają chyba tylko chińczyki na drogach

#motoryzacja
vladi_putin - Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 13.06.2026, 15:20:36 via Wypiek
  • 2
@vladi_putin wieśniackie auto to stary Sharan, Passat i Golf zjedzony przez rdzę
  • Odpowiedz
RandomNetUser
RandomNetUser
13.06.2026, 09:59:51
  • 366
#musk #usa #londyn #bekazlewactwa #ekonomia

Oni serio myślą że dzieci w Afryce głodują bo koleś z RPA ma trylion jakby był jakimś Sknerusem Mckwaczem i wszystko miał w gotówce w skarbcu, a nie w formie cyferek na ekranie, które mogą w każdej chwili zniknąć tak szybko jak się pojawiły.
RandomNetUser - #musk #usa #londyn #bekazlewactwa #ekonomia

Oni serio myślą że dziec...

źródło: image

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 13.06.2026, 15:17:32 via Wypiek
  • 1
@IlikeTrains Afryce niestety nie da się pomóc
  • Odpowiedz
Szybki_bill99
Szybki_bill99
12.06.2026, 20:43:48
  • 58
Co ten Mielcarski p------i xD Gol na mundialu i już za niego 30 baniek wyłożą xD odklejka #mundial #pilkanozna #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 13.06.2026, 07:57:20 via Wypiek
  • 0
@sziszapangma to zależy według jakie wzoru liczysz
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
13.06.2026, 05:29:13
  • 970
Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal zwycięża a Kubica zdobywa pole position w Kanadzie. Masz 10 lat i całe życie przed sobą 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
jmuhha - Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal...

źródło: 1000028528

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 13.06.2026, 07:55:30 via Wypiek
  • 2
@plejton26 to co ona tam robił, że takie siano przywiózł?
  • Odpowiedz
rebelyell
rebelyell
13.06.2026, 05:30:50
  • 512
#mecz #mundial
Twarze jakby znajome...
rebelyell - #mecz #mundial
Twarze jakby znajome...

źródło: 1000012290

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 13.06.2026, 07:54:20 via Wypiek
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1851

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
Brylant
Brylant 13.06.2026, 07:50:00 via Wypiek
  • -8
Cały czas odgrzewanie tego samego kotleta na głównej bo się klika, a wykopki zawistne wszystko będą komentować, gdzie ktoś ma lepiej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

349

Rafał zaginął w niedzielę rano

Rafał zaginął w niedzielę rano

Ostatnio widziany na dworcu w Pile.

malinakowalewski
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 23:11:40
  • 24
  • #
    poszukiwacze
  • #
    zaginieni
  • #
    polska
  • #
    pila
  • #
    pomoc
Brylant
Brylant 11.06.2026, 00:16:12 via iOS
  • 5
Statek Piła- tango!….
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
09.06.2026, 21:03:29
  • 1297
#mecz #mundial2026
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jednej z największych grup piłkarskich na Facebooku. Teraz cały Facebook czy tik tok jest zalany tym fejkiem bez żadnego uzasadnienia, a sama flaga nawet nie jest biało czerwona tylko niebiesko czerwona XDDD
To tylko pokazuje, że w internecie absolutnie nikt niczego nie weryfikuje
wiktor-wkpl - #mecz #mundial2026
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jedn...

źródło: 7799

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brylant
Brylant 10.06.2026, 06:43:37 via Wypiek
  • 0
@wiktor-wkpl czyli siła wykopu nadal działa i ktoś tu zagląda do tego śmietnika
  • Odpowiedz
Brylant
Brylant 10.06.2026, 06:53:51 via Wypiek
  • 0
@wiktor-wkpl mam problem z czytaniem ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Piotr

  • GDA
  • http://www.wykop.pl/ludzie/Brylant/
  • gredi@wp.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.09.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.03.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.01.2014

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking